REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Małgorzata Janicka

KOMENTARZE

• Wojtek 2015-10-14 17:59:00
    Wspaniała, dobra, ciepła osoba. Nie znam nikogo wśród znajomych, kto mówił by o niej inaczej. Pani Łucja chyba kieruje się jakąś niezrozumiałą dla mnie zawiścią. Małgosiu jestem z Tobą całym sercem.
  • Poza polityką 2015-10-13 23:56:22
    Śmieszne są osoby dające czerwone łapki przy mądrej i rzeczowej wypowiedzi Bezstronnej. Forum jest po to by oceniać dobrze albo źle, nie wszyscy są to w stanie zrozumieć jak widać.
  • Bezstronna 2015-10-10 22:03:03
    Do Kinga: Każdy ma prawo do własnej opinii. Tej dobrej i tej złej. Jeśli to forum ma służyć wyłącznie dobrym osądom to jest to bezcelowe i śmieszne.
  • Andrzej 2015-10-08 14:44:58
    Przepracowałem z Małgosią kilkanaście lat w jednej firmie. To wspaniała osoba i bardzo się cieszę widząc ją wśród kandydatów do sejmu. Takich ludzi nam potrzeba. Powodzenia Małgosiu!
  • Anka 2015-10-08 12:20:46
    wyglada to na jakas osobista krucjate wzgledem malgosi a nie dzialanie na rzecz ogolu dla jego dobra.... dlatego mowie pisz i zalatwiaj osobiste animozje na priv
  • Łucja 2015-10-08 10:12:57
    Do Małgorzata: Chcesz szczegółów? Żebyś się nie zdziwiła, na razie starałam się Ciebie oszczędzić. Mogę się rozpisać, będzie wstyd. Jak sobie życzysz :)
  • Małgorzata 2015-10-08 09:52:18
    Do Łucja: Twierdzisz, że znasz mnie lepiej niż inni. Ja Ciebie nie znam, a przynajmniej nie znam nikogo o imieniu "Łucja". Zarzucasz mi amoralność? Na jakiej podstawie? Zarzut dla zarzutu?
  • Łucja 2015-10-07 23:03:27
    Do Anna: Dlaczego mam pisać na priv? Małgorzata chce być osobą publiczną i wystawia się na publiczne opinie, mam prawo domagać się aby osoby które chcą rządzić moim krajem były w porządku pod każdym względem.
  • Rozbawiony 2015-10-07 22:41:15
    Do Kinga: Czy to kącik wzajemnej adoracji gdzie można uprawiać tylko wazeliniarstwo a negatywne opinie zgłaszać na policję? Takich polityków którzy straszą policją i każą o sobie mówić jedynie w superlatywach już mieliśmy u władzy i nie chcemy więcej. Forum jest po to by każdy mógł wyrazić opinię.
  • Kinga 2015-10-07 20:03:52
    Małgosiu jeżeli pani Łucja nadal bezpodstawnie będzie cię obrażać to po prostu zgłoś to na policje oni po IP komputera znajdą tą osobe.
  • Frymarska Teresa 2015-10-07 18:20:52
    Do Łucja:Pani chyba nie zrozumiała mojego wpisu ja się wypowiedziałam pozytywnie o Małgorzacie ,a czepia się pani sama nie wie czego,żeby się żle o kimś wypowiedzieć powinno się mieć odwagę cywilną się przedstawić i podać swoje nazwisko skoro pani się wstydzi swego nazwiska to proszę się byle czego nie czepiać i publicznie nie wypisywać żle o kimś kogo się nie zna i nie widziała pewnie pani Małgosi na oczy -proponowała bym żeby pani przeprosiła na forum wszystkich którzy znają Małgorzatę bo nie tylko pani obraża ją ale i nas
  • Anna 2015-10-07 17:10:14
    Malgosia jest dobra uczynna zyczliwa osoba... jeeli Lucja ma jakies osobiste doswiadczenia to niech zalatwia to prywatnie a nie bawi sie w dziecinne gierki.... takie rzeczy to prosze na priv... obrazona dume tez prosze na priv skoro to prywatna uraza ....
  • Małgorzata 2015-10-07 16:50:49
    Do Łucja: Kim jesteś Łucjo? Znamy się? Nie przypominam sobie nikogo o tym imieniu.
  • Małgorzata 2015-10-07 16:48:20
    Do Łucja: Kim jesteś Łucjo? Znamy się, bo nie przypominam sobie nikogo o tym imieniu.
  • Łucja 2015-10-06 23:32:11
    Do Teresa Frymarska[Rymek]96: Po trupach do celu, jakie to prawdziwe w tym przypadku. A moralność? Małgosiu, wiesz dobrze jak to z tą moralnością u Ciebie jest, prawda? Tylko ludzie Ciebie prawdziwej nie znają :)