Komentarze 17

DODAJ KOMENTARZ
? ?! 2016-06-15 18:25:22
"Z zawodu akredytowany asystent parlamentarny." xDDDDDDDDD To mam być zawód? Jakaś uczelnia wyższa w tym celu skończona? Prima aprilis było już dawno temu, ale doceniam poczucie humoru ;)
Zgłoś
H Hmm 2015-10-22 02:29:04
Do Ania: taa pomagał europosłowi, europosłowi pomagali szeregowi członkowie i wolontariusze.
Zgłoś
H Hmm 2015-10-22 02:25:34
Do Ania: Z materiału zamieszczonego przez partię KORWIN wynika ze marsz zorganizowała zbitka kilku stowarzyszeń/partii a sam Henryk organizatorem nie był nawet formalnie! Pojawił się tylko by pokazać się po prawicy organizatora.
Zgłoś
OM Ogarnięty mocno 2015-10-18 21:34:30
Do Piotrek W. : Bo jest studentką bez doświadczenia zawodowego??
Zgłoś
A Ania 2015-10-18 19:57:06
Facet zorganizował marsz przeciwko Islamizacji Dolnego Śląska! Przyszło ponad 5 tyś ludzi. Od 15 lat działa przy JKM. Oddział zebrał 6 tyś podpisów przed wyborami. Dobrze wypada w tv. Pomagał europosłowi w jego kampanii, mało? Co wy zrobiliście, że krytykujecie?NIC! Oczywiście zawsze znajdą się nieudacznicy życiowi, którzy nic nie robią poza krytykowaniem w necie. On mam nadzieję będzie posłem, wy do końca swojego życia będziecie siedzieli przy komputerach plując jadem.
Zgłoś
AM Asystencki mit 2015-10-01 19:05:30
Pan Heniek z zawodu nie jest akredytowanym asystencikiem tylko ślusarzem bo asystencik to nie zawód tylko funkcja wymyślona przez Parlament europejski tak by europosłowie mogli się podzielić hajsem ze swoimi kolegami od wódki. Asystent to żaden zawód, już prędzej bliskie prawdy byłoby gdyby napisał "szofer europosła", bo na tym mniej więcej polega "praca" asystenta: brylowanie w kamerach, wożenie europosła, picie z nim wódy, nic więcej nie przychodzi mi do głowy, czym można się pochwalić jako asystent. No chyba że pokazywaniem drogi Korwinowi bo sam nie trafi na scenę. Ślusarz jest dużo lepszym zawodem (ale w tym zawodzie Henryk Nowakowski też nie ma chyba wielkich osiągnięć) Zdjęcie Henia sprzed prawie 10 lat jak jeszcze był mało gruby. Dzis wygląda dużo inaczej. Skoro na początku zataja prawdę to nie jest to dobry kandydat na jakąkolwiek publiczną funkcję na której będzie "dbać" o interesy Polaków czy jakichkolwiek innych osób oprócz swojej.
Zgłoś
S silfit 2015-09-28 22:27:31
Skuteczne odchudzanie wcale nie musi być trudne, wręcz przeciwnie z GRUPĄ SilFit naprawdę łatwo zrzucić zbędne kilogramy! Dobrze ułożone diety charakteryzują się właściwym bilansem składników odżywczych oraz rozsądnym tempem utraty kilogramów. Podstawową zasadą naszego działania jako trenerów osobistych i ekspertów odchudzania jest skomponowanie diety dopasowanej do potrzeb Twojego organizmu. Odchudzamy polityków!!! W układaniu jadłospisu uwzględniamy nie tylko zdrową żywność ale także preferencje kulinarne oraz planowany wysiłek fizyczny podczas treningów Silfit.pl
Zgłoś
H HEHEHE2 2015-09-24 23:03:19
wieloletni działacz który został wybrany na siłę na stanowisko prezesa UPR we Wro potem z grzecznosci kolegow nikt go nie usuwał a w koncu oddział KNP go demokratycznie wywalił z funkcji w tym roku. Od razu za Iwaszkiewiczem czmychnał do korwinka by tam lizać (...) Wiplerowi aby ten mu dał pozycję koordynatora wrocławskiego.
Zgłoś
H HEHEHE 2015-09-24 22:24:51
Henryk choc już tyle lat próbujesz swoich sił w polityce to jeszcze nie odkryłeś że aby ją prowadzić powinieneś zmniejszyć brzuch.
Zgłoś
H HEHEHE 2015-09-24 15:23:27
Do Dominik Szczękowski : cała partia to żałosna banda amatorów
Zgłoś
E Ewcia 2015-09-23 16:03:53
Matuszewska jedynką... hahaha! Kojarzcie ją bo się pcha wszędzie z ładna buzią. Jednak to nie wystarcza Panowie.
Zgłoś
RT Radosław T. 2015-09-21 02:10:20
Do Piotrek W. : Nie mój okręg, jestem z Kielc, ale z Wrocławia też tylko ją kojarzę. Z całego Dolnego Śląska jeszcze panią Witczak, więc to jedyne dwie osoby, a tego gościa nie znam, dziwny macie ten Wrocław
Zgłoś
PW Piotrek W. 2015-09-19 22:30:58
Pierwszy raz widzę gościa na oczy, dlaczego na jedynce nie jest np. Paulina Matuszewska?
Zgłoś
ZS Zbulwersowany Sympatyk 2015-09-19 07:32:12
Kto to w ogóle jest i co robi na jedynce? Dlaczego tacy ludzie są na jedynkach?
Zgłoś
ZJ Zbigniew Janota 2015-09-18 22:18:29
O tym panu można powiedzieć jedno - przesiedział 15 lat w polityce i nie zapowiada się na to, aby wstał i coś zrobił. Już lepiej głosować na pana Grzechnika, pana Dołęgę czy na panią Paulinę Matuszewską. To są osoby, które mogą coś osiągnąć.
Zgłoś
DS Dominik Szczękowski 2015-09-18 07:20:03
Szkoda tracić głos, lepiej popatrzeć po innych osobach z listy partii, są osoby, które bardziej zasługują na głosy.
Zgłoś
TD Tomasz Dzikowski 2015-09-16 12:07:05
Szkoda, że ktoś taki jest numerem 1 na listach KORWiN. Wielokrotny kandydat, który nigdy nie był wybierany - faktycznie wielkie osiągnięcie. Działacz taki, że nikt go nie zna. Mam nadzieję, że nie będzie posłem, będę głosować na inną osobę z listy partii.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!