Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
P Preacher 2015-09-17 16:06:50
Do divak: przestań oglądać świat tylko przez okienko takiej czy innej tv. Dużo czytaj rozmawiaj z ludźmi o zróżnicowanych poglądach. Wyrób sobie własny pogląd. Wtedy może uda ci się coś mądrego napisać
Zgłoś
G garfield 2015-09-16 08:54:55
Duda powiedział prawdę , co zrobili POlpotowcy aby młodzi chcieli wrócic do ojczyzny
Zgłoś
D divak 2015-09-16 08:21:12
Nie chcę, ale muszę. Moim zdaniem (pozornie) dziwne jest, że facet w tym wieku, wykształcony i na takim stanowisku nie potrafi się właściwie zachować. Podam tylko te przykłady, które pokazała mi TV. 1. Będąc funkcjonariuszem publicznym ostentacyjnie odwiedza placówki należące do obcego państwa (Watykanu) i tam malowidłom oddaje hołd na kolanach . 2. Donosi na Polskę do władz kraju, który jeszcze niedawno i przez 10 wieków był naszym śmiertelnym wrogiem. Za współpracę z tym wrogiem jeszcze nie tak dawno (70 lat) państwo polskie skazywało na śmierć. 3. Podczas wizyty na Downing Street 10 zamienił się rolami z gospodarzem i udawał albo jego lokaja, albo gospodarza, gdy puszczał przodem pana Camerona. Jest to tylko pozornie dziwne. Myślę, że jego osobliwe cechy tak przypadły do gustu równie osobliwemu prezesowi, że to społeczne nieprzystosowanie w oczach prezesa (całującego panów po rękach) było raczej zaletą niż wadą. Jednak dla mnie zachowania pana Dudy są dziwne, a nawet kompromitujące i nie do przyjęcia.
Zgłoś
Z zibi 2015-09-15 23:12:08
synu nie wracaj, polsza to zasr... kraj!!!!!!!! Duda mówi prawdę , tu nigdy nie było zielonej wyspy jak kłamał ten volksdojcz.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!