Komentarze 1

DODAJ KOMENTARZ
SJ Seweryn Jan Stadnicki 2015-10-03 08:44:19
Jestem absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie. Specjalizuję się w logistyce paliw płynnych. Politycznie jestem związany z partią KORWIN, pełnię funkcję wiceprezesa lokalnych struktur tej partii w Bydgoszczy. Ubiegam się o mandat posła, gdyż zależy mi na rozwoju miejsca, w którym mieszkam. Uważam, że Nasz region jest wielokrotnie pomijany w istotnych kwestiach dotyczących rozwoju Naszego kraju. Opóźnienia w obiecywanych inwestycjach związanych m.in. z budową dróg spowodowały, że postanowiłem ubiegać się o mandat posła, by walczyć o Nasz region w sejmie. Mieszkam w Bydgoszczy, a pracuję w Nowej Wsi Wielkiej, dlatego każdego dnia stoję w korkach w drodze do pracy. Brak logicznej i spójnej strategii rozwoju dróg w Naszym regionie jest przyczyną problemów mieszkańców województwa Kujawsko-Pomorskiego. Dlatego jako poseł zrealizuje poniższe cele: Dla regionu:  MODERNIZACJA drogi nr 25 czyli rozwój kręgosłupa Kujawsko – Pomorskiego (Bydgoszcz – Inowrocław) poprzez budowę obwodnic Nowej Wsi Wielkiej, Złotnik Kujawskich, wiaduktów nad przejazdami kolejowymi oraz poszerzeniem drogi do 4 pasów.  BUDOWA aglomeracji bydgoskiej (integracja komunikacji i transportu z innymi miejscowościami). Dla kraju:  STOP islamizacji Polski (koniec z obecną polityką migracyjną Unii Europejskiej).  TAK dla obniżki podatków (likwidacja PIT,CIT,ZUS).
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!