XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 8

DODAJ KOMENTARZ
M Marek 2015-10-15 13:31:56
Widziałem Szydłowską w :polityce od kuchni" na YT, fajowe, obejrzyjcie. Ona ma taka lekkość mówienia i w głosie słychać, ze niejedno już przeszła w sejmie.
Zgłoś
W Wojtek 2015-10-15 13:27:13
Do Waldek: No i tu się zgadzamy, ja też głosuję na Bożenę Szydłowską. Mimo, że większość społeczeństwa uważa, ze kobiety nie sprawdzają się w polityce, to pani Szydłowska działa jak niejeden rycerz :)
Zgłoś
W Waldek 2015-10-08 16:19:53
Do Wojtek: Zrobiłem jak mówisz. Mieszkam w Poznaniu. Okręg 39. Prześledziłem sukcesy poszczególnych kandydatów i najwięcej ma na swoim koncie Bożena Szydłowska. Jest 3 na liście, nie wiem dlaczego. Pomijam oczywiście pana na jedynce, bo to żart chyba.
Zgłoś
W Wojtek 2015-09-24 15:04:56
Do Michał: Warto trochę poczytać o poszczególnych kandydatach i nie myśleć stereotypowo o wszystkich. Niektórzy naprawdę działają i wiele osiągają, przy czym nie powinni być kojarzeni z partią, do której należą.
Zgłoś
K Krzysztof 2015-09-16 08:21:18
Do Katarzyna: No w sumie nic "tylko" drogi, inwestycje w ZA w Puławach, nowe połączenia na lotnisku, działania na rzecz Bogdanki i ogólnie całego regionu. No jak tak pomyśleć to w sumie nic faktycznie ;).
Zgłoś
K Katarzyna 2015-09-15 22:39:20
Do Krzysztof: A żebyś wiedział, że zasłużeni co dotychczasowy rząd i PO ma do zaproponowania? Niczego nie zrobili dla naszego regionu
Zgłoś
K Krzysztof 2015-09-15 22:23:12
No jak to przecież to zasłużeni parlamentarzyści czy tego nie widzisz Michale? Gabriela Masłowska i wywieszony baner PiS z hasłem damy radę> Pewnie, że tak bo jak widać im żadna kompromitacja nie straszna, po prosty dadzą radę...dawno się tak nie uśmiałem.
Zgłoś
M Michał 2015-09-15 22:11:52
Niech mi ktoś powie co za różnica kogo Oni wystawią na tych listach. Wszyscy wiedzą, że jedyny program to hejtowanie dotychczasowej władzy a to co obiecują to gruszki na wierzbie choć próbują nam wmówić inaczej. Do tego kompromitacje ludzi z pierwszych miejsc jak ta w sejmie Pani Elżbiety Kruk są nie do przejścia!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!