XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 9

DODAJ KOMENTARZ
J Justi 2015-10-29 00:05:08
Pewny wygranej, dostał marną ilość głosów.. cóż.. "Nikt" nie może zostać "Kimś".. Karma wraca..
Zgłoś
B biedronka 2015-10-23 00:56:49
A jakie wykształcenie ma ten Pan? No i ile lat pracy w tym samym miejscu?
Zgłoś
L Lewy 2015-10-03 19:17:21
Bardzo nieprzyjemny gosciu, jeszcze nie weszli do sejmu a nuz woda sodowa uderzyla do pustej glowy. Nie polecam 😕
Zgłoś
P pacman 2015-09-24 21:28:22
jak to się mówi...kłamstwo ma krótkie ...temu panu już dziękujemy
Zgłoś
J Judy 2015-09-18 22:21:34
Do kolega:hmmm... Z TEGO CO WIEM, TO TA FIRMA ZAJMOWAŁA SIĘ NAPRAWĄ STATKÓW, WYSTARCZY JĄ SPRAWDZIĆ ... Dno, totalne dno. W jakim celu te kłamstwa ?
Zgłoś
K kolega 2015-09-18 21:49:28
Do Pan Znajomy : Niestety to prawda..spawacz w firmie, która zajmuje się branżą naftową nie ma pojęcia o inwestycjach..
Zgłoś
PZ Pan Znajomy 2015-09-16 21:15:06
Do Pani Znajoma: Piekne klamstewka na rzecz obrony Pana P. Tu Pania niestety zaskocze ja rowniez znam osobiscie tego Pana i prosze mi nie wciskac bredni bo mam dowody czym ten Pan sie zajmuje i czym zajmowal. Doradzanie w inwestycjach i gruntach a zajmowanie sie tym zawodowo to dwie odlegle sprawy, a praca ktora Pan wykonywal w IKM to konkretny zawod, ktory Pan wykonywal cale zycie rowniez w Stoczni Gd. i nie musi byc nazwany branza naftowa.
Zgłoś
PZ Pani Znajoma 2015-09-16 20:26:34
Do Pan Znajomy : Pan Paweł zajmuje się inwestycjami w nieruchomości i grunty w Norwegii bo sam mi doradzał i nie raz go odwiedzałam,więc proszę to sprawdzić, wcześniej był pracownikiem takich firm jak IKM czy Sjørring. Doskonale to wiem bo znam go osobiście, więc proszę nie dyskredytować takiego człowieka.
Zgłoś
PZ Pan Znajomy 2015-09-16 07:50:53
Same bzdury o tym Panu! Bo lepiej to wyglada niz prawda? Jakie inwestycje? Jaka branza naftowa? " Pochloniety polityka od roku "- smiechlem, co najwyzej 2 miesiace i to fanatycznie.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!