XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
K kk 2016-02-02 10:32:28
Do ela: Jak się domyślam dzieci nie były jeszcze w gimnazjum
Zgłoś
A alwaro 2016-01-22 17:57:16
Jestem za pozostawieniem gimnazjum! Moje dzieci w tej chwili uczęszczają do gimnazjum, starsze już ukończyły. Super szkoła, świetni nauczyciele, super wyposażona szkoła.
Zgłoś
M MAGDA 2016-01-21 11:18:46
Podpisy były zbierane nielegalnie, na wywiadówkach. Rodzice składali podpisy wbrew swoim poglądom, w obawie przed nieprzyjemnościami, jakie mogłyby spotkać ich dzieci. Te podpisy są nieważne. Skoro rodzice zrobili to pod naciskiem opinii i prośby wychowawcy, to co należy sądzić o wiarygodności podpisów uczniów gimnazjum. Nauczyciele gimnazjów zachowują się nieelegancko, bardzo mi się to nie podobało. Tu nie chodzi o dobro dzieci, tylko o ich posady. Boją się, że jak przejdą do podstawówki, to trzeba będzie znowu się przygotowywać do lekcji, zmieni się środowisko, dla niektórych to rodzaj degradacji. Ale najbardziej to boją się dyrektorzy, oni na pewno stracą stołki. I tylko o to tu chodzi. Mądry nauczyciel nie boi się zmian, zmiana to wyzwanie do wyjścia z rutyny.
Zgłoś
E ela 2016-01-21 09:18:24
Oczywiście, że obecny system trzeba zmienić. Jako matka trójki dzieci jestem za likwidacją gimnazjów.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!