REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Aneta Szendera

KOMENTARZE

• Mirek 2015-10-22 19:59:41
    Dziecko najważniejsze!
  • omnibus :) 2015-10-16 18:57:27
    Do ???: oczytany 2015-09-25 09:46:47
    Poczytaj komentarze niżej uzyskasz odpowiedz
    "Do Ewa.Pani Aneta nie jest ani osoba samotna (opieką nad synem) ........Jak widać konkurencja nie śpi i jak mawiala Bożena Dykiel w filmie Wyjście awaryjne..podlosc ludzką nie zna granic"
  • Gosia 2015-10-16 18:37:09
    wśród posłów przyda się w końcu uczciwy obywatel - czyli niszowy w naszych czasach, nie jest to mój okręg, ale życzę powodzenia i mam nadzieję, że obywatele z okręgu przejrzą na oczy i zagłosują na Panią
  • ??? 2015-10-15 22:02:06
    A kto zajmie się dzieckiem?
  • anyżek 2015-10-15 09:42:29
    "Posłem może być obywatel polski mający prawo wybierania, który najpóźniej w dniu wyborów osiągnął wiek 21 lat. Kandydaci na senatorów muszą natomiast skończyć 30 lat.

Do parlamentu nie może startować osoba m.in. pozbawiona praw publicznych prawomocnym orzeczeniem sądu, pozbawiona praw wyborczych prawomocnym orzeczeniem Trybunału Stanu, ubezwłasnowolniona prawomocnym orzeczeniem sądu czy skazana prawomocnym wyrokiem na karę pozbawienia wolności za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe."
    Nie wiem więc po co ta cała durna dyskusja!!! Jeżeli Pani Anetka spełnia w/w wymogi to dlaczego do jasnej cholery ktoś twierdzi że się nie nadaje!!! Mamy w końcu demokrację czy nie?!!! Czas wymienić tych pseudopolaków przy Wiejskiej na prawdziwych patriotów!!!
  • anne 2015-10-14 23:06:18
    Ma moj głos """""
  • Autor 2015-10-10 05:25:43
    Do Asia: Kwalifikacje do bycia posłem dają jedynie ośmiorniczki, loty madryckie, koledzy z "królika", układy towarzyskie, bycie byłym sporowcem lub celebrytą.
    Bycie natomiast normalnym, uczciwym człowiekiem jest niewątpliwą dyskwalifikacją do bycia posłem.
  • logiczny 2015-10-09 00:29:26
    zacytuje z odpowiedzi "oczytanego" po cóz kopać sie z ...koniem;
    "Zainteresowanym proponuje poszperac w necie by wiecej dowiedziec sie o kandydatce .Jak widać konkurencja nie śpi i jak mawiala Bożena Dykiel w filmie Wyjście awaryjne..."podlosc ludzką nie zna granic"
  • Asia 2015-10-06 20:28:28
    Logiczny-twoja wypowiedź jest tak nie logiczna, że aż trudno polemizować
  • logiczny 2015-10-06 15:54:55
    Do Asia: Czyli nic prostszego musisz sie o taki argument dla siebie postarać i zostaniesz P Osłem
  • Asia 2015-10-04 12:10:58
    I okazuje się, że posiadanie niepełnosprawnego syna jest świetnym argumentem , żeby zostać Posłem
  • Meduza 2015-09-27 22:25:56
    ja niestety z Krakowa nie jestem ale moje poparcie pani Aneta ma . Mam syna z niepełnosprawnością i też podejrzewam NOP bo do trzeciej dawki szczepionki skojarzonej rozwijał się dobrze . Potrzeba nam w sejmie takich ludzi którzy przede wszystkim zajmą się problemami naszych dzieci ich rehabilitacji i leczenia
  • oczytany 2015-09-25 09:46:47
    Do Ewa.Pani Aneta nie jest ani osoba samotna (opieką nad synem) ani nie wyksztalcona.Jej zdolność rozumienia języka prawniczego i polskiego jest prawidłowa.Wykształcenie nie jest miernikiem inteligencji oraz uczciwości.
    Zainteresowanym proponuje poszperac w necie by wiecej dowiedziec sie o kandydatce .Jak widać konkurencja nie śpi i jak mawiala Bożena Dykiel w filmie Wyjście awaryjne..."podlosc ludzką nie zna granic"
  • Ewa 2015-09-25 01:56:51
    Do Zoja:
    Ja myśłę ,że nic nie dyskwalifikuje Pani Anety , ale mnalezy wziąc pod uwagę ,że bucie posłem to nie tylko głosowanie w parlamencie ale ogrom pracy w komisjach nad projektami ustaw, jak mama niepełnosprawnego dziecka będzie w stanie to pogodzić ? Po drugie niezaleznie od wykształcenia osoba pełniąca funkcję posła powinna mieć umiejętność rozumienia i 'poruszania" się po prawniczych tekstach żeby nie trzeba było poprawiać ciagle jakichś ustaw:)
  • Zoja 2015-09-25 01:35:42
    Do Asia: Czy coś dyskwalifikuje Panią Anetę? Czym powinien odznaczać się poseł? Mamy przykłady wielu posłów. Mniej wykształconych i tych bardziej wykształconych. Którego z aktualnych posłów wymienisz, jako przykład dla innych?