Komentarze 6

DODAJ KOMENTARZ
S simona32 2015-10-18 12:42:47
Mieszkam w Mrągowie i głosuję na pana!
Zgłoś
T tutejszy 2015-10-17 12:04:09
popieram tego kandydata, bo można z nim normalnie pogadać, a nie jak z tym napuszonym politykiem, który ostatnio u nas był. wybierajmy ludzi mądrych i ludzkich.
Zgłoś
B Bozena 2015-10-17 10:22:56
Mieszkam w Elku i jestesmy z mezem zazenowani walka panow Marchela i Kossakowskiego. Z radoscia oddamy glos na pana i bedziemy namawiac znajomych :)
Zgłoś
A anna 2015-10-13 21:32:30
Miałam okazję być na konwencji w Olsztynie i przekonał mnie Pan bardziej niż kandydaci z mojego miasta. Głosuję i życzę powodzenia!
Zgłoś
P Ponary 2015-10-02 10:23:07
Dawno nie mieliśmy w naszym regionie takiego dobrego kandydata spoza Olsztyna! Znając doskonale problemy ludzi mieszkających na obrzeżach Polski, pan Marek Zawadka jako prawnik i samorządowiec, na pewno będzie dobrze reprezentował nas w Sejmie odrodzonej Rzeczpospolitej. Szczerze popieram i namawiam do oddawania głosów.
Zgłoś
W wyborca 2015-09-30 17:33:40
Bardzo dobry kandydat. Prawnik i to z doswiadczeniem w samorzadzie. Dosc juz w sejmie sportowcow i celebrytow. Ma Pan moj glos.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!