XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 7

DODAJ KOMENTARZ
A abc 2015-10-12 11:55:16
Do Absolwentka: "Inne szkoły wybierają nie uczniowie a ich czasem nadambitni rodzice:)" Czymś się jednak kierują, prawda? Co do reszty... czytać ze zrozumieniem nie nauczyłaś się? Nic o poziomie nauczania nie pisałem ;)
Zgłoś
A Absolwentka 2015-10-10 16:14:21
Do abc: Inne szkoły wybierają nie uczniowie a ich czasem nadambitni rodzice:) Opinia ze poziom nauki w Sulikowie jest słaby jest skutkiem tylko i wyłącznie tego, że wiejscy uczniowie tak a nie inaczej podchodzą do nauki, a rodzice są przekonani, ze t nauczyciel nie nauczyl... Prawda jest taka że szkoła była prowadzona rzetelnie i funkcjonowała tak jak funkcjowac powinna. Wyniki egzaminu były w tym roku w normie, a ja jako absolwentka tej szkoły mogę śmiało powiedzieć że "po tej sulikowskiej nauce" świetnie sobie radzę w liceum.
Zgłoś
WC Wiktoria czajkowska 2015-09-28 16:26:52
Pani Urszula Ciupak jest uczciwą kobietą. Obawiam się że nowy dyrektor szkoły Jan Majowski będzie zdecydowanie gorszy i odejdzie o wiele więcej osób z szkoły w sukiwowie
Zgłoś
A abc 2015-09-23 22:50:11
Do cbc: porównaj proszę ilość dzieci i młodzieży z obwodu szkolnego gminy Sulików ze stanem uczniów ZSPiG - stąd te 40%. To nie plotka tylko fakt, chyba że liczby kłamią. Nie wiem co mają egzaminy do faktu o którym ja piszę.
Zgłoś
C cbc 2015-09-23 20:08:43
Ciekawe jak można zmanipulować wybory żeby dostać się do powiatu? I skąd ta wiedza o zafałszowaniu wyborów? Czy były jakieś przesłanki lub zastrzeżenia? Nie było prawda?No cóż ale oczerniać jest fajnie. 40% uczniów uciekło? Skąd te informacje? Można wiedzieć z jakiego źródła? Chyba z tego plotkarskiego. Bo z rzetelnych źródeł (np. strona OKE) można się dowiedzieć że po ubiegłorocznych egzaminach wg wyników szkoła prowadzona przez panią dyrektor jest czwarta w powiecie. Jak na wiejską szkolę to chyba całkiem nieźle. Co do lepiej funkcjonującej szkoły to hm..... jasne w trzy tygodnie nowy dyrektor dokonał cudów nad cudami hehe. Moja córka dostała wczoraj już chyba szósty nowy plan lekcji. Czas pokaże...
Zgłoś
^ ^ 2015-09-23 14:35:48
abc potwierdzam! gdy dyrektorem zostal pan Jan Majowski szkola lepiej funkcjonuje.
Zgłoś
A abc 2015-09-20 19:25:17
Opis zafałszowany: nie jest już dyrektorką ZSPiG im. Jana Pawła II w Sulikowie. Świetna manipulatorka. A oto dokonania kandydatki: - zmanipulowane wybory samorządowe dzięki którym dostała się ta pani do Rady Powiatu; - dzięki dwóm kadencjom pełnienia roli dyrektora ZSPiG w Sulikowie ponad 40% dzieci z obwodu szkolnego wybiera inne szkoły; - przegrane procesy sądowe. Zanim zagłosujesz zapytaj dzieci z gminy Sulików - one prawdę Ci powiedzą.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!