Komentarze 428

DODAJ KOMENTARZ
W Wyborca 2019-10-15 11:06:55
Serdeczne gratulacje. Bardzo Panią cenie jako wieloletnią poslanke.
Zgłoś
C Ciechanowianin 2016-11-01 13:55:40
Pani Anno, w imieniu ciechanowskich sympatyków PiS proszę o zrównoważenie struktur Pani partii w naszym mieście. R.K vs. A.C, tylko... dlaczego? Dlaczego jedna opcja polityczna w tak niewielkim mieście wzajemnie pała do siebie nienawiścią? Czy nie możecie być jednością? Pani jak i Pan K. tracicie swój elektorat zabawiając się w takie gierki. Obecna sytuacja nigdy nie powinna mieć miejsca.
Zgłoś
MC Mieszkanka Ciechanowa 2016-10-31 14:29:25
Jestem mieszkanką Ciechanowa i tym samym przykro mi, że Pani poselstwo wpłynęło w tak niekorzystny sposób na ciechanowskie struktury PiS. Na przestrzenie roku rozbiła Pani struktury PiS w naszym mieście, rozbiła Pani również Radę Miasta Ciechanów. Stoją za Panią poważniejsi, wyżej ustawieni politycy - tylko dlatego ma Pani taką moc. W imieniu ciechanowian upominam Panią! Naprawdę jest mi wstyd za to, co wyprawia się w naszym mieście z Pani winy. Z całego serca proszę o złagodzenie i przywrócenie do normy obecnej sytuacji.
Zgłoś
E Edyta 2015-12-05 09:27:52
Gratulacje Pani Aniu, kilkanaście dni w Sejmie i już ma Pani za sobą wystąpienia w ważnych tematach. Takich posłów nam trzeba, cieszymy się że wreszcie ziemia ciechanowska i północne Mazowsze mają taką osobę. Wszystkiego dobrego Pani Poseł :-)
Zgłoś
MC Marta Choroszczyńska 2015-11-29 12:04:47
Brawo , gratulujemy.... ja także zdomu Cicholska.... jesteśmy dumni rodzinnie....
Zgłoś
M Małachowianka 2015-11-05 09:47:14
Aniu droga właśnie przeczytałam w Gazecie, że jesteś posłanką. Gratuluję. Dziś potrzeba takich ludzi jak Ty - nie lękających się układów. Pozdrawiam z Płocka.
Zgłoś
I Imienniczka 2015-11-05 09:22:30
Do Gość: ha ha rozwalił mnie ten komentarz "młodsza i dużo ładniejsza" aby tak dalej ludziska. Bierzmy pod uwagę wygląd ha haha, przecież o to w życiu chodzi- żałość mnie bierze. Pani Ania, elegancka, subtelna, kulturalna kobieta. Miałam przyjemność z nią osobiście rozmawiać. Głosowałam na Panią Annę i BARDZO DOBRZE, że przeszła. Moje gratulacje... IMIENNICZKA "A''. Pozdrawiam
Zgłoś
O Ola 2015-11-04 21:29:07
Przeczytalam wlasnie w prasie, ze zostala Pani poslanka. Ciesze sie. Moje serdeczne gratulacje.
Zgłoś
WP Wyborca Pani Poseł 2015-11-04 14:51:42
Do zadowolony: ha,ha,ha............................ Ten się śmieje kto się śmieje ostatni. Pani Aniu gratuluje z całego serca.
Zgłoś
P Patriota 2015-10-29 21:38:06
Gratuluje Pani. Ponad 5 tys glosow i siodme miejsce zaraz za 6 poslami, ktorzy weszli do parlamentu to naprawde powod do satysfakcji. PIS wygral, beda nowe wybory samorzadowe to nie dziwie sie, ze "znajoma" z paniki nawet czuje ulge.
Zgłoś
Z zadowolony 2015-10-28 09:21:53
kasa "poszła" w....Reputacja - lepiej nie mówić! Jak spojrzeć w "oczy znajomym" - BEZCENNE
Zgłoś
Z Znajoma 2015-10-28 08:25:26
Uff, ulzylo mi
Zgłoś
W Wyborca 2015-10-23 23:29:48
Gorąco Pani kibicuję. Warto postawić na taką kobietę. Powodzenia!
Zgłoś
U uczeń 2015-10-23 21:41:39
Do Uczennica: Ja też na Panią
Zgłoś
U Uczennica 2015-10-23 19:24:02
Do Jarek: Pani Aniu z czego Jarek mial w szkole dwuje, ze tak Pani nie lubi? Ja nie mialam problemow z nauka i bede glosowac na Pania.
Zgłoś
A Aż strach pomyśleć!!! 2015-10-23 17:45:11
Do kobieta: właśnie tak będą wyglądały rządy pisu. O 6 rano do drzwi PUK! PUK! - Kto tam? - PIS
Zgłoś
D Demokrata 2015-10-23 17:43:55
A czym Basiu droga jest dla ciebie demokracja? Czy moze ta piekna "zgoda" w Ciechanowie przy kreceniu lodow. Dla mnie to walka o glosy, a po wyborach ZGODA ale dla dobra kraju. A swoja droga wpisalas to samo u Posla K. jako Edek. Ja glosuje po prostu na PIS. Poniewaz ta Pani mnie przekonala to bede Glosowal na nia.
Zgłoś
K kobieta 2015-10-23 17:26:48
Gożdziewski i Talarek grasują po bibliotekach jeszcze młodych wciągają w swoje zagrywki wstyd i pan RK na to pozwala. Wstyd
Zgłoś
B Basia 2015-10-23 17:24:37
Do rocznik 1990: żrecie się w tym pisie, dlatego oddam głos na inną partię. Tacy z was katolicy!!! a jeden drugiego by w przysłowiowej łyżce wody utopił. Damy wam czerwoną kartkę -wszystkim.
Zgłoś
R1 rocznik 1990 2015-10-23 17:20:14
Do Paweł: To Kołakowski ma bardzo dużo wrogów nawet w PIS głosuję na Panią.
Zgłoś
P Paweł 2015-10-23 17:09:40
Do Klice: jeśli ma się wrogów to znaczy, że się jest niedobrym człowiekiem.
Zgłoś
J Jarek 2015-10-23 17:07:53
Jest pani osobą nieuczciwą. I dobrze pani wie o czym ludzie piszą!!!! Może pani oszukiwać tylko tych którzy pani nie znają.
Zgłoś
K Klice 2015-10-23 16:31:27
Widzę , że ma Pani i wrogów w swojej gminie , ale proszę się tym nie przejmować . Stawiam na Panią i wiem , że chodzi Pani o dobro społeczeństwa a nie swoje. Nie idzie się Pani dorobić do Sejmu bo ma Pani prace i z czego żyć w przeciwieństwie do innych kandydatów w do RK. Powodzenia w wyborach .
Zgłoś
P Polak 2015-10-23 14:07:39
Nie znam pani ale za wytrwalosc w walce z ukladami ciechanowskimi tez oddaje glos na Pania.
Zgłoś
R Regulamin 2015-10-23 12:57:16
Do MÓJ GŁOS MA P. CICHOLSKA: Spamowanie jest przeciez karalne zwlaszcza, ze chodzi tu o wazne wybory. Kazdy kto sie wpisuje powinien przeczytac regulamin. Mysle, ze Sztab PISu nie zostawi tak tej sprawy, przynajmniej po wyborach.
Zgłoś
WJ Wszystko jasne 2015-10-23 12:35:07
Do Wybieram PIS: Dokladnie tak i to przeciez nie przypadek, ze wlasnie na jej stronie jest najciezsza walka chyba w calej Polsce. Zobaczcie jak jest niewygodna dla ukladow. Przeciez gdyby ktos jej nawet nie lubil to nie bylby az tak uparty w hejterowaniu. To weryfikuje tylko te kandydatke jako najlepsza. Mysle, ze ludzie glosujacy na PIS znaja te metody i wiedza o co tu chodzi. Pani Aniu cenie Pania.
Zgłoś
WP Wybieram PIS 2015-10-23 12:20:01
Do MÓJ GŁOS MA P. CICHOLSKA: Zwaz na to, ze ci co moga przez nia stracic uklady traca duze profity. Ja ich rozumie i tym bardziej Glosuje na A.C
Zgłoś
WZ Wyborca z płn. Mazowsza 2015-10-23 10:53:13
Mam prośbę do sztabu PiS: jeśli ktoś tu koordynuje te stronę to błagam was nie reagujcie na te zaczepki. Przecież wszelkie zarzuty są dziecinne i są oszczerstwami. Układ "ludowy" się sypie i Pani C. mam nadzieje będzie patronem tego rozpadu. Moim marzeniem jest żeby wygrał ktoś z PiS kto rozwali te wszystkie powiązania i odczepi od koryta ludzi szkodzących naszej ojczyźnie i naszemu powiatowi. Ci od "ludu" poszliby na współpracę nawet z diabłem byle tylko utrzymać stołki i agencje powierzając je nawet nieletnim i bez doświadczenia. Już kolaborowali z komunistami, z liberałami, przyjęli posłów od Paliokota a teraz przymilają się powoli do PISu. To są ludzie bez honoru. Nadzieja w Prawie i Sprawiedliwości i na naszym terenie w Pani Cicholskiej !!!!!
Zgłoś
MG MÓJ GŁOS MA P. CICHOLSKA 2015-10-23 10:50:03
ZNOWU HEJTERZY ZACZYNAJĄ KOPIOWAĆ ŻEBY ZASPAMOWAĆ FORUM Z WYPOWIEDZIAMI? TYLKO NA TYLE WAS STAĆ? :)))))))) ZAWIŚĆ WAS ZJE. TAK BARDZO NIE MOŻECIE PRZEBOLEĆ KANDYDATURY PANI CICHOLSKIEJ.
Zgłoś
B bbbbbb 2015-10-23 10:33:36
przeczytaj artykuł o inspekcji robotniczo-chłopskiej na 06-400.pl, a zrozumiesz, że koalicja PSL u z takimi ludźmi PIS-u jest niemożliwa. nic nie rozumiesz, to są prawdziwe ostrzeżenia. o ile pamiętam to w swojej gminie miała dużo mniej. Wniosek: tam ją znają dobrze!!!!! Ta kobieta niszczy wszystkich przyjaciół. Przekonali się o tym w gminie, przekonał się o tym Kołakowski, następnym będzie Wąsik i Jasiński. Dlaczego pani nie przeprosi? Dobrze znam Panią Anię, gdyż pochodzę z tych samych stron i nie raz miałam z nią kontakt. Chodzę do kościoła i wiem, że Pani Ania również chodzi, ale to że jest dyrektorem szkoły i kandydatką na posła nie wyróżnia jej w tłumie wierzących na tyle, żeby dosłownie pchać się przed obraz, na tyle że jeden z księży pociągnął ją za rękę by się cofnęła i ustąpiła miejsca obrazowi. Potem Pani Ania tak się pchała wśród tłum dzieci, że nie jednego tam "przetrąciła". Nie tędy droga! Nie ma co wychodzić przed orkiestrę, a w tym przypadku przed obraz. Moja wypowiedz nie jest pełna jadu, ale stwierdzeniem tego, co wczoraj ja i większość widziała i w konsekwencji komentowała. Tego po Pani się nie spodziewałam... Woli wyjaśnienia- to była czysta zagrywka polityczna, bo skąd obecność p. Jackowskiego w naszej parafii i na takiej uroczystości? Gdyby było inaczej Pani Ania stała by w tłumie z rodziną czy znajomymi a nie pchała się na pokaz między asystę procesyjną razem z p. Jackowskim Pani Aniu i panie Jackowski, proszę sobie nie robić kampanii w trakcie takich uroczystości religijnych, jak miało to miejsce 15.10.2015 w Lekowie podczas Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Widzę, że członkowie PiSu maj o sobie bardzo duże mniemanie skoro w procesji pchają się przed obraz! Mówię nie, dla tego dewoctwa!!! Na takich uroczystościach nie wystarczy być, trzeba się jeszcze umieć zachować prawda pani Cicholska. Jako kto podawała Pani rękę księżom i biskupowi? Bo najlepiej w kościele się lansować ? Boże widzisz i nie grzmisz . Myślałam, ze do bycia posłem trzeba trochę wiedzy i inteligencji ale chyba sie myle. Wystarczy w odpowiednim towarzystwie pchac sie do przodu. Troche wiecej pokory pani kandydatko! Oszukała wyborców, że pozyskiwała środki unijne, przypisała sobie sukcesy "Czarnych" Regimin. Potrafi tylko robić wrażenie. Nie dajcie się nabrać! Jeszcze nie tak dawno P. Cicholska krzyczała że bliżej jej do PSL, pamięć krótka......po co oczerniać innych ,wstyd P.Aniu . Zamienicie siekierkę na kijek. jakie chamstwo ze strony popierających kandydatkę! Napiszcie dlaczego prezes nie zaprosił Cicholskiej na konferencję w Płocku?
Zgłoś
C Ciechanowianin 2015-10-23 09:33:51
Do Mieszkaniec Ciechanowa: Robercik to Ty? Użyta formuła powoduje, że mam wrażenie że sam Robert Kołakowski pofatygował się zabrać głos... O SB i innych, te czasy i metody powinny być niektórym znane... Czego to się nie robi, żeby tylko poopluwać kontrkandydatów, w tym przypadku kontrkandydatkę. Doprawdy się zastanawiam, żeby tak na forum wyrażać swoje preferencje, że wolę młodociane, starsze, czy może Panów...
Zgłoś
O oburzony 2015-10-23 09:06:22
Do z Regimina: Mieszkałam na terenie gminy Regimin i wstyd mi za was nie opluwa się kandydatki z swojego terenu.
Zgłoś
K kobieta 2015-10-23 08:59:46
Do Nie dla Cicholskiej: Nie powtarzaj się człowieku za mały masz rozumek by sam coś napisać.
Zgłoś
W wyborca 2015-10-23 08:53:13
Do Gość: Wygląd i wiek o niczym nie świadczy. Ja głosuję na listę nr 1 poz 7
Zgłoś
C CVA 2015-10-23 08:50:43
Do Gość: Masz prawo. Jeśli jednak już tak bardzo Ci się podoba mało zrozumiałe, że wchodzisz na profil kobiety która Ci się nie podoba. Chyba że celem jest wylanie jadu, chociaż w taki sposób obrazić. Także zachwycaj się na właściwym profilu. Ja zachwycam się nad tą kandydatką, i dlatego bo wolę starsze, dojrzałe, mądre i piękne Panie, głosuję na A.E.Cicholską
Zgłoś
MC Mieszkaniec Ciechanowa 2015-10-23 06:37:37
Gazeta Polonii to typowa fałszywka. Portal bez kontaktu, który nie spełnia obowiązujących wymagań prawnych. Fałszywka jak z czasów SB. Czy ktoś z kontrkandydatów posła nie miał przypadkiem powiązań ze służbami? I jeszcze jedno: ś.p. Zygmunt Szczepankowski był artystą plastykiem i malował wspaniałe obrazy, a nie ściany... Posługawanie się oszczerstwami to draństwo, a opluwanie osób zmarłych, to czyn niegodny kogoś kto chce być uważany za człowieka.
Zgłoś
G Gość 2015-10-23 06:22:25
Jeśli głosować na kobietę, to wolę Ewę Szymańską, nr 8 na liście PiS. Jest młodsza i dużo ładniejsza.
Zgłoś
J Jurek 2015-10-22 23:58:18
GŁOSUJĘ NA TĘ OSOBĘ Z PiS
Zgłoś
A Arek 2015-10-22 23:03:26
Przeczytalem wlasnie artykol: w Gazeta Polonii "Cicha koalicja PiS/PSL". Jest przerazajacy. To tam tkwi odpowiedz na pytanie dlaczego taka furia przeciw kandydaturze P. Cicholskiej. Polecam te lekture przed wyborami. Pani Aniu tylko w Pani nadzieja na zmiany rowniez w Ciechanowie w najblizszych wyborach samorzadowych...
Zgłoś
AT Asa Tada Rasa 2015-10-22 22:32:53
PEŁEN PODZIWU 2015-10-17 14:12:36 Podziwiam Panią za odwagę przeciwstawienia się układom w tym PiS/PSL grajdołku i decyzji o kandydowaniu na posła. Mam nadzieję przerwie Pani ciche układy. Nagonka powstała, to nic nowego. Boją się że skończy się sielanka, a zacznie porządek dla dobra ludzi, a nie układu. DLATEGO GŁOSUJĘ NA PANIĄ ! Racjonalista 2015-10-17 14:29:03 Do PEŁEN PODZIWU: Wróbelki ćwierkają że to układ poseł Kołakowski/PSL a p. Cicholska podejmując się kandydowania sprowadziła na siebie czarne chmury z każdej strony. z okolic Ciechanowa 2015-10-17 14:35:09 Do Racjonalista: Czyli to kobieta z jaj...mi. Bardzo dobrze. Takich ludzi nam trzeba w polityce! Zagłosuję na Panią! Marta G. 2015-10-17 14:41:37 Do z okolic Ciechanowa: Pani Aniu, trzymam kciuki. Proszę zrobić porządek w ciechanowskim PiS i tym cichym układom o których się słyszy obecnego posła, za długo chyba już jest u władzy. PiS musi być PiSem. Kacperski 2015-10-17 14:44:33 Do Racjonalista: Nie muszą wróbelki. W sieci o tym piszą! INFORMACJA na stronie Gazeta Polonii, WPISUJCIE NA GOOGLE: Cicha koalicja PIS/PSL Gazeta Polonii
Zgłoś
WZ Wyborca z płn. Mazowsza 2015-10-22 22:28:53
Mam prośbę do sztabu PiS: jeśli ktoś tu koordynuje te stronę to błagam was nie reagujcie na te zaczepki. Przecież wszelkie zarzuty są dziecinne i są oszczerstwami. Układ "ludowy" się sypie i Pani C. mam nadzieje będzie patronem tego rozpadu. Moim marzeniem jest żeby wygrał ktoś z PiS kto rozwali te wszystkie powiązania i odczepi od koryta ludzi szkodzących naszej ojczyźnie i naszemu powiatowi. Ci od "ludu" poszliby na współpracę nawet z diabłem byle tylko utrzymać stołki i agencje powierzając je nawet nieletnim i bez doświadczenia. Już kolaborowali z komunistami, z liberałami, przyjęli posłów od Paliokota a teraz przymilają się powoli do PISu. To są ludzie bez honoru. Nadzieja w Prawie i Sprawiedliwości i na naszym terenie w Pani Cicholskiej !!!!!
Zgłoś
MP Monika P. 2015-10-22 22:20:13
Kibicuję Pani z całego serca. Proszę nie zwracać uwagi na te obelgi. To naturalne, w strachu zaczyna się atak i widzimy tu cały czas różne próby czepienia się czegokolwiek, byle próbować dyskredytować. Ma Pani mój głos. PiS zawsze będzie miał.
Zgłoś
M Maciek 2015-10-22 22:04:31
Do Krotkie pytanie: Artykuł na Gazeta Polonii CICHA KOALICJA PIS/PSL obnaża tyle z ciechanowskiego światku, że teraz wcale się nie dziwię nagłej nagonki na Panią Cicholską. Wszyscy w strachu boją się i starają nie dopuścić do rozpadu układziku. MY IDZIEMY DO PRZODU I PANI PANI ANIU SIĘ NIE COFA, IDZIE Z NAMI. Mówimy STOP temu co w artykule NA STRONIE Gazeta Polonii NAPISANE !!!!!!!
Zgłoś
KP Krotkie pytanie 2015-10-22 22:00:13
Do NIE dla CICHOLSKIEJ: Przeczytalem. To te same zarzuty co straszenie czwarta RP i Kaczynskim. Ja mam prosta odpowiedz. Jesli nie masz nic na sumieniu to nie musisz sie bac a jesli masz to cale szczescie, ze mamy takich ludzi jak ci z PISu.
Zgłoś
R Reformator 2015-10-22 21:40:43
Do Mieszkaniec Regimina: Jesli te przyjaznie mialyby taka twarz jak to opisuje redaktor z Gazety Polonia to wole osobe, ktora je niszczy. Inaczej nigdy nie wyjdziemy z bagna afer i ukladow. Bede glosowal na Pania C.
Zgłoś
ND NIE dla CICHOLSKIEJ 2015-10-22 21:39:03
Do Krotkie pytanie: przeczytaj artykuł o inspekcji robotniczo-chłopskiej na 06-400.pl, a zrozumiesz, że koalicja PSL u z takimi ludźmi PIS-u jest niemożliwa.
Zgłoś
KP Krotkie pytanie 2015-10-22 21:32:06
Do NIE dla CICHOLSKIEJ: A co sadzisz na temat artykolu w Gazecie Poloni?
Zgłoś
ND NIE dla CICHOLSKIEJ 2015-10-22 21:17:07
Do Krotkie pytanie: nic nie rozumiesz, to są prawdziwe ostrzeżenia. o ile pamiętam to w swojej gminie miała dużo mniej. Wniosek: tam ją znają dobrze!!!!!
Zgłoś
KP Krotkie pytanie 2015-10-22 21:01:00
Czy to prawda, ze Pani miala wiecej glosow w wyborach do parlamentu europejskiego od Kosinskiego? Jesli tak to juz duzo z tej strony rozumie.
Zgłoś
MR Mieszkaniec Regimina 2015-10-22 20:42:30
Ta kobieta niszczy wszystkich przyjaciół. Przekonali się o tym w gminie, przekonał się o tym Kołakowski, następnym będzie Wąsik i Jasiński.
Zgłoś
ND Nie dla Cicholskiej 2015-10-22 18:40:30
Dlaczego pani nie przeprosi? Dobrze znam Panią Anię, gdyż pochodzę z tych samych stron i nie raz miałam z nią kontakt. Chodzę do kościoła i wiem, że Pani Ania również chodzi, ale to że jest dyrektorem szkoły i kandydatką na posła nie wyróżnia jej w tłumie wierzących na tyle, żeby dosłownie pchać się przed obraz, na tyle że jeden z księży pociągnął ją za rękę by się cofnęła i ustąpiła miejsca obrazowi. Potem Pani Ania tak się pchała wśród tłum dzieci, że nie jednego tam "przetrąciła". Nie tędy droga! Nie ma co wychodzić przed orkiestrę, a w tym przypadku przed obraz. Moja wypowiedz nie jest pełna jadu, ale stwierdzeniem tego, co wczoraj ja i większość widziała i w konsekwencji komentowała. Tego po Pani się nie spodziewałam... Woli wyjaśnienia- to była czysta zagrywka polityczna, bo skąd obecność p. Jackowskiego w naszej parafii i na takiej uroczystości? Gdyby było inaczej Pani Ania stała by w tłumie z rodziną czy znajomymi a nie pchała się na pokaz między asystę procesyjną razem z p. Jackowskim
Zgłoś
ZR z Regimina 2015-10-22 18:36:32
Oszukała wyborców, że pozyskiwała środki unijne, przypisała sobie sukcesy "Czarnych" Regimin. Potrafi tylko robić wrażenie. Nie dajcie się nabrać!
Zgłoś
TS Też sasiad 2015-10-22 18:16:14
Do sąsiad: potwierdzam, też to słyszałem. To nieuczciwa kobieta.
Zgłoś
S sąsiad 2015-10-22 16:37:48
Jeszcze nie tak dawno P. Cicholska krzyczała że bliżej jej do PSL, pamięć krótka......po co oczerniać innych ,wstyd P.Aniu . Zamienicie siekierkę na kijek.
Zgłoś
C Czytelnik 2015-10-22 14:20:38
Czytałem ten artykuł w Gazecie Polonii . Panie Kołakowski Pan wyjazd a wjazd do Sejmu dla P. Ani Cicholskiej.
Zgłoś
R Reformator 2015-10-22 12:57:55
Przeczytalem wlasnie artykol: w Gazeta Polonii "Cicha koalicja PiS/PSL". Jest przerazajacy. To tam tkwi odpowiedz na pytanie dlaczego taka furia przeciw kandydaturze P. Cicholskiej. Polecam te lekture przed wyborami. Pani Aniu tylko w Pani nadzieja na zmiany rowniez w Ciechanowie w najblizszych wyborach samorzadowych.
Zgłoś
T Termopile 2015-10-22 12:13:42
Niech się Pani nie przejmuje tymi oszczerstwami pani przeciwnika RK . W kampanii tak jest , że jak się nie ma czym wykazać to najlepiej robić podchody typu doniesienia ,że Pani wiesza plakaty bez zezwolenia . Trzymam za Panią kciuki w dniu 25.10.15 a ten Pan RK niech przejdzie do lamusa historii może umieści go tam kolega dr. historii a kolesie radni święta trójca niech się zastanowią bo wybrali ich ludzie. Do zwycięstwa Pani Aniu !!!!
Zgłoś
J Jacek 2015-10-22 09:21:33
Ja również byłem na wczorajszym spotkaniu i po nim mam już swojego faworyta. Oczywiście z naszej okolicy i tym samym Pani Cicholska :-)
Zgłoś
CP Ciechanowski PIS 2015-10-22 08:28:18
Uczestniczyłam wczoraj w spotkaniu zarządu PIS niestety pana Kołakowskiego nie widziałam był pan poseł Jasiński, pani Ania Cicholska, Pan Maciej Wąsik, senator Jackowski a biednego Robercika nie zaprosili. Pani Ania wypadła super idziemy i głosujemy
Zgłoś
B Bożena 2015-10-21 18:57:49
Uczestniczyłam w niedzielnym spotkaniu w Płońsk. Pani spośród wielu uczestniczących w nim kandydatów zdobyła moje zaufanie.
Zgłoś
MP Monika P. 2015-10-21 18:11:16
Kibicuję Pani z całego serca. Proszę nie zwracać uwago na te obelgi. To naturalne, w strachu zaczyna się atak i widzimy tu cały czas różne próby czepienia się czegokolwiek, byle próbować dyskredytować. Ma Pani mój głos. PiS zawsze będzie miał.
Zgłoś
C ciechanowianin 2015-10-21 17:49:51
Do Zwolennik przemian: radni PIS-u
Zgłoś
RZ Rysiek z Klanu 2015-10-21 17:49:03
Do Zwolennik przemian: Masz na myśli tego, który pcha się na kolejną kadencję?
Zgłoś
UN Uczulony na trolli 2015-10-21 17:47:36
Do Zwolennik stabilizacji: A skąd Ty wiesz kto nie ma... Albo inaczej - Ty zapewne masz największe... Czy się to komuś podoba czy nie, głosuję na PiS i na tą Panią !!!!!
Zgłoś
G Gośka 2015-10-21 17:45:18
Do Przemek: Umiesz czytać ze zrozumieniem? Zanim coś zarzucisz zauważ że już nie raz próbowano to wyciągać. Syn tej Pani nie potrzebuje litości, ponieważ ma skończone studia prawnicze i doskonale sobie radzi tam gdzie studia kończył. Obecnie robi aplikację, jeśli wiecie do czego i po co to jest. Zatem wasze obrzucanie błotem i kłamstwa mogą się nie dobrze skończyć.
Zgłoś
ZP Zwolennik przemian 2015-10-21 17:38:02
Do Zwolennik stabilizacji: To fakt mamy przyklad w Ciechanowie.
Zgłoś
ZS Zwolennik stabilizacji 2015-10-21 17:25:12
Do Zwolennik przemian: honoru to nie ma ten, kto pcha się do władzy nie mając o niej żadnego pojęcia.
Zgłoś
P Przemek 2015-10-21 17:12:36
Do Zwolennik przemian: przebieracie nóżkami, żeby wszystko przejąć. Bo trzeba synka zatrudnić?
Zgłoś
Z ZZZZZ 2015-10-21 16:59:38
Do Tez z gminy: bredzisz!
Zgłoś
TZ Tez z gminy 2015-10-21 16:34:21
Do ZZZZZZ: Bo zaczela dzialac w parti, ktorej wasi klada klody pod nogi. Ale te uklady juz tylko do 25.10.
Zgłoś
ZP Zwolennik przemian 2015-10-21 15:58:52
Mam prosbe do sztabu PIS: jesli ktos tu koordynuje te strone to blagam was nie reagujcie na te zaczepki. Przeciez te zarzuty sa dziecinne. Uklad "ludowy" sie sypie i Pani C. mam nadzieje bedzie patronem tego rozpadu. Moim marzeniem jest zeby wygral ktos z PIS kto rozwali te wszystkie powiazania i odczepi od koryta ludzi szkodzacych naszej ojczyznie i naszemu powiatowi. Ci od "ludu" poszliby na wspolprace nawet z diablem byle tylko utrzymac stolki i agencje powierzajac je nawet nieletnim i bez doswiadczenia. Juz kolaborowali z komunistami, z liberalami, przyjeli poslow od Paliokota a teraz przymilaja sie powoli do PISu. To sa ludzie bez honoru. Nadzieja w PIS!!!!!
Zgłoś
B Basia 2015-10-21 14:58:01
Do Ekspert: Jesteś marnym ekspertem bo nie odróżniasz pozyskiwania środków od bycia koordynatorem.
Zgłoś
Z ZZZZZZ 2015-10-21 14:29:25
Do Ekspert: Dlaczego została pozbawiona tej funkcji i od 4 lat już nie jest?
Zgłoś
PG Pracownik gminy 2015-10-21 14:24:53
Do zniesmaczony absolwent: To znaczy,że mam się bać i nie mówić prawdy. To taka wasza polityka.
Zgłoś
O Obserwator 2015-10-21 14:22:22
Do Życzliwy Znajomy: jaka praca, z pracy to ona wychodzi o 10!
Zgłoś
ZA zniesmaczony absolwent 2015-10-21 14:09:13
Do Pracownik gminy: Drogi pracowniku a co będzie jak ta Pani wygra wybory i zostanie posłem jak jej spojrzysz w oczy, zastanów się trochę, jest przysłowie nigdy nie robi się we własne gniazdo a ty co?
Zgłoś
E Ekspert 2015-10-21 14:01:35
Do Znajoma: to stek bzdur sama zawodowo zajmuję się przygotowaniem wniosków o dotacje unijne i nigdzie nie jest to napisane kto przygotowuje, dane są beneficjenta który składa, wejdż sobie na BIP Gminy Regimin i sprawdż kto był koordynatorem.
Zgłoś
R racjonalny 2015-10-21 13:07:17
Do Życzliwy Znajomy: To że ktoś ją zna , nie jest argumentem by na Nią głosować .
Zgłoś
JB Jeszcze bardziej życzliwy 2015-10-21 13:04:12
Do Życzliwy Znajomy: to w jaki sposób pozyskiwała te środki, skoro jak sam przyznajesz nie pisała tych wniosków i nie podpisywała się pod nimi. Czy wpływała na komisje konkursowe?
Zgłoś
ŻZ Życzliwy Znajomy 2015-10-21 12:59:49
Nie wiedzę żeby w biogramie było napisane że kandydatka pisała wnioski jak tu po raz kolejny zarzuty czytam. Wypowiem się i ja, ponieważ widzę ciągłą nagonkę na tą osobę. Naprawdę wielu nie może znieść że kandyduje. Zazdrosny, zawistny naród to niestety nasza przywara narodowa. Znam tą Panią od lat, jako skromną i pracowitą osobą. Wiem, że jej dalsza praca zaowocuje korzyściami dla naszego regionu. Zagłosuję na nią z całą rodziną i słyszę od wielu osób, że zrobią to samo.
Zgłoś
Z Znajoma 2015-10-21 12:47:49
Do Doradca ds funduszy UE: Jesteś niedouczonym doradcą. Niech pani Cicholska powie, które wnioski napisała, będzie można podać do sądu.
Zgłoś
M MARKO 2015-10-21 12:42:59
Do Wyborca: UWAGA !! HEJTERZY ZNOWU W AKCJI ! KOPIUJĄ I WKLEJAJĄ TEN SAM POST LICZĄC NA SKOMPROMITOWANIE KANDYDATKI ! ROBI SIĘ TO ŻAŁOSNE DRODZY PRZECIWNICY... ZWOLENNICY PiS I TAK ZAGŁOSUJĄ NA P. CICHOLSKĄ!
Zgłoś
DD Doradca ds funduszy UE 2015-10-21 12:40:10
Do Pracownik gminy: Twoja wiedza pracowniku do niczego. Chroń nas Boże od takich urzędników którzy nie posiadają elementarnej wiedzy na czym polega przygotowywanie, a potem pisanie wniosków o dofinansowania. Kto tak naprawdę pracuje przy tym, ile jest przy tym zachodu i pracy. A kto się na końcu podpisuje i spija śmietankę promując się i potem ładnie mówi on czy mówi się wokół że on pozyskał środki.
Zgłoś
W Wyborca 2015-10-21 12:37:25
Dlaczego pani nie przeprosi? Dobrze znam Panią Anię, gdyż pochodzę z tych samych stron i nie raz miałam z nią kontakt. Chodzę do kościoła i wiem, że Pani Ania również chodzi, ale to że jest dyrektorem szkoły i kandydatką na posła nie wyróżnia jej w tłumie wierzących na tyle, żeby dosłownie pchać się przed obraz, na tyle że jeden z księży pociągnął ją za rękę by się cofnęła i ustąpiła miejsca obrazowi. Potem Pani Ania tak się pchała wśród tłum dzieci, że nie jednego tam "przetrąciła". Nie tędy droga! Nie ma co wychodzić przed orkiestrę, a w tym przypadku przed obraz. Moja wypowiedz nie jest pełna jadu, ale stwierdzeniem tego, co wczoraj ja i większość widziała i w konsekwencji komentowała. Tego po Pani się nie spodziewałam... Woli wyjaśnienia- to była czysta zagrywka polityczna, bo skąd obecność p. Jackowskiego w naszej parafii i na takiej uroczystości? Gdyby było inaczej Pani Ania stała by w tłumie z rodziną czy znajomymi a nie pchała się na pokaz między asystę procesyjną razem z p. Jackowskim
Zgłoś
P Prawda 2015-10-21 11:47:42
Nie napisała pani żadnego wniosku, pani kłamie
Zgłoś
PG Pracownik gminy 2015-10-21 11:15:24
Do Gość: posiadam wiedzę i wiem , że ta pani nic nie pisała.
Zgłoś
M Marcin 2015-10-21 09:47:31
Do Cały Ciechanów: Ironię i zjadliwość w związku z licznie pojawiającymi się słowami poparcia dla kandydatki właśnie nam zaprezentowano wpisem Cały Ciechanów. Niemoc przeciwników tak się objawia. Ja głosuję na Prawo i Sprawiedliwość i tą kandydatkę.
Zgłoś
CC Cały Ciechanów 2015-10-21 08:27:39
Tak tak wszyscy he he:D Napewno:D Ile ironi w tych wpisach. He he he
Zgłoś
C Ciechanów 2015-10-21 02:07:40
Cały Ciechanów za Cicholską! WSZYSCY
Zgłoś
K Karolina 2015-10-20 23:26:02
Zagłosowałam wirtualnie, a za kilka dni zagłosuję formalnie na Panią. Powodzenia :)
Zgłoś
OK Obywatel K 2015-10-20 16:12:44
Oj boją się Pani , że wejdzie Pani do Sejmu. Ci co Panią szkalują to poplecznicy zła i braku morale. Nic to im nie da proszę być twardą kobietą i życzliwą dla ludzi tak jak zawsze. Racja jest po stronie tych co zagłosują na Panią . Nie potrzeba nam miernot w Sejmie , którzy tylko robią sobie fotki na różnych uroczystościach a nie działają dla społeczeństwa. Ma Pani mój i mojej rodziny głos.
Zgłoś
G Gość 2015-10-20 14:46:16
Do Obserwator: Drogi obserwatorze wójt ani burmistrz ani skarbnik wniosków nie piszą tylko podpisują a to duża różnica, wnioski piszą dyrektorzy szkół przy pomocy nauczycieli ale sami nie mogą aplikować tylko organy prowadzące, jak nie posiadasz wiedzy to nie pisz.
Zgłoś
PJ Paweł J. 2015-10-19 20:57:22
PO i PSL oskarżało PiS o zawiść, a na tym forum widać dokładnie odwrotną sytuację. Klasa wyborców PiS przekonuje mnie do głosowania na tą partię ,a miałem głosować na Kukiza tylko, że on nie będzie miał odpowiedniej większości dla zmian:)
Zgłoś
M Mazowszanka 2015-10-19 20:51:59
Cenię za hart ducha i konsekwencję w działanianiu. Zdziałała Pani wiele i dziękuję za to. Odwdzięczę się w niedzielę swoim głosem :)
Zgłoś
M Mirek 2015-10-19 20:04:12
Pani Aniu, Wszystkie ataki i bzdurne oczerniania ze strony konkurencji są wyrazem ich słabości i bezsilności. Proszę robić swoje.
Zgłoś
MR Mieszkaniec Regimina 2015-10-19 15:27:15
Do 25.10 duze zmiany: Na takich uroczystościach nie wystarczy być, trzeba się jeszcze umieć zachować prawda pani Cicholska. Jako kto podawała Pani rękę księżom i biskupowi?
Zgłoś
ND Nie dla obłudy 2015-10-19 13:21:44
Ci oni też są wyborcami! Komuś przeszkadza, że widzą obłudę i mają odwagę to pokazać.
Zgłoś
2D 25.10 duze zmiany 2015-10-19 12:42:55
Ja wychodze z zalozenia, ze kazdy konsekwentny dzialacz PIS jest mocno atakowany. Przykladem jest sam lider tego ruchu Premier Kaczynski. Polecono mi te strone z tych powodow. Nie wiem czy ktos moderuje tu ale jezeli to nie reagujcie na te wpisy o Lekowie. Dewocja byloby pojawienie sie kogos z SLD,PO,PSL,Palikota itd. na tych uroczystosciach. To oni glosowali w sejmie za ustawami godzacymi w nauke Kosciola. Natomiast jesli pojawiaja sie na nich kandydaci PIS to jest to ich swiety obowiazek. Mysle, ze Pan Senator bylby tam obecny nawet po wyborach. Jest reprezentantem tej grupy w senacie. A jak byl na zaprzysiezeniu PSLowca na prezydenta Ciechanowa obecny to nie bylo kometarzy? To bylo przeciez bardziej nienaturalne niz obecnosc w Lekowie. On ma byc wszedzie gdzie dzieje sie cos waznego dla danej spolecznosci. Pani Cicholska juz tylko tydzien. Prosze mi wierzyc. Te ataki tylko weryfikuja Pani kandydature jako trafiona w dziesiatke. Oni sa wsciekli, ze nie moga zarzucic nic co by Pania kompromitowalo.
Zgłoś
O Obserwator 2015-10-19 10:26:12
Do Renata Ś.: jak to łatwo pisać, że ktoś kłamie, przeczytaj co pisze kandydatka: "Rozpoczęła na szeroką skalę proces pozyskiwać funduszy unijnych na cele oświatowe w powiecie", może niech powie pod którym wnioskiem o pozyskanie środków się podpisała, dla której gminy złożyła wniosek, a może w sposób nieuczciwy wpływała na ocenę wniosków, na komisje konkursowe? Szanowna Pani kandydatko, wnioski o pozyskanie środków składają: starosta, burmistrz, wójt przy kontrasygnacie skarbnika. Mówisz, że jesteś uczciwa, szlachetna, a "widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz"
Zgłoś
P Pamiętamy 2015-10-19 09:19:52
Dobrze znam Panią Anię, gdyż pochodzę z tych samych stron i nie raz miałam z nią kontakt. Chodzę do kościoła i wiem, że Pani Ania również chodzi, ale to że jest dyrektorem szkoły i kandydatką na posła nie wyróżnia jej w tłumie wierzących na tyle, żeby dosłownie pchać się przed obraz, na tyle że jeden z księży pociągnął ją za rękę by się cofnęła i ustąpiła miejsca obrazowi. Potem Pani Ania tak się pchała wśród tłum dzieci, że nie jednego tam "przetrąciła". Nie tędy droga! Nie ma co wychodzić przed orkiestrę, a w tym przypadku przed obraz. Moja wypowiedz nie jest pełna jadu, ale stwierdzeniem tego, co wczoraj ja i większość widziała i w konsekwencji komentowała. Tego po Pani się nie spodziewałam... Woli wyjaśnienia- to była czysta zagrywka polityczna, bo skąd obecność p. Jackowskiego w naszej parafii i na takiej uroczystości? Gdyby było inaczej Pani Ania stała by w tłumie z rodziną czy znajomymi a nie pchała się na pokaz między asystę procesyjną razem z p. Jackowskim
Zgłoś
Renata Ś. 2015-10-18 22:57:34
Również podjęłam już dawno decyzję o wsparciu dla tej kandydatki. Czas zmian w ciechanowskim PiSie. Pan Kołakowski odwołany z szefa struktur powiatowych przez pełnomocnika okręgu p. Jasińskiego do czasu wyboru nowych zarządów, opowiada że to nieprawda i wprowadza nieprawdziwą informacją na swoim profilu wyborców w błąd.
Zgłoś
W Walczewski 2015-10-18 21:50:25
Za tydzień idę oddać głos na tę kandydatkę. Silna, twarda kobieta.
Zgłoś
K Klara 2015-10-18 20:17:03
Do Gerwazy: "hej Gerwazy daj gwintówkę! Niechaj strącę tę makówkę" Może niech pani nie czyta więcej "Zemsty". Zabrakło pomysłów na nicki.
Zgłoś
W wyborca 2015-10-18 19:35:14
Super Pani wypadła na dzisiejszych spotkaniach. Głowa do góry 25 pażdziernika czas zmian
Zgłoś
T troll 2015-10-18 19:32:07
Do Sumienie: Nie powtarzaj się człowieku to samo kopiujesz tylko pod innymi nickami
Zgłoś
K Kamila 2015-10-17 21:00:18
W przyszłą niedzielę idę na wybory żeby zagłosować na Panią
Zgłoś
TW Też wierzący i praktykują 2015-10-17 20:26:36
Do Wierzący praktykujący: to rzeczywiście musieliśmy być na innych uroczystościach.
Zgłoś
WP Wierzący praktykujący 2015-10-17 20:16:46
Do Sumienie: Czy "Sumienie" było w tym samym kościele, czy w tym czasie w kościele pw. Św. Piotra Apostoła w Ciechanowie? Albo było na haju i miało zwidy. Byłem z całą rodziną na tej pięknej uroczystości i nic takiego nie miało miejsca .
Zgłoś
W Wierzący 2015-10-17 20:06:30
Jaka nerwowa reakcja, a może należało by przeprosić za to zachowanie w kościele.
Zgłoś
AT Asa Tada Rasa 2015-10-17 19:54:41
PEŁEN PODZIWU 2015-10-17 14:12:36 Podziwiam Panią za odwagę przeciwstawienia się układom w tym PiS/PSL grajdołku i decyzji o kandydowaniu na posła. Mam nadzieję przerwie Pani ciche układy. Nagonka powstała, to nic nowego. Boją się że skończy się sielanka, a zacznie porządek dla dobra ludzi, a nie układu. DLATEGO GŁOSUJĘ NA PANIĄ ! Racjonalista 2015-10-17 14:29:03 Do PEŁEN PODZIWU: Wróbelki ćwierkają że to układ poseł Kołakowski/PSL a p. Cicholska podejmując się kandydowania sprowadziła na siebie czarne chmury z każdej strony. z okolic Ciechanowa 2015-10-17 14:35:09 Do Racjonalista: Czyli to kobieta z jaj...mi. Bardzo dobrze. Takich ludzi nam trzeba w polityce! Zagłosuję na Panią! Marta G. 2015-10-17 14:41:37 Do z okolic Ciechanowa: Pani Aniu, trzymam kciuki. Proszę zrobić porządek w ciechanowskim PiS i tym cichym układom o których się słyszy obecnego posła, za długo chyba już jest u władzy. PiS musi być PiSem. Kacperski 2015-10-17 14:44:33 Do Racjonalista: Nie muszę wróbelki. W sieci o tym piszą!
Zgłoś
S Sumienie 2015-10-17 19:27:49
Dobrze znam Panią Anię, gdyż pochodzę z tych samych stron i nie raz miałam z nią kontakt. Chodzę do kościoła i wiem, że Pani Ania również chodzi, ale to że jest dyrektorem szkoły i kandydatką na posła nie wyróżnia jej w tłumie wierzących na tyle, żeby dosłownie pchać się przed obraz, na tyle że jeden z księży pociągnął ją za rękę by się cofnęła i ustąpiła miejsca obrazowi. Potem Pani Ania tak się pchała wśród tłum dzieci, że nie jednego tam "przetrąciła". Nie tędy droga! Nie ma co wychodzić przed orkiestrę, a w tym przypadku przed obraz. Moja wypowiedz nie jest pełna jadu, ale stwierdzeniem tego, co wczoraj ja i większość widziała i w konsekwencji komentowała. Tego po Pani się nie spodziewałam... Woli wyjaśnienia- to była czysta zagrywka polityczna, bo skąd obecność p. Jackowskiego w naszej parafii i na takiej uroczystości? Gdyby było inaczej Pani Ania stała by w tłumie z rodziną czy znajomymi a nie pchała się na pokaz między asystę procesyjną razem z p. Jackowskim
Zgłoś
P przyjaciel 2015-10-17 18:55:44
Pani Aniu do zwycięstwa precz układom, układzikom czas porządek zaprowadzić co niektórym pokazać gdzie ich miejsce, panie Kołakowski czas odejść z honorem bo koniec się zbliża chce Pan jak Wardziński zostać zmiażdżony. Trochę honoru.
Zgłoś
A absolwent 2015-10-17 18:48:21
Do Wyszło szydło z worka: nie przeciwstawia w Ciechanowie nie ma Pis tylko kołakowski i spółka
Zgłoś
G Gerwazy 2015-10-17 18:34:42
Świetnie się Pani zaprezentowała na wczorajszym spotkaniu z wyborcami. Dyskusja była ciekawa i optymistyczna. Głosuję na PiS i na Panią.
Zgłoś
K Kacperski 2015-10-17 14:44:33
Do Racjonalista: Nie muszę wróbelki. W sieci o tym piszą!
Zgłoś
MG Marta G. 2015-10-17 14:41:37
Do z okolic Ciechanowa: Pani Aniu, trzymam kciuki. Proszę zrobić porządek w ciechanowskim PiS i tym cichym układom o których się słyszy obecnego posła, za długo chyba już jest u władzy. PiS musi być PiSem.
Zgłoś
ZO z okolic Ciechanowa 2015-10-17 14:35:09
Do Racjonalista: Czyli to kobieta z jaj...mi. Bardzo dobrze. Takich ludzi nam trzeba w polityce! Zagłosuję na Panią!
Zgłoś
P prawnik 2015-10-17 14:33:11
Do Miś: w wielkopolsce słyszeli tu nie muszą.
Zgłoś
WS Wyszło szydło z worka 2015-10-17 14:32:08
Do PEŁEN PODZIWU: To kandydatka przeciwstawia się własnej partii, czy prezes o tym wie?
Zgłoś
IZ Imigrant z Włoch 2015-10-17 14:30:49
Do Znajomy: nie powtarzaj się człowieku tylko tyle potrafisz wypocin napisać, napisz coś nowego Pani Aniu do zwycięstwa, popieramy Panią my i nasze rodziny w Kraju.
Zgłoś
R Racjonalista 2015-10-17 14:29:03
Do PEŁEN PODZIWU: Wróbelki ćwierkają że to układ poseł Kołakowski/PSL a p. Cicholska podejmując się kandydowania sprowadziła na siebie czarne chmury z każdej strony.
Zgłoś
M Miś 2015-10-17 14:28:37
Do mławianin: a kto o tym sławnym prawniku słyszał
Zgłoś
Z Znajomy 2015-10-17 14:22:53
Dobrze znam Panią Anię, gdyż pochodzę z tych samych stron i nie raz miałam z nią kontakt. Chodzę do kościoła i wiem, że Pani Ania również chodzi, ale to że jest dyrektorem szkoły i kandydatką na posła nie wyróżnia jej w tłumie wierzących na tyle, żeby dosłownie pchać się przed obraz, na tyle że jeden z księży pociągnął ją za rękę by się cofnęła i ustąpiła miejsca obrazowi. Potem Pani Ania tak się pchała wśród tłum dzieci, że nie jednego tam "przetrąciła". Nie tędy droga! Nie ma co wychodzić przed orkiestrę, a w tym przypadku przed obraz. Moja wypowiedz nie jest pełna jadu, ale stwierdzeniem tego, co wczoraj ja i większość widziała i w konsekwencji komentowała. Tego po Pani się nie spodziewałam... Woli wyjaśnienia- to była czysta zagrywka polityczna, bo skąd obecność p. Jackowskiego w naszej parafii i na takiej uroczystości? Gdyby było inaczej Pani Ania stała by w tłumie z rodziną czy znajomymi a nie pchała się na pokaz między asystę procesyjną razem z p. Jackowskim
Zgłoś
PP PEŁEN PODZIWU 2015-10-17 14:12:36
Podziwiam Panią za odwagę przeciwstawienia się układom w tym PiS/PSL grajdołku i decyzji o kandydowaniu na posła. Mam nadzieję przerwie Pani ciche układy. Nagonka powstała, to nic nowego. Boją się że skończy się sielanka, a zacznie porządek dla dobra ludzi, a nie układu. DLATEGO GŁOSUJĘ NA PANIĄ !
Zgłoś
F Fikus 2015-10-17 14:09:48
Do mławianin: Są ludzi i taborety, on właśnie chciał się podpisać taboret, a coś o stołkach zaczął :D
Zgłoś
ON Obserwator No.1 2015-10-17 14:08:09
Do Obserwator: Zapytaj prezesa dlaczego kandydatka nie mogła przyjechać, a nie populinę siejesz. Pani Aniu. Jak to się mówi? "pieski ujadają, a karawana jedzie dalej" Do przodu :)
Zgłoś
M mławianin 2015-10-17 14:05:31
Do Sasiad: ale zawiść przez ciebie przemawia sam chyba miałeś chęć na te stołki, a synalkowi to do pięt nie dorastasz, jest szanowanym prawnikiem i ma gdzieś stołki.
Zgłoś
O oburzony 2015-10-17 13:55:46
Do Obserwator: masz złe informacje obejrzyj foto na focbooku.
Zgłoś
O Obserwator 2015-10-17 13:34:04
Do PRAWDA BOLI UJADACZY: jakie chamstwo ze strony popierających kandydatkę! Napiszcie dlaczego prezes nie zaprosił Cicholskiej na konferencję w Płocku?
Zgłoś
PB PRAWDA BOLI UJADACZY 2015-10-17 13:23:17
TYMI KOPIOWANYMI I WKLEJANYMI CAŁY CZAS KOMENTARZAMI O OBRAZIE NIE ZAGŁUSZYCIE GŁOSÓW POPARCIA DLA KANDYDATKI !!!
Zgłoś
K KACZOROWSKI 2015-10-17 13:20:53
Mój głos i mandat dla Pani. Popieram!
Zgłoś
S Sąsiadka 2015-10-17 13:17:19
Znam Panią Annę Cicholską i jestem przekonana, że to dobra kandydatka na posłankę. Ma mój głos poparcia, i mojej rodziny.
Zgłoś
S Społecznik 2015-10-17 13:14:41
Do Sasiad: Pomyliłeś się z podpisem. Miało być wredny, zawistny sąsiad tak wynika z zaprezentowanej wypowiedzi.
Zgłoś
KP Ku pamięci 2015-10-17 13:13:43
Przeczytaj sobie uważnie mój poprzedni komentarz. Dobrze znam Panią Anię, gdyż pochodzę z tych samych stron i nie raz miałam z nią kontakt. Chodzę do kościoła i wiem, że Pani Ania również chodzi, ale to że jest dyrektorem szkoły i kandydatką na posła nie wyróżnia jej w tłumie wierzących na tyle, żeby dosłownie pchać się przed obraz, na tyle że jeden z księży pociągnął ją za rękę by się cofnęła i ustąpiła miejsca obrazowi. Potem Pani Ania tak się pchała wśród tłum dzieci, że nie jednego tam "przetrąciła". Nie tędy droga! Nie ma co wychodzić przed orkiestrę, a w tym przypadku przed obraz. Moja wypowiedz nie jest pełna jadu, ale stwierdzeniem tego, co wczoraj ja i większość widziała i w konsekwencji komentowała. Tego po Pani się nie spodziewałam... Woli wyjaśnienia- to była czysta zagrywka polityczna, bo skąd obecność p. Jackowskiego w naszej parafii i na takiej uroczystości? Gdyby było inaczej Pani Ania stała by w tłumie z rodziną czy znajomymi a nie pchała się na pokaz między asystę procesyjną razem z p. Jackowskim
Zgłoś
MR Mariusz R. 2015-10-17 13:04:27
Głosuję na Panią. Śledząc całą nagonkę jaka się przy Pani profilu pojawiła coraz bardziej się przekonywałem, że to właśnie Pani zasługuje na bycie naszym reprezentantem w polskim parlamencie. Wzbudza Pani duży strach wśród konkurencji i ich ludzi, stąd tyle zawiści prezentują i czepiają się wszystkiego. To wszystko powodowało, że postanowiłem przekazać Pani moje poparcie i z pełnym przekonaniem pójdę 25.X zagłosować na Panią.
Zgłoś
S Sasiad 2015-10-17 13:02:29
Anka Cicholska zrobi wszystko żeby dostać sie do władzy, nie dostała do EP,nie dostała w mieście vice, spółki dla synalka to i w tym kierunku atakuje. Spoko po wyborach opłaci miejsce w kościele będzie i ławeczka z tabliczką na wyłączność ,po co się gorączkować. Glosuję na Ankę wredna ale swoja.
Zgłoś
ZM z Mławy 2015-10-17 12:54:45
Do zwycięstwa , nie zważać na przeciwników i ich obelgi . Pani swoją postawą i osiągnięciami przez całe życie zapracowała sobie na szacunek ludzi.
Zgłoś
T Tadzik 2015-10-17 12:47:00
Do Ewa: Ty przecież do kościoła nie chodzisz? Zajmujesz się plotkami.
Zgłoś
E Ewa 2015-10-17 12:41:09
Do Wyborca P. Cicholskiej: To nie bajeczka to prawda
Zgłoś
A Antytroll 2015-10-17 12:39:27
Do Wyborca P. Cicholskiej: Również tak uważam. Znaleźli sobie żenujący sposób na dowartościowanie. Zaglądam tu co jakiś czas, a te same trolle trollują ośmieszając się.
Zgłoś
WP Wyborca P. Cicholskiej 2015-10-17 12:29:58
Do WYBORCA Z PŁN. MAZOWSZA: Zignorować. Konkurencja w popłoch wpadła. Wymyśliła bajeczkę którą od dwóch dni powtarza poprawiając sobie swoje ego.
Zgłoś
WZ WYBORCA Z PŁN. MAZOWSZA 2015-10-17 12:24:41
Jacyś szafarze się tu wypowiadają mam wrażenie .............................................................................................................................................. Faktycznie, w stosunku do niektórych z nich pasuje określenie "Boże, widzisz i nie grzmisz". DALEJ KOPIUJĄ TE SAME KOMENTARZE Pani Cicholska jako osoba publiczna jest zapraszana w wiele miejsc i przez różne osoby, zarówno świeckie jak i duchowne. Korzystając z tych zaproszeń czy się to komuś podoba, czy nie jest przy zapraszającym gospodarzu. Tak zachowuje się każdy. Wydaje mi się, że niektórzy i tak tego nie zrozumieją. Oczy przyćmiewa zawiść do osoby kandydatki, a i samego PiS stąd ogólna nagonka. GŁOSUJĘ NA TĘ OSOBĘ Z PiS
Zgłoś
SO Spokojny o wynik 2015-10-17 12:21:24
Tymi wpisami z rozstrzelonym drukiem nie zagłuszycie prawdy!!!
Zgłoś
KP Ku pamieci 2015-10-17 12:16:55
Przeczytaj sobie uważnie mój poprzedni komentarz. Dobrze znam Panią Anię, gdyż pochodzę z tych samych stron i nie raz miałam z nią kontakt. Chodzę do kościoła i wiem, że Pani Ania również chodzi, ale to że jest dyrektorem szkoły i kandydatką na posła nie wyróżnia jej w tłumie wierzących na tyle, żeby dosłownie pchać się przed obraz, na tyle że jeden z księży pociągnął ją za rękę by się cofnęła i ustąpiła miejsca obrazowi. Potem Pani Ania tak się pchała wśród tłum dzieci, że nie jednego tam "przetrąciła". Nie tędy droga! Nie ma co wychodzić przed orkiestrę, a w tym przypadku przed obraz. Moja wypowiedz nie jest pełna jadu, ale stwierdzeniem tego, co wczoraj ja i większość widziała i w konsekwencji komentowała. Tego po Pani się nie spodziewałam... Woli wyjaśnienia- to była czysta zagrywka polityczna, bo skąd obecność p. Jackowskiego w naszej parafii i na takiej uroczystości? Gdyby było inaczej Pani Ania stała by w tłumie z rodziną czy znajomymi a nie pchała się na pokaz między asystę procesyjną razem z p. Jackowskim
Zgłoś
N NORMALNY 2015-10-17 11:48:03
Ciekawe jeszcze ile razy będą kopiowane te same komentarze nt. proboszcza i uczestnictwa w peregrynacji obrazu ....................................................................................................................................................................... Napisał ktoś tekst i zacięła się komuś płyta, powtarza jak zdartą płytę ............................................ dziś przez cały dzień. Sklerotyk prędzej by pojął że już o czymś mówił.
Zgłoś
MR Mieszkaniec Regimina 2015-10-17 11:34:00
Nie sądzę żeby proboszcz zapraszał kandydatkę jakoś specjalnie, bo w kościele wszyscy są równi. Słyszałam, że zamiast się modlić kandydatka szukała miejsca dla senatora Jackowskiego "A gdzie senator ma usiąść?" To chyba pani słowa pani Aniu.
Zgłoś
P POPIERAJĄCA 2015-10-17 11:20:53
KONKURENCJA KOCIOKWIKU DOSTAJE NIE WIE CO MA WYMYŚLIĆ I TE SAME KOMENTARZE KOPIUJE O OBRAZIE TYLKO NICKI ZMIENIA Pani Cicholska jest osobą publiczną od lat, więc jeśli ma zaproszenie od proboszczów, uczestniczy w uroczystości i jest w pierwszych rzędach, nie będzie chować się za filar, bo akurat tak byście chcieli, jak sami swoje karty odkrywacie - przeciwnicy PiS. W zasadzie jakby się chowała, też byście skrytykowali w myśl powiedzenia "złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy". WASZA POSTAWA MOBILIZUJE MNIE BY BARDZIEJ WSPIERAĆ KANDYDATKĘ NA POSŁA DO SEJMU RP PANIĄ CICHOLSKĄ.
Zgłoś
P Porażka 2015-10-17 11:00:55
Bo najlepiej w kościele się lansować ? Boże widzisz i nie grzmisz .
Zgłoś
KP Ku pamięci 2015-10-17 10:55:25
Myślałam, ze do bycia posłem trzeba trochę wiedzy i inteligencji ale chyba sie myle. Wystarczy w odpowiednim towarzystwie pchac sie do przodu. Troche wiecej pokory pani kandydatko!
Zgłoś
PB PRAWDA BOLI UJADACZY 2015-10-17 10:36:54
Myślę że nie ma co wdawać się w dyskusję z tymi którym wszystko przeszkadza i wszystkiego się czepną, bo to dla nich jak woda na młyn. Jak zaraźliwa choroba, albo efekt domina. Jeden po drugim podłapuje temat i zaczyna się jatka. DRODZY PAŃSTWO PRZYPUSZCZAM NIE BĘDZIE TU DŁUGO NIC NOWEGO BO Dzieci mają zabawę w kopiowaniu tych samych komentarzy nt. peregrynacji obrazu ................................................................................................................................................................................................................................................................................... PANI ANIU, ROBI PANI KAWAŁ DOBREJ ROBOTY CO POTWIERDZANE JEST PRZEZ LATA W MEDIACH, OSTATNIO W OGÓLNOPOLSKIEJ GAZECIE SOŁECKIEJ, A PRZEDTEM W PULSIE CIECHANOWA. PROSZĘ ROBIĆ TO DALEJ! MA PANI MÓJ GŁOS ORAZ CAŁEJ MOJEJ RODZINY I ZNAJOMYCH.
Zgłoś
OP Oblicze PISu 2015-10-17 09:22:15
Pani Aniu i panie Jackowski, proszę sobie nie robić kampanii w trakcie takich uroczystości religijnych, jak miało to miejsce 15.10.2015 w Lekowie podczas Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Widzę, że członkowie PiSu maj o sobie bardzo duże mniemanie skoro w procesji pchają się przed obraz! Mówię nie, dla tego dewoctwa!!!
Zgłoś
R Rostek 2015-10-17 09:03:58
25.10 idę na wybory tylko po to, żeby zagłosować na Panią
Zgłoś
A Arek 2015-10-17 00:11:00
Pani Aniu powodzenia w kampanii. Mam nadzieję, że zwyciężymy.
Zgłoś
K KS. 2015-10-16 21:50:11
OBSERWUJEMY ŻENUJĄCE ZACHOWANIE PRÓBUJĄCYCH ZASZKODZIĆ KANDYDATCE SZKODA ŻE TRUDNO IM ZROZUMIEĆ ŻE ich zachowanie przynosi odwrotny skutek TRZEBA IM JEDNAK WYBACZYĆ "ALBOWIEM NIE WIEDZĄ CO CZYNIĄ" JAK TO NIEKTÓRZY Z NICH MAWIAJĄ I NA RZECZ KONTRKANDYDATÓW ZE STRACHU DZIAŁAJĄ :-) MOŻE DOSTĄPIĄ KIEDYŚ ŁASKI ROZGRZESZENIA ;-)
Zgłoś
KP Ku pamięci 2015-10-16 21:36:13
Przeczytaj sobie uważnie mój poprzedni komentarz. Dobrze znam Panią Anię, gdyż pochodzę z tych samych stron i nie raz miałam z nią kontakt. Chodzę do kościoła i wiem, że Pani Ania również chodzi, ale to że jest dyrektorem szkoły i kandydatką na posła nie wyróżnia jej w tłumie wierzących na tyle, żeby dosłownie pchać się przed obraz, na tyle że jeden z księży pociągnął ją za rękę by się cofnęła i ustąpiła miejsca obrazowi. Potem Pani Ania tak się pchała wśród tłum dzieci, że nie jednego tam "przetrąciła". Nie tędy droga! Nie ma co wychodzić przed orkiestrę, a w tym przypadku przed obraz. Moja wypowiedz nie jest pełna jadu, ale stwierdzeniem tego, co wczoraj ja i większość widziała i w konsekwencji komentowała. Tego po Pani się nie spodziewałam... Woli wyjaśnienia- to była czysta zagrywka polityczna, bo skąd obecność p. Jackowskiego w naszej parafii i na takiej uroczystości? Gdyby było inaczej Pani Ania stała by w tłumie z rodziną czy znajomymi a nie pchała się na pokaz między asystę procesyjną razem z p. Jackowskim
Zgłoś
P PSYCHIATRA 2015-10-16 21:31:45
Do Uczestnik: A ja zbadam twoją głowę
Zgłoś
L LARYNGOLOG 2015-10-16 21:30:43
Do Uczestnik: Chętnie zbadam twój słuch
Zgłoś
U Uczestnik 2015-10-16 21:07:07
Słyszałem, że prezes Kaczyński nie zaprosił pani na konwencję która odbyła się w Płocku, czyżby popadła pani w niełaskę.
Zgłoś
ND Nie dewota 2015-10-16 20:53:27
No, jeden lubi rybki, drugi akwarium. Najważniejsze że monitoring kościołkowy działa
Zgłoś
CU Czytający uważnie 2015-10-16 20:18:51
Do Nie dewota: a jeszcze inni, żeby sie rozpychać i pchać przed obraz i szukać miejsca gdzie może usiąść senator Jackowski
Zgłoś
ND Nie dewota 2015-10-16 20:13:18
Do Przeczytaj sobie uważnie: Przecież niektórzy nie chodzą do kościoła się pomodlić, tylko po to żeby drugiego obserwować i obgadać później - jak był ubrany, co robił, Zatem tu wszystko się zgadza :)
Zgłoś
PS Przeczytaj sobie uważnie 2015-10-16 19:36:20
Ta Pani, która dziesiąty raz tak zaczyna swoje wypociny to dopiero jest dewotką skoro nie wpatrywała się w obraz tylko obserwowała zachowanie innych ludzi. Gdyby była tam z pobożności nie zauważyłaby nawet senatora. ha.ha.ha
Zgłoś
KP Ku pamięci 2015-10-16 19:10:37
Pani Aniu i panie Jackowski, proszę sobie nie robić kampanii w trakcie takich uroczystości religijnych, jak miało to miejsce 15.10.2015 w Lekowie podczas Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Widzę, że członkowie PiSu maj o sobie bardzo duże mniemanie skoro w procesji pchają się przed obraz! Mówię nie, dla tego dewoctwa!!!
Zgłoś
PR POGOTOWIE RATUNKOWE 2015-10-16 19:09:21
Ciekawe jeszcze ile razy będą kopiowane te same komentarze nt. proboszcza i uczestnictwa w peregrynacji obrazu ? Napisał ktoś tekst i zacięła się komuś płyta, powtarza jak zdartą płytę ............................................ dziś przez cały dzień. Sklerotyk prędzej by pojął że już o czymś mówił. Halo, halo pielęgniarka się tu wypowiadała, potrzebna od zaraz WYWIEŹĆ UJADAJĄCE PIESKI NA ODDZIAŁ PSYCHIATRYCZNY bo przeciwnicy kandydatki dostają kociokwiku i nie wiedzą co robić !!!!!!!!
Zgłoś
TK Też ku pamięci 2015-10-16 19:07:02
Przeczytaj sobie uważnie mój poprzedni komentarz. Dobrze znam Panią Anię, gdyż pochodzę z tych samych stron i nie raz miałam z nią kontakt. Chodzę do kościoła i wiem, że Pani Ania również chodzi, ale to że jest dyrektorem szkoły i kandydatką na posła nie wyróżnia jej w tłumie wierzących na tyle, żeby dosłownie pchać się przed obraz, na tyle że jeden z księży pociągnął ją za rękę by się cofnęła i ustąpiła miejsca obrazowi. Potem Pani Ania tak się pchała wśród tłum dzieci, że nie jednego tam "przetrąciła". Nie tędy droga! Nie ma co wychodzić przed orkiestrę, a w tym przypadku przed obraz. Moja wypowiedz nie jest pełna jadu, ale stwierdzeniem tego, co wczoraj ja i większość widziała i w konsekwencji komentowała. Tego po Pani się nie spodziewałam... Woli wyjaśnienia- to była czysta zagrywka polityczna, bo skąd obecność p. Jackowskiego w naszej parafii i na takiej uroczystości? Gdyby było inaczej Pani Ania stała by w tłumie z rodziną czy znajomymi a nie pchała się na pokaz między asystę procesyjną razem z p. Jackowskim
Zgłoś
KP Ku pamięci 2015-10-16 19:03:32
Myślałam, ze do bycia posłem trzeba trochę wiedzy i inteligencji ale chyba sie myle. Wystarczy w odpowiednim towarzystwie pchac sie do przodu. Troche wiecej pokory pani kandydatko!
Zgłoś
KP Ku pamięci 2015-10-16 19:01:40
Nie sądzę żeby proboszcz zapraszał kandydatkę jakoś specjalnie, bo w kościele wszyscy są równi. Słyszałam, że zamiast się modlić kandydatka szukała miejsca dla senatora Jackowskiego "A gdzie senator ma usiąść?" To chyba pani słowa pani Aniu.
Zgłoś
N NORMALNY 2015-10-16 18:40:11
Myślę że nie ma co wdawać się w dyskusję z tymi którym wszystko przeszkadza i wszystkiego się czepną, bo to dla nich jak woda na młyn. Jak zaraźliwa choroba, albo efekt domina. Jeden po drugim podłapuje temat i zaczyna się jatka. DRODZY PAŃSTWO PRZYPUSZCZAM NIE BĘDZIE TU DŁUGO NIC NOWEGO BO Dzieci mają zabawę w kopiowaniu tych samych komentarzy................................................................................................................................................................................................................................................................................... PANI ANIU, ROBI PANI KAWAŁ DOBREJ ROBOTY CO POTWIERDZANE JEST PRZEZ LATA W MEDIACH, OSTATNIO W OGÓLNOPOLSKIEJ GAZECIE SOŁECKIEJ, A PRZEDTEM W PULSIE CIECHANOWA. PROSZĘ ROBIĆ TO DALEJ! MA PANI MÓJ GŁOS ORAZ CAŁEJ MOJEJ RODZINY I ZNAJOMYCH.
Zgłoś
GW G WOLI PRZYPOMNIENIA 2015-10-16 18:34:13
Czytam komentarze i się za głowę łapię, dlatego postanawiam napisać. Jacyś szafarze się tu wypowiadają mam wrażenie... Faktycznie, w stosunku do niektórych z nich pasuje określenie "Boże, widzisz i nie grzmisz". A inni dalej kopiują wcześniejsze komentarze... Pani Cicholska jako osoba publiczna jest zapraszana w wiele miejsc i przez różne osoby, zarówno świeckie jak i duchowne. A korzystając z tych zaproszeń czy się to komuś podoba, czy nie jest przy zapraszającym gospodarzu. Tak zachowuje się każdy. Wydaje mi się, że niektórzy i tak tego nie zrozumieją. Oczy przyćmiewa zawiść do osoby kandydatki, a i samego PiS stąd ogólna nagonka.
Zgłoś
P Pacjent 2015-10-16 18:30:30
Do Pielęgniarka: Pielęgniarka z dziennego domu seniora w Ciechanowie profil odwiedziła?
Zgłoś
KP Ku pamięci 2015-10-16 18:21:29
o oburzony: Przeczytaj sobie uważnie mój poprzedni komentarz. Dobrze znam Panią Anię, gdyż pochodzę z tych samych stron i nie raz miałam z nią kontakt. Chodzę do kościoła i wiem, że Pani Ania również chodzi, ale to że jest dyrektorem szkoły i kandydatką na posła nie wyróżnia jej w tłumie wierzących na tyle, żeby dosłownie pchać się przed obraz, na tyle że jeden z księży pociągnął ją za rękę by się cofnęła i ustąpiła miejsca obrazowi. Potem Pani Ania tak się pchała wśród tłum dzieci, że nie jednego tam "przetrąciła". Nie tędy droga! Nie ma co wychodzić przed orkiestrę, a w tym przypadku przed obraz. Moja wypowiedz nie jest pełna jadu, ale stwierdzeniem tego, co wczoraj ja i większość widziała i w konsekwencji komentowała. Tego po Pani się nie spodziewałam... Woli wyjaśnienia- to była czysta zagrywka polityczna, bo skąd obecność p. Jackowskiego w naszej parafii i na takiej uroczystości? Gdyby było inaczej Pani Ania stała by w tłumie z rodziną czy znajomymi a nie pchała się na pokaz między asystę procesyjną razem z p. Jackowskim
Zgłoś
P Pielęgniarka 2015-10-16 18:18:25
Do LUDZIE KOCHANI: wiesz poproś kogoś może zwiezie cie na odział psychiatryczny.
Zgłoś
A Antytroll 2015-10-16 18:14:58
Do NIE: Ciekawe jeszcze ile razy będą kopiowane te same komentarze ? Napisał ktoś tekst i zacięła się komuś płyta, powtarza jak zdartą płytę. Sklerotyk prędzej by pojął że już o czymś mówił.
Zgłoś
N NIE 2015-10-16 17:53:42
Pani Aniu i panie Jackowski, proszę sobie nie robić kampanii w trakcie takich uroczystości religijnych, jak miało to miejsce 15.10.2015 w Lekowie podczas Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Widzę, że członkowie PiSu maj o sobie bardzo duże mniemanie skoro w procesji pchają się przed obraz! Mówię nie, dla tego dewoctwa!!!
Zgłoś
LK LUDZIE KOCHANI 2015-10-16 17:40:51
LUDZIE LUDZIE KOCHANI LUDZIE !!!!!!! A JA SŁYSZAŁEM ŻE JUTRO MA BYĆ KONIEC ŚWIATA !!!!!! LUDZIE I CO TERAZ ROBIĆ !!!!!!!
Zgłoś
TP Też Parafianka 2015-10-16 16:40:20
Do Chrześcijanka: Z tego co słyszałam to Ks. Proboszcz nie zapraszał nikogo specjalnie więc był to zwykły lans kandydatów. Dla ta takiego zachowania nie ma usprawiedliwienia.
Zgłoś
C Chrześcijanka 2015-10-16 16:05:20
Czytam komentarze i się za głowę łapię, dlatego postanawiam się wypowiedzieć. Jacyś szafarze się tu wypowiadają mam wrażenie... Faktycznie, w stosunku do niektórych z nich pasuje określenie "Boże, widzisz i nie grzmisz". A inni dalej kopiują wcześniejsze komentarze... Pani Cicholska jako osoba publiczna jest zapraszana w wiele miejsc i przez różne osoby, zarówno świeckie jak i duchowne. A korzystając z tych zaproszeń czy się to komuś podoba, czy nie jest przy zapraszającym gospodarzu. Tak zachowuje się każdy. Wydaje mi się, że niektórzy i tak tego nie zrozumieją. Oczy przyćmiewa zawiść do osoby kandydatki, a i samego PiS stąd ogólny hejt.
Zgłoś
P Parafianka 2015-10-16 15:54:53
Do POPIERAJĄCA: Nie sądzę żeby proboszcz zapraszał kandydatkę jakoś specjalnie, bo w kościele wszyscy są równi. Słyszałam, że zamiast się modlić kandydatka szukała miejsca dla senatora Jackowskiego "A gdzie senatora ma usiąść?" To chyba pani słowa pani Aniu.
Zgłoś
K Karygodne 2015-10-16 15:53:44
To ten proboszcz mógł sobie Rydzyka lepiej zaprosić - PIS tylko manipuluje i wodę z mózgu robi, nawet ludziom w kościele . Żenujące .
Zgłoś
P porażka 2015-10-16 15:46:45
Bo najlepiej w kościele się lansować ? Boże widzisz i nie grzmisz .
Zgłoś
J JJ 2015-10-16 15:45:38
Do oburzony: Przeczytaj sobie uważnie mój poprzedni komentarz. Dobrze znam Panią Anię, gdyż pochodzę z tych samych stron i nie raz miałam z nią kontakt. Chodzę do kościoła i wiem, że Pani Ania również chodzi, ale to że jest dyrektorem szkoły i kandydatką na posła nie wyróżnia jej w tłumie wierzących na tyle, żeby dosłownie pchać się przed obraz, na tyle że jeden z księży pociągnął ją za rękę by się cofnęła i ustąpiła miejsca obrazowi. Potem Pani Ania tak się pchała wśród tłum dzieci, że nie jednego tam "przetrąciła". Nie tędy droga! Nie ma co wychodzić przed orkiestrę, a w tym przypadku przed obraz. Moja wypowiedz nie jest pełna jadu, ale stwierdzeniem tego, co wczoraj ja i większość widziała i w konsekwencji komentowała. Tego po Pani się nie spodziewałam... Woli wyjaśnienia- to była czysta zagrywka polityczna, bo skąd obecność p. Jackowskiego w naszej parafii i na takiej uroczystości? Gdyby było inaczej Pani Ania stała by w tłumie z rodziną czy znajomymi a nie pchała się na pokaz między asystę procesyjną razem z p. Jackowskim
Zgłoś
P POPIERAJĄCA 2015-10-16 15:43:30
Ludzie. Już nie wiecie co macie wymyślić i nawet kopiujecie te same komentarze, tylko nicki zmieniacie. Pani Cicholska jest osobą publiczną od lat, więc jeśli ma zaproszenie od proboszczów, uczestniczy w uroczystości i jest w pierwszych rzędach, a nie ma chować się za filar, bo akurat tak byście chcieli, jak sami swoje karty pokazujecie - przeciwnicy PiS. W zasadzie jakby się chowała, też byście skrytykowali w myśl powiedzenia "złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy". Wasza postawa mobilizuje mnie, by bardziej wspierać tę kandydatkę.
Zgłoś
Z Znajoma 2015-10-16 15:28:07
Do MAZOWSZANIN OD URODZENIA: Też uważam, że nie ma co dyskutować fakty mówią same za siebie. Wstyd!!!
Zgłoś
N NIE! 2015-10-16 15:18:39
Pani Aniu i panie Jackowski, proszę sobie nie robić kampanii w trakcie takich uroczystości religijnych, jak miało to miejsce 15.10.2015 w Lekowie podczas Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Widzę, że członkowie PiSu maj o sobie bardzo duże mniemanie skoro w procesji pchają się przed obraz! Mówię nie, dla tego dewoctwa!!!
Zgłoś
R Rozczarowany 2015-10-16 15:13:34
Do kobieta: nie obrażaj innych, bo fakt jest faktem kandydatka przy obrazie chciała zrobić sobie kampanię. Wstyd!!!
Zgłoś
P Pisowiec 2015-10-16 14:00:40
Tylko Pani !!! Nie widzę innego kandydata do reprezentowania ziemi ciechanowskiej . Inni w tym Pan RK do lamusa historii.
Zgłoś
T Tadeusz 2015-10-16 13:53:29
Droga Pani trzymam za Panią kciuki w dniu wyborów . Nie będę Pani wychwalał bo zaraz mnie zaatakują . Liczę na mądrość wyborców nie tylko z PIS.
Zgłoś
MO MAZOWSZANIN OD URODZENIA 2015-10-16 13:48:54
Myślę że nie ma co wdawać się w dyskusję z tymi którym wszystko przeszkadza i wszystkiego się czepną, bo to dla nich jak woda na młyn. Jak zaraźliwa choroba, albo efekt domina. Jeden po drugim podłapuje temat i zaczyna się jatka. PANI ANIU, ROBI PANI KAWAŁ DOBREJ ROBOTY CO POTWIERDZANE JEST PRZEZ LATA W MEDIACH, OSTATNIO W OGÓLNOPOLSKIEJ GAZECIE SOŁECKIEJ, A PRZEDTEM W PULSIE CIECHANOWA. PROSZĘ ROBIĆ TO DALEJ! MA PANI MÓJ GŁOS ORAZ CAŁEJ MOJEJ RODZINY I ZNAJOMYCH.
Zgłoś
K kobieta 2015-10-16 13:47:07
Do Znajoma: Ta Pani posiada wiedzę i inteligencję w przeciwieństwie do innych pani Aniu głowa do góry.
Zgłoś
Z Znajoma 2015-10-16 12:04:35
Myślałam, ze do bycia posłem trzeba trochę wiedzy i inteligencji ale chyba sie myle. Wystarczy w odpowiednim towarzystwie pchac sie do przodu.Troche wiecej pokory pani kandydatko!
Zgłoś
K Katolik 2015-10-16 10:14:36
Mam nadzieję, że Pan Bóg to wszystko widzi i nie dopuści fałszywych ludzi do władzy.
Zgłoś
J JJ 2015-10-16 10:08:00
Do oburzony: Przeczytaj sobie uważnie mój poprzedni komentarz. Dobrze znam Panią Anię, gdyż pochodzę z tych samych stron i nie raz miałam z nią kontakt. Chodzę do kościoła i wiem, że Pani Ania również chodzi, ale to że jest dyrektorem szkoły i kandydatką na posła nie wyróżnia jej w tłumie wierzących na tyle, żeby dosłownie pchać się przed obraz, na tyle że jeden z księży pociągnął ją za rękę by się cofnęła i ustąpiła miejsca obrazowi. Potem Pani Ania tak się pchała wśród tłum dzieci, że nie jednego tam "przetrąciła". Nie tędy droga! Nie ma co wychodzić przed orkiestrę, a w tym przypadku przed obraz. Moja wypowiedz nie jest pełna jadu, ale stwierdzeniem tego, co wczoraj ja i większość widziała i w konsekwencji komentowała. Tego po Pani się nie spodziewałam... Woli wyjaśnienia- to była czysta zagrywka polityczna, bo skąd obecność p. Jackowskiego w naszej parafii i na takiej uroczystości? Gdyby było inaczej Pani Ania stała by w tłumie z rodziną czy znajomymi a nie pchała się na pokaz między asystę procesyjną razem z p. Jackowskim
Zgłoś
O oburzony 2015-10-16 08:13:25
Do JJ: Chyba słabo znasz p. Anię i takie bzdury wypisujesz tyle jadu i nienawiści od kiedy pamiętam ta pani ze swoją rodziną zawsze uczestniczy w uroczystościach w parafii Lekowo, może też to ci przeszkadza że z zagranicy przyjechał brat, który jest księdzem i wspiera siostrę, nie jestem członkiem PIS i nie popieram tej partii ale przecholowałeś z tą opinią dla mnie liczy się człowiek a nie partia. Większość nauczycieli uczęszcza do kościoła w Lekowie, nie było PIS chodzili, jest i też będą chodzić.
Zgłoś
WZ Wyborca z Ciechanowa 2015-10-16 05:26:19
Tacy ludzie jak Pani powinni budować naszą przyszłość. Jestem zbudowana po ostatnim spotkaniu p. Cicholskiej z wyborcami w Ciechanowie, merytorycznym i poruszającym wyczerpująco wiele tematów, dlatego oddałam na tę kandydaturę przed momentem głos wirtualny i oddam go także w przyszłą niedzielę.
Zgłoś
MZ mieszkaniec z Żuromina 2015-10-16 00:16:18
MA PANI MÓJ GŁOS
Zgłoś
MR Mariusz R. 2015-10-15 20:55:18
Głosuję na Panią. Śledząc całą nagonkę jaka się przy Pani profilu pojawiła coraz bardziej się przekonywałem, że to właśnie Pani zasługuje na bycie naszym reprezentantem w polskim parlamencie. Wzbudza Pani duży strach wśród konkurencji i ich ludzi, stąd tyle jadu wylewają i czepiają się wszystkiego. To wszystko powodowało, że postanowiłem przekazać Pani moje poparcie i z przyjemnością pójdę 25.X zagłosować na Panią.
Zgłoś
J JJ 2015-10-15 20:28:26
Pani Aniu i panie Jackowski, proszę sobie nie robić kampanii w trakcie takich uroczystości religijnych, jak miało to miejsce 15.10.2015 w Lekowie podczas Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Widzę, że członkowie PiSu maj o sobie bardzo duże mniemanie skoro w procesji pchają się przed obraz! Mówię nie, dla tego dewoctwa!!!
Zgłoś
A Ania 2015-10-15 20:25:15
Jasińskiemu też podziękujmy
Zgłoś
N NIK 2015-10-15 20:23:34
Nie dla Wąsika
Zgłoś
WI WIĘCEJ INFORMACJI 2015-10-15 20:14:35
Tu więcej o kandydatce: facebook.com/Anna-Ewa-Cicholska-1490825114573569/ Przed adresem należy oczywiście wpisać 3x w
Zgłoś
K Kobieta 2015-10-15 18:11:47
super spotkania pani odpowiadała precyzyjnie i merytorycznie, popieram p. Anię
Zgłoś
D Dorota 2015-10-15 16:42:42
Uczestniczyłam w miniony poniedziałek i wtorek na spotkaniach kandydatki na posła oraz senatora Jackowskiego z wyborcami. Muszę stwierdzić że świetnie dała sobie radę z prezentacją swojej osoby, jak też z odpowiedzią na bezpośrednio do niej kierowane pytania. Wykazała się dużą znajomością spraw związanych z naszym regionem. Zyskała poparcie moje i wielu uczestników tych spotkań.
Zgłoś
M Magdalena 2015-10-15 16:16:20
Do WYBORCA PiS: odważny jesteś, nie powierzyłbym jej nic! Czy zauważyliście, że kandydatka nie potrafi skupić się na żadnej sprawie, chyba że rozmawia się o tym jaka jest mądra i piękna, wtedy myśli że jej kadzą a tak naprawdę to się śmieją?
Zgłoś
WP WYBORCA PiS 2015-10-15 15:41:36
Swój kredyt zaufania powierzam tej Pani.
Zgłoś
WS wyszło szydło z worka 2015-10-15 15:23:30
Do Przedsiębiorca: postawa godna pożałowania, osiągnięcia żadne. Jakie nerwowe reakcje zwolenników kandydatki. Prawda boli.
Zgłoś
P Przedsiębiorca 2015-10-15 15:15:43
Do zwycięstwa , nie zważać na przeciwników i ich obelgi . Pani swoją postawą i osiągnięciami przez całe życie przewyższa P. Kołakowskiego . Dlatego mandat dla Pani.
Zgłoś
MR mieszkaniec Regimina 2015-10-15 14:32:51
Do oburzony rodzic: coś taki nerwowy, prawdy się boisz, z choinki się urwałeś, wszyscy wiedzą jak jest.
Zgłoś
OR oburzony rodzic 2015-10-15 14:25:22
Do Rodzice: chyba jesteś podstawionym rodzicem bo naprawdę rodzice mają inne zdanie więc bzdur nie pisz i nie wypowiadaj się w imieniu rodziców.
Zgłoś
B Bezpartyjny 2015-10-15 14:20:58
Do Obserwator: Pani Ania do pracy przychodzi pieszo bo ma blisko twój wpis to niewypał
Zgłoś
NG Nie głosuję na PIS 2015-10-15 11:50:52
Do Też Kibic: powiedz to swojej kandydatce.
Zgłoś
TK Też Kibic 2015-10-15 11:23:42
Do Kibic: Uczciwą pracą to chyba zajmować powinien się każdy. Wielokrotnie widziałem p. Anię nie tylko na meczach Czarnych Regimin, ale i innych drużyn. Jest dyrektorem, radną, pracuje w fundacji, także to obliguje ją do szerszej aktywności niż tylko chodzenie po meczach. Wspiera i pomaga wielu osobom i za to SZACUN
Zgłoś
OW oburzony wypowiedzią 2015-10-15 10:29:23
Do z Mazowsza: ty chyba nie masz pojęcia czym zajmuje się sejm, od leczenia głupoty to jest lekarz psychiatra.
Zgłoś
K Kibic 2015-10-15 10:22:38
Do z Mazowsza: nauczyciel w-fu zajmuje się uczciwą pracą z uczniami i zawodnikami. Pani Ania ponoć promuje sport, przecież Pani nawet nie przychodzi na mecze "Czarnych"! Ty z Mazowsza, konkretnie z Regimina pamiętaj "Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni".
Zgłoś
ZM z Mazowsza 2015-10-15 10:09:49
Haha taka reakcja po przeczytaniu ostatnich komentarzy. Nie wiem czy się śmiać, czy płakać z waszej żenady. Proponuję jeszcze zadać pytanie "czy to prawda że nauczyciel wf czyści pani buty" Już nie wiecie obserwatorzy, rodzice, wyborcy i inni jak uderzyć i co powymyślać żeby dopiec kandydatce i posuwacie się do tak niskich zachowań. Widać musi wzbudzać w swoich przeciwnikach duuuużo strachu, a to mnie przekonuje właśnie do tej kandydatury, a nie innej. Teraz coraz bardziej odbieram przekaz z plakatów POSTAW NA SILNĄ KOBIETĘ. Takie osoby są nam potrzebne w Sejmie do walki z głupotą ludzką. Dlatego STAWIAM NA ANNĘ EWĘ CICHOLSKĄ.
Zgłoś
O Obserwator 2015-10-15 09:34:55
Czy to prawda, że pracownica hali sportowej, którą pani zatrudnia, myje pani prywatny samochód, w godzinach swojej pracy?
Zgłoś
TW też wyborca 2015-10-15 09:31:27
Do wyborca: ty o kimś innym piszesz
Zgłoś
R Rodzice 2015-10-15 09:09:56
Pani Ani pali się grunt pod nogami i dlatego szuka nowego zajęcia. Kto naprawde zna tę osobe to wie o czym mówie. Ma ciemny charakterek. Przekonali się o tym nauczyciele, uczniowie i my rodzice.
Zgłoś
MZ Marek z Kuczborka 2015-10-15 06:14:56
Nigdy nie zagłosowałbym na PiS ale na P. Anię zagłosuję. Liczy się dla mnie człowiek, a znam P. Anię, wiem ile zrobiła i że nie będzie ustawała w swoich działaniach żeby dbać o swój okręg i swoich wyborców. Szanuję ją za uczciwość, dotrzymywanie słowa, aktywność i staranie się udzielenia pomocy każdemu kto się o taką do niej zwróci. Dziękuję za pomoc w ważnej dla mojej rodziny sprawie. Powodzenia Pani Aniu.
Zgłoś
ZO ZWYKŁY OBYWATEL 2015-10-15 04:47:13
TA OSOBA BĘDZIE ZAWSZE MIAŁA MÓJ GŁOS
Zgłoś
W wyborca 2015-10-14 23:39:43
Zachęcam do zagłosowania w tych wyborach na Panią Cicholską. Głos na nią to głos na człowieka z zasadami, profesjonalistkę, szanującą zasady i innych ludzi, potrafiącą z pasją służyć innym. Wiele dobrego Pani zrobiła i tak trzymać !!!!
Zgłoś
SP SYMPATYK PiS 2015-10-14 23:08:59
Tylko na tą Panią z listy Prawa i Sprawiedliwości warto zagłosować. ZNAM JĄ OD LAT I WIEM ŻE BĘDZIE GODNIE REPREZENTOWAĆ NASZ REGION W SEJMIE RP
Zgłoś
P Przemo 2015-10-14 22:26:06
Powodzenia Pani Aniu, zagłosujemy z cała rodziną.
Zgłoś
R Rodzic 2015-10-14 20:52:49
Czy to przypadkiem przez pani niekompetencje musiała odejść poprzednia dyrektorka szkoły, w której teraz pani jest dyrektorem, chyba sobie coś przypominam nie dała pani świadectw do podpisu, a potem niepodpisane rozdała uczniom?
Zgłoś
OC Obywatele Ciechanowa 2015-10-14 17:22:01
Zwolennicy R.Kołakowskiego zapraszani na jego profil w celu plucia na komentujących tam nie po ich myśli. Chcemy w Sejmie przedstawiciela Ziemi Ciechanowskiej w osobie Pani Cicholskiej ! Popieramy Pani Aniu !!!
Zgłoś
OC Obywatele Ciechanowa 2015-10-14 16:03:49
Pani Aniu poluźni Pani sobie trochę majtki! Co za parcie na władze. Naszym Przedstawicielem Ziemi Ciechanowskiej Jest Pan Kołakowski i Tak Zostanie!!! NIC nie da obrzucanie go błotem. POPIERAMY PANA ROBERTA KOŁAKOWSKIEGO!
Zgłoś
Z Ziemianin 2015-10-14 14:07:00
Pani Aniu głowa do góry. Moi wczorajsi rozmówcy stwierdzili : jak już ktoś z PIS ma naszą ziemię ciechanowską reprezentować to PANI !!!!
Zgłoś
W Wyborca 2015-10-14 14:04:08
Do Życzliwy: To ty człowieku nie masz pojęcia o wyborach. Z sondaży wynika , że PIS może wprowadzić nawet z naszego okręgu 7 posłów . Pani Ania jest nr 7 , trzeba wziąć pod uwagę , że dwaj pierwsi na liście jak wejdą pójdą pewnie do Rządu i jak to w PIS zwolnią miejsca dla innych w kolejności dlatego szanse Pani Ania ma duże , ale nie musi być nr 7 ma większe szanse niż nr 7 .
Zgłoś
MN Mateusz N. 2015-10-14 13:46:21
buuuu...stanowcze NIE!!!
Zgłoś
TU Twój uczeń 2015-10-14 13:38:46
Kiepski nauczyciel. Pytanie jaki będzie z niej poseł?
Zgłoś
W1 Wychowanka 1 2015-10-14 10:11:15
Do wychowanka: ile ironii w tej wypowiedzi, a kandydatka wierzy, że tak jest.
Zgłoś
T T.P. 2015-10-14 09:42:14
Głosuję na Cicholską tak bo ją znam i po prostu JEST CZŁOWIEKIEM, LUDZKA I PRAWDZIWA.
Zgłoś
A Andrzej 2015-10-14 04:51:27
Spodobało mi się także zaangażowanie społeczne tej kandydatki, albowiem działa na rzecz małych środowisk i młodzieży z uboższych rodzin. Doceniam to dlatego zyskała moje poparcie
Zgłoś
W wychowanka 2015-10-13 23:14:52
Jejku jak miło!!!! Moja Kochana Pani Ania :) Najlepsza nauczycielka pod słońcem!!!!!!! Trzymam za Panią kciuki i przyjadę specjalnie z uczelni żeby pójść na wybory i oddać głos na Panią :-)
Zgłoś
OF Olga F. 2015-10-13 21:40:12
Znam p. Cicholską od długiego czasu. Jest skromną, pracowitą i uczciwą osobą cechującą się konsekwencją i zdeterminowaniem w osiąganiu zamierzonych celów. Swoją działalnością przysłużyła się społeczności lokalnej, dlatego jestem przekonana że będzie dobrze służyła Polsce.
Zgłoś
Ż Życzliwy 2015-10-13 18:29:34
Cieszę się że w końcu kandyduje Pani do Sejmu. Proszę swoją aktywność wykorzystać także dla dobra naszej części Mazowsza oraz kraju.
Zgłoś
Ż Życzliwy 2015-10-13 18:28:53
Szanowna Pani jest tylko pionkiem w grze bez szans na zdobycie mandatu. Jeśli ktoś zna Ordynację Wyborczą to dobrze o tym wie. Ci co szanowną Panią niby promują wystawili ją jak dzika w nagonce na strzał. Polacy to mądry Naród i stąd przysłowie " Gdzie dwóch się bije trzeci korzysta". Jak by szanowna Pani miała blade pojęcie o polityce nie dala by się wciągnąć w bagno.....
Zgłoś
RC realny człowiek 2015-10-13 17:03:20
do uczennica: chyba jesteś uczniem p. Adamka bo wszystko wiesz najlepiej. tylko musisz uważać bo będziesz musiała zostać szafarzem i mieć niebieską kartę
Zgłoś
E Edyta 2015-10-13 16:35:56
Jest Pani moją faworytką i ma mój głos. Dobrze że zdecydowała się Pani kandydować.
Zgłoś
K Księgowy 2015-10-13 14:59:51
Powiem krótko nie wdając się w dyskusję . po analizie za i przeciw wyszło na Panią . Ma Pani mój głos.
Zgłoś
R Regmiusz 2015-10-13 14:55:25
Do uczennica ;): Dobrze że się tam nie uczysz. Pewnie marna z Ciebie była uczennica , bo twoje wypowiedzi świadczą o twoim wychowaniu. Nigdy nie spotkałem się z żądzo władzy . Żyje skromnie ma i starego Matiza do jazdy w przeciwieństwie co do Pana K. Trochę skromności w wypowiedziach i ocenach starszych. Gdyby tak było jak mówisz to przez lata nie była by dyrektorem szkoły.
Zgłoś
S Sportowiec 2015-10-13 14:44:15
Ktoś kandyduje z list PIS , kto ma ludzkie oblicze . Choć nie jestem z PIS to Panią poprę znam Panią z kilku spotkań , dowiedziałem się co nieco o Pani dokonaniach zawodowych i społecznych. Jest Pani szanowana przez rodziców dzieci ze swojej szkoły . Ma Pani liczne grono zacnych wychowanków. Pani Aniu do przodu niech Pani nie zważa na obelgi na pewno nie będzie Pani statystką w Sejmie / w przeciwieństwie do Pani kolegów z PIS np. Pan K / Do zwycięstwa !!!!
Zgłoś
C człowiek 2015-10-13 14:31:10
Pani Cicholskiej kibicuję całym sercem
Zgłoś
M mieszkaniec 2015-10-13 14:14:15
Dziś spotkanie w Gołyminie zapraszamy
Zgłoś
R1 rocznik 1990 2015-10-13 14:12:34
Do uczennica ;): ja też jestem absolwentem tej szkoły i nie podzielam twojego zdania pani dyrektor jest bardzo skromną i życzliwą osobą, i chętnie oddam swój głos.
Zgłoś
C Ciechanowianka 2015-10-13 13:09:00
Głosuję na PiS i na Panią. Powodzenia
Zgłoś
DO Dumny Obywatel RP 2015-10-13 12:12:58
Pani Aniu proszę się nie przejmować hejterami. Strach zagląda w oczy Pani przeciwnikom stąd te różne oczerniające ataki i zawistne wpisy. GŁOSUJEMY NA PANIĄ!
Zgłoś
U; uczennica ;) 2015-10-13 11:56:50
Do wszystkich ; to co wyprawia ta Pani poprzez swoich ludzi, oraz na stronach fb. fikcyjnych kontach , w jaki sposób stara się pozyskać głosy świadczy o bardzo niskim poziomie jej kampanii. Im bardziej oczernia innych tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu że nie warto marnować na nią głosu. Pamiętam poprzednie jej agitacje i cuda na wierzbie.To rządna władzy kobieta ,zawistna ,i uczciwością do celu nie ciągnie.Zapytajcie we wsi ..... NIE UCZĘ SIĘ JUŻ W REGIMINIE WIEC SIĘ NIE NARAŻĘ.
Zgłoś
GN Głos na Annę Cicholską 2015-10-13 11:24:31
Tylko Pani !!!!!!! Stop spadochroniarzom typu Wąsik z Warszawy z wyrokiem czy innym skoczkom jak Bieńkowski raz od Gowina teraz z PiS Stop erze posła z Ziemi Ciechanowskiej Roberta Kołakowskiego ,wystarczy jego monopolu Czas na zmianę !!!!!
Zgłoś
W Wyborca 2015-10-12 23:21:07
Głosuję na Panią :)
Zgłoś
G Grudusk 2015-10-12 22:20:39
Popieramy Panią w całej rozciągłości!
Zgłoś
J Jan 2015-10-12 19:54:36
Do katolik: jeśli kogoś popiera to nie jest katolickie
Zgłoś
K katolik 2015-10-12 19:16:27
Do Jan: A Radio Maryja to kogo popiera!
Zgłoś
J Jan 2015-10-12 18:55:11
Do Katolik: Ej katolik ty Boga do wyborów nie mieszaj, bo jeśli widzi to co ............... robi, to na pewno jej nie pomoże.
Zgłoś
M mławianin 2015-10-12 18:42:36
Pełna mobilizacja 25 pażdziernika idziemy i głosujemy!
Zgłoś
K Katolik 2015-10-12 12:05:22
Pani Aniu w Pani nadzieja . Tylko Pani może doprowadzić do normalności w PIS. Życzę powodzenia proszę być dobrej myśli z Bogiem.
Zgłoś
O oburzony 2015-10-12 11:32:47
Do przasnyszanka: To przynajmniej duet, Pani i Pan.
Zgłoś
WS wiekowy sympatyk 2015-10-12 11:16:54
Nie popieram w całości PIS ale uważam , że jeśli już mają być przedstawiciele tej formacji w sejmie to niech to będą ludzie mądrzy , społecznicy , nie jątrzący a zbliżający wszystkich ludzi dla ich dobra ogólnego a to gwarantuje nam kandydatka Anna Cicholska a nie Pan Kołakowski dlatego stawiam na Nią i życzę Jej by weszła do Sejmu . Niech się Pani nie przejmuje złośliwościami ze strony ekipy Pana Kołakowskiego , którzy nawet własne gniazda kalają / co z wartościami katolickimi ?/ by utrzymać stołki które im zagwarantował. Trzeba wierzyć w ludzi . Powodzenia.
Zgłoś
P przasnyszanka 2015-10-11 22:24:27
Do mławianin: Pasuje mi ten duet. Pani Posłanka i Pan Senator :)
Zgłoś
M mławianin 2015-10-11 16:48:38
CZAS NA ZMIANY: JACKOWSKI I CICHOLSKA,
Zgłoś
PN PIS nasza nadzieja 2015-10-10 18:38:09
A czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, ze po wszystkich aferach i zadłużaniu Polski PO+PSL to nie tylko twór ale POtwór. Głosuję na każdego kto ma takie poglądy.
Zgłoś
K Katarzyna 2015-10-10 15:01:18
Ja też nie popieram PO i innych tworów z nimi sympatyzujących. Tylko PiS jest w stanie doprowadzić ten kraj do jako takiej harmonii, dlatego utożsamiam się z ideami tej partii. Popieram PiS i tą kandydatkę.
Zgłoś
P Paweł 2015-10-10 13:30:29
Pani Cicholska Damy Radę
Zgłoś
O Obserwator 2015-10-10 11:53:45
Wypowiedz kandydatki z jej facebooka: " Nie popieram PO, czy innych tworów z nimi sympatyzujących jak np. PSL, czy Nowoczesna.pl (Petru i wielu ludzi z jego list współpracowało z PO i Komorowskim)". Każdy kto ma inne poglądy niż te słuszne pisowskie to twór. Zastanawiam się czy powinna pani zostać posłanką? Pod rozwagę wyborcom.
Zgłoś
A Anna 2015-10-09 21:16:07
Mamy prawo wyboru co cztery lata. Zmieńmy,rozliczmy,podsumujmy.To dobra kandydatka, ma mójgłos.
Zgłoś
W Wyborca 2015-10-09 17:31:24
Do kobieta: też jetem za zmianą, ale na lepsze a nie na to samo.
Zgłoś
K kobieta 2015-10-09 14:56:27
Do Wyborca: Jaki wstyd człowieku, czas na zmiany
Zgłoś
W Wyborca 2015-10-09 13:28:00
Do Nauczycielka: Jaki to będzie wstyd?
Zgłoś
N1 Nauczycielka 1 2015-10-09 12:56:36
Do Nauczycielka: zamienił stryjek siekierkę na kijek
Zgłoś
N Nauczycielka 2015-10-09 11:20:07
Aniu wierzę w Twoje powodzenie. Będziemy dumni gdy będziesz nas reprezentować w parlamencie.
Zgłoś
P pis 2015-10-08 19:29:58
nie dla Kołakowskiego, Wąsika, Jackowskiego, Jasińskiego tylko pani Ania
Zgłoś
PN PIS nasza nadzieja 2015-10-07 15:08:26
Do Pisowczyk: Ok. Przekonałes mnie. Zastrzegłem, ze nie zam kandydatów. Jedynie wola moja jest żeby skończyć z patologią PO, PSL. Dość zadłużania kraju, dość afer. Głosuję na P. Cicholską
Zgłoś
P Pisowczyk 2015-10-07 13:38:49
Do PIS nasza nadzieja: Tak zgadzam się z tobą tyle ze z tego co widze Kolakowski ma cichy uklad z PSL i postępuje tak jak oni. Kolakowski to nie jest PiS tylko Firma sama w sobie. Nie można pozwolić żeby taka osoba niszczyła Prawo i Sprawiedliwość. Kołakowski ciągnie PiS na dno. W Pis Ciechanowskim sa uczciwi ludzie: Cicholska, Jackowski, Wasik wiec glosujmy na nich.
Zgłoś
G Gość 2015-10-07 13:13:55
oddam głos na p. Anię dosyć kumoterstwa i załatwiania stołków czas na zmiany p. Kołakowskiemu mówię NIE
Zgłoś
K kobieta 2015-10-07 12:57:16
Do PIS nasza nadzieja: to twój głos będzie nieważny musisz zdecydować . Ja popieram kobietę i oddam głos na Anię
Zgłoś
PN PIS nasza nadzieja 2015-10-07 10:52:32
Nie znam osobiście żadnego z kandydatów PIS ale jestem z Ciechanowa i chce dobra tego miasta i naszej ciechanowskiej ziemi. Nie konfliktujcie kandydatów ze sobą. Oboje mają szansę wejść do parlamentu. Dość już afer PO+PSL. To tam są prawdziwi szkodnicy. Ile zadłużyli nasz kraj (prawie bilion). To kilkakrotnie więcej niż Gierek. Ratunek tylko w PIS. Będę głosował i na Cicholską i na Kołakowskiego.
Zgłoś
K kobieta 2015-10-06 09:16:21
Do Mieszkaniec: Do zwycięstwa Aniu precz układom i partyjniactwu, pan Kołakowski na zasiłek dowie się wtedy jak się żyje.
Zgłoś
M Mieszkaniec 2015-10-05 22:31:02
Prawo i Sprawiedliwość atakowane jest od wielu lat i przyzwyczaimy się do tej nagonki i oszczerstw. To my jesteśmy ludem i to My wygramy. Nie działacze, nie obecna władza ale my mieszkańcy. Pani Aniu trzymamy kciuki i wierzymy w Panią
Zgłoś
WC Wyborca Cicholskiej 2015-10-05 20:29:35
Tak jest. Im więcej oszczerstw, tym i ja się bardziej przekonuję co do słuszności podjętej decyzji o poparciu dla tej osoby.
Zgłoś
W Wyborca 2015-10-05 15:50:19
Sfora wilków, wataha - jakie chamstwo ze strony popierających kandydatkę.
Zgłoś
M mławianin 2015-10-05 08:53:50
Do Lena: Ja też tak uważam i popieram Annę Cicholską uczciwą osobę która zawsze służy pomocą czym więcej oszczerstw i kłamstw tym bardziej utwierdza Mnie w przekonaniu że podejmuję słuszną decyzję.
Zgłoś
L Lena 2015-10-04 21:44:55
TYLKO PIS MOŻE NAPRAWIĆ POLSKĘ!!!
Zgłoś
L Lena 2015-10-04 21:43:40
Druga sprawa jest taka, że to nie Cicholska pisze o ZSLu tylko ktoś kto ma dość układów i korupcji i ma racje. Co się dzieje w Ciechanowie, co chwila nowy uchodzca PSLowski przybywa do naszego miasta i uwija sobie gniazdo za duze pieniadze. My mieszkancy mamy juz tego dosyć, sami partyjniacy. Wszystko to odbywa sie przy współpracy Kolakowskiego. Na miescie krążą plotki ze specjalnie wystawil slabego kandydata PiS bo był juz dogadany z Kosinskim. Czy to prawda?
Zgłoś
L Lena 2015-10-04 21:38:04
Ludzie ludzie trochę kultury. Jeśli nie pasuje wam obecność na forum to możecie sobie posiedzieć na innym. Opluwacie, rzucacie epitetami, prowadzicie bardzo nieczystą grę. To u was norma. Chcecie popierać kogoś innego - nikt wam tego nie broni. Ja będę głosował na Cicholską bo ją znam i wiem, że to dobry człowiek i trochę mnie boli, że tak łatwo wam mieszać z błotem, kiedyś odbije się to wam czkawką.
Zgłoś
WN Wcale nie z UG 2015-10-04 17:39:52
Do GŁOSUJĘ NA PANIĄ ANIĘ: Boli to chyba kandydatkę - prawda
Zgłoś
GN GŁOSUJĘ NA PANIĄ ANIĘ 2015-10-04 17:30:08
Do NIE GŁOSUJĘ NA PANIĄ ANIĘ: I wystarczy popatrzeć na początek tej jatki, prędkość i ilość odpowiedzi. O lajkach nie wspomnę. Ktoś pisał że to z UG w Regiminie. Być może. Widzę kandydatka wzbudziła duży ból .... u niektórych i starają się wszelkimi sposobami zdyskredytować.
Zgłoś
GN GŁOSUJĘ NA PANIĄ ANIĘ 2015-10-04 17:25:54
Do NIE GŁOSUJĘ NA PANIĄ ANIĘ: Coś się myli. Czemu miałbym się odzywać wcześniej i to jeszcze jakichś epitetów używać? Nie zamierzam dyskutować z watahą.
Zgłoś
NG NIE GŁOSUJĘ NA PANIĄ ANIĘ 2015-10-04 17:15:57
Do GŁOSUJĘ NA PANIĄ ANIĘ: a teraz nazywasz wyborców sforą wilków, przypomnij jakich epitetów używałeś wcześniej.
Zgłoś
GN GŁOSUJĘ NA PANIĄ ANIĘ 2015-10-04 17:00:53
Faktycznie. Kto komu wilkiem wyszło już dawno. Ktokolwiek napisał jakiś ach na kandydatkę, za chwilę po kilka hejtów na to. Tym sposobem zrobiła się jatka. Kandydatka jest zagrożeniem dla obecnego posła PiS z regionu ciechanowskiego i tych którzy wielokrotnie kandydowali, stąd wszystko jak kij w mrowisko. Odzywają się sfory wilków. Szkoda, że tak się dzieje, ale taka laurka świadczy o nich.
Zgłoś
W ww 2015-10-04 16:51:18
Do Znajoma: Samo życie. Kołakowski przy bliższym poznaniu dużo traci.
Zgłoś
Z Znajoma 2015-10-04 15:16:45
Pani Anno, pamiętam jak jeszcze niedawno zachwycała się Pani posłem Kołakowskim, taki był piękny i mądry, a teraz fe.
Zgłoś
O OBIEKTYWNA:) 2015-10-04 12:51:25
Do Obserwator: Kampania wyborcza powinna opierać się na czystej grze a nie "opluwaniu ". Wystarczy spojrzeć na ilość i treść wpisów pod kandydatami.Pani ; same ach, och, a druga strona , .....no i widać jak kto walczy. Dobry obserwator zauważyłby kto komu bardziej wilkiem ....
Zgłoś
O Obserwator 2015-10-04 12:00:40
Rozpętała się jatka. Zarówno ze strony PSL jak i chartów Kołakowskiego. Czują zagrożenie, komentują, lajkują, żeby tylko pogrążyć kandydatkę bo gorąco się im zrobiło. Chyba żaden kandydat na profilu nie ma tylu komentarzy. Ciekawe ile będzie minusów przy tym wpisie :)
Zgłoś
A1 Absolwent 1 2015-10-04 08:50:49
"Można oszukiwać wielu ludzi jakiś czas, a niektórych ludzi cały czas, ale nie można oszukiwać cały czas "
Zgłoś
W Wyborca 2015-10-04 08:21:00
I gdzie tu szlachetność kandydatki?
Zgłoś
P Prawda 2015-10-04 08:16:15
Pani Aniu przypomnij sobie jak prosiłaś ludzi PSL-u o pomoc. Pomogli prawda. Mówiłaś o swoich związkach z ZSL-em, i że jest ci bliżej do PSL-u niż do PIS-u. Czy jak zostaniesz posłanką to też wypniesz się n tych którzy ci teraz pomagają , tak jak zrobiłaś to w stosunku do ludzi PSL-u?
Zgłoś
A absolwent 2015-10-03 22:11:55
Pani Ania jest jedyną alternatywą dla PIS na naszym terenie w przeciwnym wypadku nic się nie zmieni, polityka p. Kołakowskiego i jego doradców, którzy sami mają za uszami doprowadzi do rozłamu. Stawiam na SILNĄ KOBIETĘ
Zgłoś
M mławianin 2015-10-03 22:03:42
Pani Ania zasłużyła sobie jako Radna Powiatu i Dyrektor Szkoły na zaufanie GŁOS NA PANIĄ ANIĘ
Zgłoś
A Alzheimer 2015-10-03 20:48:48
Pani Aniu zapomniała Pani o korzeniach ZSL-owskich, zawsze Pani podkreślała swój związek z ZSL-em.
Zgłoś
A Andrzejek 2015-10-03 20:21:40
PSL popiera program rodzina na swoim i tyle:)
Zgłoś
ZM z mazowieckiej wsi 2015-10-03 18:49:09
Do Wyborca: Bardzo skuteczna. Tak skuteczna, że minister obrony narodowej unieważniał konkurs na bardzo eksponowane stanowisko, na którym chciała obsadzić synka. PSL - bardzo rodzinna partia.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!