Komentarze 19

DODAJ KOMENTARZ
KD Konrad Dziennik 2015-10-23 23:49:23
Za chwilę cisza wyborcza. Dziękuję za Wasz głos.
Zgłoś
B Babula 2015-10-22 19:52:00
Panie Konradzie my też nie boimy się koncernów ale te szczepienia i szantażowanie i tak umęczonych Rodzin takich jak nasza to jest dobijanie walczących o każdą iskierkę poprawy dlatego trzeba zmienić ten przymus na dowolną decyzję Rodziców.Jak długo będziemy w stanie obronić tę dziecinę i Rodziców przed groźbą kary?!! Dziękuję za zrozumienie i czekamy na wyniki wyborów
Zgłoś
KD Konrad Dziennik 2015-10-22 19:39:36
Do Babula: Nasi bliscy przyjaciele mają dziecko z podobnym problemem i wiem ile kosztuje ich to wysiłku i wyrzeczeń. Dla jasności, nie boję się koncernów farmaceutycznych i nie znajdą we mnie wsparcia. Życzę zdrowia i jeżeli uda mi się dostać do sejmu, proszę o kontakt w tej sprawie. Pozdrawiam
Zgłoś
B Babula 2015-10-22 19:30:41
absolutnie państwo nie ma prawa zmuszać Rodziców do szczepień dzieci i to MUSI zostać UREGULOWANE jak najszybciej bo właśnie dziś do Rodziców dziecka chorego na AUTYZM z cięzkim stanem przyszłao KOLEJNE WEZWANIE DO SZCZEPIENIA Z GROŹBĄ KARY 50.000!!! a kogo interesuje co się dzieje z tym dzieckiem które na moment nie może zostać samo?!! nie mówiące, krzyczące ,agresywne, Matka opiekuje się non stop cała dobę a czy sanepid i legislatorzy wiedzą ile kosztuje rehabilitacja?! bo państwo zapewnia 1 godz tygodniowo ile kosztuje dieta aby dziecko mogło być spokojniejsze leki itd.Wydrzeć matce z zasiłku opiekuńczego KARĘ A NAJLEPIEJ UKARAĆ WIĘZIENIEM ZA UCHYLANIE SIĘ OD SZCZEPIENIA . tO DZIECKO GDYBY NIE BYŁO SZCZEPIONE OD NARODZIN nie miałoby tak ciężkiego stanu PYTAM CZY SANEPID I PRZYCHODNIE NIE WIEDZA ZE W KAŻDEJ SZCZEPIONCE JEST RTĘĆ A TO WYWOŁUJE AUTYZM I INNE POWIKŁANIA Życzę świadomości w następnym czasie urzędowania w sejmie
Zgłoś
R Rodzic 2015-10-22 18:53:44
Podpinam się pod pytanie pani Ani w temacie szczepionek jako młody rodzic uważam że każdy z nas powinien mieć wybór na co i kiedy szczepic swoje dziecko a Pana stanowisko w tej sprawie jak wygląda ?
Zgłoś
KD Konrad Dziennik 2015-10-22 13:32:28
Do Anna: Potrzebna jest poważna dyskusja w tym temacie. Na pewno osobiście jeżeli uznałbym, że jakaś szczepionka może zagrażać mojemu dziecku (bo mam choć cień wątpliwości co do jej działania i skutków) nie zgodziłbym się na to aby ktoś mnie do tego zmuszał. To samo dotyczy każdego innego świadomego rodzica. Sposób odmowy i zakres szczepień należy jednak przedyskutować.
Zgłoś
A Anna 2015-10-22 12:08:04
Do Konrad Dziennik: Panie Konradzie, mnie nie chodzi o nagłe zarządzenie wyszczepienia wszystkich obywateli, tylko o aktualnie obowiązujący kalendarz szczepień. Czy nie powinno być tak, że to rodzice decydują, czy będą szczepić swoje dzieci czy nie? Moja starsza córka też była szczepionka i to jej nie zaszkodziło, ale wiele jest przypadków poważnych powikłań poszczepiennych. Więc skoro jest ryzyko, to powinniśmy je podejmować pod przymusem? A na razie tak to wygląda, bo nie szczepiąc narażamy się na nieprzyjemności z przychodnią, sanepidem i sądem z karami pieniężnymi włącznie. Tym bardziej, że nie ma póki co systemu odszkodowań dla osób poszkodowanych szczepieniami.
Zgłoś
KD Konrad Dziennik 2015-10-22 11:28:04
Wszystkie moje dzieci są szczepione (dość szeroki zakres - podjąłem takie "ryzyko") i są zdrowe. Jednak nie dopuszczam sytuacji w której "wszyscy" mogą zostać zmuszeni do zgłoszenia się o godzinie X w miejscu Y na szczepienia tylko dlatego, że minister zdrowia czy ktokolwiek inny tak zarządzi (nie wyobrażam sobie tym bardziej tego, że taki "nakaz" może przyjść np. z Brukseli). Bezpieczeństwo ponad wszystko i rodzice muszą mieć głos w tej sprawie. To trudny temat. Jestem za szczepieniami, ale w granicach rozsądku. Na pewno uleganie koncernom farmacuetycznym odpada, dlatego nie należy wybierać na swoich reprezentantów ludzi, których łatwo "przekonać".
Zgłoś
A Anna 2015-10-22 09:37:17
Panie Konradzie, jakie jest Pana stanowisko w sprawie szczepień? Czy powinny być obowiązkowe czy dobrowolne? Czy kalendarz szczepień powinien być zmieniony/rozszerzony?
Zgłoś
K Ka 2015-10-17 22:43:21
Człowiek któremu "się udało", a mimo to dobro innych leży mu na sercu i chce zmian. Brawo!
Zgłoś
K Konrad 2015-10-09 23:26:51
Do Jarek: Łatwo znaleźć mnie w sieci. Proszę opisać w jakim celu, z kim spotkanie. W słusznej sprawie jestem do dyspozycji.
Zgłoś
J Jarek 2015-10-09 19:12:36
Czy jest możliwość spotkania się z Panem przed wyborami? Mam kilka pytań odnośnie Pana kandydatury. Jakieś spotkanie wyborcze może?
Zgłoś
A Aldona 2015-10-05 14:32:57
Oddałam głos za: jedyny taki kandydat na liście - wyróżniający się.
Zgłoś
K Karola 2015-09-27 23:06:28
Powodzenia Konrad. Wierzę w Ciebie
Zgłoś
T Tomek 2015-09-19 16:56:02
Konrad po co Ci polityka? Masz świetną pracę i jesteś w tym dobry. Po co się pchasz do tych baranów??? Chcesz zejść do ich poziomu?
Zgłoś
AN Anna Nowak 2015-09-18 21:00:20
Fajny facet. Dobrze z nim się współpracowało.
Zgłoś
KD Konrad Dziennik 2015-09-17 07:18:58
Do Marta: Bardzo Pani dziękuję. Cieszę się, że bajki tak się podobają. To motywacja do pisania następnych.
Zgłoś
A Adam 2015-09-16 18:54:50
Uczciwa firma. Dotrzymuje słowa.
Zgłoś
M Marta 2015-09-16 11:59:55
Znam bajki tego Pana. Moje dzieci je uwielbiają.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!