REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Jarosław Rajchert

KOMENTARZE

• Dagobert 2015-10-20 13:27:14
    Przepraszam za literówkę w końcowce mojej wypowiedzi. Oczywiście chodziło mi o odgłupianie, o uświadomienie zmanipulowanych przez potężne medialne, trzymane na smyczy zagranicznej media ludzi. Jeszcze raz pozdrawiam.

Nacjonalizm to Wolność! Nacjonalizm to Prawda!
  • Marcin - Żnin 2015-10-20 12:19:39
    Witam kolege z lat szkolnych! Pamietam jak w Żninie z chłopakami biegaliście krzycząc "Polska dla Polaków". To już z 20 lat temu. Ty, Łysy, Szyna, Koza, Sitol, Rychu z Janowca - pełno was było. Byliście OK, ale za cholerę się z wami nie zgadzałem - wtedy. Dziś przyznaję, że mieliście rację, a ja byłem głupi wierząc w NATO, UE i tak dalej. Co ta sitwa rządowa zrobiła z tą naszą Polską? Obyscie dali radę to naprawić.
  • Dagobert 2015-10-20 11:23:04
    Panie Jarku! Widzę, że świadomi ludzie, z dostępem do internetu i prawdy jaka w internecie przebija się przez mur kłamstw i obłudy dojrzeli już do idei nacjonalistycznej, jaką Pan prezentuje! Życzę powodzenia i wytrwałości. Przede wszystkim wytrwałości w ogłupianiu tych mas zmanipulowanych przez rynsztokowe media! Pozdrawiam!
  • złośnik 2015-09-26 20:51:02
    W Polsce też islamiści niszczą dzielnice, przeważnie 11 listopada ;)

• Jaga 2015-09-26 12:40:22
    Do złośnik: Zal czytac co piszesz. Moj maz jezdzi za granice by utrzymac nasza rodzine. Jak tylko moze zjezdza do domu. Myslisz ze nie wolelibysmy cala rodzina mieszkac w naszej malej Suchatowce niz na miesiace sie rozstawac? I co? I dzis taki beszczelny leming jak ty porownuje polakow pracujacych za granica do islamistow? Jestes przykry!

Panie Rajchert! Powodzenia. Moj glos i mojej rodziny Pan ma!
  • Jarosław Rajchert 2015-09-26 10:40:51
    Do złośnik: I znowu na siłę złośnik stara się być złośliwy.

Przede wszystkim nadużyciem jest określenie Polaków pracujących w ostatnich latach w krajach Zachodniej Europy mianem "imigrant". Lwia cześć z nich (z nas) po prostu pojechała do pracy, bo tam pracę znalazła, lecz planuje powrót do Ojczyzny, gdy tylko warunki na to pozwolą. Ja sam byłem wcześniej w Danii i po półrocznym pobycie w tymże kraju usilnie szukałem pracy w Polsce. Podniosłem nawet kwalifikacje zawodowe robiąc kurs Inspektora Ochrony PPOŻ. Pobyt za granicą można także wykorzystać do samorozwoju - ucząc się nowych języków.
    Najważniejsze jest jednak to, że wciąż dane jest nam przebywać na obszarze kultury wywodzącej się z Rzymu - kultury łacińskiej. No i nikt nie forsuje bezprawnie granic domagając się socjalu, tylko każdy jedzie konkretnie do pracy, najczęściej już wcześniej załatwionej.
    Imigracja pozaeurpejska, której NOP mówi STOP to tak naprawdę imigracja po socjal; imigracja stawiająca żądania materialne (padają konkretne sumy, padają żądania budowy meczetów i oddzielnych osiedli) jak i kulturalne (akcje przeciwko symbolom chrześcijaństwa, przeciwko bikini, przeciwko tradycyjnym świętom nie koniecznie kościelnym). Zresztą - wystarczy poszukać w internecie obrazów z Francji, Szwecji czy Wielkiej Brytanii jak to "zasymilowana" pozaeuropejska "imigracja" (inwazja) sieje strach na ulicach.

Twoje porównanie więc jest nietrafione, ale dziękuję za aktywność, bo z każdym twoim postem przybywa mi zwolenników :)

Różnica jest więc diametralna
  • złośnik 2015-09-26 01:50:05
    Aha. Czyli będąc sami imigrantami ekonomicznymi, walczymy z imigrantami ekonomicznymi przyjeżdżającymi do naszego kraju. Zaiste, logiczne ;)
  • Marcin 2015-09-25 10:09:37
    Do złośnik: Ja też jestem za granicą - 7 lat. Kończę budować dom w Polsce, wszystkie materiały pochodzą z Polski, podatki za nie płacę w Polsce. Dzięki nam ten kraj jeszcze jakoś przędzie. Bez kasy ludzi robiących za granicą władza by tym co zostali jeszcze bardziej dowaliłą podatkami. Myśl człowieku zanim zaczniesz ujadać...
  • Jarosław Rajchert 2015-09-25 09:30:08
    Do złośnik: To nie ma znaczenia gdzie się jest, kiedy ma się w sercu Polskę i chce się do niej wrócić. Polski nacjonalizm także rodził się na obczyźnie. Place zagraniczne - bardziej zbliżone do normalności w konfrontacji z głodową jałmużną dają ludziom pewien konfort, nie tylko prywatny, ale pozwalający wesprzeć rodzinę lub wspierać akcję pomocy rodaków w potrzebie.

Za granicą było, jest i będzie jeszcze wiele milionów Polaków. Ciężko dziś znaleźć rodzinę, która nie ma krewnego zmuszonego sytuacją do pracy na obczyźnie. Sytuacją w ukochanej Ojczyźnie, za którą właśnie odpowiada rząd- nie tylko ten, ale i poprzednie.
  • złośnik 2015-09-25 08:55:30
    Wielu było też patriotów, którzy nie mogąc zostać w ukochanej Ojczyźnie, musieli uciekać do obcych państw przed niecnymi rządami zbrodniczego systemu. Niektórych zagnało aż do Holandii ;)
  • XXL 2015-09-25 00:43:45
    Do złośnik:
    W historii Polski było wiele zacnych osób o obco brzmiącym nazwisku: Rossman, Mosdorf, Haller, Unrug itd... Było też wiele szuj o nazwiskach czysto polskich (chodź nie zawsze odziedziczonych po przodkach)... ;)
  • Wojtas 2015-09-24 15:26:51
    Człowiek godny zaufania z wzorowa wizja przyszłości narodu -Polski Jarek RAjchert
  • złośnik 2015-09-24 14:48:02
    Nazwisko faktycznie, typowo polskie ;)