XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
J ja 2016-01-15 11:19:48
Do RIO-wiec: Czeka 19% wyborców,a nie cała Polska.
Zgłoś
PS Polska się przebudziła 2016-01-13 16:06:48
Koniec kolesiostwa i paraliżu prokuratury, np. Jak w największej w historii powojennej Polski aferze gruntowej masowych zmian oznaczeń gruntów rolnych wszystkich klas w obrębach gmin itd.Popieram zapowiadane zmiany!
Zgłoś
P pokrzywdzona 2016-01-13 15:35:36
Do RIO-wiec: Rodaku widać nie miałeś do czynienia z prokuraturą , ja miałam straszną szkodę na swojej osobie z ramienia przestępców zorganizowanych, były mocne dowody , a prokurator odmawia wszczęcia dochodzenia , gdyż jest znikoma społecznie szkodliwość czynu , a to były ukradzione pieniądze , których nie mogę odzyskać od 2009 roku , więc nie wypisuj bzdur i nie rób żenady i drwin z Polaków RP , którzy mieli do czynienia z obecnymi prokuratorami od szczebla powiatowego , aż po Prokuratora Generalnego , to jest właśnie sitwa zorganizowana , broniącą nie pokrzywdzonego tylko przestępców.
Zgłoś
D Damian 2016-01-13 15:29:03
1Polecam artykuł Max Kolonko, który pokazuje, że Komorowski wraz z PO przez lata okradali Polskę i byli na usługach Niemców!!! Powinni za to wszystko odpowiedzieć przed nami, prawdziwymi POLAKAMI. Nie dajmy sobie dłużej mydlić oczu przez te niemieckie media. CZYTAJCIE JAK BYŁO!! bookstar.pl/8538
Zgłoś
R RIO-wiec 2016-01-13 15:19:40
Na reformę prokuratury czeka cała Polska. Wg Piotrowicza Polska to kto czy co ? On i jego partyjni kolecie z czasów komuny ?
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!