XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
M Małgorzata 2016-02-03 18:11:40
Jestem dumna, że mamy takiego prezydenta. Andrzej Duda i Beata Szydło rzeczywiście dbają o Polskę, o jej los i rozwój. Wstydzić się powinni ci, którzy dbają o swój prywatny lub partyjny interes: Schetyna, Petru i im podobni. Powinni, ale wstydzić się nie będą, bo ono wstydu nie mają. Niestety.
Zgłoś
SK Stanisław Komosa 2016-02-03 09:35:03
Panie Prezydencie, jestem z Pana dumny, i pytam kto postawi politykierów - PO, Nowoczesnej,... pod sąd lub trybunał stanu- którzy w imię walki o odzyskanie utraconej władzy ,szkalują dobre imię Polski ,,na dworach sił zła", powodując wielkie szkody materialne Polski, a także dalej kontynuują pedagokię wstydu, co też ma bardzo poważne konsekwencje dla Polski i Narodu.
Zgłoś
P Polka 2016-02-03 08:59:14
Szanowny Panie Prezydencie życzę odwagi , wytrwałości i zdrowia we wprowadzaniu dobrych zmian w RP , niech się Pan nie poddaje w swych działaniach , obecnie wynika z tego , że znowu POPAPRAŃCY pojechali do Niemca i okrzyknęli się , że to oni rządzą w Polsce i reprezentują RP w Brukseli. Schetyna dostał chyba na głowę i powinien się leczyć , jak można uprawiać jako poseł takie haniebne działania , powinien za to stanąć przed Trybunałem Stanu , robi wiele złego i jest niebezpieczny dla Ojczyzny na arenie międzynarodowej. Tego nie uczynił żaden poseł w RP. Czas wyciągnąć szeroko idące konsekwencje wobec tego leniucha i darmozjada , niegodnego człowieka.
Zgłoś
M mv 2016-02-03 07:20:18
Brawo Panie Prezydencie! Tak trzymac! Niech mowia, co chca - jestesmy z Panem :)
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!