XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
M Maciejcz11 2015-10-05 08:36:02
prawy człowiek, uczciwy i rzetelny.
Zgłoś
2015-10-01 10:54:38
Zebrać o glosy
Zgłoś
2015-09-18 11:35:27
ale konkretnie, coś pan zrobił? i co pan chce zrobić, poza dorwaniem sie do koryta
Zgłoś
F frymark 2015-09-16 15:04:27
I to wszystko szkoda że tak mało!!!
Zgłoś
KU Krzysztof Urban 2015-09-12 18:06:19
Krzysztof Urban – lat 36, zamieszkały w Gniewie – animator społeczeństwa obywatelskiego, wykształcenie wyższe - historyk. Najważniejsza dla mnie jest aktywność, zarówno społeczna, intelektualna jak i fizyczna. Jestem animatorem, menadżerem kultury i lubię sprawiać by się działo, a nawet więcej, żeby innym się chciało chcieć jak czasem mi się nie chce. Nie lubię bierności i uważam, że każdy ma moc sprawczą by zmieniać świat, by się żyło lepiej. Wystarczy się zaangażować. Od zawsze ceniłem sobie oddolne inicjatywy, a taką jest Ruch Kukiza. Działając w organizacjach pozarządowych nauczyłem się dostrzegać problemy i szukać rozwiązań. Coraz częściej rozwiązania dostrzeganych problemów wymagają zamian prawnych. Dlatego na poziomie samorządowym udzielam się w radach organizacji pozarządowych, które opiniują i współtworzą lokalne rozwiązania prawne. Czynnie też włączam się w konsultacje zmian prawa na poziomie ogólnokrajowym, a czasem i europejskim. Wiem iż do wdrożenia wielu rozwiązań potrzebne jest bezpośrednie zaangażowanie w politykę.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!