Komentarze 7

DODAJ KOMENTARZ
MB Maciej Bojanowski 2015-10-18 08:36:09
Do Karol: ile ci płacą z naszych podatków za takie kłamstwa? Znam Zbyszka od 12 lat i dałbym sobie rękę obciąć za Niego. Takich ludzi jest dziś tak mało, że nie "wykorzystanie" ich do rządzenia jest po prostu wielkim "marnotrastwem" :) Ja mogę się podpisać imieniem i nazwiskiem i nie chować się pod pseudonimem. Więc niech wszyscy zobaczą i zweryfikują kto mówi prawdę, a kto jest tylko nasłanym padalcem systemu z którym walczy Zbigniew Jarząbek.
Zgłoś
AH anty hejter 2015-10-06 17:26:43
Uczciwy , patriota, człowiek na , którego warto oddać głos .
Zgłoś
BR Bartosz Rojek 2015-10-03 07:55:48
do Pana Karola. A zna Pan działalność pozostałych kandydatów? Po co to hejtowanie najlepszego kandydata z okręgu nr 7?? Pan Jarząbek jest fundatorem wielu nagród, działa społecznie, Był radnym i całą dietę przeznaczał na cele społeczne. Jest jedynym przedsiębiorcą w gronie kandydatów z okręgu nr 7, nie żeruje na pieniądzach podatników, a wręcz przeciwnie przeznacza na ludzi swoje pieniądze i swój czas. Założył Akademię Patriotów, by ułatwić ludziom kontakt z ciekawymi osobami, które mówią prawdę jak jest, by łączyć środowiska, które chcą naprawienia Polski. Swoim komentarzem nic Pan nie wnosi, żadnych szczegółów, żadnych prawdziwych danych osobowych, jeden wielki hejt.
Zgłoś
K Karol 2015-09-28 01:58:00
Niestety znam bliżej działalność tego pana... Człowiek niegodny zaufania, to jedyne, co jest pewne. Na marszu owszem, zrobił bardzo dobre wrażenie, to że ktoś jest niezłym mówcą czy przygotował się, jeszcze nie czyni z niego idealnego polityka czy kandydata...
Zgłoś
MP Marcin P. 2015-09-23 20:23:15
Nie interesuję się polityką, ale byłem ostatnio na marszu przeciwko islamizacji - oczywiście podpisałem petycję. Zrobił na mnie olbrzymie wrażenie. Dlaczego takich ludzi nie ma u władzy?
Zgłoś
W Wyborca 2015-09-23 20:08:21
Bardzo sympatyczny człowiek, uczciwy i nie daje się w nic wmanipulować. Wymarzony kandydat do Senatu. Żałuję, że nie startuje z mojego okręgu.
Zgłoś
W Wrocławianin 2015-09-20 05:52:52
Najlepszy kandydat jakiego można sobie wyobrazić. Uczciwość i wiarygodność połączona z kompetencją, zaradnością oraz wysokim poziomem kultury. Przez 30 lat działalności udowodnił, że jest prawdziwym wolnościowcem i patriotą. Mam nadzieję, że wygra i pokona ludzi z partii systemowych!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!