Komentarze 87

DODAJ KOMENTARZ
S Sprawiedliwość 2022-09-10 15:47:40
Taki pisał pod różnymi imionami jeden człowiek chory z nienawiści...Wszyscy znają biblijne postaci Kaina i Abla. Z tą różnicą, że w tym przypadku Kain sam siebie zniszczył...RIP.
Zgłoś
1 19415 2019-08-20 19:11:47
Jako kandydat chyba od nygustwa i oszustwa
Zgłoś
J Jacek 2019-08-12 23:33:05
Bezczelny oszust nawet w straży niezdolny do pracy tyfus udaje panisko gnębi matkę za jej bejmy
Zgłoś
B Blazej 2018-02-11 22:59:16
a gdzie nasza matka teraz jest cyniku wyrafinowany szmaciazu
Zgłoś
B BLAZEJ 2018-01-24 22:05:56
DO ROBOTY WSZYSTKIE NIEROBY POPRACOWAC TROCHE DLA TEGO NASZEGO WSPANIALEGO KRAJU
Zgłoś
S szczepan 2017-11-24 21:34:44
żadnych komentarzy wielbicieli tego człowieka
Zgłoś
B Błażej 2017-10-16 20:37:18
skrajny przykład skurwysyna matka kilka miesięcy w kraju po przyjeżdzie z kanady mieszka w ruminie u niego w domku i nikt o tym nie wie trzyma to w w tajemnicy ciekawe w jakim celu nawed sąd w koniene ni jest wstanie ustalić jej miejsca pobytu o co tu chodzi kasa jej emeryturka
Zgłoś
BS błazej syn 2017-10-16 20:22:24
nasza matka od kilku miesiecy w olsce i nikt o tym nie ja dowiedziłaemsie przypadkowo
Zgłoś
S szczePUS 2017-09-13 22:50:47
Do Biskup: PPATRZ NA SENS POCZYNAŃ ZACHOWANI ETEGO CZŁOWIEKA NIE PATR ZBŁĘDY MERYTORYCZNE CIEKAWE CZY DALEJ Z NI UTRZMJESZ KONTKTY TOWARZYSKIE
Zgłoś
B Błażej 2017-07-20 22:22:22
w szkol e pożarnictwa w poznaniu był układ jak ty uwalisz moje go ta ja uwale twojego ucznia układ,,,,,,codwa tygodnie koniaki z pewexu, swiniak w bagażniku i przysiega finał wiem jak to działało widziałem to
Zgłoś
SW SĄSIAD WIESZ KTO HAHAHAH 2017-07-09 22:14:43
DO ROBOTY NIEROBIE POPRACUJ NAJPIERW DLA TEGO KRAJU
Zgłoś
SW SĄSIAD WIESZ KTO HAHAHAH 2017-07-09 22:09:56
DO ROBOTY NIEROBIE POPRACUJ NAJPIERW DLA TEGO KRAJU
Zgłoś
ST Sąsiad ten szczególny 2017-07-09 22:07:17
chyba skończył karierę polityka TO JEST DOBRA ZMIANA SPRAWDZAĆ LUDZI CO SOBĄ REPREZENTUJĄ NIE JAK ZAWSZE BYŁO DUŻO GADAĆ POMIDORAMI RZUCAĆ W ZDJĘCIE PREMIERA TUSKA
Zgłoś
B Błażej 2017-05-21 23:36:56
zmień nazwisko na grzankowski ojciec sie w grobie przewraca zaeraz matka się będzie w grobie przewracac
Zgłoś
BK brat ku...wa z przypadku 2017-05-15 22:31:11
Do Jerzy Józef Leśne iewski: jebnij sie w łeb baranie lesniewski ojciec si e w grobie przewraca
Zgłoś
SS Sami swoi 2017-05-07 23:32:36
Do Jerzy Józef Leśniewski: jesteś zakałą rodziny jurek dokładnie jurek przez małe j. Wstydź się i znikaj. To ciebie powinni się bać jesteś oszustem. Z całą rodziną skłócony i z nikim nie utrzymuje kontaktów? To mówi samo za siebie.
Zgłoś
DB Do biskupa 2017-02-18 22:04:26
Ten idol kończyl szkołe podstawową z p.Ole........czak i z p.Ko.......wskim po układach u mnie w domu to było załatwiane problemy w szkole zaw. A potem szkoła pożarnictwa e Poznaniu. Koniaki z pewexu świniaki w ba gażniku. Żeby tylko skończył szkołe. Nastepnie 1 praca Słupca jakaś wojna z przełożynymi i zawodowa emigracja na południe chyba do Złocińca W nocy uciekał bo rozpętał wojne lolalną z góralami .Nawet nie odpracował zobowiązań zewiązań ze szko£ä matka splaci£a za nie
Zgłoś
B Biskup 2017-02-14 21:11:06
Do sąsoiad z powst. wlkp18: Skończ lekcje Języka polskiego, a potem zacznij szerzyć swoje poglądy. Większość tych komentarzy ma karygodne błędy, proszę zlituj się i skończ z tym majaczeniem.
Zgłoś
SZ sąsoiad z powst. wlkp18 2016-10-20 23:34:23
Do Jerzy Józef Leśniewski: to tylko uważaz ze jestes uczciwy jestes oszustem nierobem czekam natwoja reakcje najlepiej w ś adzie ty lubisz te klimaty pametam z sz. P. Drop jak chciałeś ją wygonić z mieszkanaia z ul Chopina 12 Mimo tego ze wychowała twoją zone ja swojącorke bo to byłapatologogiczna rodzinka P. Drop mi o ty mówiła mieszkaliśmy w jednym bloku na zatorzu acha i biedny mlody człowiek zginoł na motorze w zagórowi środowisko nauczycielsko pamięta to w zagórowie ciekawa to reakcja co zobaczył z czym się spotkał w domu nauczyciela w Zgaórowie że wsiadł na motocykl i zginął podobno mieli slubować OBOJE SZYBKO ZNIKNELI Z ZAGÓROWA ktoś to pamięta z zagórowa
Zgłoś
SZ saiad z powstańców wlkp 8 2016-10-11 23:41:34
doby artysta trzeba mieć sumieni
Zgłoś
BK brat ku...a .trudno 2016-09-15 23:54:42
Do Jerzy Józef Leśniewski: spytaj si edlaczego nasz dzieci sie nie znaja
Zgłoś
BN BRAT nie mam wyboru 2016-09-15 23:45:55
JAK W TYM FILMIE tak ty szmaciazu uciekałeś przedemna w castoramie nie musisz si e mnie bac napluje ci tylko w twarz a to nie boli za matke za ojca zaprzyjaciół matki i ojca za jego braci to oni dedykują ci to przezemne pokaż wszystkim na feysie jak twoją matke uczy tańczyć poloneza siostra zakonna alicja która jest siostrą mojej blizkiej przjaciółki w domu starców przy polskim kościele w brampton w toronto to jest patriiotyzm jak w dzień wieczór wigilijny siedzi sama i przeklina cie ze ja okradłeś z 20 lat emigracji wyczyściłeś jej konta, JAK OKRADŁEŚ ICH Z OSZCZĘDNOŚCI ZYCIA wyprałeś jej mózg ze bedzie chodziła po śmietniakach bo obawiasz sie tego się tego że jak wróci to stracisz jej emeryturke z której żyjesz i prosperujesz nierobie , nigdy nie popracowałeś dla tego kraju, nie masz żadnej historii przebiegu pracy zawodowej,wmówiłeś jej ze musi sprzedac mieszkanie bo jej zabierze miasto bo nikt tam nie mieszka, zabrałeś jej akt zgonu ojca nie zgłosiłeś go w polsce sprzedałeś mieszkanie nie zgodnie z prawem mając ich upowaznieie notarialniewątpie czy matka widziała pieniądze z tego mieszkania jestes bardzo skrajnym pzrzypadkiem (...) na twoje postepowanie przez 20 lat względem rodziców nie ma zadnego racjonalnego wytłumaczenia wkleje w necie wszędzie ten tekst szmaciaiazu
Zgłoś
JJ Jerzy Józef Leśniewski 2015-10-23 22:46:30
Wstyd mi za Was.Zawsze możesz zrobić,to co zrobiłeś z tym staruszkiem kombatantem wojennym,za to dostałeś chyba trzy lata albo trzy pól,odsiedziałeś połowę.Dlatego my wszyscy się Ciebie boimy i unikamy.Jesteś bardzo niebezpieczny.Koniec dyskusji publicznych i tak za dużo powiedziałem.Smutne to i żenujące.S...syn to obelga w stosunku do również Twojej matki
Zgłoś
JJ Jerzy Józef Leśniewski 2015-10-23 22:37:58
Szacunek dla Was za wytrwałość.Życzę Wam dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego.Moim dzieciom też będziecie tak sprzyjać?
Zgłoś
T t 2015-10-23 22:28:14
bn
Zgłoś
K Koninianka 2015-10-23 21:44:32
kandydatowi zabrakło argumentów w obliczu prawdziwych słów
Zgłoś
WL Wojciech Leśniewski 2015-10-23 20:55:31
Twoja odpowiedz na mój wpis. Ja nikomu nieubliżyłem i ty mnie do tego, nie sprowokujesz. Insynuacje jakie wysunąłeś pod moim adresem mówią same za siebie. Każdy powinien się wstydzić za siebie a nie za innych. W dalszym ciągu brak konkretnej odpowiedzi na mój wpis.
Zgłoś
TL Też Leśniewski 2015-10-23 20:54:57
SZACUNEK DLA CIEBIE WUJKU WSPANIAŁY Czytam i nie wierze MUSZE COŚ POWIEDZIEĆ Szanowny Bracie przez przypadek Wyrafinowany cyniku , nierobie wyrafinowany s....synu Co do życiorysu mojego ojca nie masz prawa powoływać się na jego zyciorys Kłamiesz Ojciec igdy nie był prześladowany, nigdy nie był w solidarnosci nigdy nie był tępiony przez układ komunistyczny NIGDY NIE MUSIAŁ UCIEKAĆ Z POLSKI JESTES KLAMCĄ I OSZUSTEM Próbujesz zbić jakiś kapitał na jego zyciorysie ODBIERAM TO JAKO RZUT NA TAŚME PRZED CISZĄ WYBORCZĄ CAŁE ZYCIE TO DLA NIEGO PRACA JAK I W POLSCE TAK I W KANADZIE, TAK I W USA Tylko miał zawsze pecha do ludzi którzy go okradali którzy go przekreślali jak miał kryzysowe MOMENTY PAMIĘTASZ BRACIE JAK MU ZAMKI W DOMU ZMIENIAŁEŚ ZE NIE MIAŁ GDZIE WRACAĆ Z AUSTRII PO WYPADKU SAMOCHODOWYM PAMIĘTASZ JAK MIAŁ CHWILE ZAŁAMANIA W USA I MIAŁ WRACAĆ JAKO BANKRUT DO POLSKI JAK MIAŁ PRZEWIDZIANY POKOIK NA ZATORZU U MNIE W DOMU Dopiero jak przejechał do kanady ZOBACZYŁEŚ OJCA KASA............... MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU DO KANADY doić GO Z KASY MIAŁEŚ NAKAŻ EKSMISJI Z MIESZKANIA ZAJĘTEGO NA DZIKO KUPIŁ CI MIESZKANIE A POTEM SPRAWA WIZY EMIGRACYJNEJ mielismy takie same zaprosznia dla całej rodziny wraz z dziećmi nigdy nie mogłeś dostaĆ wizy ani emigracyjnej ani nawet turystycznej do USA I KANADY BYŁĘŚ W STANIE DOPIERO WYJECHAĆ DO KANADY JAK WPROWADZONO RUCH BEZ WIZOWY JA DOSTAŁEM A wiesz dlaczego BO BYLE KOMU WIZY NIE DAJĄ EMIGRACYJNEJ Nie tak jak OJCU POWIEDZIAŁEŚ ZE NIE CHCIAŁEM CI POWIEDZIEĆ GDZIE ZAPŁACIŁEM nawet bałem się zabrać lekarstwa dla matki do samolotu,,,,,, od CIEBIE I TAK MIAŁE REWIZJE OSOBISTĄ Jesteś cynicznym s...synem nASZE DZIECI SIĘ NIE ZNAJĄ NIE JESTEŚ ZAPRASZANY NA WESELA NA POGRZEBY NA 50 LECIA RODZINNE NA INNE SPOTKANIA UCIEKASZ PRZED LUDZMI Co do ojca za całe zycie przepracowane uczciwie pochowany w Kanadzie nie wiem nawet gdzie w jaimś kącie gdzie nawet nie ma kto mu świeczki zaświecić A MATKA W DOMU STARCÓW PRZY KOŚCIELE NAWET NIE MA KTO JEJ NA POCZTE PODWIEŚC SAMA NIE MA NIKGO NIE MA NA KOGO LICZYC Przez 25 lat żył prosperował i dalej prosperuje z ojca i MATKI EMERYTURY psychicznie JĄ UBEZWŁASNOWOLNIŁ NAWET NIE MĄGE DOPROSIĆ SIĘ O AKT ZGONU OJCA A ja cóż nic nie moge na to nic poradzic MAM KONTAKT Z MATKA ALE NIE MOGE JEJ PEWNYCH SPRAW NAŚWIETLIĆ NIE MOGE JEJ PRZEKONAĆ ZEBY WRACAŁA DO SWOICH ZNAJOMYCH, PRZYJACIÓŁ DO WNUKÓW,
Zgłoś
JJ Jerzy Józef Leśniewski 2015-10-23 19:50:39
Dziękuję!Wreszcie się ujawniłeś.Mój Ojciec a Twój brat zmarł,niech spoczywa w spokoju.Pamiętam jak nazwałeś moją matkę i mnie w dniu jego śmierci.Zatruwałeś jego życie swoją złością,teraz zatruwasz moje.Nie ujdzie Ci to bezkarnie przyrzekam Ci to,odpowiesz za wszystko.Nie pomogą Ci znajomości w sądach,to nie są czasy komuny.Nigdy nie powiedziałem nic złego na Twój temat,ani nikogo z rodziny.Ty dokładnie odwrotnie.Publicznie na forum rozciągasz rodzinne tematy.Co zyskujesz na tym?Nowy porządek w Polsce Cię drażni?Tchórz postępuje dokładnie tak jak Ty.Daj mi żyć w spokoju złośliwy człowieku.I nie jestem Twoim chłopcem mam 54 lata i jestem uczciwym człowiekiem,prześladowanym przez chorego z nienawiści innego człowieka ,który przypadkowo jest ze mną w rodzinie.Wstyd mi za Ciebie i wstyd mi za to co robisz.Nienawiść Cię zaślepia.
Zgłoś
WL Wojciech Leśniewski 2015-10-23 16:53:05
przeczytałem informację jakie napisałeś o Swoim ojcu, a moim bracie Józefie, że był działaczem Solidarności, że mu zakład podpalono i mu że musiał uciekać do USA. Wyjechał na zaproszenie brata Witolda na wizę turystyczną legalnie, a za mojego pobytu w USA w latach 1969-1986 z krótka przerwą, przebywał u mnie 16 miesięcy w Chicago na moje zaproszenie. również legalnie. Nie musiał uciekać jako osoba prześladowana i nigdy nie był w Solidarności. . Co do pożaru to powstał przez bałagan " zapalił się bitex". A Jeśli chcesz świadków to mogę ich przedstawić na innej drodze. Chłopcze proszę Cię zastanów się jaką obrałeś drogę.
Zgłoś
ZD zagórów dawno temu 2015-10-23 15:42:19
młody biedny zginął na motorze
Zgłoś
JJ Jerzy Józef Leśniewski 2015-10-23 08:55:29
Mój ojciec Józef też działał w solidarności i też plotkami go opluwali w zorganizowany sposób.Musiał w 1989 r.uciekać z polski ponieważ,postać podobna tej tutaj (dobrze zorganizowana i zdesperowana) ,najpierw okradła i podpaliła mu warsztat(ojciec się poparzył) i np: za bałagan w bagażniku dostawał kolegia od wymiaru sprawiedliwości.Prawie mieszkał w sądzie.A ja mam Ciebie w nosie opluwaczu i nie ucieknę.
Zgłoś
LI LAWIRANT I HAHMENT 2015-10-22 20:41:55
jesli kukiz na pewno nie TY TY P. Lesniewski
Zgłoś
K konin 2015-10-22 20:04:20
Do Koninianka: chyba tez był twoim sąsiadem
Zgłoś
K kapa 2015-10-22 20:01:47
Art. 52. § 1. Pracodawca może rozwiązać umowę o pracę bez wypowiedzenia z winy pracownika w razie: 1) ciężkiego naruszenia przez pracownika podstawowych obowiązków pracowniczych, 2) popełnienia przez pracownika w czasie trwania umowy o pracę przestępstwa, które uniemożliwia dalsze zatrudnianie go na zajmowanym stanowisku, jeżeli przestępstwo jest oczywiste lub zostało stwierdzone prawomocnym wyrokiem, 3) zawinionej przez pracownika utraty uprawnień koniecznych do wykonywania pracy na zajmowanym stanowisku.
Zgłoś
K Konin 2015-10-22 10:46:31
miał sprawe w sądzie z klientem za żle wykonana usługe przegrał
Zgłoś
K Koninianka 2015-10-21 20:39:27
taki super człowiek, a miejsca w żadnej pracy na dłużej nie zagrzał. potrafi tylko buntować innych zakładać związki zawodowe, Okien nawet dobrze nie umiał zamontować dlatego interes zamknął. Jego ulubione zajęcie to mydlenie oczu innym zwłaszcza rodzinie. W sumie idealny polityk mówi to co inny chcą usłyszec.
Zgłoś
AK Andrzej Konin. 2015-10-20 20:05:47
Jurek to przede wszystkim Polak i patriota ,honorowy i bezinteresowny .To takich ludzi nam potrzeba.
Zgłoś
S slesin 2015-10-20 09:04:55
CZYTAM I CZYTAM Ii cos ucichli poplecznicy p. lesniewskiego LEPIEJ UNIKNĄC NIEWYGODNYCH PYTAN NA KTÓRE I TAK NIE BEDZIE ODPOWIEDZI
Zgłoś
SZ sąsiad z powstańców wlp 2015-10-16 23:51:19
youtube.com/watch?v=bVa4HajXDZw wywiad ojca z synem spytaj sie synu ojca dlaczego nie znasz swoich naibliższych kuzynów, ciotek wujków sąsiadów z powst. wlkp chyba nie doczekasz sie konkretnych odpowiedzi
Zgłoś
1 11 2015-10-16 09:54:57
//youtu.be/59XN7HDkFus
Zgłoś
C ciekawy 2015-10-11 18:41:19
gdzie ten jego przebieg pracy zawadowej przeszło 50 letni facet powinien miec się czym pochwalic osiagnięcia.............. jakas dziwna cisza
Zgłoś
SZ SĄSIAD Z POWSTANCÓW WLKP 2015-10-10 22:13:23
ALE UCICHLI ADORATOZY TAGO FACTA MOZE WRESZCIE KTOŚ POSZDŁ PO ROZUM DO GŁOWY
Zgłoś
SI SĄSIAD INNY 2015-10-10 22:09:38
ściska ie na feysie z kukizem CY KUKIZ JEST SLEPY
Zgłoś
SZ sąsiad z Powstańców wlkp 2015-10-10 22:07:11
ja cie kręce nawet na feysie nie moge nic pisać ciekawa przyszłośc kuźźźźźźźźwa tego kraju
Zgłoś
S sąsiad 2015-10-10 21:06:13
STALE MAM ZABLOKOWANE ŁAPKI CZY TO ZGODNE Z PRAWEM MUSZE POPYTAC
Zgłoś
SZ sąsiad z powstańców wlkp 2015-10-08 23:36:10
kukiz znajdz mój ip komp powiem ci kto się pcha do ciebie nie boje sie odpowiedzialności karnej
Zgłoś
SZ SĄSIAD Z POWST. WLKP 2015-10-08 23:14:14
I DALEJ BLOKUJĄ MOJE ŁĄPKI KUKIZ TY CHYBA O TYM NIE WIESZ NIE DAJ SI E ROBIC W KAROLA KA Z PRZEŚWIETLIC TYCH LUDZI
Zgłoś
SZ SĄSIAD Z POWSTANCÓW WLKP 2015-10-08 23:07:22
A MOJE ŁAPKI SĄ ZABLOKOWANE ALE JAJA ale cisza czekam na przeieg histori przebiegu pracy zawodowej tego kandydata WSZYSTKO MOŻNA SPRAWDZIC SIŁA INTERNETU
Zgłoś
SZ SĄSIAD Z POWSTAŃCÓW WLKP 2015-10-08 22:59:31
Do Taka taka taka: a moze hcesz pogadac ze mną na meilu na temay tego człowieka taka jeste zdesperowana konkretna czekam na ospowiedz
Zgłoś
S sąsiad 2015-10-08 22:40:06
JAKA CISZA spytajcie go?
Zgłoś
SZ SĄSIAD Z POWST. WLKP 2015-10-08 22:21:33
zablokowane łapki nawet jak zbierał popisy kłamał ludzi
Zgłoś
SZ SĄSIAD Z POWSTAŃCÓW WLKP 2015-10-08 22:17:47
Do Taka taka taka: czekam na spotkanie wyborcze tego czowieka mam pare pytań do niego odnosnie jego zyciorysu
Zgłoś
S SĄSIAD 2015-10-08 22:03:25
MOJE ŁAPKI SA DALEJ NABLOKOWANE
Zgłoś
SZ sąsiad z powstańców 2015-10-08 21:58:59
Do Taka taka taka: NIEGRzECZNA JESTES BESZCZELNA NIE POTRAFISZ ROZMAWIAC NA ARGUNENTY NIE odzywaj sie wieej do mnie a znaz kogos z powst. wlkp rozkręc si e pogadaj przekonaj sie POPYTAJ
Zgłoś
TT Taka taka taka 2015-10-08 21:41:21
Do Sasiad! Z takimi pustymi ludzmi nie warto sie zadawac! Nie ma ochoty sie z Toba umawiac na kawe...bo nie warto..z takimi ludzmi z komplekasami moge sie umowic tylko do psychiatry bo juz chyba psycholog na taka chorobe nie pomoze...znam Jurka bardzo dlugo i jest to mega dobry, sympatyczny i mily czlowiek! Zarowno on jak i Kukiz nic nie obiecuja! Sam sie lepiej nie odzywaj bo nikt Cie nie chce sluchac...naucz sie pisac, a nie 40 wiadomosci i w kazdej inne zdanie...widac malo inteligetny jestes ze nie pitrafisz sie wypowiedziec w jednej wiadomosci...radze isc do szkoly sie poduczyc ;)
Zgłoś
TT Taka taka taka 2015-10-08 21:36:14
Do sąsiada! Nie jestem jego zona! Troche,a nawet bardzo pomyliles ;)! Jestes smieszny czlowieku! No napisz jak sie nazywasz...czego sie boisz? Jestes tchurzem! Totalnym...w intrenecie kazdy jest bezkarny! Mozna ludzi oczerniac...i nic o nich nie wiedzac...! To dobrzy czlowiek...czego mu zazdroscisz? Rodziny, domu dzieci? Wcale sie nie dziwie ze sie znecasz nad ludzmi bo sam tego nie masz! Smieszne...
Zgłoś
S SĄSIAD Z POWST. 2015-10-08 21:34:44
Do Jerzy Leśniewski: ZNOWU JAKIES OBIECANKI NIECH OPOWIE JAK GO ZWOLNILI Z KAAAPA
Zgłoś
SZ SĄSIAD Z POWST. WLKP 2015-10-08 21:17:42
cały czas zablokowane łapki CHACHMENTY SIE PCHAJA
Zgłoś
SZ sąsiad z powst. wlkp 2015-10-08 21:15:14
Do Taka taka taka: lepiej się nie odzywaj nie podwazaj swojego autorytetu nie znam cie i nie chce sie wypowaiadac dorze ci zycze
Zgłoś
Z z. powspu. mieszkniowej 2015-10-08 21:07:07
zablokowano mi łapki poparcie dla komentarzy
Zgłoś
SZ sąsiad z powtańców wlkp 2015-10-08 20:51:41
zawsze mozna odkryc nr komp it czekam na reakcje
Zgłoś
SZ SĄSIAD Z POWSTAŃCÓW WLKP 2015-10-08 20:45:59
Do Taka taka taka: ZABLOKOWANO MIE UMÓW SIE ZE MNA NA KAWE TO CI POWIEMKTO TO JEST
Zgłoś
SZ SĄSIAD Z POWSTANCÓW WLKP 2015-10-08 20:39:55
Do Bla bla... r: HEYTER ROBI TO ZA KASE OSKAZ MNIE
Zgłoś
SZ SĄSIAD Z POWSTAŃCÓW 2015-10-08 20:36:49
Do Taka taka taka: PRZDSTAW SIĘ JAKO JEGO ZONA
Zgłoś
SZ sąsiad z powstańców wlkp 2015-10-08 19:59:09
Do Taka taka taka: co ty możesz o nim wiedziec
Zgłoś
SZ sąsiad z powstanców wlkp 2015-10-08 19:56:19
do bla bla...r staropolskie powiedzenie mówi " nie jednemu psu burek" pariota prawy polak tego nie wie 54 lata jakos nie moge się doczekac jakiegos opisu przebiegu pracy zawodowej CZY NIKT Z TEJ JEGO DRUZYNY NIE ZAPYTAŁ GO O TO?
Zgłoś
TT Taka taka taka 2015-10-08 19:52:25
Do 111! Jestes smieszny! Skad mozesz wiedziec ile znam Jurka! Wiem ze jest uczciwy i o wiele bardziej inteligetny od Ciebie! Bo Ty jestes kretynem! I tyle ;) Znam Jurka bardzo dobrze, nigdy nikogo nie skrzywdzil,a Ty masz jakies dziwne kompleksy...nie masz rodziny i co robic ze siedzisz na kompie i oczerniasz uczciwych ludzi! W internecie wszyscy sa bezkrni...jak jestes taki madry i taki chojrak to napisz jak sie nazywasz?
Zgłoś
H hahaha 2015-10-08 15:20:57
na fejsie jest jego znajomym
Zgłoś
BB Bla bla... r 2015-10-08 13:55:08
Do sasiad: tee hejter to nie ten Adam hehe znowu pomyłka, nie jednemu psu Antek...:)
Zgłoś
G gochaha 2015-10-07 21:33:01
Jurek jest doskonałym kandydatem na posła. Szczery, energiczny, dążący do celu, bezkompromisowy. Widocznie komuś ta jego szczerość musiała zaleźć za skórę i teraz hejtuje. Wstyd, hejterzy! To zresztą chyba jeden hejter
Zgłoś
S sasiad 2015-10-07 10:39:35
facebook.com/adam.lesniewski
Zgłoś
W WŁAŚNIE 2015-10-07 09:12:16
czytam i nie wierze obalał system hahahahaha bezczelny ŚLIZGACZ ŻECZYWIŚCIE CIEKAWE JAKI MA PRZEBIEG PRACY ZAWODOWEJ
Zgłoś
1 111 2015-10-05 16:13:21
Do taka taka taka tak: SMIESZNA JESTES SA TACY CO TROCHE LEPIEJ ZNAJA JAK TY
Zgłoś
DT dobre to 2015-10-05 15:00:15
opinie są cenzurowane ktos usuwa wypowiedzi i opinie nieprzychynle dla niego
Zgłoś
TT taka taka taka tak 2015-10-05 13:44:27
Jurek!!! Jurek!!! Jurek!!! Najlepszy, najmądrzejszy, najfajniejszy kandydat jakiego znam! Otwarty, miły, mówiący w prost co mu sie nie podoba! To chyba dobre cechy polityka! Najwazniejsze ze nie oszuka człowieka bo nie potrafi kłamać!
Zgłoś
H hahaha 2015-10-04 23:09:12
kukiz wal sie z tym swoim kadydatem wole jak spiiewsz tez byłem w ameryce
Zgłoś
H hahahahaha 2015-10-04 22:52:09
zablokowano dodawanie łapek hahahahaha
Zgłoś
P puentator 2015-10-04 09:45:41
Po tym co opowiada, wierzę iż Polska może się zmienić!!!
Zgłoś
JL Jerzy Leśniewski 2015-10-03 21:31:09
Do hahahahaha: Podobno pracuje tam już obiecana tekturnica i zarabiacie godnie?Zakład się podobno rozwija i nie jesteście tylko miejscem przeładunkowym wyrobów z całej Europy?Ha ha ha ...wódkę jeszcze postawiłbym za zwolnienie mnie temu jak mu tam było czy.... jej ...no temu Waszemu śp.dyrektorowi...Nawet nie zdajecie sobie sprawy,ile jest warta wasza praca.Jak już dostanę się do sejmu,przyjadę do Was,umówimy się ,posłucham może coś dla Was będę mógł zrobić. pzdr
Zgłoś
D Dora 2015-10-03 16:55:16
Do hahahahaha: Z tego co wiem, nikt kto przeciwstawil się wyzyskowi i holenderskim kapitalistom już tam nie pracuje. Zostały same przydu...sy co każdemu weszłyby głęboko... I związków zawodowych też już nie ma... Honor przede wszystkim, a nie za miskę zupy się sprzedawać. Desperaci...
Zgłoś
H hahahahaha 2015-10-03 11:09:26
ciekawy przebieg pracy zawodowej zwłaszcza finał w kappie
Zgłoś
JL Jerzy Leśniewski 2015-10-02 20:11:21
Do Smerfi Kappa: 54lata.Aby być na pożarniczej emeryturze musiałbym być minimum 15 lat po tamtej stronie i musiałbym obalać same siebie.
Zgłoś
SK Smerfi Kappa 2015-10-02 08:34:08
Chyba jest koło 50 letnim facetem jako strażak byłby już na emeryturze ciekawe jaki ma przebieg pracy zawodowej
Zgłoś
K koninian 2015-09-29 05:19:45
Ja go lubię,bo nigdy mnie nie okłamał.
Zgłoś
S Sąsiad 2015-09-28 11:58:05
Szczery do bólu, mówi to co myśli nie dla każdego jest to wygodne.Dla mnie to zaleta w tych obłudnych czasach. Życzliwy i pomocny.
Zgłoś
S sąsiad 2015-09-26 10:16:14
n nikogo nie lubi i jego tez
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!