Komentarze 9

DODAJ KOMENTARZ
P Polak 2017-10-19 19:46:27
Osoba bez choćby odrobiny godności i honoru. Po głosowaniu na dwie ręce Komisja Etyki Poselskiej powinna bez zbędnej zwłoki wyrzucić ją z Sejmu. Jak tak można???
Zgłoś
PZ precz z Sejmu z nią! 2016-12-30 23:59:47
Do Noe: Ta baba nie ma ani sumienia, ani godności. Po tym co odwaliła z głosowaniem za Morawieckiego powinna wylecieć natychmiast z Sejmu i to z dożywotnim zakazem politykierzenia. To jest ohydne i poniżej wszelkiej krytyki i wszelkich standardów. Precz z nią. Do garów, a nie w Sejmie zajmowac miejsce innym - każdy jest godniejszy od tej oszustki bez krzty godności.
Zgłoś
PZ precz z oszustką z Sejmu! 2016-12-30 23:56:27
WSTYDU, krowo, NIE MASZ! WYNOCHA Z SEJMU, TY OSZUSTKO! PRECZ!!!!!!!!!!
Zgłoś
N NOE 2016-04-14 21:07:38
Do Naród: "Naród" t.z. PO-PSL-SLD!! A teraz PO w NOWOCZESNYM wydaniu petruSSka !!! z kijowskim alimenciarzem na czele!!! Pani Zwiercan ma przynajmniej SUMIENIE !!! Proszę się nie martwić i na stałe przejść do PIS!!!Pozdrawiam ...... A swoją drogą to jak Kukiz może kumać się że ZŁODZIEJAMI!!! i NA DODATEK NA RZUCAĆ INNYM w brew swoim przekonaniom jak ma GŁOSOWAĆ!!!
Zgłoś
B Bartek 2016-04-14 18:47:58
Po ostatnim głosowaniu pani poseł musi zrzec się mandatu i nie ma wyjątku.
Zgłoś
M Mefisto 2016-04-14 17:42:57
Pani Małgosiu, przesadziła Pani na tym głosowaniu. Honor wymagałby oddać mandat poselski. Bardziej uczciwi czekają na swoją szansę. Trzeba robić miejsce młodym.
Zgłoś
N Naród 2016-04-14 13:28:11
Pani już nie jest dla mnie posłem, ma Pani legitymację poselską ale nikogo już Pani nie reprezentuje oprócz siebie.
Zgłoś
W wyborca 2016-04-14 11:33:37
gratuluję głosowania na dwie ręce ...brawo pani poseł, tak trzymać ! Wpisuję się pani na dwie ręce w "bardzo dobrą zmianę"
Zgłoś
A As 2016-02-08 20:34:33
Gdzie mogę pobrac listy do podpisów przeciw imigrantom jestem z okolic Gdyni
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!