Komentarze 97

DODAJ KOMENTARZ
BG Barbara Gdańsk 2018-08-26 10:07:18
Tyle dobrego robi dla innych, pomaga potrzebującym, nigdy się tym nie chwali. Zaradny, przedsiębiorczy, kulturalny, a przy tym skromny chłopak
Zgłoś
PZ Piotr Z. 2018-08-13 07:05:05
Zaangażowanie społecze, wrażliwość na problemy mieszkańców i nie tylko oraz zwykła ludzka uczciwość i przyzwoitość stawia pana Jacka w gronie ludzi najwyższego uznania
Zgłoś
P Patriota 2017-12-10 23:57:54
Do Marek : Ty (...), widziałeś jego date urodzenia? Chyba w podstawuwce tym ubekiem by musiał być
Zgłoś
R Roman 2017-09-26 23:30:47
Palikociarz i zwykły karierowicz bez matury, który tylko liczy na stołek. Całe szczęście nie widać, aby w jakikolwiek sposób działał w Gdańsku, mam nadzieję, że zrezygnował z ruchu Kukiza, w innym przypadku na pewno na nich nie zagłosuję.
Zgłoś
B beka 2017-04-25 17:09:29
Ludzie jak łatwo jest was nabrać?!!! Oglądałem jego spot wyborczy gdzie pluje na Palikota, to co pluje na siebie? Oczywiście że cyniczny karierowicz. Ktoś pytał kto go lansuje. Jest taki drugi palikotowiec na samej górze Ruchu K. Pan P. i razem filtrują kogo wywalić w Gdańsku a kogo dołączyć. Po co, aby mieć większość na walnym. Jacuś będzie pewnym kandydatem na prezydenta Gdańska a to wypromuje go na upragniony stołek przy korycie na Wiejskiej. Szkoda tylko że Kukiz tego nie kontroluje a to niszczy ruch. Ale sprawiedliwość losu czasem zaskakuje, tylko trzeba jej trochę pomagać ... Panie Jacusiu buziaczki prosto od znanego ci biustonosza. ;-)
Zgłoś
M Mareczek 2017-01-02 05:48:15
Do Paweł: Paweł, wiesz co ty możesz sobie zrobić z tym poleceniem? Ta jest. Głęboko.
Zgłoś
M Mareczek 2017-01-02 05:19:55
Do 1980: Spoko, Kania sobie w końcu nagrabił szczęścia... Już Ludzie pracują nad tym.
Zgłoś
M Mareczek 2017-01-02 05:15:41
Do Andrzej Kania Tramway : Ty do Ludzi nie masz prawa mówić nie pytany. Grasz gangstera, a takich rzeczy nie wiesz? Nie nauczyli pod celą? O, to cielęcinka będziesz dla Ludzi...
Zgłoś
M Marek 2017-01-02 05:10:49
Do Edek : Racja, to (...) cwel jakiś ubecki. A stara mądrość Ludzi mówi: na każdego kozaka znajdzie się jeszcze większy kozak...
Zgłoś
JH Jacek Hołubowski 2016-02-15 13:38:15
Do Tomasz Jaworski : Odpowiem, choć wiem, że to pisał ten popapraniec i nieudacznik, pseudo dziennikarzyna , pijak K. M. Z. A więc mam gdzieś światopogląd taki czy inny, Ruch Kukiza nie ma światopoglądu, jest ruchem Polaków, którzy chcą zmian, poprawy jakości życia, możliwości rozwoju, godnej pracy itp. Sam Paweł Kukiz to wielokrotnie powtarzał, więc daruj sobie te wywody o światopoglądach bo się kompromitujesz
Zgłoś
JH Jacek Hołubowski 2016-02-15 13:31:11
Do Tomasz Jaworski :
Zgłoś
K ktosik 2015-12-28 00:15:20
I po wyborach. Pan Hołubowski nie jest poslem i pewnie w tej kadencji juz nie nim zostanie. Nie wiem ile jest prawdy w tym co tu napisane, moge tylko mowic o tym, co sam widzialem i slyszalem. A slyszalem slowa pana Hołubowskiego w Gdyni, gdy dowiedzial sie, ze nie zostal wybrany do pierwszej trojki kandydatow z listy Kukiz'15 (pierwsza wersja list), ktore brzmialy: "Rezygnuję z wszelkich stanowisk i z dzialalnosci w Ruchu Kukiza". Wnioski kazdy moze wyciagnac sam.
Zgłoś
TJ Tomasz Jaworski 2015-10-23 08:34:16
Chciałem na pana Hołubowskiego zagłosować bo sympatyzuję z Kukizem i chyba jako jedyny ma pan plakaty w Gdańsku ale po przeczytaniu komentarzy tutaj zrezygnowałem. Pańska osoba nie rysuje sie aż tak różowo jak widzę. Jest pan zwykłym karierowiczem bo na siłę chce się pan przykleić gdzieś. Co ma wspólnego Ruch Palikota w którym pan był z Ruchem Kukiza??? Jak pan trafił do Ruchu Kukiza? Przecież to dwa odmienne światopoglądowo ugrupowania. Jak tak można robić panie Hołubowski?
Zgłoś
K KLIENT 2015-10-16 22:59:35
Kupiłem od Ciebie koszulkę pod nazwą "KUKIZ ARMY", o paragonie mogłem tylko pomarzyć ...czy to ma być uczciwość,przejrzystość i transparentność z Twojej strony ? Błazenada !!!
Zgłoś
K Kor 2015-10-15 19:44:23
Do Grzegorz : Mowiac o ''sztabie'' Jacka Holubowskiego masz rozumiem na mysli tego lysego miesniaka co pobil byla jedynke na liscie Kukiza w Gdansku. No to faktycznie wielki i silny ma sztab Holubowski bo wiecej przy nim nikogo nie ma :) Jak ktos tez juz zauwazyl - z racji swojego wyksztalcenia rosnie nam nowy lewacki (namaszczony przez Palikota) Nikodem Dyzma :)
Zgłoś
MW Maciej wojownik 2015-10-15 17:22:09
Do Kajetan G.: Zgadzam się to świetny kandydat.
Zgłoś
KG Kajetan G. 2015-10-13 16:17:30
Do Grzegorz : Miałem okazje niedawno rozmawiać osobiście z p. Jackiem na ulicy jak rozdawał ulotki, przysłuchiwałem się również dyskusji z innymi mieszkańcami, niesamowicie szczery, uprzejmy i kompetentny człowiek. Przepraszam panie Jacku bo wcześniej uległem tym pszkwilom na pański temat. Ile trzeba mieć w sobie nienawiści i jak podłym trzeba być żeby tak oczerniać ludzi, podejrzewam że to jeden człowiek bo nigdy się nie podpisał. POWODZENIA PANIE JACKU!!!
Zgłoś
G Grzegorz 2015-10-13 16:06:16
Do Kor: No to dziwne bo chyba ze wszystkich kandydatów ma najliczniejszy sztab wolentariuszy i sympatyków, a na jego prelekcje przychodziło po kilkadziesiąt osób. Nie przypominam sobie żeby którykolwiek z pozostałych kandydatów w ogóle cokolwiek zorganizował i teraz w kampanii to najlepiej widać, kto jest najbardziej zaangażowany.
Zgłoś
E Edek 2015-10-13 11:46:50
Do magister: Rośnie nam nowy Nikodem Dyzma !!!
Zgłoś
M magister 2015-10-13 11:40:40
Jacek, pochwal się wreszcie swoim wykształceniem !!! Pragnę Tobie przypomnieć, że Nikodem Dyzma miał skończone kilka klas szkoły podstawowej i zrobił karierę w polityce, ale wiemy jak to się skończyło !!!
Zgłoś
K Kor 2015-10-12 16:49:37
Do Paweł: Z kim do roboty?? Z Jackiem Hołubowskim? Przecież on zostawi wszystkich na lodzie jak juz to wielokrotnie robił z ludźmi - jedyną zdolność jaką zauważyłem u Jacka Hołubowskiego to zdolność do zniechęcania ludzi do siebie. Przez tego byłego członka ruchu Palikota wiele wartosciowych ludzi wyszło z listy w Gdansku. Nadzieja w tym, że mądrzy ludzie poczytają i dowiedzą się o prawdziwym obliczu Jacka Hołubowskiego i zagłosują na inne osoby na liście bo jeszcze kilka fajnych osób na niej można znaleźć.
Zgłoś
P Paweł 2015-10-11 11:29:35
Zamknąć ryje i brać się do roboty! WSZYSCY!!!
Zgłoś
1 1980 2015-10-08 14:18:42
Do Pana Jacka Hołubowskiego: Niestety mimo wielu próśb ludzi tutaj widzę, żeby pan jeszcze nie uzupełnił swoich informacji dla wyborców o swojej przeszłości w Ruchu Palikota oraz o swoim wykształceniu - czy nie uważa Pan, że zatajanie takich informacji przed wyborcami stawia Pana w wątpliwym świetle ? Chciałem się podpisać swoim imieniem i nazwiskiem ale obawiam się, że pański człowiek Andrzej Kania zrobi mi to samo co Załuskiemu - w obawie o swoje bezpieczeństwo nie uczynię więc tego.
Zgłoś
AK Andrzej Kania Tramway 2015-10-03 09:11:28
Dziękuje bardzo za komplement że jestem mięśniakiem , najwyraźniej ktoś nie wie że jestem otyły a nie umięśniony :) Co do wsadzania kogoś na listy to proszę się kontaktować z Pawłem Kukizem i radą społeczną, nie miałem takiej siły sprawczej aby ktokolwiek został umieszczony na liście. Nie rozumiem stwierdzenia że zwalczałem oponentów Jacka, prawie do końca przekonywałem kandydatów do nie rezygnowania z udziału w wyborach, również Krzysztofa, moim zdaniem Załuski był by dobrym zamknięciem listy a jako poseł zrobił by dużo dobrego. To ja go namówiłem na udział w wyborach. Rożnicę poglądowe na liście ale wspólny cel pokazały by że można się różnić ale dla Polski iść razem, szkoda że nie dotarło to do Krzysztofa. Proszę po raz kolejny o nie dorabianie ideologi, sprawa dotyczy mnie i Krzysztofa Załuskiego, nie ma tu innych podmiotów i tylko my bierzemy w tym udział. Są ponoć nagrania i są świadkowie , poczekajcie aż sprawa zostanie wyjaśniona.
Zgłoś
M Mariusz 2015-10-02 23:46:09
Do Edek : Masz rację w 100%. Tak trzymaj !!!
Zgłoś
M Mariusz 2015-10-02 23:09:25
Do Andrzej Kania Tramway : Chwaliłeś się, że przegrałeś sprawę w sądzie o naruszenie dóbr osobistych i musisz teraz ponieść koszty sądowe. Czy Ty człowieku myślisz głową czy tylko siłą? W tym przypadku naraziłeś swoją rodzinę na nieprzyjemności. Myśl głową człowieku myśl....albo skorzystaj z porady psychologa.
Zgłoś
E Edek 2015-10-02 16:23:13
Do Andrzej Kania Tramway : Wszyscy wojownicy na pomorzu wiedza, ze to ty wcisnales Holubowskiego na liste do sejmu Kukiz'15 i zwalczales kazdego kto powiedzial prawde o Holubowskim ze byl w Ruchu Palikota i ze ma lewackie poglady oraz jak on traktuje ludzi. Zaluski zostal przez ciebie pobity za to wlasnie, ze mowil prawde o lewackich pogladach Holubowskiego, jego przynaleznosci do Ruchu Palikota oraz o jego braku w wyksztalceniu. Zalosny jestes bo z braku argumentow do dyskusji posunales sie do rekoczynow - to sa gangsterskie metody zwalczania ludzi, ktorzy mowia prawde. Czy kandydat na posla, ktory otacza sie takimi miesniakami jak ty jest odpowiednim czlowiekiem zeby reprezentowac wojownikow z pomorza w sejmie i wprowadzac takie standardy uprawiania polityki jak fizyczne zastraszanie i bicie oponentow? Mam nadzieje, ze wyborcy to zweryfikuja .
Zgłoś
AK Andrzej Kania Tramway 2015-10-02 12:43:54
Ludzie proszę nie mieszać się w sprawy miedzy mną a Krzysztofem Załuskim , to nie dotyczy nikogo innego jak nas obu, nie dorabiajcie sobie ideologii. Tylko i wyłącznie dajecie pożywkę dla EGO urażonego człowieczka. Moja wersja wydarzeń jest zgoła odmienna i posiadam na to świadka oraz nagranie. Więc proponuję poczekać na wyniki pracy wymiaru sprawiedliwości a nie opierać się na artykułach i zeznaniom jednej tylko strony, które dość mocno różnią się od moich materiałów.
Zgłoś
C ciurlacpaliglupa 2015-10-01 23:08:53
Do Jacek Hołubowski: szczegolnie smiac bedzie sie sztrasenbana jak ja w pierdlu przecwela
Zgłoś
JH Jacek Hołubowski 2015-10-01 22:28:11
Do ciurlacpaliglupa: śmiechu warte :)
Zgłoś
C ciurlacpaliglupa 2015-10-01 20:36:12
Jak sie zleca wpierdol to trzeba myslec o skutkach. Już szumi w calej PL, ze palikociarz zlecil wpierdol;-)
Zgłoś
W Wnusia 2015-10-01 20:30:28
Chyba przegiąłeś Hołubowski. Twoj pies Tramwaj ciężko pobił dzisiaj człowieka którego tu opluwasz. Gratuluje wiernego psa.
Zgłoś
JH Jacek Hołubowski 2015-10-01 15:24:39
Do Krzysztof M. Załuski: To te wszystkie komentarze dotyczyły Ciebie? Skoro tak wnioskujesz to coś musi być na rzeczy
Zgłoś
KM Krzysztof M. Załuski 2015-10-01 12:51:29
parlament@ptwp.pl Szanowni Państwo, w związku z wielokrotnymi zniesławieniami i pomówieniami kierowanymi pod moim adresem oraz naruszeniem moich dóbr osobistych tj. przestępstwami wymienionymi w art. 212 k.k. oraz art. 216 k.k., do których dochodzi od pewnego czasu na Państwa portalu, domagam się podania numerów IP i innych danych, na podstawie których można zidentyfikować autora/lub autorów szkalujących mnie wpisów. Proszę również o ich natychmiastowe usunięcie. Moje żądanie dotyczy następujących wpisów: Mario 2015-10-01 10:28:38 Do Aga: Wielu porządnych wojowników na Gdańskiej liście jest, a zrezygnował, a raczej został wywalony tylko jeden oszust i nieudacznik, który nie potrafił nawet pięciu podpisów zebrać pod swoją kandydaturą niejaki pan/pani Krzysztof czy Maria, pseudo dziennikarz ONR Gdańsk 2015-09-30 22:23:42 Do Aga: Jak ktos ma na imię K. Maria to jest na pewno gejem czyli lewakiem, więc się już zamknij Popieram Jacka Hołubowski 2015-09-29 16:42:25 Do Republikanin Gdynia: Wywalili cię łachudro bo tylko pętałeś się szczułeś plułeś jadem i skomlałeś o papierosy marny dziennikarzyno bez mediów, poznali się na tobie mendo bezłuski to pognali i teraz miotasz się bo koryto już zapachniało nierobie jeden, a tu figa, nawet łajzo pięciu podpisów nie potrafiłeś zebrać. Jackowi do pięt nie dosięgasz i zazdrość cię zżera że chłopak sobie dobrze radzi i cieszy się szacunkiem i uznaniem Krzysztof 2015-09-29 16:33:58 Do Gdynia Patriotyczna: Tymi wieloma osobami jest Krystyna Marian Bezłuski ha ha ha Jacek Hołubowski 2015-09-29 16:30:57 Do Republikanin Gdynia: bezłuski miej odwagę i powiedz to oficjalnie a nie łżesz bezczelnie i ukrywasz się pod fałszywymi nikami tchórzu HA HA HA 2015-09-25 11:37:46 Do Zażenowana: Oj Załuski.... udławisz się w końcu tym jadem :) Przypominam, że pomówienie innej osoby, grupy osób, osoby prawnej, czy instytucji o postępowanie lub przymioty, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej albo narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, jest przestępstwem, które podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jeżeli sprawca dopuści się pomówienia za pomocą środków masowego komunikowania, np. na forum publicznym lub w internecie, jak miało to miejsce na Państwa portalu, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. pozostaję z szacunkiem Krzysztof M. Załuski redakcja@iriviera.pl +796549450
Zgłoś
J Johny 2015-10-01 10:55:15
Ponawiam apel (jak poprzednicy w tej dyskusji) do Pana Jacka Hołubowskiego ! Proszę na swoich materiałach informacyjnych umieścić fakt bycia w przeszłości członkiem lewicowego Ruchu Palikota - prosze nie oszukiwać wyborców poprzez zatajanie faktów ze swojej przeszłości politycznej.
Zgłoś
A Aga 2015-09-30 16:08:48
Jacek Hołubowski to lewak od Palikota z parciem na koryto. Idzie po trupach żeby tylko dostać się do koryta - ani pierwsza komisja nie umieściła go na liście, ani druga komisja weryfikacyjna nie umieściła go na liście a on znanym sobie sposobem się na niej znalazł. Jak juz ten lewacki palikotowiec się na tej liście znalazł to wielu fajnych ludzi wyszło z listy Kukiz'15 w Gdańsku bo nie chciało zostać na niej z takim człowiekiem jak Hołubowski. Tyle ode mnie - nie głosujcie na tego cwaniaka bo on juz wielu tzw WoJOWników ograł na pomorzu. Was też ogra jak na niego zagłosujecie.
Zgłoś
WJ Wojownik JOW 2015-09-30 15:25:26
Do Wioletta: Jacek przestań sobie wypisywać te bzdury pod różnymi nikami i tak nikt w to nie uwierzy, że to pisze jakaś Wioletta. Po za tym są inni bardzie uczciwi na liście, więc nie trzeba głosować na ciebie.
Zgłoś
W Wioletta 2015-09-30 15:06:58
Jacek Hołubowski to bardzo uczciwy człowiek. LUDZIE co z tego,że 2 lata temu był w ruchu Palikota liczy się to co teraz chce zrobić a nie to co było dwa lata temu . ludzie się zmieniają ważne jest to że Jacek Hołubowski chce zmienić nasze życie na lepsze. Niektórzy z nas mają już dzieci albo będą je mieli chcecie żeby wasze dzieci wyjeżdżały do Anglii do pracy żeby móc się utrzmać. Jacek Hołubowski to wszystko zmieni. więc prosze o głosy dla Jacka Hołubowskiego!!!!!!!!!!
Zgłoś
WJ Wojownik JOW 2015-09-30 09:13:55
Zmieniłem Zdanie!!! Nie będę głosował na takiego człowieka co ukrywał przed wyborcami brak wykształcenia i aktywizm u Palikota. Ostrzegam też innych przed tym człowiekiem, jeżeli raz oszukał , to będzie oszukiwał zawsze.
Zgłoś
KW Karolina W. 2015-09-30 07:28:18
Do Wojtek D. z Gdańska: a Ty się przedstawiłeś? Ewidentnie widać że te wszystkie popłuczyny szkalujące dobre imię porządnego i uczciwego człowieka pisze jedna i ta sama osoba która ma obsesje i zżera ją nienawiść
Zgłoś
WD Wojtek D. z Gdańska 2015-09-29 23:31:46
Do Karolcia: SPRAWIEDLIWY OBSERWATOR bardzo dobrze i odważnie skomentował Twój wpis. Karolcia jesteś osobą bardzo naiwną i zauroczoną tym panem. Dlaczego nie podałaś swoich danych osobowych tylko kryjesz się za nickiem. Nie bądź śmieszna !!!
Zgłoś
RG Republikanin Gdynia 2015-09-29 05:42:23
Jacek H. To zwykły oszust sprzeda Was za mieszek srebrników. Na spotkaniu w Gdyni powiedział oficjalnie, że ma w gdzieś pracę w Ruchu Kukiza, pozrywał ostentacyjnie z samochodu naklejki i opluwając znaki naszego Ruchu wyrzucił je do kosza. Jednak gdy wyczuł jak hiena,że można okłamując Radę Społeczną i Pawła Kukiza pozbyć się wartościowych ludzi na liście natychmiast to uczynił. Jeżeli jeszcze ktoś ma złudzenia, że ten człowiek jest uczciwy i będzie działał w zespole to powinien się leczyć psychicznie. To oszust który utopi Was w łyżce wody.
Zgłoś
GP Gdynia Patriotyczna 2015-09-28 07:59:07
Do Krzysztof: Cały czas widzę jednak, że Jacek Hołubowski nie podał informacji o tym, że był w Ruchu Palikota, mimo próśb wielu osób tutaj w komentarzach. Tu właśnie uwidać się jaki jest porządny i potwierdza się to, że porządni ludzie nie byli w Ruchu Palikota.
Zgłoś
K Krzysztof 2015-09-25 22:32:16
Chcę porządnego zaradnego, a przede wszystkim uczciwego i to jest Jacek Hołubowski, GŁOSUJĘ NA JACKA!!!
Zgłoś
J Jolcia 2015-09-25 21:15:02
Chcesz Lewaka od Palikota w Sejmie - glosuj na Jacka Holubowskiego !!! Jacek Holubowski jest w stanie zrobic wszystko zeby dostac sie do sejmowego koryta - pomoz mu - glosuj na lewackiego Holubowskiego - nie udalo mu sie z Palikotem to moze z Kukizem sie uda
Zgłoś
WJ Wojownik JOW 2015-09-25 20:42:34
Hołubowski jest OK. Będę głosował na niego
Zgłoś
SZ Sopot z Kukizem 2015-09-25 20:40:23
Czy tym jadem zieje podobno Przyjaciel Kukiza. Wstydź się człowieku. Chciałeś być dziennikarzem, ale twojego szmatławca nikt czytać nie chciał i padło. I teraz masz do wszystkich pretensje, że się Kukiz na Tobie poznał i skreślił z listy. Takich ludzi jak Ty Polska nie potrzebuje.
Zgłoś
PK Paweł K. 2015-09-25 20:31:26
Najlepszy kandydat na Posła do Sejmu RP z Pomorza
Zgłoś
GP Gdynia Patriotyczna 2015-09-25 12:26:15
Do HA HA HA : Prawda to nie jad. Ja rowniez oczekuje prawdy od kandyta do Sejmu. Jezeli ktos zaczyna klamac jeszcze jako kandydat to jak bedzie postepowal jak juz sie do tego sejmu dostanie? Panie Holubowski - niech Pan umiesci w swoim profilu, ze byl pan lewakiem w Ruchu Palikota. Niech Pan nie oszukuje wyborcow. To nie jad - to prosba o bycie szczerym
Zgłoś
Z Zażenowana 2015-09-24 22:59:17
Do Jacek Hołubowski: Panie Jacku - pan jest żenujący - to, że ktoś z przypadkowych ludzi podał informację do jakiegoś linku, którą jak widać pan cały czas skrzętnie ukrywa, że był pan w Ruchu Palikota. Proszę te dane umieścić w zyciorysie na stronie i pozwolić ocenić to wyborcom. A nie odsyłać do linku GW umieszczonego przez kogoś kto zna pana przeszłość polityczną . Żenada - żeby własnych prawdziwych poglądów politycznych się wstydzić - aby tylko do koryta się dostać :(
Zgłoś
H hói 2015-09-24 21:47:25
Do Sopocianka: dal 40 tysi?
Zgłoś
P Pauli 2015-09-23 21:01:06
Idealny kandydat do sejmu.
Zgłoś
K Karolcia 2015-09-23 20:51:45
Do SPRAWIEDLIWY OBSERWATOR: Każdy może przypisywać sobie wszystko szczególnie chować się pod anonimowym nikiem więc nie pierdziel ściemniaczu albo się przedstaw.
Zgłoś
SO SPRAWIEDLIWY OBSERWATOR 2015-09-23 11:19:54
Do Karolcia: Własny czas i własne pieniądze również włożyłem w kampanię prezydencką i referendalną Kukiza. NIE jeździłem za Kukizem po ośrodkach wczasowych, aby się przy nim lansować i robić z nim fotki, lecz ciężko pracowałem w terenie. WIĘC nie pierdziel głupot Karolcia, że temu człowiekowi nie mogę dorównać !!! Odeszłem z tego Ruchu, ponieważ nie mogę być utożsamiany z ludźmi co są tzw. KAMELEONAMI.
Zgłoś
JH Jacek Hołubowski 2015-09-22 20:59:57
Do Pawel : Podaj człowieku konkret a nie, bo pan gdzieś należał, w jednym z poprzednich komentarzy był udostępniony artykuł z gazety wyborczej, to było na podstawie wywiadu ze mną, więc niczego nie ukrywam.
Zgłoś
P Pawel 2015-09-22 17:43:10
Do Jacek Hołubowski: Panie Jacku - chce Pan konkretny przykład Pana lewackich poglądów - proszę bardzo : Pańska przynależność do lewackiego Ruchu Palikota. Zaprzeczy Pan przynależności do Ruchu Palikota? Jakich wiecej argumentów potrzebuje rozsądnie myślacy człowiek żeby poznać Pana poglądy? Pare osób poniżej domagało się transparentności - dołączam sie do tych osób. Proszę być transparentnym i nie chować do szafy swojej przeszłości w Ruchu Palikota. Zatajanie takich informacji przed wyborcami jest perfidnym kłamstwem z Pana strony. To to jest ta transparentność i uczciwość o którą chce Pan walczyć ???
Zgłoś
S Sajgon 2015-09-22 17:15:54
Do Gdynia Patriotyczna: Widać nie zrozumiałeś, ale to nie moja wina, Piłsudskiego tym bardziej. Całe szczęście, że Dmowskiego nie zacytowałem, bo byś go do PZPR, a przynajmniej do SLD zapisał.
Zgłoś
JH Jacek Hołubowski 2015-09-22 16:25:03
Do Gdynia Patriotyczna: Nigdy nie miałem ani lewackich ani prawackich poglądów, zawsze kierowałem się racjonalnym i zdroworozsądkowym podejściem do różnych spraw. Ten kto twierdzi że zmieniłem poglądy niech nie używa haseł tylko poda konkretny przykład.
Zgłoś
GP Gdynia Patriotyczna 2015-09-22 15:29:11
Do Sajgon: No to dałeś teraz czadu - Palikotowcy będą Piłsudskimi przyszłości !!! To ja chyba zacznę głosować na Palikota he he
Zgłoś
S Sajgon 2015-09-22 14:16:20
Do Gdynia Patriotyczna: Nie mam pojęcia co Jacek odpisze, ale dorzucę do tego tematu. Był taki jeden lewak co mu przeszło, a ujął to w ten sposób: "To­warzysze, jechałem czer­wo­nym tram­wa­jem soc­ja­liz­mu aż do przys­tanku "Niepod­ległość", ale tam wy­siadłem. Wy możecie jechać do stac­ji końco­wej, jeśli pot­ra­ficie, lecz te­raz przejdźmy na "Pan". Tym nawróconym socjalistą był niejaki Józef Piłsudski... A na zarzuty endecji odpowiedział tak: "Kto nie był socjalistą za młodu, ten na starość będzie skurwxxxnem".
Zgłoś
GP Gdynia Patriotyczna 2015-09-22 13:46:59
Do Jacek Hołubowski: Widze, ze szybko Pan Jacek Holubowski zmienia poglady z lewackich na prawicowe bo Pana byla partia Ruch Palikota ma calkowicie odmienne zdanie na ten temat. Panscy byli partyjni koledzy z Ruchu Palikota jak np. Kazimiera Szczuka czy Robert Biedron z otwartymi rekoma witaja imigrantow z afryki czy bliskiego wschodu. Jak wiec Pan wiec moze wytlumaczyc wyborcom swoja raptowna zmiane pogladow ze skrajnie lewicowych na prawicowe? Czy to magia krzesla w sejmie sie do tego przyczynila?
Zgłoś
S Sajgon 2015-09-22 13:32:55
Dzięki, miałem nadzieję, że coś takiego przeczytam i się nie zawiodłem. Wstyd, że Polska nie może ściągnąć Polaków ze wschodu, bo ani się nikt tym nie interesuje z obecnej "władzuchny", ani - jak twierdzą - nas, czyli Polski na to nie stać. A chwilę później "władzuchna" stwierdza, że akurat na imigrantów, to nas stać i "jesteśmy przygotowani". Wystarczy tej paranoi.
Zgłoś
JH Jacek Hołubowski 2015-09-22 10:52:18
Do Sajgon: Myślę, że w obecnej sytuacji w żaden sposób, ani Państwo Polskie, ani Unia Europejska nie jest w stanie określić komu ta pomoc jest potrzebna, widzimy tłumy emigrantów (w większości młodych mężczyzn) demolujących dworce, pociągi czy autobusy którymi są przewożeni, góry śmieci w miejscach postojów, aroganckie zachowania. Kierunek ich emigracji (Niemcy i Skandynawia) pokazują wyraźnie cel ich pobytu w Europie. Łatwe i wygodne życie na koszt europejskiego podatnika. Do tego kompletny brak szacunku dla naszej kultury i prawa. Prawdziwi ludzie potrzebujący pomocy są w Syrii, Libi itp. a nie na plażach w Grecji, więc tam ewentualnie możemy kierować pomoc humanitarną. Natomiast z całą pewnością należy zająć się i jak najszybciej sprowadzić naszych rodaków ze wschodu, o czym niestety nasz rząd zapomina.
Zgłoś
G Gdynianin 2015-09-22 10:15:27
Człowiek godny zaufania ! Przypuszczam, że jeden z najlepszych kandydatów do Sejmu z listy Kukiz'15 z woj.pomorskiego
Zgłoś
S Sajgon 2015-09-21 17:00:58
Myślę, że fajnie by było jakby Jacek sam przedstawił tu swoje poglądy. I w związku z tym takie właśnie pytanie - jak zapatruje się, na gorący ostatnio problem imigrantów?
Zgłoś
2015-09-21 13:15:18
Do taki tam bez matury: Np. Autobus do Lubina, albo koszulki kukiz army. Ciekawe czy jakieś nadwyżki mu zostały?
Zgłoś
GZ Grażynka z Oruni 2015-09-21 12:29:25
Porządny gość, znany z uczynności i pomocy innym, do tego świetny organizator. Zawsze można na p. Jacka liczyć.
Zgłoś
S Sajgon 2015-09-20 21:19:42
Do WoJOWnik : Masz manię, albo jak w dowcipie "wszystko ci się kojarzy" - wszędzie widzisz osobę "Jacek Holubowski" - w szafie też? :) Nie, nie jestem Jackiem, a opinia wyrażona jest moją autorską opinią. I jeszcze jedno, nigdzie nie kandydowałem i kandydować nie zamierzam - w tej układance jestem w kategorii "wyborca". Ale z tym "nie załapali się" trafiłem w dziesiątkę, co sam swoim wpisem potwierdzasz. Sorry, ale na "gorzkie żale" to raczej nie to miejsce. Żeby ci się nie "kojarzyło", to dla odmiany podpiszę się tak, jak wielu mnie zna. Ty sobie bądź dalej wielonickowym anonimem.
Zgłoś
W WoJOWnik 2015-09-20 16:07:02
Do taki tam bez matury: Jacek Hołubowski : piszesz o tych co się ''nie załapali'' - pozwolisz, ze cię sprostuję - to są prawdziwi WoJOWnicy, którzy byli na liście do Parlamentu RP ale odeszli z listy bo TY na niej magicznie się znalazłeś Ale, żeby to zrozumieć do tego trzeba mieć trochę oleju w głowie a nie papierka ze szkoly policealnej (ktorego nawet jeszcze nie masz). Jacek Holubowski - tłumaczysz się również (zupelnie niepotrzebnie) ze swojego czlonkostwa w Ruchu Palikota.... Podziel się z tym faktem (czyli twoim członkowstwie w Ruchu Palikota) z wyborcami i daj Im (wyborcom) dokonać oceny czy im sie to podoba czy nie - czy nie uważasz, ze tak bedzie sprawiedliwie i uczciwie zamiast się tutaj przed nami żałośnie tlumaczyć.
Zgłoś
K Krakowiak 2015-09-20 15:38:29
Do Najlepszy kandydat: ... i do tego jaki... samokrytyczny :) Brawo Najlepszy Kandydat Piotr ma racje i sie z nim w tym miejscu musze zgodzic : Jacek Holubowski - Apel do Ciebie : Jezeli byles w Ruchu Palikota to powinienes ta informacje umiescic w swoich dokonaniach zeby wyborcy mogli to wiedziec. W innym wypadku to jest zatajenie informacji (czyli oklamywanie) przed wyborcami. Pawel Kukiz mowi o transparentnosci - jako, ze jestes na listach Kukiza okaz nalezyty szacunek Pawlowi Kukizowi oraz wyborcom i badz transparentny !!!
Zgłoś
A Autobus 2015-09-20 14:54:07
Do Piotr: Dobrze, że takiego gnoja jak Ty szybko zidentyfikowalismy i WON
Zgłoś
NK Najlepszy kandydat 2015-09-20 14:45:22
Najlepszy kandydat na posła na SEJM RP z POMORZA. Uczciwy, pracowity Normalny !!! Będzie dobrym
Zgłoś
TT taki tam bez matury 2015-09-20 14:11:10
Czytam te opinie i mam nieodparte wrażenie, że mocno boksują tu ci, którzy są rozżaleni, bo się "nie załapali" - to aż bije. Palikot? Chciałbym przypomnieć, że na początku Palikot wydawał się "antysystemowcem", w dodatku takim, który ma realne szanse, tak sądziło o ile się nie mylę 10% społeczeństwa, bo tyle głosów ta partia dostała w wyborach. Pamiętam, dokładnie pamiętam, że był odbierany jako pro gospodarczy i wolnościowy, to, co stało się później... no cóż, stało się jak w przypadku większości partii, obietnice, programy a realia inną drogą. Dalej, wykształcenie? A co to ma do rzeczy? Czy wykształcenie w/g niektórych to to samo co rozum? Mądrość? To w takim razie mamy kraj Edisonów i Einsteinów - sądząc po ilości nadanych "mgr" :) A pani Pawłowicz, to w ogóle fontanna mądrości, nic tylko spijać te słowa które z niej płyną - tak? No to gratuluję takiego sposobu myślenia. A co do samego kandydata, to może trochę o jego poglądach? Energii? Charyzmie? Potrafił cokolwiek stworzyć, zorganizować - tak czy nie? A jak tak, to plus czy minus? Merytorycznie troszkę zamiast typowego "bólu d.." proponuję.
Zgłoś
P Piotr 2015-09-19 20:21:50
Czemu Pan Jacek Holubowski nie pisze w swoim zyciorysie, ze byl czlonkiem Ruchu Palikota na Pomorzu? Czy to jest ta transparentnosc o ktorej mowi Pawel Kukiz? Apel do Pana Jacka Holubowskiego - ludzie maja prawo wiedziec na kogo glosuja - prosze na swoim profilu umiescic, ze ma Pan lewackie poglady i byl Pan czlonkiem ruchu Palikota. Jest Pan to winny wyborcom bo w tym momencie Pan ich po prostu oklamuje zaslaniajac sie osoba Pawla Kukiza, ktorego notabene Janusz Palikot - Pana poprzedni szef - zwalcza na kazdym kroku.
Zgłoś
K Karolina 2015-09-19 17:10:07
Do Kaz: widzę, że się świetnie orientujesz w towarzystwie pod budką z piwem, stąd ta Twoja czerwona gęba i pijacki ton awanturniczy panie Maryśka :)
Zgłoś
K Kaz 2015-09-19 16:34:36
Do Karolina: Czy mowisz o tym rodzaju ''szkoly'' co placisz i zdajesz :) Przeciez takich ''wyksztalciuchow'' za pieniadze to pod budka z piwem pelno mozna znalezc :) My tu rozmawiamy o kandydacie do sejmu RP a nie o kims kto chce pracowac jako kasjer w Tesco. Zreszta w Tesco na kasie sa lepiej wyksztalceni ludzie :)
Zgłoś
T Tczewiak 2015-09-19 13:41:59
Do Jolcia : A kim ty jeste, że chcesz oceniać liste zrobiłeś/aś coś dla Ruchu? Proszę wymień i przedstaw się. Nie masz odwagi "wielki wojowniku"? Jedynym mankamentem na tej liście był ten oszołom z Sopotu, który nic nie robił tylko pałętał się ujadał i żebrał o papierosy
Zgłoś
K Karolina 2015-09-19 13:33:42
Do Kaz: Jacek Hołubowski jest na ostatnim semestrze policealnej szkoły, kierunek Administracja, i jak ci w gębie trolu
Zgłoś
K Kaz 2015-09-19 10:21:29
Do Denzelm: Jakie wyksztalcenie ma Jacek Holubowski ? Zadne !!!- dlatego nic na temat wyksztalcenia nie mozesz znalezc. Przeciez Jacek Holubowski nie ma nawet matury . I taki czlowiek pcha sie do sejmu!
Zgłoś
J Jolcia 2015-09-19 01:20:29
Do Draniu: Jedyne co bije w liste okregu 25 jest obecnosc na niej bylego czlonka Ruchu Palikota w Gdansku - Jacka Holubowskiego. Tak to jest jak lewak wchodzi na liste kuchennymi drzwiami.
Zgłoś
J Jolcia 2015-09-19 01:13:44
Do Wojownik z Gdyni: :) Mowisz, ze Jacek Holubowski sam osobiscie zbudowal Ruch Kukiza w Gdansku - Doslownie jakbym slyszal Walese, ze to on zbudowal Solidarnosc i wprowadzil demokracje w Polsce :) Ty chyba albo jestes zartownis albo cie pomrocznosc jasna dopadla :) Moze ci sie ''ruchy'' pomylily bo Jacek Holubowski z pewnoscia budowal Ruch Palikota w Gdansku - tu masz pelna racje i musze sie z Toba zgodzic. Chcialabym jednak ponownie zauwazyc, ze to jest lista Ruchu Kukiza a nie Palikota. Mowisz o poparciu wielu wojownikow : wymien 3 z imienia i nazwiska bo nie liczac tego lysego (...) w kasku nie widze nikogo.
Zgłoś
D Draniu 2015-09-19 00:54:35
Proszę dajcie już spokój. Szczególnie dotyczy to tych którzy nie mają odwagi podpisać się pod swoimi wywodami. Wasze bezsensowne ujadanie bije nie tylko w Jacka, ale także w listę Okręgu 25 i cały Ruch Kukiza.
Zgłoś
WZ Wojownik z Gdyni 2015-09-19 00:03:13
Do Jolcia : Czytając twój post, to jakbym słyszał jednego oszołoma z Sopotu, któremu nie udało się podstępem zrobić kariery na plecach innych, próbując sobie przypisywać czyjeś zasługi. Zdążyłem Go poznać przez ostatnie pół roku i wiem że to człowiek bezinteresowny, bardzo aktywny społecznie, pomaga potrzebującym, a co do Ruchu Kukiza to On sam osobiście organizował ten Ruch w Gdańsku i wiele osób dołączyło do niego i jest z nim nadal, i to dzięki poparciu wielu wojowników i pozytywnej ocenie samego Pawła Kukiza jest zasłużenie na tej liście, a wyleciał z niej lawirant i bankrut społeczny, mentalny i finansowy zwany Maryśką
Zgłoś
D Denzelm 2015-09-19 00:02:40
A jakie wyksztalcenie ma Pan Holubowski? Nie moge nigdzie znalezc tej informacji.
Zgłoś
J Jolcia 2015-09-18 23:22:51
Na calej liscie Kukiza w calej Polsce jest dwoch lewakow, ktorzy byli w ruchu Palikota : Jacek Holubowski w Gdansku i Pawel Tanajno w Gdyni. Tanajno bral udzial w wyborach prezydenckich i wkupil sie w laski Kukiza a Holubowski sobie znanym sposobem znalazl sie na dwojce (ani pierwsza ani druga komisja weryfikacyjna nie umiescily go na listach okregu 25). Przeciez Holubowski jako byly Palikociarz nie ma ZADNEGO poparcia wsrod gdanskich WoJOWnikow. Oprocz tego lysego (...), ktoremu placi za robienie jego banerow Holubowski nie ma nikogo. Licze na to, ze ludzie nie kupia kogos kto dla kariery jest w stanie przyklejac sie jak przyslowiowe gowno do okretu. Przez to ze Jacek Holubowski jest na liscie Kukiza w Gdansku wielu wartosciowych Wojownikow odeszlo z listy bo nie chcialo brac udzialu w brudnej grze jaka za kulisami urzadzal Holubowski. Jak mozna szanowac kogos kto dla stolka i przyslowiowego koryta jest w stanie zrobic niemal wszystko wlacznie ze zdrada swoich idealow. Szanowalabym go jakby bedac lewakiem stal przy Palikocie ale rozumiem, ze z racji tego, ze nie mogl zrobic tam szybkiej kariery na miare swojego apetytu przykleil sie do Kukiza. Ludzie pamitajcie o tym przy urnach - miejsce palikotowcow jest w zjednoczonej lewicy obok Palikota i Millera.
Zgłoś
K Karolcia 2015-09-18 14:55:02
Do Mariusz: Akurat Jacek jest najbardziej zasłużonym wojownikiem, które z was zrobiło więcej dla sprawy od niego, krytykować i się czepiać to każdy potrafi, ale jak trzeba coś zrobić, to was nie ma trolle. Ten chłopak zbierał podpisy dla Pawła jak tacy jak wy się z tego wyśmiewali. włożył serce, swój czas i pieniądze zarówno w kampanie prezydencką jak i referendalną, Żaden z was trolle pod tym względem nie może się równać
Zgłoś
K Karolina 2015-09-18 11:56:57
Do Jolcia: Chyba "Jolcia" nie słuchała przekazu Pawła Kukiza, ale cóż, rozumiem frustracja rzuca klapki na uszy, a co do p. Jacka to poproszę o konkretne zarzuty co do jego postawy moralnej a nie tylko to, że gdzieś tam był.
Zgłoś
O Oruniak 2015-09-18 11:44:28
Ruch Kukiza: od Korwina do Palikota Muzyk Paweł Kukiz od kilku miesięcy zapowiada, że jego formacja wystartuje w jesiennych wyborach, ale póki co nie ma ona nazwy ani jasno zdefiniowanego programu. Do Kukiza przyłączyli się ludzie z różnych środowisk i o różnych poglądach politycznych. Regionalnym pełnomocnikiem ruchu Kukiza został Artur Dziambor, polityk Kongresu Nowej Prawicy. W czasach, gdy prezesem Kongresu Nowej Prawicy był Janusz Korwin-Mikke, Dziambor był wiceprezesem partii, a obecnie jest członkiem Rady Głównej KNP. W ostatnich wyborach samorządowych Dziambor kandydował na prezydenta Gdyni. Otrzymał 3,5 proc. głosów. Wcześniej w 2014 roku kandydował do Parlamentu Europejskiego, ale również bezskutecznie. Znany jest ze swoich ultraprawicowych poglądów - bardzo liberalnych w sprawach gospodarczych i bardzo konserwatywnych w kwestiach światopoglądowych. Jest nauczycielem angielskiego. Z drugiej strony jednym z lokalnych liderów formacji Pawła Kukiza jest Jacek Hołubowski, 41-letni przedsiębiorca, prowadzący sieć hurtowni kosmetycznych. Kilka lat temu zapisał się do Ruchu Palikota, a w ostatnich wyborach samorządowych kandydował na radnego Gdańska z komitetu Waldemara Bartelika, kojarzonego z lewicą.
Zgłoś
J Jolcia 2015-09-17 19:40:37
Jezeli pan Jacek Holubowski byl w ruchu Palikota czemu tego nie ma w jego zyciorysie na tej stronie??? Przeciez wyborcy powinni wiedziec o przeszlosci politycznej swojego kandydata. Panie Holubowski - czemu pan chce zataic to, ze byl pan w ruchu Palikota? Czyzby sie pan wstydzil swoich lewackich pogladow firmowanych przez swojego bylego wodza Janusza Palikota i feministke Kazimiere Szczuke a moze zabraklo dla pana miejsca w pierwszym szeregu palikotowcow i postanowil sie pan ''przykleic'' gdzie indziej aby byc przy korycie ? Z tego co sie zdazylam zorientowac jest pan jedynym lewakiem w gronie kandydatow z okregu gdanskiego - A moze jest jeszcze na liscie nr 25 jakis inny lewak od Palikota?
Zgłoś
S Sopocianka 2015-09-16 10:08:11
Faktycznie !!! Jacek Holubowski to byly czlonek Ruchu Palikota !!!! Skandal !!! Wpiszcie w google : '' Holubowski ruch Palikota '' i wam wyskoczy . Dzieki za info . Jak on sie znalazl u Kukiza ???
Zgłoś
M Mariusz 2015-09-16 08:59:48
Do Patriota: Trolle klamia - czy ja klamie mowiac, ze Holubowski byl w Ruchu Palikota??? To ty jestes trollem zarzucajac mi manipulacje. Latwo to sprawdzic - wpisz w google i ci wyskoczy jaki z Holubowskiego ''wojownik'' od Palikota
Zgłoś
GW Gdańsk Wolne Miasto 2015-09-15 11:03:49
Do Kukizowiec : Szkoda że nie ma e-maila do pana , gdyż chciał bym poznać źródło informacji że Pan Hołubowski był członkiem Ruchu Palikota. Pan Jacek został pozytywnie zweryfikowany przez Pała Kukiza więc nie rozumiem jak się prześlizgnął. Ale trollowanie to też sposób na życie
Zgłoś
P Patriota 2015-09-15 10:02:54
Do Kukizowiec : Troli nigdy nie brakuje
Zgłoś
Z Zenek 2015-09-14 15:27:45
Tak trzymać odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu
Zgłoś
K Kukizowiec 2015-09-14 14:58:49
Zapomniliscie dopisac, ze Jacek Holubowski to byly czlonek Ruchu Palikota. A dla mnie to tego czlowieka dyskwalifikuje bo na lewaka ja nie bede glosowal - szkoda, ze tacy ludzie przeslizneli sie na listach Kukiza do parlamentu.
Zgłoś
O Oruniak74 2015-09-14 09:59:10
Czasem ludzi się poznaje po czynach, Super inicjatywa dla Gdańska i historii, zrobił z radą dzielnicy i klubem kibica Pomnik INKI na skwerze na Oruni. I festyn patriotyczny. Mam nadzieję że się nie dostanie do Sejmu bo nasza Orunia dużo by straciła, no chyba że będzie nadal z nami.
Zgłoś
J Ja 2015-09-14 01:33:04
Super rady osiedla oruni przejmuje się i dba o problemy mieszkańców zawsze można się z nim spotkać i porozmawiać
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!