REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Jacek Hołubowski

KOMENTARZE

• Jacek Hołubowski 2016-02-15 13:38:15
    Do Tomasz Jaworski : Odpowiem, choć wiem, że to pisał ten popapraniec i nieudacznik, pseudo dziennikarzyna , pijak K. M. Z. A więc mam gdzieś światopogląd taki czy inny, Ruch Kukiza nie ma światopoglądu, jest ruchem Polaków, którzy chcą zmian, poprawy jakości życia, możliwości rozwoju, godnej pracy itp. Sam Paweł Kukiz to wielokrotnie powtarzał, więc daruj sobie te wywody o światopoglądach bo się kompromitujesz
  • Jacek Hołubowski 2016-02-15 13:31:11
    Do Tomasz Jaworski :
  • ktosik 2015-12-28 00:15:20
    I po wyborach. Pan Hołubowski nie jest poslem i pewnie w tej kadencji juz nie nim zostanie. Nie wiem ile jest prawdy w tym co tu napisane, moge tylko mowic o tym, co sam widzialem i slyszalem. A slyszalem slowa pana Hołubowskiego w Gdyni, gdy dowiedzial sie, ze nie zostal wybrany do pierwszej trojki kandydatow z listy Kukiz'15 (pierwsza wersja list), ktore brzmialy: "Rezygnuję z wszelkich stanowisk i z dzialalnosci w Ruchu Kukiza". Wnioski kazdy moze wyciagnac sam.
  • Tomasz Jaworski 2015-10-23 08:34:16
    Chciałem na pana Hołubowskiego zagłosować bo sympatyzuję z Kukizem i chyba jako jedyny ma pan plakaty w Gdańsku ale po przeczytaniu komentarzy tutaj zrezygnowałem. Pańska osoba nie rysuje sie aż tak różowo jak widzę. Jest pan zwykłym karierowiczem bo na siłę chce się pan przykleić gdzieś. Co ma wspólnego Ruch Palikota w którym pan był z Ruchem Kukiza??? Jak pan trafił do Ruchu Kukiza? Przecież to dwa odmienne światopoglądowo ugrupowania. Jak tak można robić panie Hołubowski?
  • KLIENT 2015-10-16 22:59:35
    Kupiłem od Ciebie koszulkę pod nazwą "KUKIZ ARMY", o paragonie mogłem tylko pomarzyć ...czy to ma być uczciwość,przejrzystość i transparentność z Twojej strony ? Błazenada !!!
  • Kor 2015-10-15 19:44:23
    Do Grzegorz :
    Mowiac o ''sztabie'' Jacka Holubowskiego masz rozumiem na mysli tego lysego miesniaka co pobil byla jedynke na liscie Kukiza w Gdansku. No to faktycznie wielki i silny ma sztab Holubowski bo wiecej przy nim nikogo nie ma :) Jak ktos tez juz zauwazyl - z racji swojego wyksztalcenia rosnie nam nowy lewacki (namaszczony przez Palikota) Nikodem Dyzma :)
  • Maciej wojownik 2015-10-15 17:22:09
    Do Kajetan G.: Zgadzam się to świetny kandydat.
  • Kajetan G. 2015-10-13 16:17:30
    Do Grzegorz : Miałem okazje niedawno rozmawiać osobiście z p. Jackiem na ulicy jak rozdawał ulotki, przysłuchiwałem się również dyskusji z innymi mieszkańcami, niesamowicie szczery, uprzejmy i kompetentny człowiek. Przepraszam panie Jacku bo wcześniej uległem tym pszkwilom na pański temat. Ile trzeba mieć w sobie nienawiści i jak podłym trzeba być żeby tak oczerniać ludzi, podejrzewam że to jeden człowiek bo nigdy się nie podpisał. POWODZENIA PANIE JACKU!!!
  • Grzegorz 2015-10-13 16:06:16
    Do Kor: No to dziwne bo chyba ze wszystkich kandydatów ma najliczniejszy sztab wolentariuszy i sympatyków, a na jego prelekcje przychodziło po kilkadziesiąt osób. Nie przypominam sobie żeby którykolwiek z pozostałych kandydatów w ogóle cokolwiek zorganizował i teraz w kampanii to najlepiej widać, kto jest najbardziej zaangażowany.
  • Edek 2015-10-13 11:46:50
    Do magister: Rośnie nam nowy Nikodem Dyzma !!!
  • magister 2015-10-13 11:40:40
    Jacek, pochwal się wreszcie swoim wykształceniem !!! Pragnę Tobie przypomnieć, że Nikodem Dyzma miał skończone kilka klas szkoły podstawowej i zrobił karierę w polityce, ale wiemy jak to się skończyło !!!
  • Kor 2015-10-12 16:49:37
    Do Paweł:
    Z kim do roboty?? Z Jackiem Hołubowskim? Przecież on zostawi wszystkich na lodzie jak juz to wielokrotnie robił z ludźmi - jedyną zdolność jaką zauważyłem u Jacka Hołubowskiego to zdolność do zniechęcania ludzi do siebie. Przez tego byłego członka ruchu Palikota wiele wartosciowych ludzi wyszło z listy w Gdansku. Nadzieja w tym, że mądrzy ludzie poczytają i dowiedzą się o prawdziwym obliczu Jacka Hołubowskiego i zagłosują na inne osoby na liście bo jeszcze kilka fajnych osób na niej można znaleźć.
  • Paweł 2015-10-11 11:29:35
    Zamknąć ryje i brać się do roboty!
    WSZYSCY!!!
  • 1980 2015-10-08 14:18:42
    Do Pana Jacka Hołubowskiego: Niestety mimo wielu próśb ludzi tutaj widzę, żeby pan jeszcze nie uzupełnił swoich informacji dla wyborców o swojej przeszłości w Ruchu Palikota oraz o swoim wykształceniu - czy nie uważa Pan, że zatajanie takich informacji przed wyborcami stawia Pana w wątpliwym świetle ? Chciałem się podpisać swoim imieniem i nazwiskiem ale obawiam się, że pański człowiek Andrzej Kania zrobi mi to samo co Załuskiemu - w obawie o swoje bezpieczeństwo nie uczynię więc tego.
  • Andrzej Kania Tramway 2015-10-03 09:11:28
    Dziękuje bardzo za komplement że jestem mięśniakiem , najwyraźniej ktoś nie wie że jestem otyły a nie umięśniony :)
    Co do wsadzania kogoś na listy to proszę się kontaktować z Pawłem Kukizem i radą społeczną, nie miałem takiej siły sprawczej aby ktokolwiek został umieszczony na liście. Nie rozumiem stwierdzenia że zwalczałem oponentów Jacka, prawie do końca przekonywałem kandydatów do nie rezygnowania z udziału w wyborach, również Krzysztofa, moim zdaniem Załuski był by dobrym zamknięciem listy a jako poseł zrobił by dużo dobrego. To ja go namówiłem na udział w wyborach. Rożnicę poglądowe na liście ale wspólny cel pokazały by że można się różnić ale dla Polski iść razem, szkoda że nie dotarło to do Krzysztofa. Proszę po raz kolejny o nie dorabianie ideologi, sprawa dotyczy mnie i Krzysztofa Załuskiego, nie ma tu innych podmiotów i tylko my bierzemy w tym udział. Są ponoć nagrania i są świadkowie , poczekajcie aż sprawa zostanie wyjaśniona.