REKLAMA


KOMENTOWANY KANDYDAT

Kinga Gajewska-Płochocka


KOMENTARZE

 • Podinspektor 2017-09-04 20:03:15
  Zwykła karierowiczka wyrachowana do szpiku kości.Pcha sie na siłe do polityki po lekkie życie i pieniądze bo na rynku pracy ludzie z jej wykształceniem znaczą tyle co zero.Darmozjad i pasożyt zresztą mecenat nad nią rozłozyl Michal Boni ktory do tej pory też uczciwą pracą sie nie skalał.Fałszywa i zakłamana-przed wyborami autorytetem wymienianym przez ńią był Papież Jan Paweł,dziś pluje na kościół i zażarcie broni aborcji.Gonić takich jak najdalej
 • plażowiczka 2017-08-02 10:55:49
  Twarz PO tylko czyja d...pa ? Wydaje się, że nie tylko my ale i Pan Płochocki się zorientował z kim ma do czynienia widząc co jego żona wyprawia. Amoralne jest również wciąganie dzieci do polityki przez tę Panią na Polskich plażach, pod płaszczykiem organizowania zabaw i konkursów. Polaków śmieszy ten cały jarmark PO. My chcemy od waszej "POlityki" odpocząć nad Polskim morzem - czy pani to rozumie ?
 • podatnik 2017-07-29 12:37:23
  W wieku 27 lat ta poslanka ma juz ponad milion zlotych oszczednosci z czego ani zlotowki nie zarobila ani glowa ani rekoma wiec jakis fenomen z niej jest.Z roku na rok jej konto przybywa o grube kilkaset tysiecy zlotych a reszta politologow politowania wartych albo na dlugotrwalym bezrobociu w posredniakach albo zostawili dyplomy w szufladach i smaza frytki u arabow w Uk
 • Aneta22 2017-07-29 10:18:52
  Wstyd mi, że tacy ludzie jak ta pani zasiadają w sejmie.
 • fakekiller 2017-07-29 01:02:53
  Wprowadzający w błąd był nie tylko opublikowany przez nią opis, ale także załączone do niego zdjęcie. Jak się okazało przedstawia ono dramat syryjskiej rodziny i nie ma nic wspólnego ze zdarzeniem z Białegostoku. Na manipulację zwróciła uwagę na Twitterze dziennikarka Beata Biel.
 • fakekiller 2017-07-29 00:53:49
  To już jest szczyt ! Kolejna prowokacja.... Owa Pani opublikowała na Facebooku post, który miał uderzyć w politykę migracyjną prowadzoną przez MSWiA. Okazało się, że załączone przez nią zdjęcie jest fałszywe, a opis dotyczy wydarzenia, do którego doszło za czasów PO ! Napisała: "Gratulacje Panie Błaszczak! Dzięki Pana mowie nienawiści i cichym przyzwoleniu na agresję w stosunku do osób innego wyznania, "prawdziwi Polacy" pokazują światu naszą gościnność..." – można przeczytać na facebooku Kobieto jeśli masz godność osobistą to przeproś Błaszczaka ! Lis po podobnej wpadce przeprosił Kingę Dudę. Czego to już PO nie wymyśli aby urwać parę punktów PiS-owi ?! MASAKRA !!!
 • merytorycznie 2017-07-20 10:09:03
  Piaseczno, Wołomin, Pruszków ? Ciekawe okręgi wyborcze ! Tańczyła na rurze ? Bawi się w reportera w sejmie wyraźnie prowokując. Kłamie, jeśli media PO piszą prawdę - że poseł PiS wykręcił jej ręce i zabrał telefon, a wszyscy widzieli jak było. Przytula się z Bolkiem ? Co to jest za lala i kto wydeptał jej ścieżkę kariery ? Kidawa czy ktoś mocniejszy ? Posłowie prowokatorzy powinni być karani, a telefony komórkowe powinny być zostawiane przed wejściem na salę obrad - w przeciwnym wypadku ten cyrk i szukanie haków video na przeciwników się nie skończy !
 • PL.😀 2017-07-19 18:10:04
  .....MERYTORYCZNE DNO, JAK CAŁE PO.....Sprzedajna prowkatorka, wylansowana przez Boniego dzięki kasie rodziców. Opłaca blogerów za pozytywne wpisy. !!! KOLEJNA WIZYTÓWKA PARTII OSZOŁOMÓW !!!
 • Barbara 2017-07-19 15:46:44
  NAUCZ SIE NAJPIERW SAVOIR_VIVRE'U ZANIM ZAJMIESZ MIEJSCE W POLSKIM SEJMIE! WSTYD NA CALY SWIAT!!!!
 • Marek 2017-07-18 11:12:14
  Takich ludzi potrzeba nam w Sejmie! Młoda, wykształcona, energiczna i przede wszystkim odważna. Wielu politykom brakuje jaj, a ta dziewczyna niczego sie nie boi. W końcu w Sejmie ktoę mówi głosem młodych! Jestem pod wrażeniem jej walki o zablokowanie reformy edukacji!
 • uważnie 2017-07-10 23:20:40
  Do Marcin: Wylansowała ją niejaka Kidawa-Błońska.
 • Marcin 2017-07-10 18:28:39
  Ciężko jest słuchać jakiejkolwiek wypowiedzi tej "posłanki". Nie wiem jak i na czyje polecenie zrobiła w swoim zyciu karierę, ale z pewnością nie zawdzięcza nic swojej wiedzy czy elokwencji. Potwierdza to doskonale tezę, że "Państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie". Nigdy więcej takich osób w Sejmie i życiu publicznym.
 • mineta 2017-04-12 13:22:28
  Robienie loda niejakiej Kidawie pomaga bardzo w tej politycznej "karierze"
 • precz z tą głupią 2017-04-12 10:52:35
  Wyjątkowo tępa panienka. Być radną i nie wiedzieć, czym zajmuje się taka rada gminy? Nie znać podstaw funkcjonowania państwa? I jeszcze publicznie to pokazywać w wywiadzie z dziennikarką? To jaki to może być parlamentarzysta??? DNO
 • Sekuła 2017-02-26 09:13:09
  Intelekt kasjerki z supermarketu nie obrazajac kasjerek i gdyby nie pieniadze ktora ta wyrachowana panienka jest smarowana przez kogos na lewo i prawo zapewne tam by sie znalazla.Nalezy jak najszybciej przetrzepac to cale towarzystwo na UW bo nie wierze ze zdobyla jakiekolwiek wyksztalcenie bez lapowek.Sam fakt ze jeszcze robi doktorat sklania do refleksji ze ktos bardzo wplywowy i z niezbyt dobrymi intencjami w stosunku do Polski szykuje ja do wysokich lotow.Stypendystka niemieckiej uczelni za ktorej finansowaniem stoi Soros.W internecie jest filmik gdzie ta gwiazda zalosnie duka po niemiecku na poziomie licealnym i uwaga taka osoba bez zadnych kursow i znajomosci jezyka wpisuje w CV ze uczy niemieckiego na uniwersytetach 3 wieku.To co sie w tym kraju wyprawia to juz nawet nie smieszy a raczej przeraza