Komentarze 106

DODAJ KOMENTARZ
K Krynicki 2018-02-22 15:12:58
paragraf , ty to musisz być bezkreśnie głupi, a może i chory na rozum !!!!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2018-02-21 20:02:18
Do Podinspektor: Zwykła zakłamana i fałszywa szmata jak większość z jej otoczenia.
Zgłoś
PO - TOTALNY WSTYD 2017-10-21 16:33:54
Jak możemy Wam ponownie zaufać? Jak mamy za rok iść do urn, po takich skandalach w Warszawie, Gdańsku czy Łodzi? Jaki program realizuje Platforma Obywatelska? Od dwóch lat tylko marsze i manifestacje z SB-kami, skandaliczne, śmieszne próby obalenia rządu i TOTALNE NIERÓBSTWO ZA PIENIĄDZE PODATNIKÓW!!!
Zgłoś
P Podinspektor 2017-09-04 20:03:15
Zwykła karierowiczka wyrachowana do szpiku kości.Pcha sie na siłe do polityki po lekkie życie i pieniądze bo na rynku pracy ludzie z jej wykształceniem znaczą tyle co zero.Darmozjad i pasożyt zresztą mecenat nad nią rozłozyl Michal Boni ktory do tej pory też uczciwą pracą sie nie skalał.Fałszywa i zakłamana-przed wyborami autorytetem wymienianym przez ńią był Papież Jan Paweł,dziś pluje na kościół i zażarcie broni aborcji.Gonić takich jak najdalej
Zgłoś
P plażowiczka 2017-08-02 10:55:49
Twarz PO tylko czyja d...pa ? Wydaje się, że nie tylko my ale i Pan Płochocki się zorientował z kim ma do czynienia widząc co jego żona wyprawia. Amoralne jest również wciąganie dzieci do polityki przez tę Panią na Polskich plażach, pod płaszczykiem organizowania zabaw i konkursów. Polaków śmieszy ten cały jarmark PO. My chcemy od waszej "POlityki" odpocząć nad Polskim morzem - czy pani to rozumie ?
Zgłoś
P podatnik 2017-07-29 12:37:23
W wieku 27 lat ta poslanka ma juz ponad milion zlotych oszczednosci z czego ani zlotowki nie zarobila ani glowa ani rekoma wiec jakis fenomen z niej jest.Z roku na rok jej konto przybywa o grube kilkaset tysiecy zlotych a reszta politologow politowania wartych albo na dlugotrwalym bezrobociu w posredniakach albo zostawili dyplomy w szufladach i smaza frytki u arabow w Uk
Zgłoś
A Aneta22 2017-07-29 10:18:52
Wstyd mi, że tacy ludzie jak ta pani zasiadają w sejmie.
Zgłoś
F fakekiller 2017-07-29 01:02:53
Wprowadzający w błąd był nie tylko opublikowany przez nią opis, ale także załączone do niego zdjęcie. Jak się okazało przedstawia ono dramat syryjskiej rodziny i nie ma nic wspólnego ze zdarzeniem z Białegostoku. Na manipulację zwróciła uwagę na Twitterze dziennikarka Beata Biel.
Zgłoś
F fakekiller 2017-07-29 00:53:49
To już jest szczyt ! Kolejna prowokacja.... Owa Pani opublikowała na Facebooku post, który miał uderzyć w politykę migracyjną prowadzoną przez MSWiA. Okazało się, że załączone przez nią zdjęcie jest fałszywe, a opis dotyczy wydarzenia, do którego doszło za czasów PO ! Napisała: "Gratulacje Panie Błaszczak! Dzięki Pana mowie nienawiści i cichym przyzwoleniu na agresję w stosunku do osób innego wyznania, "prawdziwi Polacy" pokazują światu naszą gościnność..." – można przeczytać na facebooku Kobieto jeśli masz godność osobistą to przeproś Błaszczaka ! Lis po podobnej wpadce przeprosił Kingę Dudę. Czego to już PO nie wymyśli aby urwać parę punktów PiS-owi ?! MASAKRA !!!
Zgłoś
M merytorycznie 2017-07-20 10:09:03
Piaseczno, Wołomin, Pruszków ? Ciekawe okręgi wyborcze ! Tańczyła na rurze ? Bawi się w reportera w sejmie wyraźnie prowokując. Kłamie, jeśli media PO piszą prawdę - że poseł PiS wykręcił jej ręce i zabrał telefon, a wszyscy widzieli jak było. Przytula się z Bolkiem ? Co to jest za lala i kto wydeptał jej ścieżkę kariery ? Kidawa czy ktoś mocniejszy ? Posłowie prowokatorzy powinni być karani, a telefony komórkowe powinny być zostawiane przed wejściem na salę obrad - w przeciwnym wypadku ten cyrk i szukanie haków video na przeciwników się nie skończy !
Zgłoś
P PL.😀 2017-07-19 18:10:04
.....MERYTORYCZNE DNO, JAK CAŁE PO.....Sprzedajna prowkatorka, wylansowana przez Boniego dzięki kasie rodziców. Opłaca blogerów za pozytywne wpisy. !!! KOLEJNA WIZYTÓWKA PARTII OSZOŁOMÓW !!!
Zgłoś
B Barbara 2017-07-19 15:46:44
NAUCZ SIE NAJPIERW SAVOIR_VIVRE'U ZANIM ZAJMIESZ MIEJSCE W POLSKIM SEJMIE! WSTYD NA CALY SWIAT!!!!
Zgłoś
M Marek 2017-07-18 11:12:14
Takich ludzi potrzeba nam w Sejmie! Młoda, wykształcona, energiczna i przede wszystkim odważna. Wielu politykom brakuje jaj, a ta dziewczyna niczego sie nie boi. W końcu w Sejmie ktoę mówi głosem młodych! Jestem pod wrażeniem jej walki o zablokowanie reformy edukacji!
Zgłoś
U uważnie 2017-07-10 23:20:40
Do Marcin: Wylansowała ją niejaka Kidawa-Błońska.
Zgłoś
M Marcin 2017-07-10 18:28:39
Ciężko jest słuchać jakiejkolwiek wypowiedzi tej "posłanki". Nie wiem jak i na czyje polecenie zrobiła w swoim zyciu karierę, ale z pewnością nie zawdzięcza nic swojej wiedzy czy elokwencji. Potwierdza to doskonale tezę, że "Państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie". Nigdy więcej takich osób w Sejmie i życiu publicznym.
Zgłoś
M mineta 2017-04-12 13:22:28
Robienie loda niejakiej Kidawie pomaga bardzo w tej politycznej "karierze"
Zgłoś
PZ precz z tą głupią 2017-04-12 10:52:35
Wyjątkowo tępa panienka. Być radną i nie wiedzieć, czym zajmuje się taka rada gminy? Nie znać podstaw funkcjonowania państwa? I jeszcze publicznie to pokazywać w wywiadzie z dziennikarką? To jaki to może być parlamentarzysta??? DNO
Zgłoś
S Sekuła 2017-02-26 09:13:09
Intelekt kasjerki z supermarketu nie obrazajac kasjerek i gdyby nie pieniadze ktora ta wyrachowana panienka jest smarowana przez kogos na lewo i prawo zapewne tam by sie znalazla.Nalezy jak najszybciej przetrzepac to cale towarzystwo na UW bo nie wierze ze zdobyla jakiekolwiek wyksztalcenie bez lapowek.Sam fakt ze jeszcze robi doktorat sklania do refleksji ze ktos bardzo wplywowy i z niezbyt dobrymi intencjami w stosunku do Polski szykuje ja do wysokich lotow.Stypendystka niemieckiej uczelni za ktorej finansowaniem stoi Soros.W internecie jest filmik gdzie ta gwiazda zalosnie duka po niemiecku na poziomie licealnym i uwaga taka osoba bez zadnych kursow i znajomosci jezyka wpisuje w CV ze uczy niemieckiego na uniwersytetach 3 wieku.To co sie w tym kraju wyprawia to juz nawet nie smieszy a raczej przeraza
Zgłoś
P puszatek 2017-02-10 23:26:24
Do casting: Raczej jako modelka w buduarze.
Zgłoś
P puszatek 2017-02-10 23:22:17
Jakim cudem taka miernota umysłowa zrobiła doktorat? I co za głąby na tę babę głosowały? Niepojęte.
Zgłoś
G Grzegorz 2017-01-11 18:17:44
Najgorsza idiotka w Sejmie, która pluje na Polaków. Zaraziła się chorobą posłanki Pomaskiej i posła Nitrasa. Mają nienawiść do ludzi. Nie szanują obywateli, składają groźby karalne wobec ludzi. Nic nie wiedzą o historii.
Zgłoś
OJ oburzony jej głupotą 2016-12-29 02:05:55
To ta idiotka, co to niby była radną, a w wywiadzie na pytanie dziennikarki nie potrafiła nawet odpowiedzieć jaka jest pozycja gminy w polskim ustroju samorządowym, ani kto jest trzecią osobą w państwie, coś tam jedynie wymijająco bełkotała, a na końcu wywiadu zaorała się sama. To coś nigdy nie powinno było trafić do Sejmu. A jeśli to doktorantka, to wstyd i hańba i dla uczelni i dla promotora.
Zgłoś
B Bartosz 2016-12-16 22:19:22
Czy jest jakas mozliwosc aby odwolac ta poslanke z urzedu i to ze skutkiem natychmiastowym.Przeciez to jest skandal i hanba ze osoba tak skrajnie niekompetentna siedzi w sejmie naprzeciw godla panstwowego i w rocznice mordu w kopalni wujek puszcza ze smartfonu hity dyskotekowe.Ona od poczatku kadencji nie robi nic tylko biega ze smartfonem po gmachu sejmu i nagrywa czy to spiacych poslow czy cyrki sejmowe a 80% spoleczenstwa polskiego musi ciezko pracowac rok na jej miesieczne uposazenie.SKANDAL i HANBA!
Zgłoś
N Nowakowski 2016-11-08 09:39:47
Żenująca dziunia. Tata złotnik posypał hajsiwem i tak oto ten bezmózg trafił do sejmu.
Zgłoś
B Buncol 2016-02-03 01:01:25
To oszustka i manipulantka.Na jej Facebooku dziala cala farma wynajetych i oplacanych przez ta pania trolli internetowych ktorzy maja dbac o jej pozytwny PR.Kazdy niekorzystny komentarz jest usuwany a osoba piszaca zablokowana.Do sejmu weszla bo jej bogaty ojciec oplacil Kidawie Blonskiej kampanie wyborcza w zamian za wciagniecie Gajewskiej na liste wyborcza Kidawy i tak weszla do sejmu dzieki glosom Kidawy!Ordynacja wyborcza musi byc zmieniona jak najszybciej bo jak widac dla bezczelnych karierowiczow kompletnie niekompetentnych drzwi do najwazniejszych instytucji panstwowych stoja otworem wystarcza pieniadze i znajomosci!
Zgłoś
C casting 2016-01-31 15:50:56
Rodacy rozumu nie macie , po urodzie oceniacie posła , według mojej wiedzy to ta wasza miss nie ma zielonego pojęcia o swoich kompetencjach i obowiązkach posła. Jest tylko maszynką do głosowania PO i brania kasy jak darmozjad z naszych podatków. Powinna , jak taka urocza laska , iść sobie zarobić kasę w prywatnym biznesie , bo to liberałka , najlepiej na wybiegu jako modelka.
Zgłoś
M Max 2016-01-30 17:38:22
Zajebista laska! Ma jaja!
Zgłoś
I iza 2016-01-17 11:45:14
Do Karolina: uroda nie ma tutaj nic do rzeczy , aby zostać posłem , o tym nie mówi prawo , więc ocena twoja jest haniebna. Dawaj takie komentarze na portalach miss polonia lub miss Polski , coś ci się w głowie pomieszało. CV wspaniale ukwiecione , ale część to kłamstwo i nieprawda. Trzeba mieć duże doświadczenie w pracy na rzecz życia publicznego , aby się merytorycznie wypowiadać w Sejmie. Słyszałam , nic rewelacyjnego , jak na posłankę i jej CV kiepskie i mizerne.To licealista lepiej się wypowiada o życiu społecznym i politycznym naszego pięknego kraju.
Zgłoś
K Karolina 2016-01-16 23:44:22
Genialna dziewczyna! Szybko analizuje, merytorycznie sie wypowiada plus jest niezwykle ładna. Dzisiaj nawet w Fakcie została uznana za najładniejszą posłankę w historii Polski. Nie wiem jak ona to zrobiła, że pomimo 25 lat ma większe CV niż połowa ludzi tam zasiadających. Tylko pogratulować!
Zgłoś
MS mam spadać? 2015-11-09 18:28:12
pytanie :ilu POsłów ma sejm?
Zgłoś
A andrew 2015-11-04 17:04:46
Do Blonianka: W wywiadach przed wyborami do Sejmiku mówiła, że będzie potem startować do Sejmu.
Zgłoś
E Edyta 2015-10-23 15:37:00
NA PO GŁOSUJĄ IDIOCI LUB BENEFICJENCI TEGO UKŁADU. Gajewska? To dzieciak jeszcze, bez szkoły i bez doświadczenia.
Zgłoś
PB Piotr Bakun 2015-10-09 18:06:25
Jestem konkurentem Pani Kingi nazywam się Piotr Bakun Kukiz15 na liście 11 jest godnym przeciwnikiem wszędzie plakaty, bilbordy,banery, ulotki. Dość złe ją oceniacie ale kampanie ma dobrą i widać, że pracuje. Zdajcie sobie sprawę, że jeśli jes to kłamstwo skrzywdzicie dziewczynę.
Zgłoś
R Robert 2015-10-08 19:11:00
Zdradzasz caly swoj intelekt i uczciwosc Kinga wchodzac tu piszac pochlebne posty przedstawiajac sie jako Daniel a 2 minuty pozniej dokladasz do piece jako Edzia.Nie zeby nie bylo widac ze to jedna i ta sama osoba pisze.Niezly ubaw musi miec moderator tej strony jak 90% pozytywnych postow tu pochodzi z 1 IP ktore zapewne zaprowadzilo by nas do rezydencji kandydatki Kingi Gajewskiej.Co do mojej roboty to sie o nia nie martw bo w przeciwienstwie do Ciebie pracuje i dobrze zarabiam.TY jako ze jestes leniwa i niezaradna z braku laku pchasz sie do polityki azeby dossac sie do kieszeni podatnika.Nie masz nic do zaoferowania ludziom i brak kompetencji az bije po oczach co udowadniasz w Sejmiku
Zgłoś
E Edzia 2015-10-08 18:36:29
Do Robert: wez sie za robote a nie chore teorie tworzysz, masc na bol pewnego miejsca?
Zgłoś
D Daniel 2015-10-08 18:34:54
Z tego co wiem to był tam Boni i jej narzeczony, widzialem jak Boni robil Kindze i jej narzeczonemu zdjecie.
Zgłoś
R Robert 2015-10-07 23:02:32
Do Marysia: Nie wiem czy kochanka ale napewno ktos bliski bo nie raz na WNPiD po Kinge przychodzil Boni a juz napewo go widzialem jak siedzial na korytarzu pod sala gdzie Kinga bronila prace magisterska.Co do kandydatki to widac na uczelni bylo ze stoi za nia ktos z "ukladu",byla "nietykalna" dla profesorow i niezbyt bystra jak mimo protekcji trzeba bylo ja przepychac zeby sie obronila w terminie.Ja bym tam nie zaglosowal na nia bo ja znam ale zdaje sobie sprawe ze predzej czy pozniej w polityce zaistnieje skoro za jej plecami stoja "grube ryby" polskiego biznesu i polityki
Zgłoś
M Marysia 2015-10-07 16:59:30
Do Justyna: A skąd takie informacje?
Zgłoś
J Justyna 2015-10-06 23:06:06
Kochanka Michała Boniego.Bleh żygam
Zgłoś
E Ewa 2015-10-04 10:20:41
Do Progamer: jesteś chory ona nie startuje z Warszawy
Zgłoś
E Emil 2015-10-03 16:26:51
Do Norbert: Zazdroszczę wiedzy co u kogo w duchu gra ;) pzdr
Zgłoś
K Kuba 2015-10-03 08:18:53
Do Progamer: ona nie startuje w Warszawie ;)
Zgłoś
P Progamer 2015-10-02 20:28:18
Ta paniusia chyba sra pieniedzmi.Prawie miesiac do wyborow a juz cala Warszawa w ulotkach,plakatach i bilboardach.Kto na to zezwala?Zygac sie chce od 2 dni jezdze do pracy i na kazdym,slupie,znaku, ulicy widze plakaty i ulotki z jej facjata.Brak taktu i zwykle chamstwo prowadzic taka agresywna kampanie.Putina sa juz mniej narzucajace sie i pewnie tansze...
Zgłoś
N Norbert 2015-10-02 19:50:30
Do Waldy: Żydzi to tylko obywatele Polski a w duchu antypolacy.Widac ze malo latek i wiele jeszcze rzeczy nie rozumiesz tumanie jeden
Zgłoś
R Rysiek 2015-10-01 22:50:56
Powodzenia
Zgłoś
W Waldy 2015-10-01 07:48:40
Do nie: Polscy Żydzi to też Polacy, a co to za różnica. Człowiek to człowiek.
Zgłoś
M Mateusz 2015-09-30 21:40:47
Przeczytalem wlasnie bloga Pani Gajewskiej i musze stwierdzic ze Kinga bylaby swietnym prezesem lub czolowym sprzedawca jednej z tych firm ktore to sprzedaja za 3tys zl komplet garnkow w rzeczywistosci wartych 30 zl emerytom.Tyle kretactw,niedomowien,manipulacji,ukrytej prawdy ze poprostu rece opadaja.Wlasnie sie dowiedzialem ze podatnik wcale nie oplaca kampanii wyborczych kandydujacych ,byc moze pani doktorantka nie slyszala jeszcze na wykladach o subwencjach i dotacjach ktore oplaca kazdy podatnik,Zenujace jest ze tacy lgarze,manipulanci,ludzie ktorzy nawet nie ukrywaja swoich zlych intencji wzgledem narodu prosza ludzi o glosy
Zgłoś
M Michal 2015-09-30 21:20:36
Najgorsze co moze sie przydarzyc polskiej polityce to teraz resortowe dzieci i zydowskie wnuki,tak przygladam sie tym kandydatom tu i widze caly wysyp w tym roku pedzi do zloba
Zgłoś
N nie 2015-09-30 19:00:01
Do PiotrekS: Wedlug Twojej logiki to tylko (...) powinni istniec w polskiej polityce bo tak sie sklada ze oni sa w wiekszosci najbogatszymi "Polakami"Glosuj wiec na Palikota,on jest chyba najbogatszy w Sejmie na ta chwila i co najwazniejsze sam do tych pieniedzy doszedl a nie dostal w spadku czy prezencie
Zgłoś
L lowelas 2015-09-30 15:50:17
Zajebista laska! Ja tam bede glosowal!!!
Zgłoś
T Tadek 2015-09-29 20:17:13
Do PiotrekS: Owszem ci ktorzy je maja pod warunkiem ze sami je zarobili.Mam 54 lata i swoje przezylem i widzialem.W Polsce stworzyl sie chory uklad dzieki temu ze kiedys i dalej jest to kontynuowane do polityki i zawodow z tzw korzeniami prawo,medycyna dostaja sie ludzie dzieki wplywom i pieniedzom rodzicow,nie dzieki swojej pracy czy talentowi.Dlatego mamy prawo,sluzbe zdrowie i polityke jaka mamy.Ja zostalem kiedys odrzucony jako kandydat na medycyne mimo ze zdalem egzaminy na 5 bo zabraklo mi punktow za tzw "pochodzenie",na moje miejsce zostala przyjeta corka bogatej lekarki z Wroclawia ktora egzaminow nie zdala ale ja przepchnieto,zadnej wiedzy ani talentu nie przejawiala do zawodu
Zgłoś
K Kamil 2015-09-29 19:14:51
Widzę, że laska jest strasznie pracowita, ciągle wychodzi do ludzi... i do tego jak na swój wiek dobrze wykształcona. Podziwiam!
Zgłoś
P PiotrekS 2015-09-29 19:12:11
Do Tadek: Nie wiem... ale chyba do polityki powinni iść ludzie, którzy mają pieniądze, trochę brak logiki w tym widzę
Zgłoś
K Kama 2015-09-29 19:10:09
Tak się zastanawiam, że jak ktoś nie ma funduszy na kapanie a ona ma to jest jej wina? Chyba nie żyjemy w komunizmie... Z drugiej strony wiecie co Wam powiem. Sama mam dzieci, co prawda są one jeszcze małe, dla mnie priorytetem jest ich jak najlepszy start w życie, dlatego robię wszystko, żeby w nie inwestować, przede wszystkim w ich edukacje. Ale nie widzę nic w tym złego, że jeśli mnie stać to kupuję im droższe ubrania, zabawki itd... Chcę, żeby miały jak najlepsze życie, najbardziej kładąc nacisk na edukację i wpajanie do głowy, że te pieniądze, które mają się nie urwały z nieba tylko wraz z mężem sami je uczciwie zarobiliśmy. Dlatego dziwią mnie te komentarze, a jeszcze dodam, że z mężem zaczynaliśmy prawie od zera, i nikogo nie okradliśmy, bo zaraz takie zarzuty tutaj usłyszę....
Zgłoś
Z Zbyszek 2015-09-29 14:33:09
Powodzenia p.Kingo
Zgłoś
T Tadek 2015-09-29 06:06:49
Do Ewka: To niech za te pieniadze zalozy firme i wystartuje na wolnym rynku,osiagnie cos i dopiero do polityki sie pcha.Ile jest takich ludzi co maja pomysly a brak im funduszy na wystartowanie.Ta cala Kinga z tego co tu czytam to jakis chwast-pasozyt zywiacy sie na pieniadzach rodzicow i z wielkim uporem probujacy sie przyssac do kieszeni calego narodu.Ile razy to juz bylo przerabiane?jak chcemy zyc po europejsku to wybierajmy ludzi godnych zaufania i z dorobkiem zyciowum nie takich ktorzy mysla ze pieniadze to sie od tatusia z bankomatu biora.Pozniej ci taka paniusia tak jak Bienkowska z pogarda powie ze za 6 tys to tylko (...) albo zlodziej pracuje i bedzie miec poniekad racje grzejac dupe w lawie poselskiej,nic nie robiac oprocz wciskania guziczka tak jak jej powie Kopacz i inkasujac 12 tys co miesiac.A wy niedosyc ze na takich glosujecie to jeszcze z waszej ciezkiej pracy oplacacie tych darmozjadow,ich sauny,silownie,baseny,immunitety i nikonczace sie imprezy przez 4 lata
Zgłoś
E Ewka 2015-09-29 05:34:26
Do wezyr: Z tego co ona mówiła w jakimś tam wywiadzie, to chyba nie dostała pieniędzy od PO tylko od rodziców, ma kasiastych ale co w tym złego. Chociaż w sensowny sposób wydaje pieniądze a nie na głupoty
Zgłoś
S singiel 2015-09-29 03:38:14
Zdrowa (...)!
Zgłoś
W wezyr 2015-09-28 17:34:29
Do ewka: niestety ewka nie masz racji- w tym wypadku mike ma racje jesli chodzi o sprawe kasy i rywalizacji werwnatrz i zewnatrzpartyjnej - w niektorych sprawach jest sensownie poukladna dziewczyna ale tylko w niektorych- tak dla przypomnienie- kampania do samorzadu- kampania do PE i teraz sejmowa kosztuja- sezamie otworz sie mowi Ali Baba
Zgłoś
C Czesiek 2015-09-28 00:03:15
POWODZENIA
Zgłoś
E Ewa 2015-09-27 11:05:37
Pani Kingo! Jest Pani świetną kandydatką! Trzymam kciuki i zapraszamy do Otwocka!
Zgłoś
E ewka 2015-09-26 17:55:03
Do Mikey: Nie zgadzam się
Zgłoś
M Mikey 2015-09-26 13:56:58
Znam osobiście.Kinga to tzw bananowe dziecko z nieograniczonym dostepem do kart kredytowych rodzicow.Zero pojecia o życiu,nigdy nie musiala pracowac,nie zna wartosci pieniadza.Jak ktos taki moze dbac o interesy bezrbotnych ,biednych czy imigrantow?Dla niej polityka to szansa pokazania sie,przekomarzanie sie i rywalizacja z rowiesnikami z Pisu.Nie dajcie sie zwiesc pozytywnymi wpisami tu bo sa kupione tak jak i lajki na facebooku w ...Turcji.Stanowczo odradzam
Zgłoś
R robson 2015-09-26 08:28:57
Z PEWNOŚCIĄ ZAGŁOSUJĘ NA KINGĘ!!!
Zgłoś
Z Zdzisio. 2015-09-25 16:45:19
Powodzenia.
Zgłoś
M Magda 2015-09-25 10:52:00
Do K: Złodziejka, bo ma pieniądze? Weź się człowieku w głowę stuknij.
Zgłoś
P Pawel 2015-09-24 17:29:53
Nie głosujecie na nią! Fałszywa i nic nie warta dziewczyna
Zgłoś
K Karol 2015-09-24 16:17:01
POPIERAM I ŻYCZĘ WYGRANEJ !!!!
Zgłoś
M MIKE91 2015-09-24 08:10:01
ODDAM NA NIĄ GŁOS! WARTOŚCIOWA OSOBA!!!!!!
Zgłoś
K K 2015-09-23 23:47:41
Złodziejka, uważajcie ludzie, 3 kampania, a kasa nie wiadomo skąd
Zgłoś
A A 2015-09-23 22:12:26
Nie popieram
Zgłoś
A Ania. 2015-09-23 20:06:21
Życzę wygranej.
Zgłoś
AC Artur C. 2015-09-23 19:00:16
popieramy
Zgłoś
B Blonianka 2015-09-23 17:33:55
z przykrością muszę stwierdzić ze Pani Kinga oszukała mnie jako jej wyborce do Sejmiku i resztę mieszkańców Błonia.Obiecała wszystkim dbanie o i interesy Błonia jak tylko zostanie wybrana na radna a tu się okazuje się szanowna Pani już chce wygasić mandat radnej i zostać posłanka.Skoro miała Pani takie plany trzeba było nie startować do Sejmiku i dać szansę innym.Jaką laurkę sobie Pani wystawiła?Łapanie 3 srok za ogon i aby wyżej nie ważne jakim kosztem.Typ wyrachowanej karierowiczki dbającej o swoje interesy tylko i wyłącznie.Straciła Pani mnóstwo głosów w Bloniu i okolicach
Zgłoś
FK Fan KG 2015-09-22 23:39:38
Do Sejmu?? Kinga na Prezydenta! Co z tego ze młoda :-)
Zgłoś
G Grzesiu90 2015-09-22 23:30:10
Do M: "w cholere wyksztalcona" to jak najbardziej trafne okreslenie absolwentow zaocznej politologii,pedagogiki,europeistyki i dzienikarstwa,wszakże to wiekszosci szanowani eksperci od wszystkiego a nawet od niczego.Jak tylko Kinga zrobi doktorat i osiagnie poziom oswiecenia myslowego kolezanki partyjnej Dzoanny Muchy znanej wszystkim jako ekspert od 5 ligi hokeja na lodzie,finalu pucharu Polski w pilce noznej,organizatorki Basenu Narodowego i koncertu Madonny to oddam na nia glos
Zgłoś
D Darek 2015-09-22 22:59:54
Powodzenia
Zgłoś
D Dawid 2015-09-22 22:57:14
Spamowanie - metodą na ukrywanie negatywnych komentarzy
Zgłoś
O olek 2015-09-22 22:40:02
trzymam kciuki
Zgłoś
N nie 2015-09-22 20:31:58
widac ze inteligencja i wyksztalcenia az kipi od King Gajewskiej i jej znajomych skoro z minuta przerwy pod nickami P,M,Kamil,Emil,jol jedna i ta sama osoba spamije same pochlebstwa nie zwazajac ze to widac jak diabli .Bardzo wiarygodna strona.Napewno Kinga Gajewska bedzie tu najbardziej popularnym kandydatem,gorzej jednak bedzie na wyborach;)
Zgłoś
P p 2015-09-22 20:15:10
Super kandydatka
Zgłoś
M M 2015-09-22 20:08:48
też poznałem podczas kampanii, ale do PE. Bardzo sympatyczna dziewczyna. Ma też sporo w głowie, bo czytałem że w cholerę wykształcona laska.
Zgłoś
J joł 2015-09-22 20:06:11
Słyszałem ją u Ordyńskiego. Zna się na rzeczy. Bardzo mądrze się wypowiadała. Ma do powiedzenie w sumie więcej niż połowa jej kolegów z partii. Już nie mogę słuchać Kamińskiego czy Niesiołowskiego, a ona jest na prawdę ok.
Zgłoś
J joł 2015-09-22 20:02:52
Do nie: Ty sobie mózg kup przynajmniej
Zgłoś
K Kamil 2015-09-22 19:58:29
dobra świnia :D
Zgłoś
E Emil 2015-09-22 19:57:43
strasznie pracowita Kobieta, a i jaka ładna :)
Zgłoś
P Pati 2015-09-22 19:51:19
Poznałam jak rozdawała kawę w Pruszkowie na PKP, fajna i inteligentna dziewczyna :)
Zgłoś
M Mariusz 2015-09-22 18:38:18
Znam osobiście - słowna, chętna do działania i angażująca się Całą sobą w to co robi
Zgłoś
P Paweł 2015-09-22 18:17:53
Bardzo dobra kandydatka!
Zgłoś
G Grzegorz 2015-09-22 17:22:20
Na you tube jest pelno filmikow jak ta pani nachalnie promuje sie z nalczelnym kapusiem Rzeczypospolitej Michalem Bonim .Kierujac sie powiedzeniem ze "ciagnie swoj do swego"glosu mojego nie dostanie.Dosc juz tej zgnilizny w polityce
Zgłoś
M monika 2015-09-22 17:17:32
Powodzenia
Zgłoś
M monika 2015-09-22 17:14:39
super kandydatka
Zgłoś
D Damianspor 2015-09-21 23:22:03
Ta Pani dolozyla swoje 2 a nawet 3 grosze w przegrana Komorowskiego w wyborach prezydenckich organizujac te durnowate zamykanie sie w klatkach i klaskanie za pieniadze u Lisa.Mimo to pchaja ja na piedestaly wladzy.Czy jako potencjalny wyborca moge wiedziec kim sa rodzice tej Pani?podejrzewam ze to jakies gruby ruby zarzadzajace platforma obywatelska od kuchni
Zgłoś
N nie 2015-09-21 14:42:32
Osoba, która kupiła 11 tys. lajków na fb nie jest wiarygodna...
Zgłoś
I Iwona 2015-09-20 15:30:41
Super kandydatka
Zgłoś
G Grzegorz 2015-09-20 12:43:25
A ja przeglądając jej fanpage na FB mam niestety wrażenie, że pani ta inteligencją niestety nie grzeszy :( Widać wsparcie merytoryczne i finansowe PO, ale jako jednostka pani Kinga mnie nie przekonuje.
Zgłoś
P P 2015-09-18 23:34:45
Osobiście poznałem kilka lat temu. To osoba godna zaufania. Czego nie można jej odmówić to energii, charyzmy i pracowitości. Mój głos z Otwocka na pewno oddam na Kingę
Zgłoś
B burr 2015-09-18 23:34:18
to jest bzdura, pani Gajewska nie wykłada na UW.
Zgłoś
A Arkadiusz 2015-09-18 22:13:59
Leśne Dziadki, sorry, ale koniec trzeba przekazać pałeczkę młodym i ambitnym
Zgłoś
M Michał 2015-09-18 22:00:22
Najlepsza kandydatka w Polsce! Zachęcam z całego serca na oddanie na nią głosu. Jest bardzo wykształcona i pomimo młodego wieku wykłada już na UW
Zgłoś
M majka 2015-09-18 21:33:38
Właściwa osoba ,bardzo dobra kandydatka !!
Zgłoś
MB Małgorzata Bartoś 2015-09-18 13:25:04
Bardzo dobra kandydatka.
Zgłoś
P PPPiotruś 2015-09-18 13:07:32
Taka młodziutka a widać, że ogrania nieźle. Ja to na młodych będę głosował, niech te stare dziady zobaczą gdzie ich miejsce :) hehe
Zgłoś
L lilW 2015-09-18 12:42:56
Spoko laska. Znam. Jej na prawdę sie chce
Zgłoś
C Czarek 2015-09-18 12:18:45
Fajna dziewczyna, nie dość, że ładna to czytając bloga muszę stwierdzić, że inteligentna.
Zgłoś
P Pedro 2015-09-15 22:54:38
Czy ktoś zmusił tak młodą kobietę do kandydowania z PO? Bo nie wierzę, że młodzi mogą być tak łatwowierni i wierzyć w PO.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!