XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
O2 ojciec 2 dzieci 2016-01-11 00:16:56
demokracja , to łamana była za rządów PO . Sam osobiście zbierałem podpisy pod referendum o sprzedaży naszych lasów państwowych, które chcieli najpierw doprowadzić do bankructwa a potem sprzedać , jak wszystko co polskie, co nasze. No pewnie, niech przyjdzie zagraniczny inwestor i niech on zbija kasę ,u nas ,na nas a ludziom płaci grosze.Zamiast dać polakowi szanse rozwoju i niech kasuje zagranicznych turystów w euro. Bo przecież Niemiec jak swoje lasy wyciął to bardzo chętnie by przyjechał na wczasy do naszego zielonego i pięknego kraju.Działania poprzedniego rządu więc dla mnie są nie logiczne z punktu widzenia patrioty, może to jacyś agenci Merkel. :) wracając do tematu to czemu P. P. Komorowski oraz PO wszystkie nasze zebrane podpisy schowali w szufladzie? to była demokracja ? gdzie wtedy byli ludzie z KODu ? Teraz jak ludzie wybrali PIS (bo już mają dość tyrania za 1500 zł na umowę śmieciową) , a PIS próbuje wprowadzić swoją politykę,to co zrobili politycy PO pobiegli z płaczem i z wymyślonym przez nich zamachem na demokracje do Brukseli.Oczywiście że ze strony rządu niemieckiego płyną skargi na rządy PISu, a co mają robić jak im takie interesy z przed nosa uciekają. Przecież ile zwykły Kowalski zarabia ich nie obchodzi, i że pracując na śmieciówce nie ma prawa do urlopu czy emerytury.liczy się tylko kasa i interesy
Zgłoś
K Kuruc 2016-01-10 20:48:41
Urzędnikom administracji skarbowej zapowiedziano że pracują tylko do czerwca. Potem weryfikacja. Według jakich kryteriów - patrz Łódź i kariera brata min. Waszczykowskiego.
Zgłoś
T TLu 2016-01-10 16:23:47
Komisja europejska jest niedemokratycznym ciałem. Komisarze zostali wybrani ze "swoich", nie było żadnych wyborów. Może by zacząć demokratyzować UE?
Zgłoś
P polka 2016-01-10 14:50:29
Cóż za nieodpowiedzialne i straszne metamorfozy wypowiada ten wysokiej rangi Europejczyk w stosunku do naszej Ojczyzny. Myślę , że powinien zatroszczyć się najpierw o sytuację wewnętrzną w swoim kraju , gdzie jak wiadomo przestępstwa w Kolonii itd. próbowano zamieść pod dywan.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!