REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Piotr Zarzycki

KOMENTARZE

• Piotr Zarzycki-woJOWnik 2015-09-27 17:31:33
    Do Andrzej Bugajski: Dziękuję Andrzeju. Od siebie dodam, że Andrzej to wspaniały człowiek z Goleniowa, bardzo wielu ludzi z okolic Goleniowa zna Andrzeja od wielu lat. Andrzej interesuje się problemami ludzi ze swojego okręgu, każdy może liczyć na jego pomoc. Warto na niego oddać głos w wyborach. Ja jego popieram i liczę, że będzie w Sejmie RP. Andrzej to również woJOWnik'15 , znający temat wiedzą, że to wyróżnienie, bo nie wszyscy z list KWW Kukiz'15 mogą szczycić się tym wyróżnieniem, jest ich z listy tylko czterech, pozdrawiam, Piotr - woJOWnik'15
  • Andrzej Bugajski 2015-09-26 15:15:49
    Piotr to wspaniały człowiek , jest członkiem Stowarzyszenia WoJOWnicy'15 a to najlepsza rekomendacja
  • Zbigniew, jego kolega. 2015-09-25 23:09:00
    Znam Piotra jeszcze z czasów dzieciństwa, to dobry organizator, dobry kolega, rzetelny, sumienny i uczciwy, zawsze na wszystkie problemy potrafił znależć rozwiązanie, od dziecka zawsze przewodził grupie, ale jest do tego stworzony, zawsze we wszystkim był pierwszy, w nauce, sporcie i zabawie. Interesowały jego zawsze problemy ludzi i otaczającego nas świata. Należy od dziecka do ZHP, jest instruktorem ZHP, obecnie należy do kilku stowarzyszeń. To urodzony społecznik, interesują jego ruchy społeczne tzw. oddolne, obywatelskie i demokratyczne. Mój głos ma, ja jego popieram i polecam innym, właśnie tacy jak on powinni nas reprezentować w Sejmie RP.
  • Stanisław, emeryt 2015-09-23 19:48:53
    Piotra znam dosyć długo. Jestem byłym stoczniowcem. Piotr często przyjeżdżał na różne kontrole. Dał się poznać jako rzetelny urzędnik, dobrze znający przepisy, ale także problemy z jakimi borykała już się stocznia. Pamiętam nasze rozmowy. Moim zdaniem warto na niego zagłosować, mój głos już ma.
  • Adam11,pracownik portu 2015-09-21 03:04:20
    Znam Piotra od dawna, pracuje jako urzędnik w administracji morskiej, gdzie zajmuje się bezpieczeństwem morskim w szczecińskim porcie. Bardzo dobrze zna problemy związane ze stocznią i portem. Pragnie zmian, aby przywrócić dawną świetność portu i stoczni szczecińskiej. Jest dobrym fachowcem. Warto oddać na niego głos.
  • Jarek 2015-09-20 22:51:11
    Pracuje z panem Piotrem od 20 lat. Człowiek wierny swoim ideałom. Kocha morze i wszystko co z nim związane. Pragnie rozwoju gospodarki morskiej.
  • Agnieszka 63 2015-09-20 22:39:21
    Znam pana Piotra ze szkoły. Zawsze wybieralismy go na starostę grupy gdyz zawsze mial dobre pomysły i zdolności organizacyjne. Rzetelny, sumienny a co najważniejsze uczciwy.
  • Waldek, szczecinianin 2015-09-20 18:40:49
    Znam Piotra od prawie 25 lat, razem z nim pracuje w administracji morskiej. Piotr jest dobrym i rzetelnym urzednikiem, zajmuje sie bezpieczenstwem morskim. Zna doskonale problemy naszego regionu. Posiada wiedze teoretyczna nabyta w uczelni wyzszej ( stosunki miedzynarodowe-miedzynarodowe bezpieczenstwo oraz ekonomia-handel zagraniczny) oraz wiedze praktyczna. Bezpieczenstwem szczecinskiego portu zajmuje sie blisko 25 lat. On wierzy, ze stocznia i port szczecinski na nowo odzyje po blisko 20 letniej zapasci, dla niego to punkt honoru. Warto na takich ludzi glosowac, On ma moj glos, polecam tez innym.
  • Sylwek, były marynarz 2015-09-19 18:41:26
    Znam Piotra blisko 30 lat. Od kiedy pamiętam zawsze interesowała jego gospodarka morska, kiedyś pływał na morzu, ale ze względu na zdrowie musiał zrezygnować z pływania i rozpoczął pracę w administracji morskiej. To człowiek urodzony i mieszkający w Szczecinie. Kocha swoje miasto i jego mieszkańców. Sprawy ludzi morza, portowców i stoczniowców zna od urodzenia. Pochodzi z rodziny marynarskiej.
  • Andrzej ze Szczecina 2015-09-19 17:50:33
    Zdolny urzędnik, który pracuje od ponad 20 lat w administracji morskiej w Szczecinie, znający problematykę gospodarki morskiej w regionie.