REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Jerzy Leśniewski

KOMENTARZE

• Błażej 2017-05-21 23:36:56
    zmień nazwisko na grzankowski ojciec sie w grobie przewraca zaeraz matka się będzie w grobie przewracac
  • brat ku...wa z przypadku 2017-05-15 22:31:11
    Do Jerzy Józef Leśne iewski: jebnij sie w łeb baranie lesniewski ojciec si e w grobie przewraca
  • Sami swoi 2017-05-07 23:32:36
    Do Jerzy Józef Leśniewski: jesteś zakałą rodziny jurek dokładnie jurek przez małe j. Wstydź się i znikaj. To ciebie powinni się bać jesteś oszustem. Z całą rodziną skłócony i z nikim nie utrzymuje kontaktów? To mówi samo za siebie.
  • Do biskupa 2017-02-18 22:04:26
    Ten idol kończyl szkołe podstawową z p.Ole........czak i z p.Ko.......wskim po układach u mnie w domu to było załatwiane problemy w szkole zaw. A potem szkoła pożarnictwa e Poznaniu. Koniaki z pewexu świniaki w ba gażniku. Żeby tylko skończył szkołe. Nastepnie 1 praca Słupca jakaś wojna z przełożynymi i zawodowa emigracja na południe chyba do Złocińca W nocy uciekał bo rozpętał wojne lolalną z góralami .Nawet nie odpracował zobowiązań zewiązań ze szko£ä matka splaci£a za nie
  • Biskup 2017-02-14 21:11:06
    Do sąsoiad z powst. wlkp18: Skończ lekcje Języka polskiego, a potem zacznij szerzyć swoje poglądy. Większość tych komentarzy ma karygodne błędy, proszę zlituj się i skończ z tym majaczeniem.
  • sąsoiad z powst. wlkp18 2016-10-20 23:34:23
    Do Jerzy Józef Leśniewski: to tylko uważaz ze jestes uczciwy jestes oszustem nierobem czekam natwoja reakcje najlepiej w ś adzie ty lubisz te klimaty pametam z sz. P. Drop jak chciałeś ją wygonić z mieszkanaia z ul Chopina 12 Mimo tego ze wychowała twoją zone ja swojącorke bo to byłapatologogiczna rodzinka P. Drop mi o ty mówiła mieszkaliśmy w jednym bloku na zatorzu acha i biedny mlody człowiek zginoł na motorze w zagórowi środowisko nauczycielsko pamięta to w zagórowie ciekawa to reakcja co zobaczył z czym się spotkał w domu nauczyciela w Zgaórowie że wsiadł na motocykl i zginął podobno mieli slubować OBOJE SZYBKO ZNIKNELI Z ZAGÓROWA ktoś to pamięta z zagórowa
  • saiad z powstańców wlkp 8 2016-10-11 23:41:34
    doby artysta trzeba mieć sumieni
  • brat ku...a .trudno 2016-09-15 23:54:42
    Do Jerzy Józef Leśniewski: spytaj si edlaczego nasz dzieci sie nie znaja
  • BRAT nie mam wyboru 2016-09-15 23:45:55
    JAK W TYM FILMIE tak ty szmaciazu uciekałeś przedemna w castoramie nie musisz si e mnie bac napluje ci tylko w twarz a to nie boli za matke za ojca zaprzyjaciół matki i ojca za jego braci to oni dedykują ci to przezemne pokaż wszystkim na feysie jak twoją matke uczy tańczyć poloneza siostra zakonna alicja która jest siostrą mojej blizkiej przjaciółki w domu starców przy polskim kościele w brampton w toronto to jest patriiotyzm jak w dzień wieczór wigilijny siedzi sama i przeklina cie ze ja okradłeś z 20 lat emigracji wyczyściłeś jej konta, JAK OKRADŁEŚ ICH Z OSZCZĘDNOŚCI ZYCIA wyprałeś jej mózg ze bedzie chodziła po śmietniakach bo obawiasz sie tego się tego że jak wróci to stracisz jej emeryturke z której żyjesz i prosperujesz nierobie , nigdy nie popracowałeś dla tego kraju, nie masz żadnej historii przebiegu pracy zawodowej,wmówiłeś jej ze musi sprzedac mieszkanie bo jej zabierze miasto bo nikt tam nie mieszka, zabrałeś jej akt zgonu ojca nie zgłosiłeś go w polsce sprzedałeś mieszkanie nie zgodnie z prawem mając ich upowaznieie notarialniewątpie czy matka widziała pieniądze z tego mieszkania jestes bardzo skrajnym pzrzypadkiem (...) na twoje postepowanie przez 20 lat względem rodziców nie ma zadnego racjonalnego wytłumaczenia wkleje w necie wszędzie ten tekst szmaciaiazu
  • Jerzy Józef Leśniewski 2015-10-23 22:46:30
    Wstyd mi za Was.Zawsze możesz zrobić,to co zrobiłeś z tym staruszkiem kombatantem wojennym,za to dostałeś chyba trzy lata albo trzy pól,odsiedziałeś połowę.Dlatego my wszyscy się Ciebie boimy i unikamy.Jesteś bardzo niebezpieczny.Koniec dyskusji publicznych i tak za dużo powiedziałem.Smutne to i żenujące.S...syn to obelga w stosunku do również Twojej matki
  • Jerzy Józef Leśniewski 2015-10-23 22:37:58
    Szacunek dla Was za wytrwałość.Życzę Wam dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego.Moim dzieciom też będziecie tak sprzyjać?
  • t 2015-10-23 22:28:14
    bn
  • Koninianka 2015-10-23 21:44:32
    kandydatowi zabrakło argumentów w obliczu prawdziwych słów
  • Wojciech Leśniewski 2015-10-23 20:55:31
    Twoja odpowiedz na mój wpis. Ja nikomu nieubliżyłem i ty mnie do tego, nie sprowokujesz. Insynuacje jakie wysunąłeś pod moim adresem mówią same za siebie. Każdy powinien się wstydzić za siebie a nie za innych. W dalszym ciągu brak konkretnej odpowiedzi na mój wpis.
  • Też Leśniewski 2015-10-23 20:54:57
    SZACUNEK DLA CIEBIE WUJKU WSPANIAŁY Czytam i nie wierze MUSZE COŚ POWIEDZIEĆ Szanowny Bracie przez przypadek Wyrafinowany cyniku , nierobie wyrafinowany s....synu Co do życiorysu mojego ojca nie masz prawa powoływać się na jego zyciorys Kłamiesz Ojciec igdy nie był prześladowany, nigdy nie był w solidarnosci nigdy nie był tępiony przez układ komunistyczny NIGDY NIE MUSIAŁ UCIEKAĆ Z POLSKI JESTES KLAMCĄ I OSZUSTEM Próbujesz zbić jakiś kapitał na jego zyciorysie ODBIERAM TO JAKO RZUT NA TAŚME PRZED CISZĄ WYBORCZĄ CAŁE ZYCIE TO DLA NIEGO PRACA JAK I W POLSCE TAK I W KANADZIE, TAK I W USA Tylko miał zawsze pecha do ludzi którzy go okradali którzy go przekreślali jak miał kryzysowe MOMENTY PAMIĘTASZ BRACIE JAK MU ZAMKI W DOMU ZMIENIAŁEŚ ZE NIE MIAŁ GDZIE WRACAĆ Z AUSTRII PO WYPADKU SAMOCHODOWYM PAMIĘTASZ JAK MIAŁ CHWILE ZAŁAMANIA W USA I MIAŁ WRACAĆ JAKO BANKRUT DO POLSKI JAK MIAŁ PRZEWIDZIANY POKOIK NA ZATORZU U MNIE W DOMU Dopiero jak przejechał do kanady ZOBACZYŁEŚ OJCA KASA............... MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU DO KANADY doić GO Z KASY MIAŁEŚ NAKAŻ EKSMISJI Z MIESZKANIA ZAJĘTEGO NA DZIKO KUPIŁ CI MIESZKANIE A POTEM SPRAWA WIZY EMIGRACYJNEJ mielismy takie same zaprosznia dla całej rodziny wraz z dziećmi nigdy nie mogłeś dostaĆ wizy ani emigracyjnej ani nawet turystycznej do USA I KANADY BYŁĘŚ W STANIE DOPIERO WYJECHAĆ DO KANADY JAK WPROWADZONO RUCH BEZ WIZOWY JA DOSTAŁEM A wiesz dlaczego BO BYLE KOMU WIZY NIE DAJĄ EMIGRACYJNEJ Nie tak jak OJCU POWIEDZIAŁEŚ ZE NIE CHCIAŁEM CI POWIEDZIEĆ GDZIE ZAPŁACIŁEM nawet bałem się zabrać lekarstwa dla matki do samolotu,,,,,, od CIEBIE I TAK MIAŁE REWIZJE OSOBISTĄ Jesteś cynicznym s...synem nASZE DZIECI SIĘ NIE ZNAJĄ NIE JESTEŚ ZAPRASZANY NA WESELA NA POGRZEBY NA 50 LECIA RODZINNE NA INNE SPOTKANIA UCIEKASZ PRZED LUDZMI Co do ojca za całe zycie przepracowane uczciwie pochowany w Kanadzie nie wiem nawet gdzie w jaimś kącie gdzie nawet nie ma kto mu świeczki zaświecić A MATKA W DOMU STARCÓW PRZY KOŚCIELE NAWET NIE MA KTO JEJ NA POCZTE PODWIEŚC SAMA NIE MA NIKGO NIE MA NA KOGO LICZYC Przez 25 lat żył prosperował i dalej prosperuje z ojca i MATKI EMERYTURY psychicznie JĄ UBEZWŁASNOWOLNIŁ NAWET NIE MĄGE DOPROSIĆ SIĘ O AKT ZGONU OJCA A ja cóż nic nie moge na to nic poradzic MAM KONTAKT Z MATKA ALE NIE MOGE JEJ PEWNYCH SPRAW NAŚWIETLIĆ NIE MOGE JEJ PRZEKONAĆ ZEBY WRACAŁA DO SWOICH ZNAJOMYCH, PRZYJACIÓŁ DO WNUKÓW,