XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 27

DODAJ KOMENTARZ
D DW 2015-10-22 01:42:41
Do Jarosław: zapraszam na moj fanpage, wystarczy w facebook wpisac'' dawid wojton-
Zgłoś
J Jarosław 2015-10-21 14:46:00
Panie Dawidzie ! Moze troche wiecej informacji o sobie !! Chciałbym wiecej wiedzieć o Panu: -czy jest rodzina? -dziewczyna? -dzieci? -jakies osiagniecia życiowe? -znajomość języków obcych (w jakim stopniu) -czy poradzi sobie Pan w konfrontacji z tymi ''sejmowymi zbowidowcami'' ? - o co chce Pan walczyć w sejmie? - itp. Jeśli uzyskam odpowiedzi na w/w tematy i będą mnie satysfakcjonowały - to masz człowieku moje głosy x 3 (rodzinka)
Zgłoś
B bryy 2015-10-13 08:24:53
Idealny czlowiek na danym stanowisku. Razem damy rade!!!!!!!!
Zgłoś
W WTF? 2015-10-12 11:07:42
Do koles: "Krecią robotę"? "Idź komentować gdzie indziej"?... WTF? Jeśli o kandydacie można mówić tylko dobrze lub wcale to chyba powinien kandydować na Białorusi albo w Korei płn... to tamtejsze standardy.
Zgłoś
Z znajomy 2015-10-12 10:26:52
Większość z nas się zgodzi, że klasa polityczna już dawno sięgnęła bruku... Czasem nawet wydaje się, że niżej spaść nie może... a tu niespodzianka; jednak może... Wojton w parlamencie- żenada
Zgłoś
T TylkoNr2! 2015-10-11 23:33:06
Super człowiek! Zupełnie nowy, zupełnie czysty i daleki od kłamstwa! Sto procent szczerości :) mój głos masz, mojej całej rodziny i wszystkich znajomych też! Czekam na ulotki, będę namawiac cały Nowogard i okolice ;) a brat właśnie mi podpowiada, że Goleniów też jest za Tobą i czekają na materiały! :)
Zgłoś
J jjll 2015-10-10 20:08:32
@ktoś @ koleś - niestety, miałem okazję poznać pana Dawida Wojtona. Z całym szacunkiem - moja opinia o nim jest daleka od idealnej.
Zgłoś
MM Monika Moroń 2015-10-03 00:13:11
Nie mam żadnych wątpliwości, że to czego nam potrzeba to zmiana pokoleniowa u władzy. Często czytam o Dawidzie "za młody", "nie ma doświadczenia". Mamy "doświadczonych" od ponad 25 lat polityków i jaką wartość dodaną oni wnoszą? Młode pokolenie Polaków jest pozbawione kompleksów, pracowite, ambitne i idące do przodu, doskonale rozumie realia współczesnego świata. To ci właśnie ludzie, których władza nie zdążyła zepsuć i skorumpować, których myślenie nie ma już nic wspólnego z komunizmem sa naszą nadzieją. Doświadczeni są potrzebni by wspierać młodych, którym jeszcze chce się walczyć i zmieniać świat na lepsze. Potrzebujemy Ikarów, bo Dedale nas okradli z resztek godności. Dawid- głosy mojej Rodzinki masz już na koncie. Walcz o resztę ;)
Zgłoś
AB Andrzej Bugajski 2015-09-27 18:44:22
Grażynko dziękuję ci
Zgłoś
G Grażyna 2015-09-26 23:32:00
Dziękuję Ci Dawid. Jesteś jednym z niewielu ludzi, którzy mówią prawdę. Może brak Ci jeszcze oglady politycznej, a może wcale jej nie potrzebujesz. Wiem, że ludzie patrzą przez pryzmat głupich sloganów, do których przyzwyczaiła ich władza, wiem, że tak najłatwiej ich przekonać. Tacy jak Ty nie niosą pustych haseł. To trudność, ale też odwaga. Bądź sobą. Po prostu. Na tym polega nasza nowość - bez ściemy, bez udawanego wizerunku, bez pieniędzy. Jesteś uczciwy, szczery, naturalny. Jeśli ludzie pragną zaklamanych, wycwiczonych imbecyli - droga "wolna".
Zgłoś
AB Andrzej Bugajski 2015-09-26 15:00:35
Młody człowiek na potencjał
Zgłoś
P Pszczoła 2015-09-25 23:16:15
Powodzenia!
Zgłoś
R Rudek 2015-09-25 19:57:17
Trzymamy z mężem kciuki potrzeba młodych i zdeterminowanych takich jak Dawid Joanna i Paweł
Zgłoś
S Sztab 2015-09-25 17:58:55
Dawid jest zorganizowany, otwarty, potrafi sluchać i wyciągać wnioski. Ma wiedze z gospodarki morskiej wiec w tym kierunku ''pojedzie''. Chyba wiadomym jest ze sprawy osob niepełnosprawnych są mu bardzo bliskie. Proszę się bardziej zainteresować jego osobą. Pozdrawiam Sztab. ;)
Zgłoś
K ktoś 2015-09-25 15:56:36
Do koles: Dawid (z całym szacunkiem) jest taką zapchaj dziurą, nie jest merytoryczny. Niech dopisze Dawid czym chciałby się zajmować w sejmie, sejm poza wieloma rzeczami ładnie wyglądającymi i pensją to praca w komisjach... czym ma zamiar się zajmować?Miło by było jakby dopisał jakie ma kwalifikacje? Osobisty sukces. Młodzi politycy tak, ale nie na litość boską studenci którzy nic nie osiągnęli jeszcze i zero doświadczenia bo to kolejne tabuny będą gdzie w rubryce zawód będzie: POSEŁ KORWiN? Skoro tak polecasz to może się zastanowię nad nimi, kogoś konkretnie polecasz? ;))
Zgłoś
G Grzegorz 2015-09-25 14:56:59
Mój głos i mojej żony już ma :)
Zgłoś
ŁZ Łukasz Zakrzewski 2015-09-25 12:46:36
Witam kolegę i życzę wytrwałości w dążeniu do celu . Pozdrawiam . Łukasz Zakrzewski
Zgłoś
K koles 2015-09-25 11:33:25
ktos: nie wątpliwie są też inni w miarę młodzi, ale w wiekszosci znajduja sie tam przypadkiem jako zapchaj dziury i beda pracowac wylacznie na "1" a to chyba nie do konca jest w porzadku? albo mlodzi ale nie posiadajacy mozgu jak jeden z kandydatow tez mlodych... nie mam zamiaru lapac jakis spin. jak sie nie zgadzasz z kandydatura tego chlopaka to poprostu idz komentowac osoby ktore chcesz popierac a nie krecia robote tutaj robisz. albo idz udzielic poparcia Korwinowi bo to tez teraz takie modne ;))))
Zgłoś
K Krzysztof 2015-09-25 11:29:16
Nareszcie ktoś młody i nie przesiąknięty całym tym politycznym syfem! Mój głos Pan ma Panie Dawidzie.
Zgłoś
T true 2015-09-24 22:44:58
Do ktoś: GRATULACJE!
Zgłoś
K ktoś 2015-09-24 22:30:24
Na liście w naszym okręgu z całym szacunkiem ale jest więcej mądrzejszych i bardziej merytorycznych kandydatów niż Dawid, też młodych. Sugerujesz "koles" że wole na starych wyjadaczy? Dobre sobie, oceniam kandydata tego konkretnego i patrze całościowo na liste i niestety ale podziękuje im, tak samo nie będę już namawiał do głosów na tą listę. Pozdrawiam. tak na marginesie: znam więcej ludzi z listy Kukiz'15 i to osobiście ;)
Zgłoś
K koles 2015-09-24 00:22:56
Do ktos - jak slusznie zauwazyles/las od wypadku Dawid madrzeje czyli jest niezaprzeczalny progres, a przez 5 lat mozna na prawde duzo osiagnac. Jest mily sympatyczny i szalenczo madry. A to wszystko sa niektore z atutow ktore moga uczynic go bardzo dobrym kandydatem. Niestetu znajda sie osoby, ktore wolalyby glosowac na "starych wyjadaczy" ktorzy niekoniecznie sa uczciwi w tym co robia, ale coz na to poradzic? Jezeli cala lista traci w oczach osoby poparcie ze wzgledu na jednego z kandydatow to oznacza tylko, ze takiej osobie dogodzic sie nie da. Pozdrawiam
Zgłoś
K ktoś 2015-09-23 19:02:18
Kukiz'15 stracił mój głos za wystawienie Dawida. Jest wielu znacznie lepszych, odpowiedzialniejszych i mądrzejszych ludzi niż on. Dawdzie, albo ktoś odpowiedzialny za to rozwińcie informacje na profilu jak sugerowali poniżej, tylko nie zapomnijcie dodać w wyniku czego był wypadek. To że jesteś sympatyczny i można czasem pogadać nie świadczy o tym że nadajesz się do Polityki i to tej poważnej, powinieneś nabrać jeszcze doświadczenia oraz zmądrzeć, zwłaszcza zmądrzeć bo to trwa dopiero od okresu po wypadku.
Zgłoś
K Kindzioch 2015-09-23 01:25:53
Do kumaty -> czesc ;) tamten komentarz to nie ja ale oczywiscie w stu procentach sie zgadzam. Dawid jest jak najbardziej ambitny, zdolny i ma chęci do działania. A jeszcze jedną z jego mocnych cech jest to, że jest wierny idei w którą uwierzył i mimo tego, że wielu zwątpiło, lub się zwyczajnie sprzedało to ON NADAL CHCE ZMIAN NA LEPSZE DLA POLSKI. Polecam ;) Dawid jest jedyną słuszną i odpowiednią opcją w najbliższych wyborach. ;)
Zgłoś
P Paweł 2015-09-21 14:01:33
Znam go osobiście, POLECAM!
Zgłoś
K kumaty 2015-09-21 11:04:11
Do Obywatelka: Czesc Kinia .
Zgłoś
O Obywatelka 2015-09-21 00:58:34
Pan Dawid Wojton ma dużo więcej do zaoferowania niż tutaj przedstawiacie. Proszę o uzupełnienie profilu!! Polecam głosować na Dawida Wojtona to szansa na głos dla młodych i zdolnych ludzi!!!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!