Komentarze 19

DODAJ KOMENTARZ
G Generał 2015-10-27 08:33:56
Do Draniu: Aby w latach 1981-1989, zostać żołnierzem zawodowym, trzeba było należeć od takiej organizacji jak PZPR. Więc nie pierdziel Draniu, że jesteś czysty !!!
Zgłoś
D Draniu 2015-10-22 08:20:43
Nigdy nic takiego nie podpisywałem , nigdy też nie należałem do żadnej organizacji politycznej. Amen ...
Zgłoś
K Kukizowiec 2015-10-21 19:44:47
Do Draniu: Pisze Pan o wielu żołnierzach, którzy nie podpisywali. A Pan podpisał lojalkę? Nie atakuje Pana - po prostu skoro już Pan na ten zarzut odpowiedział osobie o nicku Obserwator to wypadałoby też powiedzieć czy Pan osobiście podpisał czy nie i sprawa by była zamknięta.
Zgłoś
D Draniu 2015-10-12 20:40:22
Do obserwator: Ile masz lat człowieku, że piszesz takie bzdury? Chyba , że Sam lub Twoi bliscy miałeś do czynienia z takim procederem i teraz twierdzisz, że wszyscy żołnierze podpisywali jakieś tam "lojalki". Mogę zapewnić, iż znam wielu żołnierzy, którzy służyli w tamtych czasach i nic nie podpisywali. Myślę , że wiele zacnych nazwisk żołnierzy służących do dziś miało bo Tobie kolego za złe, to co piszesz. Od takich oskarżeń jest IPN i myślę, że czas się ujawnić Panie M, a nie podpisywać się jako Obserwator. Pozdrawiam
Zgłoś
O obserwator 2015-10-12 10:04:24
Do Draniu: Nie było moim zamiarem obrażanie pana przez użycie słowa Trep - jeżeli tak to pan odebrał to przepraszam. Chodzi mi raczej o to, że bycie zawodowym wojskowym w czasach komuny było związane z podpisywaniem różnego rodzaju ''lojalek'' z systemem komunistycznym - czyż nie ? Tam wrogów komuny w tamtych czasach w szeregach wojskowych zawodowych nie było a tym bardziej ''antysystemowcow''
Zgłoś
D Draniu 2015-10-11 16:00:01
Do obserwator: TREP - rzeczownik, rodzaj męski 1. but mający drewnianą podeszwę 2. slang. żołnierz zawodowy Dla prawdziwego żołnierza nie ma w tym obrazy. Tylko jeżeli ktoś jest nieukiem i nie był nigdy w wojsku , bo wykpił się złym stanem zdrowia najczęściej u lekarza Psychiatry nie może wiedzieć że stwierdzenie "Trep" w wojsku po pierwsze już nie istnieje, gdyż mamy wojsko zawodowe a po drugie slang ten dotyczył wyłącznie żołnierzy posiadający bezpośrednich podwładnych, czyli minimum dowódcy drużyny. W lotnictwie takie to stwierdzenie nie padało ze względu na specyfikę pracy przy samolotach. Tyle mojego wyjaśnienia. Jeżeli mi zazdrościsz pozycji lidera na tych listach to jest mi przykro spróbuj innej formy rywalizacji. Jeżeli nadal chcesz drążyć te tematy to poszukaj innych argumentów, bo pytania typu IPN i wojsko już są przebrzmiałe i jak dobrze wiesz rzekomy Obserwatorze mnie tym nie sprowokujesz, bo nie mam sobie nic do zarzucenia.
Zgłoś
G Gary 2015-10-11 15:02:07
Do obserwator: Obserwatorze, nie jestem wulgarny. Przynajmniej mam odwagę się przedstawić. Taki właśnie z Ciebie obserwator. Zwykły tchórz!
Zgłoś
O obserwator 2015-10-10 23:10:29
Do Gary: Czy ty czasem nie jesteś synem tego zawodowego żołnierza z lat 80tych ? :) Syn agituje za ojcem to normalne ale chociaż trochę grzeczniej mógłbyś to robić bo robisz ojcu niedźwiedzią przysługę robiąc to w prostacki i wulgarny sposób. Kto w tamtych czasach był zawodowym żolnierzem zostawiam do oceny wyborcom - powiem tylko, że w ich szeregach przeciwników komuny tam nie bylo :) Teraz rozumiemem Mariusz Draniewicz jest ''antysystemowcem'' hehehe - dobre !
Zgłoś
G Gary 2015-10-10 15:45:59
Do obserwator: Trepem jesteś Ty... do tego durnym!
Zgłoś
O obserwator 2015-10-09 22:40:50
Zawodowy trep za komuny - wszystko na temat - normalny czlowiek nie byl trepem w tamtych czasach
Zgłoś
G Gary 2015-09-22 10:22:59
Człowiek prawy, dobrze wykształcony, godny zaufania. Osoba, która jako były żołnierz zawodowy spojrzy obiektywnie na sytuację obronną kraju, a jako długoletni i doświadczony przedsiębiorca będzie się starał poprawić stosunek państwa do ludzi, chcących się rozwijać w trudnym świecie biznesu. Zdecydowanie najlepszy kandydat z listy KWW Kukiz'15. Ja zagłosuję na niego na pewno
Zgłoś
D Draniu 2015-09-18 13:16:15
Do Jacek: Ups!!! Zła informacja. Jest wyraźnie napisane: Techniczna Szkola Wojsk Lotniczych a nie Łączności...
Zgłoś
J Jacek 2015-09-18 12:04:50
Jako zawodowym żołnierzu łączności co może mówić?
Zgłoś
LS Luc Star 2015-09-14 19:13:59
Prawdziwy WoJOWnik! Dobra dusza, inteligentny człowiek. nadzieja na skruszenie zabetonowanej sceny politycznej i mocne uderzenie w system.
Zgłoś
J JerzyNowicki 2015-09-14 16:39:32
popieram Wojownik jak stal :)
Zgłoś
D Draniu 2015-09-12 18:35:40
Do pyton: Pytaj w IPN.
Zgłoś
D Draniu 2015-09-12 18:31:26
Do ptyon: Nic ... :)
Zgłoś
P ptyon 2015-09-09 22:28:21
A co o kandydacie mówi IPN?
Zgłoś
P pyton 2015-09-09 22:26:53
A co o kandydacie mówi IPN?
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!