Komentarze 9

DODAJ KOMENTARZ
PS Polska się przebudziła 2016-01-16 16:40:18
Do olek: Jednak powinieneś skorzystać ze swojego niżej wymienionego specjalisty , nie będziesz się zniżał do poziomu komentarza "to dlaczego przygłupie odpisujesz". Sieroto jesteś żałosny !!!
Zgłoś
O olek 2016-01-16 16:16:08
Do Polska się przebudziła : Nie obrażaj Rodaku , jak piszesz filozofie chłopskie - to jakiś nowy twór twojej miernej wyobraźni. Umiem czytać i czytam ze zrozumieniem i piszę w patriotycznym polskim języku , nie uprawiam jak piszesz żałosnego bełkotu . Nie będę się zniżał do twojego poziomu komentarza , gdyż nie masz wiedzy na tematy historyczne , ani w PRL , jak też o RP.
Zgłoś
PS Polska się przebudziła 2016-01-16 16:05:18
Do olek: Filozofie chłopskich nie kumasz przenośni, naucz się czytać ze zrozumienie twój bełkot jest żałosny! Współczesna historia nie oświeci Cię ,jak również z czasów wojennych gdyż jest zakłamana ,przykład Westerplatte itd. Historia piękne pole bitwy nad którym można polemizować godzinami.
Zgłoś
O olek 2016-01-16 15:15:15
Do Polska się przebudziła: nie życzę sobie abyś nazywał mnie człekiem , nie znasz wyrazów w języku polskim , człowiek nie jest potłuczony , potłuc można szkło i inne przedmioty , a tak przy okazji to więcej kultury i umiaru na tym portalu , nie obrażam nikogo , bo właśnie jestem z młodego pokolenia , znam historię współczesną , starożytną , i wszystkie inne , gdyż jestem z zawodu historykiem. Informuję także , że nigdy nie miałem do czynienia a policją , jestem zdrowy i nie leczę się u żadnego specjalisty. Nadal polecam tobie niedouczony działaczu Solidarności odrobić lekcje historii , z prawa zwyczajowego, moralnego i etyki , a gdzie twój honor i patriotyzm do ojczyzny , którą nazywasz krajem mafijnym . Kto tworzy tą mafię , nic nie rozumiem , jako młody Polak RP.
Zgłoś
PS Polska się przebudziła 2016-01-15 17:36:03
Do olek: Człeku (...) jak potłuczony! Jestem były działaczem Solidarności 89, z takimi kondonami postkomunistami walczymy od lat 80tych, obrażasz młode społeczeństwo wykształcone bez perspektyw w kraju mafijnym które wyszło na ulice w obronie demokracji, zaś twoje dane zapewne są z Policji-zboczeńców i przestępców po miesięcznych zwolnieniach lekarskich od psychiatrów.
Zgłoś
O olek 2016-01-15 15:50:29
Do Polak mały: widzę krótka pamięć , niecałe 3 miesiące , nie masz pojęcia co działo się w latach 80 - tych , dlaczego wtedy Polacy wyszli na ulicę i znowu kłania się do odrobienia lekcja historii , nie ma żadnego uzasadnienia dla wychodzenia na ulicę i to co piszesz pól miliona, skąd masz takie dane chyba z kapelusza lub z kosmosu , to są właśnie śmietanki towarzyskie , zatrudnione w administracji rządowej , bo część sitwy po poprzedniej ekipie rządzącej traci pracę i to jest cała prawda. Masz prawo mieć odmienne zdanie , ale widzę słabe porównania z historii współczesnej naszego kraju.
Zgłoś
P Polak mały 2016-01-15 15:37:04
Do olek: Przepraszam ile minęło od wyborów? W skali Polski ponad pół miliona obywateli wyszło jak w latach 80 tych na ulice, słaba ocena sytuacji? "Nie sądzę"!
Zgłoś
O olek 2016-01-15 15:20:09
Słaba ocena aktualnej sytuacji politycznej w RP , obecni rządzący wybrani w demokratycznych wyborach i Pan Prezydent są ludźmi , którym Rodacy dali mandat zaufania i mają prawo zmieniać Ojczyznę po elicie wzajemnej adoracji przez 8 lat PO-PSL.
Zgłoś
PM Polak mały 2016-01-15 15:04:09
Szanowny Panie Bronisławie wygraną mieliście w kieszeni, brak organizacji dyplomatycznej ze strony organizatorów spotkań i przegraliście! Przeciwnik z podsłuchów z postkomunistami wykorzystał brak dialogu, wpadka przy drugiej debacie i wiecie kogo macie!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!