Komentarze 64

DODAJ KOMENTARZ
W weryfikator 2015-11-22 03:49:20
Hmm ciekawe że Pan Łukasz nie podaje co robił przed otworzeniem swojej firmy - może był doradcą finansowym w i obiecywał złote góry tylko żeby naciągnąć klienta tu trochę o sposobie działania antyhaczyk.blogspot.com/2014/11/aegon-opinie-inwestycje-fundusze-polisy.html
Zgłoś
D David 2015-10-23 17:05:12
On jest gejem! Po co kolejny homo w sejmie?? Jeszcze gada od rzeczy! Udaje wielkiego pana i prezesa ehhh
Zgłoś
M madziaaa 2015-10-19 10:54:57
jest zajebisty pracowity mlody przystojny ambitny odpowiedzialny
Zgłoś
W wyborca2015 2015-10-16 12:33:39
Do Jaime Lannister: następny,co widzi Polskę w ruinie,przestań pieprzyć farmazony,a jak nie wierzysz,to pojedź sobie za wschodnią granicę to zobaczysz kraj w ruinie,i nie porównuj tego z Polską.Poza tym nie obrażaj świń,bo być może dzięki przeszczepom monogenicznym będą nam ratować życie,Tobie na wstępie powinni przeszczepić mózg od jakiegoś warchlaka,będziesz mądrzejszy,wielbicielu Gry o tron.A jakbyś chciał jeszcze poczytać ze zrozumieniem,to może Ci się też światopogląd trochę wyprostuje.
Zgłoś
DJ Do Jaime Lannister 2015-10-16 11:09:15
Pan Ci tu nie pomorze. Każdy głosuje na tego na kogo chce i uważa za odpowiedniego kandydata. Ja szukam kogoś kto nie będzie bał się wyjść i rozmawiać z ludźmi, kogoś kto wie o czym mówi i wie jakie należy podjąć kroki aby żyło nam się lepiej. Żeby rządzić naszym krajem trzeba wiedzieć jak. Konkurs olimpiady? Bahahaha. Twoje słowa mnie tylko przekonały w moim wyborze. Ataki na Pana Łukasza świadczą tylko o tym, że jest dużym zagrożeniem dla Ciebie. Po za tym Twój język mówi sam za siebie. Jeśli chcesz przekonywać ludzi, pisz argumentami a nie przekleństwami czy z żalami do Boga. A jak już tak jesteś mocno uduchowiony, to zachowaj swoje żale w kościele. Czy ktoś wyjaśni temu gościowi, że ktoś kto nie ma pojęcia jak rządzić i jak działać a potrafi tylko gadać i obiecywać to tylko szkodzi naszemu narodowi i myśli o sobie? Po za tym gościu jesteś niedoinformowany, bo w nowoczesnej nie ma nikogo z PO. Jeśli masz takie negatywne poglądy idź i głoś je na ulice jeśli masz odwagę. Bo w necie to sobie możesz każdą bzdurę napisać. Pytanie, czy ktoś w to jeszcze uwierzy. Z Bogiem.
Zgłoś
M Madziaa 2015-10-16 11:01:48
madry przystojny inteligentny
Zgłoś
JL Jaime Lannister 2015-10-16 06:38:24
Do Marzena T.: 1.Młody 2.Przystojny 3.Mądry 4.Inteligentny 5.Warszawska szkoła 6.Będzie w telewizji pokazywany Panie ...Widziasz i nie grzmisz ! Czy ktoś wyjaśni tej kobiecie ,że to nie konkurs na mistera czy olimpiada z wiedzy o czymkolwiek ? Chodzi o to ,żeby uratować ten kraj po katastrofie jaka go spotkała przez ostatnie 8 lat.Nowoczesna to desant farbowańców opłacony przez nomenklaturę i bankowców.Połowa ich jedynek to PO.Na pohybel tym świniom
Zgłoś
S Sławek 2015-10-15 23:48:23
Łukasz Ty i ta Twoja blondyna wymiatacie :) Mega pozytywne spotkanie, brawo za wytrwałość.
Zgłoś
O obserwator777 2015-10-15 18:34:31
Do obiektywny: ale skąd ta analogia,czy Tusk kogoś zniszczył wyjeżdżając???A poza tym obiektywnie myśląc,sam chciałbyś być na miejscu Tuska,tylko nie potrafisz,stąd te twoje żale wypisywane pewnie po różnych forach.Weź się do roboty,nie zazdrość innym i wtedy poczujesz,że jak się chce to można...a przynajmniej możesz próbować :)
Zgłoś
O obiektywny 2015-10-15 12:35:21
NOWOCZESNE BAGNO! NOWOCZESNE AFERY!!! PETRU DZIAŁACZ UNII WOLNOŚCI I DORADCA TUSKA WAS ZNISZCZY I WYJEDZIE JAK DONALD !
Zgłoś
MT Marzena T. 2015-10-12 10:35:00
Poznałam Łukasza tylko raz. Ale od razu przekonałam się, że to jest kandydat którego Elbląg szukał i potrzebował od dawien dawna. Nie tylko młody, przystojny, ale przede wszystkim szalenie mądry i inteligentny. Widać tu warszawską szkołę. Jeśli Łukasz się dostanie, to jestem przekonana że nie raz telewizja pokaże Łukasza wypowiedź. Głosujemy na Łukasza. PS. Prosiłabym nie musować mojej wypowiedzi, tylko odpisywać i wyjaśniać dla czego wam się nie podoba.
Zgłoś
AM Antoni M. 2015-10-11 17:32:24
w sondażach idziecie jak burza,to świadczy ,że mój głos poparcia nie będzie jedynym.
Zgłoś
EI ewelina i jacek 2015-10-11 17:30:50
jesteśmy za,masz nas głos
Zgłoś
EI E-g inhabitant 2015-10-10 08:39:44
jestem za ,głos dla Nowoczesnej,głos dla Łukasza
Zgłoś
W wyborca 2015-10-10 08:34:41
Łukasz,nie przejmuj się,rób swoje,idzie Ci bardzo dobrze.Patrząc na Twoje działania ,człowiek zaczyna wierzyć,że są ludzie w narodzie,którzy chcą walczyć o lepsze jutro dla nas wszystkich,a nie tylko trwać.A wszyscy zwolennicy .Nowoczesnej,dawać komentarze,zepchniemy te chore dywagacje poprzednich komentarzy w niebyt. Pozdrawiam
Zgłoś
F Farelka 2015-10-08 12:23:25
Szanowni Państwo, w taki sposób, przepychankami między sobą na pewno nie pomożemy Łukaszowi zwiększyć swoich szans. Proszę, wróćmy do konkretów, merytoryki, wzajemne oskarżenia nie zjednają mu sprzymierzeńców, a Ci, co chcą go poznać naprawdę, znajdą go w lokalnych mediach, na facebooku i na jego stronie.
Zgłoś
O ostróda 2015-10-08 08:26:37
Do Katarzyna Królak: Jak twój poziom inteligencji jest taki jak retoryki to żal..... Katarzyna NIE MASZ POJĘCIA CO TO JEST NOWOCZESNA I CO TO JEST ZESPÓŁ!!!! Rozmawiałem z Łukaszem na facebook na początku kampanii bo chciałem się zaangażować w struktury i działania. Łukasz podał mi namiary na Ciebie i powiedział że na pewno będziesz potrzebowała pomocy, bo organizujesz kampanie Róży. Nie znam go osobiście ale jako kandydat nr 2 na liście, mógł mnie zagarnąć dla siebie, jednak tego nie zrobił. Tym bardziej żenuje mnie Twoja postawa i twoje prostactwo oraz drobnomieszczaństwo. Dodatkowo NADMIENIĘ ŻE CZEKAM NA TWÓJ KONTAKT ZWROTNY JUŻ PONAD 2 TYG ....... Popieram Łukasza i wyślę mu prośbę aby dał mi plakaty do rozwieszenia!!!! Podkreślam nie znam go osobiście ale widziałem go na portalach jak się wypowiada oraz jak zachował się na facebook i wiem że to jest NOWOCZESNY I INTELIGENTNY CZŁOWIEK NIE CHCE CIEBIE RÓŻY I WASZEJ POZOROWANEJ KAMPANII Katarzyna a Ty wybierz się na lekcję kultury, zabierz ze sobą RÓŻE
Zgłoś
S Sławek 2015-10-07 21:21:59
Do Katarzyna Królak: Jestem Pani przeciwniczką hejtu a co Pani robi "....we własne gniazdo". Może przypomnę Pani jak z "jedynką" Panią Różą w poniedziałek w Elblągu podeszłyście do mnie we dwie wręczyłyście mi jej ulotkę i tekst " to jest pani Róża jest jedynką na liście Nowoczesnej sam Pan Petru ją wybrał, Łukasza nie chciał". Tak prowadzicie kampanię partii, że obrabiacie d.... koledze z partii i to na bezczelnego w Elblągu. Wielka Pani "jedynka" ma nas z wieś bo tak się odstawiła, słoma z butów, aż się wysypywała. Żenada!!!
Zgłoś
W wyborca 2015-10-07 09:31:52
gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta: ja głosuje na 15 - Mariusz - klasa jak zawsze
Zgłoś
B Bartek 2015-10-06 12:22:40
Nieporozumienie .... Oddanie głosu na nowoczesnaPO to szczyt głupoty...
Zgłoś
WS Weźcie się w garść 2015-10-06 09:13:42
Szkoda, że nie docenia się rosnącego poparcia dla Pana Łukasza i tego, co robi- tylko traktuje się jak konkurencje- miało być .Nowoczesne podejście, a wychodzi jak zwykle..
Zgłoś
F Farelka 2015-10-06 09:11:26
Do Ania: A ja wybieram sama, nie kierując się zdaniem kogokolwiek, tylko swoim i uczciwie oceniając poczynania kandydatów .Nowoczesnej, gdzie w starciu Kandydat 1 z Kandydat 2- Pani Krześniak wypada blado. A Pan Petru jak każdy człowiek, może się mylić..
Zgłoś
F Farelka 2015-10-06 09:08:00
Do Katarzyna Królak: Pani Katarzyno. Być może Pani Krześniak przekonała Pana Petru, ale to nie znaczy, że ten wybór jest trafiony. O tym zdecydują wyborcy. Jak na razie ja widzę działania Pana Łukasza, natomiast kompletnie nie widzę Pani Krześniak, która nawet lekceważy dziennikarzy spóźniając się na spotkanie z nimi. Ps. I proszę nie wrzucać wszystkich do jednego worka twierdząc, że u Pani Róży i u Pana Łukasza "ten sam skład osobowy się wypowiada." gdyż uderza Pani w naszą inteligencję. Jeżeli popieramy .Nowoczesną, to nie popieramy hejtu politycznego. Poza tym stawiamy na uczciwą kampanię i dlatego promujemy Łukasza.
Zgłoś
KK Katarzyna Królak 2015-10-06 01:53:04
Do Znajomy Róży z Miłomłyna: Przewodniczący wybierał jedynkę a nie dwójke i trójkę, chociaż miał nie tylko jedną kandydaturę przedstawioną. Na pierwszej rozmowie i pierwszą rekomendację od koordynatora regionalnego dostał Łukasz Grużewski i pojechał na rozmowę kwalifikacyjną do Warszawy. Po rozmowie poproszono na rozmowę drugiego kandydata Różę Krześniak i ona została rekomendowana na jedynkę. Takie są fakty i nie ma co z nimi dyskutować. Najważniejsza jest jednak Nowoczesna, żebysmy my się w tej licytacji kto ma "najmojszą" rację się nie pogubili. Bardzo mnie też cieszy poparcie mieszkańców okręgu 34 dla Nowoczesnej, bo to poparcie jest najważniejsze. Pozdrawiam wszystkich. PS - Jak piszę, to podpisuję się swoim imieniem i nazwiskiem, bez względu na to czy to są odpowiedzi na facebooku, czy na stronach internetowych. Nie akceptuję hejtu, bo on do niczego dobrego nie prowadzi. Przeczytałam wszystkie wypowiedzi zarowno na stronie Róży jak i Łukasza i uważam, że ten sam skład osobowy się wypowiada. Nie rozumiem tylko po co - to wyborcy zdecydują, kto będzie posłem, a kto nie i będzie to dużo większa grupa wyborców. Trzymam kciuki za Różę ale ucieszę się też z wyboru Łukasza, bo najważniejsza jest Nowoczesna :) Dajcie sobie też na spokój z tym hejtem, bo kampania angażuje ludzi nią się zajmujących naprawdę dużo i nie ma czasu na bieganie po stronach i prostowanie rzeczywistości.
Zgłoś
DK do kasi 2015-10-06 01:13:18
Do Ania: Cześć Kasia :) pozdrawiam Ostródę
Zgłoś
W wsi4ever 2015-10-05 23:50:56
Do Znajomy Róży z Miłomłyna: Jak u Rycha rektrutuje człowiek Bronka to o czym my rozmawiamy...
Zgłoś
C ciekawy 2015-10-05 18:38:57
Do Ania: Kasiu to Ty?
Zgłoś
ZR Znajomy Róży z Miłomłyna 2015-10-05 10:49:57
Do Ania: Przewodniczący partii wybiera nie tylko 1 ale również 2 i 3. Znam Panią Róża Krześniak osobiście, ale od tej złej strony (gdy była Burmistrzem), idzie po trupach do celu - nie wiem jak udało się jej przekonać Petru do siebie. Jak już głosować na nowoczesną to tylko na pozycję od 2 w dół.
Zgłoś
A Ania 2015-10-04 23:29:40
Do Poznaj Łukasza: Ale Ryszard Petru go nie wybrał na miejsce pierwsze - przegrał z Różą Krześniak. Petru mowi ze prowadził rekrutację na jedynki. To znaczy że Róża Krześniak ma wiekszy mandat zaufania od Łukasa rużewskiego. Wybieram zdanie Petru
Zgłoś
TN tyrający na elity Polak 2015-10-04 11:49:26
Ściema.PL i ludzie zmanipulowani przez Petru tak jak demoralizuje dobrych ludzi PO :)
Zgłoś
J Janusz 2015-10-03 10:55:31
Panie Łukaszu, zagłosuje na Pana, przekonał mnie Pan podczas rozmowy w Elblągu. Mam nadzieję, że jako nasz reprezentant w sejmie, będzie Pan odpowiedzialnie i rozsądnie podejmował decyzje pamiętając o Elblągu i okolic. Liczę na Pana i trzymam kciuki.
Zgłoś
F Farelka 2015-10-02 14:24:31
Do obiektywny: No cóż Panie obiektywny, słaby komentarz..szkoda, że nie podejmuje Pan dyskusji merytorycznej, a zarzuca nieznanym sobie osobom nieetyczne postępowanie. Ale to świadczy tylko o Panu. Pozdrawiam serdecznie i życzę więcej obiektywizmu.
Zgłoś
O obiektywny 2015-10-01 08:59:43
Niezły PR sobie tu sami robicie, żenada! ;) Samemu sobie wystawiać pochlebne oceny.... DNO
Zgłoś
Poznaj Łukasza 2015-09-29 11:42:55
Kto go jeszcze nie zna, a chce poznać to zapraszam na jego stronę: lukaszgruzewski.pl Zamieszcza co jakiś czas filmiki na youtube, osobiście można go spotkać w każdą środę w Elblągu (Starówka) restauracja DUET - koło piekarczyka godzina 18. Zapraszam do śledzenia jego poczynań. Oddajmy głos na zaufanego człowieka.
Zgłoś
F Farelka 2015-09-25 15:31:24
Do Lokals: Znam Łukasza od lat ( od pierwszych studiów, które razem kończyliśmy). Widziałam go w różnych sytuacjach i to, co dla mnie najważniejsze, to fakt, że facet ma mocny kręgosłup moralny. Przez 7 lat naszej znajomości nigdy nie zawiódł. Ponadto ma bardzo szerokie spojrzenie za to, co się dzieje w kraju i na to, co można zrobić. Nie daje się szufladkować.
Zgłoś
I iza 2015-09-25 15:16:11
Do Endrju: Tak, to prawda, doktorat z ekonomii :-)
Zgłoś
E Endrju 2015-09-23 23:13:34
Hej, dowiedziałem się, że Łukasz właśnie zaczyna doktorat z ekonomii na SGH. No to coś już mówi o człowieku.
Zgłoś
L Lokals 2015-09-23 13:40:33
Chcę głosować na Nowoczesną. Przejrzałem listę i Łukasz Grużewski wydaje się ok. Ale jak ktoś coś więcej wie to niech pisze o nim, bo ja go nie znam.
Zgłoś
H Husaria 2015-09-23 08:07:53
Dajesz Łukasz !!!!!!!! Do boju!!!!!!!
Zgłoś
AK Ania K. 2015-09-22 22:44:23
Ambitny, odpowiedzialny, odważny. Jestem na tak!
Zgłoś
MM Mariola M. 2015-09-21 22:31:00
Łukasz to osoba bardzo zdeterminowana, przedsiębiorcza, zdecydowana, wytrwale zawsze dąży do obranego celu. Posiada wiedzę oraz doświadczenie, by znaleźć się na tym stanowisku.
Zgłoś
K Kamil 2015-09-21 19:46:42
Znam Łukasza i wszystkich zachęcam do głosowania na niego. To na prawdę świetny kandydat.
Zgłoś
I Irek 2015-09-21 10:40:09
Potrzebujemy młodych, ambitnych ludzi jak Łukasz, doświadczenie polityczne przyjdzie z czasem
Zgłoś
I Izabela 2015-09-21 01:00:40
Do mieszkaniec Elbląga: Z wiedzą bym polemizowała, a jeśli chodzi o doświadczenie, to wielu je miało i niestety nie wykorzystało tak, jak tego oczekiwał Naród. Dlatego być może warto zaryzykować i dać szansę młodym ludziom, którzy wierzą w nowoczesny kraj i mają jeszcze zapał. Którzy chcą coś zmienić, a nie tylko bić się o stołki.
Zgłoś
ME mieszkaniec Elbląga 2015-09-20 23:52:29
Sympatyczny, młody człowiek, ale na posła się jeszcze nie nadaje, za mało wiedzy i doświadczenia.
Zgłoś
ZK Zbigniew K. 2015-09-20 17:15:50
Znam go osobiście. Właśnie na takiego kandydata czekamy. Pomimo młodego wieku człowiek z bardzo dużym doświadczeniem, wiedzą ekonomiczną i z zapałem do działań. Gotowy poświęcić się dla dobra ogółu. Ja jak i wielu moich znajomych oddamy głos właśnie na niego!
Zgłoś
D Damian 2015-09-20 13:03:30
Pomimo młodego wieku jako ekonomista posiada solidne podstawy teoretyczne oraz doświadczenie zawodowe
Zgłoś
M Mariola 2015-09-19 21:59:22
Młody,ambitny,uczciwy.Takich ludzi potrzebujemy.Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku...
Zgłoś
EB Edyta B 2015-09-19 21:43:35
Moj kandydat5, nadzieja na lepsze jutro.
Zgłoś
B Bogusia 2015-09-19 21:36:43
Ludzie z wykształceniem, z ambicjami mogą wnieść zmiany w naszym rządzie. Takim człowiekiem jest Łukasz, dlatego daję mu szansę zaistnieć. Powodzenia.
Zgłoś
M Mariola 2015-09-19 21:14:12
Znam Łukasza także osobiscie. Jest zdolny ambitny wie czego chce i dąży do celu. Daje z siebie wszystko zawsze. Stawiam mój głos nie tylko dlatego że to znamy lecz też dlatego że zawsze był pomocny i zawsze można było na nim polegac. Jest wspaniałym czlowiekiem który może dużo zmienic Dax pomysły na lepsze jutro na lepsze zmiany bo ma ,, glowe na karku ".
Zgłoś
A Asia 2015-09-19 20:41:33
Młody,ambitny, ma zapał i chęci do zmiany na lepsze. Powodzenia, masz mój głos.
Zgłoś
J Judy 2015-09-19 19:34:04
Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku
Zgłoś
KO Kasia O. 2015-09-19 16:14:20
Młody, ambitny, uczciwy, odważny, dążący do celu, a co najważniejsze można na nim polegać w 100%.
Zgłoś
T Tomek 2015-09-19 15:53:15
Właśnie tacy ludzie powinni zasiadać w parlamencie, przedsiębiorczy, ambitni i z wykształceniem.
Zgłoś
GW Gosia W. 2015-09-19 15:27:28
Łukasz jest fantastycznym człowiekiem,a do tego cudownym przyjacielem. tylko taki człowiek może jedynie coś zmienic.
Zgłoś
E Ewa 2015-09-19 15:14:31
Znam Łukasza osobiście i wiem, że jest człowiekiem ambitnym i uczciwym-stawiam na ludzi takich jak Łukasz.
Zgłoś
AR Aneta R. 2015-09-19 12:23:15
Znam Łukasza bardzo długo. Głosuję na niego, ponieważ wiem,że może on coś zmienić. Jest gotowy do pracy i do działania. Można na nim polegać.
Zgłoś
P polak 2015-09-19 12:16:07
Stawiam na młodych i dlatego też wiem że Lukasz to właściwa osoba na właściwym miejscu ...
Zgłoś
I Izabela 2015-09-19 11:44:01
Człowiek z pasją i zasadami. Ma kręgosłup moralny. Zapał i chęci do zmiany. Dostrzega problemy i szuka rozwiązań. Głosuję na młodość, pasję i walkę o lepsze jutro.
Zgłoś
M marta 2015-09-19 11:41:09
Mlody,ambitny!Znamy sie nie od dzis! obys Łukaszu zmienil to co macie w planach!
Zgłoś
W Wojciech 2015-09-19 10:24:29
Masz mój głos
Zgłoś
D Damian 2015-09-19 10:20:51
Głosuję na Łukasza ponieważ wiem że coś zmieni.
Zgłoś
MM Milena Misiewicz 2015-09-19 10:17:28
Właściwa osoba na właściwym miejscu! Dzięki młodym i dynamicznym przedsiębiorcom ten kraj ma szansę na rozwój! Łukasz jest pracowity, kreatywny oraz sumienny- ma największy potencjał do zmieniania na lepsze!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!