Komentarze 2

DODAJ KOMENTARZ
Z ziomal 2015-09-26 20:50:05
Do Tomasz Mydlarz: Tomek! Daj sobie spokój.Dobry z Ciebie chłop,masz słuszne poglądy /takie jak PIS/ i nadajesz sie do rady sołeckiej,ale na posła to troche za mało.
Zgłoś
TM Tomasz Mydlarz 2015-09-18 20:32:22
Od ponad 20 lat jako strażak ochotnik pod hasłem „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek” czynnie pomagam mieszkańcom gminy i powiatu. Jestem Członkiem Zarządu Oddziału Miejsko - Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Oświęcimiu i zauważam jak biurokracja i piętrzące się przepisy utrudniają strażakom ochotnikom niesienie pomocy a strażacy zawodowi muszą poprzez protesty domagać się o godnego traktowania ich zawodu. Jako Pracownik Kompanii Węglowej oddział KWK PIAST bardzo bliski jest mi temat polskiego węgla. Widzimy jak akcyzy podatki i zła gospodarka rynkowa zabijają polskie kopalnie. Zgoda na pakiet klimatyczny to porażka obecnych rządów która może doprowadzić do upadku polskiego górnictwa, możemy to powstrzymać jak robią to inne kraje. Dodatkowo doliczane przez kolejne rządy akcyzy, opłaty i podatki do każdej tony węgla obniżając jego konkurencyjność. Jako Członek Rady Sołeckiej w Porębie Wielkiej aktywnie biorę udział w staraniach o wybudowanie nowej szkoły w Porębie Wielkiej zmagając się z polską i unijną biurokracją która w tej chwili preferuje remonty starych ruin niż rozwój i budowy nowych obiektów. Jako ojciec 8 latka od 2 lat popieram akcję „Ratujmy maluchy” i „Rodzice chcą mieć wybór” które to między innymi walczą o to aby to rodzice mogli decydować o tym kiedy wysłać dziecko do szkoły. Wychowany w rodzinie z tradycjami małego gospodarstwa rolnego doceniam pracę rolników i martwi mnie niskie wynagrodzenie jakie dostają za owoce swojej ciężkiej pracy. Podniesienie wieku emerytalnego przez obecnie rządzących to złamanie podstawowych zasad umowy.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!