XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 30

DODAJ KOMENTARZ
W Wojtek 2015-10-14 17:59:00
Wspaniała, dobra, ciepła osoba. Nie znam nikogo wśród znajomych, kto mówił by o niej inaczej. Pani Łucja chyba kieruje się jakąś niezrozumiałą dla mnie zawiścią. Małgosiu jestem z Tobą całym sercem.
Zgłoś
PP Poza polityką 2015-10-13 23:56:22
Śmieszne są osoby dające czerwone łapki przy mądrej i rzeczowej wypowiedzi Bezstronnej. Forum jest po to by oceniać dobrze albo źle, nie wszyscy są to w stanie zrozumieć jak widać.
Zgłoś
B Bezstronna 2015-10-10 22:03:03
Do Kinga: Każdy ma prawo do własnej opinii. Tej dobrej i tej złej. Jeśli to forum ma służyć wyłącznie dobrym osądom to jest to bezcelowe i śmieszne.
Zgłoś
A Andrzej 2015-10-08 14:44:58
Przepracowałem z Małgosią kilkanaście lat w jednej firmie. To wspaniała osoba i bardzo się cieszę widząc ją wśród kandydatów do sejmu. Takich ludzi nam potrzeba. Powodzenia Małgosiu!
Zgłoś
A Anka 2015-10-08 12:20:46
wyglada to na jakas osobista krucjate wzgledem malgosi a nie dzialanie na rzecz ogolu dla jego dobra.... dlatego mowie pisz i zalatwiaj osobiste animozje na priv
Zgłoś
Ł Łucja 2015-10-08 10:12:57
Do Małgorzata: Chcesz szczegółów? Żebyś się nie zdziwiła, na razie starałam się Ciebie oszczędzić. Mogę się rozpisać, będzie wstyd. Jak sobie życzysz :)
Zgłoś
M Małgorzata 2015-10-08 09:52:18
Do Łucja: Twierdzisz, że znasz mnie lepiej niż inni. Ja Ciebie nie znam, a przynajmniej nie znam nikogo o imieniu "Łucja". Zarzucasz mi amoralność? Na jakiej podstawie? Zarzut dla zarzutu?
Zgłoś
Ł Łucja 2015-10-07 23:03:27
Do Anna: Dlaczego mam pisać na priv? Małgorzata chce być osobą publiczną i wystawia się na publiczne opinie, mam prawo domagać się aby osoby które chcą rządzić moim krajem były w porządku pod każdym względem.
Zgłoś
R Rozbawiony 2015-10-07 22:41:15
Do Kinga: Czy to kącik wzajemnej adoracji gdzie można uprawiać tylko wazeliniarstwo a negatywne opinie zgłaszać na policję? Takich polityków którzy straszą policją i każą o sobie mówić jedynie w superlatywach już mieliśmy u władzy i nie chcemy więcej. Forum jest po to by każdy mógł wyrazić opinię.
Zgłoś
K Kinga 2015-10-07 20:03:52
Małgosiu jeżeli pani Łucja nadal bezpodstawnie będzie cię obrażać to po prostu zgłoś to na policje oni po IP komputera znajdą tą osobe.
Zgłoś
FT Frymarska Teresa 2015-10-07 18:20:52
Do Łucja:Pani chyba nie zrozumiała mojego wpisu ja się wypowiedziałam pozytywnie o Małgorzacie ,a czepia się pani sama nie wie czego,żeby się żle o kimś wypowiedzieć powinno się mieć odwagę cywilną się przedstawić i podać swoje nazwisko skoro pani się wstydzi swego nazwiska to proszę się byle czego nie czepiać i publicznie nie wypisywać żle o kimś kogo się nie zna i nie widziała pewnie pani Małgosi na oczy -proponowała bym żeby pani przeprosiła na forum wszystkich którzy znają Małgorzatę bo nie tylko pani obraża ją ale i nas
Zgłoś
A Anna 2015-10-07 17:10:14
Malgosia jest dobra uczynna zyczliwa osoba... jeeli Lucja ma jakies osobiste doswiadczenia to niech zalatwia to prywatnie a nie bawi sie w dziecinne gierki.... takie rzeczy to prosze na priv... obrazona dume tez prosze na priv skoro to prywatna uraza ....
Zgłoś
M Małgorzata 2015-10-07 16:50:49
Do Łucja: Kim jesteś Łucjo? Znamy się? Nie przypominam sobie nikogo o tym imieniu.
Zgłoś
M Małgorzata 2015-10-07 16:48:20
Do Łucja: Kim jesteś Łucjo? Znamy się, bo nie przypominam sobie nikogo o tym imieniu.
Zgłoś
Ł Łucja 2015-10-06 23:32:11
Do Teresa Frymarska[Rymek]96: Po trupach do celu, jakie to prawdziwe w tym przypadku. A moralność? Małgosiu, wiesz dobrze jak to z tą moralnością u Ciebie jest, prawda? Tylko ludzie Ciebie prawdziwej nie znają :)
Zgłoś
D Dorota 2015-10-06 10:53:39
Jedna z najbardziej zaangażowanych osób w Ruchu na Pomorzu. Małgosia dała się poznać jako osoba niezwykle wytrwała w propagowaniu JOW nie tylko w swoim okręgu, za co serdecznie dziękuję:)
Zgłoś
K kryho62 2015-10-02 21:42:52
Do Łucja: A jakie wartości pani prezentuje,czy raczej jaką opcję polityczną.Proszę się przedstawić,każdy może kogoś opluwać chowając się za anonimowym nickiem.Proszę o argumenty,a jeżeli takich nie ma to proszę nie zabierać głosu,bo takich trolli nie będziemy tutaj tolerować.Małgorzata to osoba bardzo uczciwa,walczy o przywrócenie godności Polakom w strukturach Ruchu Kukiza od kiedy powstał tu na Pomorzu.Wszystko co robiła i robi jest moralne w przeciwieństwie do pani. Nie znając osoby obraża ja pani tu na forum ,to jest właśnie niemoralne.
Zgłoś
TF Teresa Frymarska[Rymek]96 2015-10-02 18:16:31
Pani Małgorzata jest osobą bardzo moralną i bardzo zaangażowaną w to co robi znamy się od bardzo dawna i napewno gdy zostanie wybrana w tych wyborach da z siebie wszystko bo robi to dla nas wszystkich nie oczękując wdzięczności za to co robi taka jest odkąd ją pamiętam ,,po trupach a dojdzie do celu"i proszę pani Lucjo najpierw zastanowić się nad tym co się piszę a dopiero wypowiadać się na czyjś temat,trzymamy kciuki Małgorzto za ciebie powodzenia
Zgłoś
AK Andrzej Kania Tramway 2015-10-02 15:09:36
Do Łucja: A może się Pani podpisze imieniem i nazwiskiem, no tak ale Trolle muszą się ukrywać i ciężko wymagać od kogoś co tylko pluje, obywatelskiej odwagi.....
Zgłoś
T Tadeusz 2015-10-02 14:24:43
Do Łucja: Pani Łucjo nie wiem , czy zna pani Małgosię? Ja poznałem Małgosię po założeniu komitetu referendalnego do spraw Jednomandatowych Okręgów Wyborczych , jakieś parę miesięcy temu. Od tamtego czasu wspólnie propagowaliśmy i propagujemy ten system ordynacji wyborczej. Małgosia zawsze pierwsza angażowała się we wszystkie akcje związane z JOW a także brała w obronę osoby pokrzywdzonych przez system. Sama zresztą jest też taką osobą. Widzę ze w tej ocenie nie jestem osamotniony. Kingę która jest osobą czynnie udzielającą się w pomocy dla bezdomnych zwierząt i zna Małgosię i mnie również oburzył pani wpis. Myślę że nie do końca pani przemyślała swój wpis, lub jest to działanie celowe na niekorzyść Małgosi, a to już jest skromnie pisząc nieładnie.
Zgłoś
K Kinga 2015-10-02 10:25:50
Znam Małgosie i mam takie samo zdanie jak Tadeusz jest ona osobą uczciwą i moralną. Wpis pani Łucji to po prostu nieudany hejt przedwyborczy.
Zgłoś
G Grażyna 2015-10-02 10:11:50
Do Łucja: jakich amoralnych ??? na jakiej podstawie wystawia pani komus swiadectwo moralnoeci nie znajac go... powodzenia p Małgorzato ;) serdecznie pozdrawiam
Zgłoś
Ł Łucja 2015-10-01 22:51:57
Do Tadeusz: Osoba o wartościach moralnych? Chyba amoralnych! To jakiś skandal!
Zgłoś
WZ wojciech z bagien 2015-09-29 19:21:12
Powodzenia Małgosiu! Głosuję na Ciebie.....
Zgłoś
R Radek 2015-09-25 23:38:25
Przesympatyczna osoba - mam o Małgosi, jak najlepsze zdanie! :)
Zgłoś
SZ Stefan Ziółkowski 2015-09-25 23:03:09
Pani Małgosia jest niezwykła, wrażliwa i twarda jak skała jednocześnie, możemy zmienić Naszą Polskę ufając właśnie takim Ludziom- bezwzględnie uczciwym i gotowym do działania na rzecz nas wszystkich.
Zgłoś
M Michał 2015-09-25 11:07:33
Pani Małgorzata jest osobą godna zaufania. Jest szczególnie godną polecenia kandydatką osobom zainteresowanym rozwiązaniu problemów kredytów denominowanych do franków i innych bankowych pułapek. Jest od dawna bardzo aktywną dzialaczką na tym polu. Polecam.
Zgłoś
T Tadeusz 2015-09-25 08:51:35
Małgosia jest członkiem ruchu Pawła Kukiza Kukiz 15. Brała czynny udział w lokalnym komitecie referendalnym w Gdyni, osoba uczciwa o głębokich wartościach moralnych i patriotycznych. Dzielna propagatorka idei zmiany obecnej ordynacji wyborczej na ordynację jednomandatowych okręgów wyborczych. Osoba delikatna a zarazem dzielna wojowniczka. Małgosiu życzę tobie powodzenia w tych wyborach.
Zgłoś
ZW ZENEK W. 2015-09-24 15:03:08
BRAWO MLGOSIU--!!!!!
Zgłoś
K kryho62 2015-09-23 23:54:56
Ta pani to prawdziwa woJOWniczka, zagorzała zwolenniczka ordynacji większościowej JOW. Upatruje w niej szansę dla samostanowienia narodu o losach Polski.Mimo chłodu,deszczu czy spiekoty dzielnie propagowała i niosła ideę JOW rodakom, aż do samego Referendum.Nie szczędząc swego czasu i środków. Jako jedna z wielu stek tysięcy poszkodowanych frnkowiczów,walczy z niesprawiedliwością jak się przytrafiła jej i wielu "Kowalskim"Jako posłanka,walczyłaby w sejmie o rozwiązania prawne ,które pozwoliłyby uwolnić ok.750tys.Polaków z pułapki kredytów frankowych.Uważa że banki w Polsce złamały prawo bankowe ,gdyż udzielając tychże kredytów ,w umowach stosowały niedozwolone klauzule abuzywne.Co w świetle prawa podważa stan prawny ,a wręcz powinno unieważnić takie umowy. To dobra kandydatka, której leży na sercu dobro ojczyzny.Uwierzyła w Ruch oddolny P.Kukiza,gdzie ludzie z pośród nas zwykłych obywateli, chcą walczyć o normalność w naszym kraju,chcą wybierać posłów w swoich okręgach,którzy tutaj mieszkają,żyją pośród nas i w sejmie będą reprezentować,naszą lokalna ojczyznę i nas wyborców.A nie jak w tej chwili że bossowie partii zrzucają nam spadochroniarzy tzw.BMW.Bierny mierny ale wierny. Który to wiele obiecuje,a potem nic nie realizuje bo jego szef i partia zapominają o pięknych obietnicach.I maja swoich wyborców w wielkim poważaniu.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!