REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Radosław Bloch

KOMENTARZE

• Madzia 2015-10-23 12:50:12
    Do monia: Tak, chodzi o Blocha, jednak nie mogę pozostawić obojętnie komentarzy, które ewidentnie napisane są przez jedną osobę... Chociaż nie jestem pewna czy ty również nie jesteś jedną z tych, które pod wieloma nickami wstawiają komentarze... Żenaaada.
  • student 2015-10-22 23:21:27
    Pytanie takie do tomsona kate czy monia orientujecie sie cze Radek sam te biznesy położył czy zawsze miał wspólników więc jak ktoś pie.... głupoty to niech gada z sensem czemu nikt nie mówi że niektórzy z posłanek siedzi w kieszeni u pewnych ludzi wzamian za korzyści tego ludzie nie widzą
  • monia 2015-10-22 20:55:01
    Do Madzia: Nie chodzi tu o Katke,tomsona,mikiego czy kogo innego, chodzi tu o Pana R. i o prawde!!!a prawda jest taka ze to oszust i polozyl juz nie jedna firmę!!!
  • Madzia 2015-10-22 19:14:11
    Widzę ze nie tylko tomson i katka to jedna osoba. Teraz wymyślił nowy nick - miki. Brawo za kreatywność!
  • miki 2015-10-22 18:46:49
    Do bary: i jeszcze jedno gdyby nie Okuniewski to gnil by teraz w więzieniu za swoje poprzednie długi. Okuniewski byl głupi bo dupe mu uratował!!!
  • miki 2015-10-22 18:34:38
    Do bary: Mógł złożyć pozew przeciw Okuniewskiemu...czemu tego nie zrobil hahaha..bo kiedys tez z nim miał firme i ja wyprowadzil w maliny z długami..Okuniewski skończył jak obecny wspólnik Radzia harując za granica i spłacając długi. Taki oto biznesmen!!!tylko okradać ludzi potrafi!!
  • tomson 2015-10-22 18:29:59
    Do student: Cale g....wiesz o dlugach Blocha!!a PSL tym bardziej mnie nie obchodzi!!
  • marta' 2015-10-22 15:10:22
    Głos na Radka nie będzie głosem straconym! GŁOSUJĘ
  • malt 2015-10-22 13:38:44
    Do haha: Zarzuty do Olsztyńskiego oraz Bartoszyckiego Forum Biznesu są bezpodstawne. Idź do Sądu i poproś o odpowiedź na swoje pytanie, dopiero wtedy wypowiadaj się publicznie
  • P.P 2015-10-22 09:45:09
    Przez internet można powiedzieć i napisać wszystko, a nikt tego i tak nie zweryfikuje. Łatwiej rzucać oszczerstwa jak się jest anonimowym, ale to tylko świadczy o kulturze oraz ograniczeniu tej osoby. Zresztą większość oszczerstw pochodzi z jednego źródła, są zbyt podobne do siebie. Tomson i katka to na 100% jedna osoba...
  • NieŻyczącyŹle 2015-10-22 01:57:01
    Do student: Studencie wspólnik pomagał prowadzić biznes a jak niektórzy twierdzą ogarniał większość. Do Anglii nie (...) a wyjechali razem, tylko Radek wrócił po kilku tygodniach bo tam sobie ciężko radził, choć miał pracować u brata. Po powrocie (dostał na razie nieodpłatnie) prosperujacą firmę i czynsze z wynajmu. Od tamtego momentu - ponad dwa lata nie pochylił się zbytnio nad długami...
  • bary 2015-10-21 23:14:15
    Szkoda że wszyscy zasłaniają się nickami. Jakaś żenada. Facet jest społecznikiem jak mało kto w okolicy. Nie na darmo 1000 osób głosowało na niego kiedy kandydował na burmistrza Biskupca. Szkalowanie to ulubiona mentalność Polaków.
    Ostatnio rozmawiałem z Panem Radosławem i powiedział mi że na co dzień nie spotyka się z aktami agresji i nienawiści. Ale w internecie oczywiście można poużywać do woli szczególnie że ma to związek z wyborami. Myślę że co niektóre osoby mają świadomość że takie oszczerstwa moga znależć ujście w sądzie. Z tego co Pamiętam to Pan Radek do końca powstrzymywał sie przy ostatnich wyborach żeby nie skorzystać z usług prawnika który miał złożyć pozew o odszkodowanie wobec Pana Okuniewskiego który był wirtuozem oszczerstw.
  • student 2015-10-21 22:32:14
    Tomson ciemniaku widze że biskupieckie PSL działa dobrze w głupie przepychanki nie będę sie wdawał z tobą wiem wystarczająco dużo żeby się wypowiadać na temat długów Blocha
  • haha 2015-10-21 19:00:49
    Do stupid: Przykładowe Forum biznesu Olsztyńskie, czy takie istnieje ? Bartoszyckie forum biznesu, jako kolejne.
  • tomson 2015-10-21 17:16:21
    Do student: i co do wiedzy na temat tego kandydata to mam wiecej niż ty, więc wiem o czym piszę.!