Komentarze 11

DODAJ KOMENTARZ
J Jazgot 2015-10-23 22:08:46
Banach ty cwana gapo. Jak zostaniesz posłem to chyba zalegalizujesz Ziola na 100% stary zielarzu! No i przestaną nas ścigać niebiescy. Powodzenia. Masz mój głos!
Zgłoś
S stary 2015-10-10 20:39:07
Wynik 2,1% powinien dac do myslenia... jesli ktos mysli... w sumie to kazdy moze chciec byc poslem bo tak mu sie chce...
Zgłoś
W widz 2015-09-30 14:01:51
niezły syf z tym kolesiem...
Zgłoś
B Bylykolega 2015-09-30 13:37:44
O jak fajnie ze jest miejsce gdzie można zadać pytanie którego nie usuniesz. Powiedz jak ma sie do haseł głoszonych przez partie i moze Ciebie uczciwość i koleżeństwo. Jakiś czas temu przy wyborach do samorządu Twoj kolega Irek miał startować z miejsca nr 2 jednak pojawiła sie oferta moshechlovej która mogła dac więcej pieniędzy na kampanie niż Irek który był współzałożycielem koła ochota. Czy takie zasady kolesiostwa i poniekąd kupowania sobie miejsca przez dyskryminacje innych uważasz za uczciwa zasadę współpracy? Przypomnę ze Ty kandydujesz na posła a nie ja wiec Ty masz byc nieskazitelny a Twoja opinia nieposzlakowana... Przeprosiłem kiedyś kolegę Irka ze go sprzedałes jak kartofle na targu?
Zgłoś
W Wolnosciowiec 2015-09-30 13:31:26
Kolego. Ile znasz języków? Co osiągnąłeś w życiu? Napisałeś o swoich zainteresowaniach ale to nie konkurs na opiekunkę do dzieci tylko ubieganie sie o jeden z ważnych urzedów w Polsce. Chcesz stanowić prawo i decydować za nas i o nas.
Zgłoś
T Twojwyborca 2015-09-30 13:27:53
Powiedz nam czemu tak ciagle zmieniasz prace? Banki Cie nie lubią czy jestes kiepski? Koledzy mówią ze polasiles sie na Potykacz z jakiegoś banku, czy to prawda? Chyba słabo idzie w parze z hasłami uczciwości partii Korwin. Czy uważasz ze mieszanie sie w sprawy ukraińskie i agitowanie do eskalacji konfliktu ma sens? Czyje interesy chcesz reprezentować w sejmie? Wiesz, kiedy golas idzie do władzy można mieć mieszane uczucia. Kiedy ktoś bezrobotny idzie do władzy to można mieć pewność ze to oportunista. Moze powinieneś cos pokazać na niższym szczeblu zanim zostaniesz posłem. Wynik 2% w samorządowce jasno mówi ze wyborcy Cie Zlali. Rozumiem ze chces pojechać na marce JKM... Szkoda ze tak mizerna ofertę daje nam partia Korwin.
Zgłoś
A ABanach 2015-09-24 21:22:57
Do Paulettta: Za cudzą? Hmm ciekawe, jak do tej pory droga Paulettto płaciłem raczej za innych. Raz w życiu byłem na koszt podatnika w Brukseli :) Pzdr Artur Banach
Zgłoś
P Paulettta 2015-09-24 21:09:33
chyba "podróży za cudzą kasę" :P
Zgłoś
M M. 2015-09-24 21:03:36
O ziomek proszę proszę! Masz mój głos. Jak nikt inny nadajesz się idealnie do Sejmu RP. Masz szansę coś zmienić! Pozdrawiam M.
Zgłoś
E EloElo 2015-09-17 10:35:41
ze Świdnika, ale miejsca urodzenia się nie wybiera, więc można wybaczyć tą drobną wadę :)
Zgłoś
P pomocny 2015-09-17 00:49:39
Na nadchodzące cięzkie czasy warto miec reprezentanta o semickim wyglądzie
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!