XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 6

DODAJ KOMENTARZ
P polka 2016-01-13 13:51:54
Do Krakus: trochę więcej szacunku i kultury na tym portalu , bez obrażania i urządzania sobie żartów z Polaków , proszę pisać na temat , a nie czepiać się drobnych błędów , których nie popełniłam , piszę w języku polskim , nie jestem obcokrajowcem. A ty Rodaku jesteś ideałem widać i nie popełniasz błędów ortograficznych , życzę uczestniczyć w licznych konkursach ortograficzno - gramatycznych i zdobywać trofea.
Zgłoś
S Stachu39 2016-01-13 11:04:48
Panie Gliński. O ile mi wiadomo to Ja również jestem właścicielem TVP a nie Pan, czy Pan Kurski. Również z mojego abonamentu pracownicy dostają pensję, tak więc proszę się miarkować z "tym, właścicielem"
Zgłoś
J J23 2016-01-13 01:17:19
Panie Profesorze, moje gratulacje - sam, nieprzymuszony, potwierdził Pan że działania poprzednich rządów były uprawnione, czyli że wasze skargi na ich niesprawiedliwość i prześladowanie waszych ludzi były bezzasadne. A kryteria takie jak rzetelność, obiektywizm, bezstronnośc to tylko zasłona dymna którą ogłupia się ciemna masę Kurskiego. Jeszcze raz gratutuje odwagi - z własnej woli stanął Pan w jednym szeregu z Wielopolskim, Szczęsnym Potockim itp. realistami.
Zgłoś
K Krakus 2016-01-13 00:24:52
Do polka: patriotyzm to także pisanie po polsku bez blędów ortograficznych i składniowych. Proszę wrócić do zerówki i pilnie się uczyć. Może za trzy lata zda Pani do pierwszej klasy podstawówki.
Zgłoś
P polka 2016-01-12 23:04:51
Do poldek: ty się Rodaku opamiętaj , zapominasz , że właściciel Skarb Państwa , a to właśnie rządzący są właścicielami mediów publicznych jak tvp 1 i 2 , info itd., przecież jest to telewizja właściciela i ma prawo dobieradź sobie obiektywnych , rzetelnych i kompetentnych dziennikarzy , przecież bzdury piszesz , pomyliłeś z telewizją komercyjną jak polsat, tvn itd. , które są żenadą i kpiną a nie mediami narodowymi.
Zgłoś
P poldek 2016-01-12 10:46:35
Jak on przeszedł od słowa demokracja, do słowa własność. Otóż panie Gliński -zwycięska partia jest zarządcą, a nie właścicielem mediów publicznych. Proszę o opamiętanie się!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!