XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
MP Matwiej Płatow. 2016-01-29 18:44:13
Jo mam pytanie do Buca vel Parcha który nazwał godke Śląską grypserom.To czym jest mowa Kaszubów ? I kim są Kaszubi mniejszością Etniczną,czy Polokami?Czy Na Śląsku musi dojść do IV powstanio? Bo co drugi mo luftbiksę.A może pora użyczyć ,zapożyczyć określenia dosadnego od Szczepana Twardocha ,,p--- się Polsko"
Zgłoś
ŚN ŚLONZOK NIY POLOK 2016-01-19 15:11:21
Miałem sposobność wysłuchać wypowiedzi w/w posłów. Żenada dla mnie, politycy PiS i Kukiz 15 w swoich wypowiedziach pokazali prawdziwe oblicze. Macie drodzy Państwo "alergię"na Górny Śląsk lub ślązakofobię.Przeczytajcie proszę ostatni akapit tego artykułu ze zrozumieniem najlepiej. Głosując na"tak" pokozalibyście odwagę, a tak tylko przed Ślązakami strach. My tu na Górnym Śląsku nigdy wam wybrańcy narodu tego nie zapomnimy.
Zgłoś
R Robert 2016-01-18 02:48:22
Kukiz jeszcze kilka lat temu: "Opolszczyznę kocham, bo to jest wspaniały region. Nigdy nie był do końca niemiecki ani polski. Tu zawsze żyli Ślązacy, którzy są wspaniałą mieszanką cech tych obu nacji. Widzę to po swoich kumplach Ślązakach, że oni mają w sobie porządek po Niemcach, ale już fantazję po Polakach. Kiedy czytam o przedwojennej autonomii Śląska, to coraz częściej myślę, że to nie byłoby głupie rozwiązanie. Bylibyśmy politycznie nieco dalej od kliku oszołomów." NO COMMENT, ale tyle: kiedys kregoslup, teraz tylko krawat.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!