Komentarze 22

DODAJ KOMENTARZ
W wyborca 2016-09-01 12:36:08
Piotr Olszewski - Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Zgłoś
DP Dla Piotra- Nasz Głos 2015-10-04 09:50:27
Piotrze, zwyciężysz- już Twoje imię zawiera w sobie coś takiego, że na sobie zbudujesz wspaniałą przyszłość.
Zgłoś
A Andrzej 2015-09-27 21:00:28
Ten człowiek, wiele pozytywnego zrobił dla innych. Wierzę i to mocno wierzę, ze będzie godnie Pan reprezentował Polskę i swój okręg w parlamencie
Zgłoś
PO Piotr Olszewski 2015-09-27 19:32:00
Uroczyście przysięgam, że zawsze będę walczył o nasze wolności,
Zgłoś
W Wyborca 2015-09-27 17:29:54
Zapraszam do głosowania na Pana Piotra Olszewskiego to głos na człowieka z zasadami, profesjonalalistę, kochającego Boga i ludzi, Ojczyznę, szanujący zasady, potrafi z pasją służyć innym.
Zgłoś
PS Paweł S. 2015-09-23 22:47:08
Od 25 lat niezawodny trener i najlepszy przyjaciel. Ma jak zawsze moje i mojej rodziny poparcie.
Zgłoś
G Gumiś 2015-09-20 20:12:48
Powodzenia Panie Piotrze
Zgłoś
NT Na tak 2015-09-20 15:09:33
Rzeczywiscie, Piotr to ostoja honoru. Wieleokrotnie potwierdził to swoim działaniem. Cieszę się, że mogę znaleźć się w kręgu jego wyborców. W Mławie, ludzie mówią, że Olszewski ma sznasę wygrać. Tym bardziej mnie to przekonuje
Zgłoś
NJ NIE JESTEM Z PSLU 2015-09-20 15:01:15
Dosyć tego nepotyzmu w naszym kraju,gdzie każdy urząd jest obsadzany członkami rodzin polityków głównie kasty rządzącej.Dosyć tej poprawności politycznej która niszczy naszą cywilizację i robi ludziom wodę z mózgu,zaprzeczając naszym podstawowym patriotycznym wartościom jakim jest Bóg,Honor i Ojczyzna. Dlatego oddam głos na Piotra Olszewskiego bo mam nadzieję że położy kres tym układom jakie panują w naszym kraju.
Zgłoś
G Głos 2015-09-20 14:44:00
Już sam start Piotra, jest gwarancją jego prawdziwości słów. nigdy nie rzuca słów na wiatr.
Zgłoś
SS Sebastian Szubiak 2015-09-20 07:08:20
Przyjaciel, pedagog wzór dla wielu młodych ludzi którym poświecił bezinteresownie znaczną cześć swojego życia, Człowiek który od lat sprzeciwia się nieszczącemu nas systemowi , bezinteresownie pomaga innym. Swoim uczniom jako pedagog i mistrz wpaja zasady uczciwości tolerancji pomocy innym. Od wielu lat ten sam niezmienny, bezinteresowny oraz charyzmatyczny zawsze chętny aby pomóc każdemu nawet obcej osobie. Ludzie którzy go znają wiedzą że chce coś zrobić a nie się nachapać. Jest nasza olbrzymią szansa aby zmienić coś w mieście regionie w Polsce.
Zgłoś
S Sebastian 2015-09-20 06:56:31
Do Maximus: Szkoda gnojek z innej sekcji który sekcje traktuje jako miejsce gdzie się uczy wybijać zęby a do swojego trenera ma taki sam szacunek, małolat, i nic więcej, zero wartości jeżeli należysz do Opoki lub należałeś pokaż że oprócz doskonałej techniki nauczyłeś się tam czegoś więcej- przede wszystkim szacunku do drugiego człowieka bo tego uczy Piotr od już kilkudziesięciu lat
Zgłoś
S Sebastian 2015-09-20 06:49:42
Do Adrjan: a gdzie ćwiczysz chłopcze i czy piszesz ten podwórkowy tekst jako 1.przeciwnik wartości polskich, patriotyzmu. ideałów, nauki i szacunku do siebie i innych 2. czy jesteś z innej sekcji i chcesz przekazać nam że w innej sekcji są więksi twardziele . Jeżeli to pierwsze to twoja sekcja własnie a może i środowisko zrobiło z ciebie ćwoka szkoda że nie wynosisz z sali treningowej coś więcej , jeżeli to drugie dziś jest ALMMA Mazowsze zgłoś się i pokaz na co cię stać jeżeli walka to twój żywioł, nie znam sekcji w Mławie a znam wszystkie, które nie traktowały by Piotra Olszewskiego -Olszówę z szacunkiem więc przemyśl, lub merytorycznie uzasadnij swój post bo kolego jest tak mądry jak wypowiedz Piotra Krasko o tym że 87% Polaków jest zadowolonych ze swojej sytuacji finansowej.pozdrawiam
Zgłoś
G Głosujący 2015-09-19 17:50:24
Panie Olszewski- masz Pan Nasz głoś, ode mnie i od mojej rodziny. Trzymamy kciuki za Pana, i bierzemy udział w wyborach !
Zgłoś
W Wyborca 2015-09-19 17:47:41
Zżera przeciwników Olszewskiego zazdrość o miejsce na liście. Inni mogą mu tylko pozazadrościć tak wysokiej pozycji. Tylko, ktośby zapytał dlaczego tak jest ? Tłumaczę: Olszewski Piotr, swoją charyzmą, sposobem bycia, ale przede wszystkim ciężką i trudną pracą ( często pod syzyfową górę) zdobył zaufanie wielu osób, które postanowiły dać mu szansę, na start w tych wyborach. Olszewski, co by o nim nie mówić, bez ustanku zdobywa, co rusz, nowych przyjaciół, nowe kontakty. Nie bez kozery mędrcy mawiają, że Olszewski może teraz tak wiele, za wiele pracy w przeszłości w swój rozwój włożonej. Istotne zatem staje się, że jego indywidualne rozwój, został rozbudowany i właczony w rozwój młodzieży, którą poniekąd wychował. twardość zasad, spartańskie warunki i patriotyczne kształcenie, dało solidne postawy tym młodym ludziom. Dziś wspomniana młodzież, to dorośli ludzie, piastujący przeróżne stanowiska, i bardzo często odpowiedzialne. To właśnie te osoby, wywodzące się z Grupy Opoka, dbają o nasze bezpieczeństwo, w różnych częsciach naszego kraju. Ponadto, obecnie młodzież, która trenuje u Pana Piotra, jest uczona zdrowych zasad patriotycznego ducha, i poszanowania innych, wbrew różnego rodzaju różnic i zachwań, również śwaitapoglądowych.
Zgłoś
H Helena 2015-09-19 16:15:52
Miasto Mława to miasto dzieciństwa, młodości Pana Piotra Olszewskiego. Jest On bezgranicznie oddany naszej młodzieży, która nie ma czasu na ćpanie... Ponieważ nauczyciel z powołania organizuje zajęcia dla całej młodzieży. Któż potrafi dziś w Mławie zorganizować młodzież na 30 km. marsz patriotyczny? Społecznie. Jest założycielem grupy Morsów... Też nikt mu za to nie płaci. Nie jest obojętny, co tu ukrywać jak inni pedagodzy...Nie patrzy i nie czeka na wynagrodzenie lub słowo „ Dziękuje” On to robi co kocha a kocha młodzież i ciężką pracę z młodzieżą... A to najważniejsze dla nas rodziców... Dzieci nasze nie tułają się bez czynnie na ulicach... Zostało zorganizowane wiele zajęć poza lekcyjnych aby zainteresować młodzież, że warto się uczyć i nieść radość sobie i swoim kochanym Rodzicom... Za to powinniśmy, wszyscy być wdzięczni Panu Profesorowi Piotrowi Olszewskiemu !
Zgłoś
M Maximus 2015-09-19 15:53:00
Do Adrjan: Adrianie - Tylko pył po tobie zostanie.
Zgłoś
JP Jolanta Panfil 2015-09-19 15:42:57
Wspaniały uczciwy kochany i pomagający innym ludziom człowiek. 😍 😘 😜
Zgłoś
A Adrjan 2015-09-19 15:19:56
Opoka zrobi z Ciebie ćwoka. XD
Zgłoś
M MAXSIMUS 2015-09-19 15:13:57
Piotrze jeśli pozostaniesz wierny zasadom o których mówisz i którymi jak wiem żyjesz, to wiedz, że żadne siły również nie zmuszą mnie do oddania głosu na innego kandydata. Trzymam kciuki za Ciebie z całego serca i życzę zwycięstwa w nadchodzących wyborach.
Zgłoś
M Marta 2015-09-19 14:01:47
Znam tego kandydata od wielu lat i jedno mogę o nim powiedzieć. Mimo, iż jest obecny w polityce (póki co samorządowej) to nie pozwolił, by zrobiono z niego zwykłą świnię przy korycie. Człowiek zasad, dla którego słowo jest święte. Ufam mu, bo nie raz korzystałam z jego pomocy i nigdy mnie nie zawiódł. To właściwy człowiek na właściwym miejscu. Takich ludzi nam potrzeba. Niezłomnych, ze sztywnym kręgosłupem moralnym. Ludzi, którzy wyznawanym przez siebie wartościom są wierni oda lat. I taki jest Piotr! Jeżeli ktoś wyznaje podobne zasady jak on może być pewien, że zdania po wyborach nie zmieni. trzymam kciuki za Piotra i mądrość wyborców. By nie dali zwieść się obietnicom i pozerom
Zgłoś
X xxxx 2015-09-19 12:30:28
Świetny kandydat- słowny człowiek- urodzony patriota.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!