XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 2

DODAJ KOMENTARZ
M marian 2015-10-19 18:08:08
Żadnego przygotowania do pracy w parlamencie.
Zgłoś
M mkkwiatkowski 2015-10-04 13:28:30
Cenię Panią Wiolettę Czech za Jej polityczny rozmach i renesansową sferę zainteresowań - od polityki poprzez dziennikarstwo aż po świat mody, na której nie znam się, ale Jej styl zdecydowanie mi odpowiada. O innych przymiotach duszy i charakteru Pani Wioletty nie mogę się wypowiedzieć - z tej przyczyny, że do tej pory nie poznałem Jej osobiście (co mam nadzieję kiedyś się zmieni). Jednak obserwując Jej styl, postępowanie i umiejętność pracy w samorządzie gminnym (do przejrzenia spora filmoteka) - od lat znając setki samorządowców różnego szczebla - z satysfakcją stwierdzam, iż mam dla Niej ogromny szacunek. No ale dosyć na teraz - bowiem jak mówił poeta "... strzeż się jednak dumy niepotrzebnej oglądaj w lustrze swą błazeńską twarz powtarzaj: zostałem powołany - czyż nie było lepszych ..." Duma Pani Wiolecie nie grozi, a wybór ? trzeba wierzyć, trzymam kciuki i pozdrawiam m.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!