XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
R Realista 2016-01-09 22:08:19
Do pracownik socjalny: Przepraszam i dziękuje za jasne przedstawienie sytuacji. Opierałem się na audycji w RMF w której usłyszałem wywiad z panią z ministerstwa która mówiła że do kontroli prawidłowości wydatkowania 500PLN będzie powołana osobna struktura administracyjna. I stąd sformułowanie o nowym zaciągu.
Zgłoś
PS pracownik socjalny 2016-01-09 21:33:16
Do Realista: trochę więcej szacunku dla tej kategorii pracowników w RP , nie wiem czy wiesz , że te świadczenia wychowawcze będą realizowane przez pracowników socjalnych w ponad 2400 miast i gmin w naszej Ojczyźnie i to nie są polskie urzędniczki z nowego zaciągu i nie uprawiają korupcji i nepotyzmu , mają zupełnie inny status , są to stanowiska urzędnicze i dotyczy ich ustawa o pracownikach samorządowych , gdzie nie ma żadnych zmian , człowieku to nie nowa ustawa o służbie cywilnej, więc najpierw pomyśl , a później pisz , a jak nie znasz tej materii prawa do nie wypisuj obelg i kłamstw.
Zgłoś
R Realista 2016-01-09 20:05:29
Do Kibic: Po co męczyć dzieciaka. Za stówkę polska urzędniczka z nowego zaciągu wszystko potwierdzi.
Zgłoś
K Kibic 2016-01-09 13:17:50
Ten system chyba sponsorował Ryanair: 1. w poniedziałek angole kontrolują czy dziecko jest w UK. Jest. 2. we wtorek dziecko leci do Polski - na lotnisku czeka dziadek lub babcia. Koszt lotu 158PLN w obie strony. 3. środa nasi urzędnicy stwierdzają że dziecko jest w Polsce. 4. czwartek - dziecko wraca do UK. Saldo operacji 342PLN do przodu + oczywiście socjal z UK. Wszyscy zarobili - Ryanair też.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!