Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
Y YOGI 2015-12-12 10:16:27
Do Bylykolega : Pisz za siebie bo ja popieram akurat PUTINA więc nie wciskaj tu kitu a banderowców to popierają tylko zbrodniarze z upainy.
Zgłoś
F Freedomman 2015-10-23 22:04:09
Ale wkręt. Ta kobieta pracuje w fundacji u Petru. Sie Korwin zdziwi po wyborach. Nie głosujcie na nią bo to koń trojański.
Zgłoś
O oncimoj 2015-10-22 15:21:23
Ale fajna babka. Wczoraj ją w Białymstoku z Nią rozmawiałem i naprawdę super. Mój głos ma bo ten Barszczewski to jakiś zamulony jest.
Zgłoś
Z zyk 2015-10-10 20:35:55
Ta baba powinna byc u petru w nowoczesnej
Zgłoś
B Bylykolega 2015-09-30 13:49:38
Szanowna Pani. Czemu jako Białorusinka nie ubiega sie Pani o miejsce w białoruskim parlamencie? Z całym szacunkiem dla Pani poglądów rzekomo prawicowych to co chce Pani osiągnąć poprzez bycie posłanka? Mieszka pani kilka lat w naszym kraju i czy to daje pani podstawę do wierzenia ze rozumie pani nasze problemy i kulturę? Jest pani zaangażowana w akcje popierania separatystów ukraińskich co jest raczej sprzeczne z opinia Polaków ktorzy potępiają agresje Rosji na Ukrainę. Czy chce pani w polskim sejmie załatwiać interesy tzw rebeliantów? Moze nam pani wyjaśnień jak sie pani znalazła w knp a potem w Korwin? Jest historia ze Kupila pani sobie miejsce na liście spychając w niżej zasłużonego członka koła tylko dlatego ze miał on mniej pieniędzy od pani. Czy to sa zasady jakie chce pani przenieść na polski grunt? To my chyba podziękujemy za takie oligarchiczne podejście do władzy. Przypomnę pani ze ten kolega mimo iż startował z niższego miejsca dostał duzo więcej głosów niż pani bo cos już zrobił dla lokalnej społeczności a nie jak pani po prostu dobrze sie czuje w Polsce. Trzeba trochę samokrytyki w życiu publicznym. Wierze w zdrowy rozsądek mieszkańców Białegostoku i ze nie poprą pani starań o bycie reprezentantka polskiego społeczeństwa bo naprawdę w tym Kraju mamy wielu mądrych POLAKOW ktorzy mogą nas reprezentować. Bez życzenia powodzenia.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!