XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 25

DODAJ KOMENTARZ
P podunia 2015-10-22 10:08:49
Do terencjusz: Dzięki za podpowiedzenie mi na kogo mam głosować, bo ja nigdy nie wiem!!! Szydłowska sprawia wrażenie dobrej posłanki, zaufam jej.
Zgłoś
L Lko 2015-10-19 23:19:14
Do maja: oraz Pis-u, Sld i Psl. Oni wszyscy to socjalistyczni postkomuniści.
Zgłoś
T terencjusz 2015-10-15 13:29:44
Do Kasia: Okręg 39 Poznań, kobieta , która miedzy innymi jest Przewodniczącą Parlamentarnej Grupy Kobiet jest 3 na liście. Mało kto z tej listy, a już na pewno nr 1 ma tyle zasług na koncie co ona. Ja głosuję na Bożenę Szydłowską.
Zgłoś
K Kasia 2015-09-25 11:53:17
Do Liebenfreude: Szkoda, że reprezentanci partii reprezentują sobą poziom, przez który mniej znani kandydaci są też oceniani w negatywny sposób... Jest wiele osób, które działają prężnie, a niewiele o nich wiadomo. Często są one na dalszych miejscach na liście do parlamentu, a warto na nich głosować.
Zgłoś
B Błażejo 2015-09-24 15:09:50
Faktycznie zapewnienia zaraz przed wyborami o rewolucyjnych projektach są dość śmieszne. Szkoda, że w znacznym stopniu partia zaważa na wizerunku kandydatów, którzy raczej nie powinni być z nią kojarzeni. Głosujmy na osoby, nie na partię.
Zgłoś
OJ OSAma JAD 2015-09-24 09:29:31
Polacy to nie IDIOCI! Mieliście dużo czasu; PRECZ z Kraju za Tuskiem i Wara od POLSKI, zanim dobierzemy się do Was zdrajcy
Zgłoś
L Liebenfreude 2015-09-15 11:28:43
Kiełbasa na deser! Zbyt piękne, żeby było prawdziwe. Zbyt późno, żeby wyglądało na szczere. Ale czy jest alternatywa?
Zgłoś
M MM 2015-09-14 13:43:20
Niebywałe! Po ośmiu latach rządzenia raptem dochodzą do rewolucyjnych projektów :-) Oni naprawdę mają nas za idiotów - smutne to ale prawdziwe...
Zgłoś
B b4n 2015-09-14 12:17:44
Likwidacją składek ZUS.. szkoda tylko że ta sama partia nałożyła od nowego roku składkę ZUS dla umów śmieciowych.. dobre JAJA!
Zgłoś
K KOT 2015-09-14 08:50:20
I znowu PO obraża społeczeństwo, Polacy nie są idiotami aby w te bajki uwierzyć. Przecież każdy z nas wie, że to tylko zagrywka przedwyborcza żeby nie stracić "stołków". Osiem lat rządów PO sprawiło, ze na te same "gęby" nie można już patrzeć.
Zgłoś
M maja 2015-09-13 12:21:26
przydałaby się likwidacja ale-PO
Zgłoś
SZ stop z okradaniem podatni 2015-09-13 12:05:51
Jedyną partią która zapowiada sprywatyzowanie górnictwa to jest Petru z Nowoczesną.pl
Zgłoś
OW oszukany wyborca 2015-09-13 10:55:53
Do tego dołożą 100 milionów od Bolka i zegarek od Nowaka - dla każdego. :)
Zgłoś
J ja 2015-09-13 10:06:58
Pani doktor - Prezes Rady Ministrów: - "kolesiostwo" dalej a nie ekonomia i "układy"? - jaki "JOW" a nie system mieszany, bo? - co dla ni?pełnosprawnych
Zgłoś
J ja 2015-09-13 09:44:54
a co z emeryturami?
Zgłoś
B Bertaz 2015-09-13 03:02:11
Daj spokój górnikom, bo też dużo już nie zarabiają. A po drugie tym ludziom szkodzi góra, biurowiec plus politycy. Ten co nosi obudowę czy pracuje ciężko w ścianie nie jest niczemu winny naprawdę.
Zgłoś
G gość 2015-09-13 00:39:58
Dlaczego żadna partia polityczna nie powie, że zmniejszy zatrudnienie w administracji, nie będzie zadłużać społeczeństwa na kilka pokoleń, zlikwiduje gminy które same nie potrafią się finansować i odetnie górników od publicznych pieniędzy, przecież taka partia zdobyła by większość w wyborach.
Zgłoś
C calisto 2015-09-12 22:29:28
no to teraz benzyna może być nawet po 7 zł ......
Zgłoś
G gość 2015-09-12 22:00:18
Widzicie, władzy się miesza po pewnym czasie w głowie, trzeba zmienić te dwie partie na inne, na świeżą krew.
Zgłoś
G garfield 2015-09-12 21:04:00
już raz miało być 3X15% , teraz POszli dalej
Zgłoś
KS Korpus Służby Cywilnej 2015-09-12 20:47:03
Teraz? Teraz to obiecujecie? Trzeba było wymienić prezydenta, trzeba było realnie zagrozić zmianą partii rządzącej aby obywatelska parta dostrzegła obywateli. Nigdy nie głosowałem na PIS bo się nimi brzydziłem, teraz uczynię to z przyjemnością. Nauczyłem się głosować przez portfel. Tak z przyjemnością.
Zgłoś
CP człowiek pracy pracownik 2015-09-12 18:31:01
UWAGA Jak podała TVP INFO, umowa o pracę ma zostać zamieniona na kontrakt . Poniżej co to jest kontrakt: "Umowa, kontrakt (łac. contractus) – w prawie cywilnym zgodne porozumienie dwóch lub więcej stron ustalające ich wzajemne prawa lub obowiązki. Według bardziej szczegółowej definicji umowa to stan faktyczny polegający na złożeniu dwóch lub więcej zgodnych oświadczeń woli (konsens) zmierzających do powstania, uchylenia lub zmiany uprawnień i obowiązków podmiotów składających te oświadczenia woli. Umowy są zawsze co najmniej dwustronnymi czynnościami prawnymi" Umowa o pracę oparta na Kodeksie Pracy, gwarantuje pracownikowi pewne prawa. Czy tak będzie w kontrakcie, gdzie pracodawca będzie narzucał pracownikowi obowiązki, okres pracy a może i jego czas w okresowym rozliczeniu. A co z prawami pracownika? Będą one takie na jakie zgodzi się pracodawca, a nie takie jakie narzuca pracodawcy Kodeks Pracy.
Zgłoś
V vogel 2015-09-12 17:13:13
To jest klasyczny łabędzi śpiew. Albo jak kto woli: "Nie chciałam ale muszem." Amen.
Zgłoś
B bezpartyjny czytelnik 2015-09-12 16:11:32
Zbliżają się wybory. Obiecajmy coś co naród kupi, a porem będzie weryfikacja i powiemy ze względów takich to a takich nie można tego wprowadzić. Bo gdyby było możliwe wprowadzenie tych zapowiedzi wcześniej, to dlaczego stopniowo tego nie wprowadzono? Przecież mogli ( PO) zrobić to wcześniej. Zapewne powołają się na takie a takie względy,ze teraz można a wcześniej nie. Jest to typowa kiełbasa wyborcza i bałamucenie obywateli.
Zgłoś
N Niniol 2015-09-12 15:34:34
Tak się zastanawiam czy to twórcze rozwinięcie klasycznego już tekstu Grada, że "kampania rządzi się swoimi prawami" czy też po prostu w PO zwariowali? Jeśli to pierwsze, to jest radosny ubaw po pachy i totalny koniec poważnego brania pod uwagę jakiegokolwiek programu PO (poza walką o koryto). A jeśli to drugie, to odczuwam pewien niepokój, że państwem rządzą ludzie niespełna rozumu.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!