Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
M Marysia 2015-10-14 17:37:39
Zgadzam się w pełni ze Smakoszem i Korbą- nie znam Pani Prezes ale za to doskonale znam produkty z mleczarni w Międzyborzu - WYŚMIENITE I GORĄCO POLECAM!!! Z tego co wiem od lat efektywnie zarządza Zakładem, który ciągle się rozwija. Zresztą warto wejść na stronę www i zobaczyć.W dzisiejszych czasach trzeba miec wiedzę i umiejetności aby się nie tylko utrzymać ale ciągle się rozwijać na tak trudnym rynku .Wygląda na to, że Pani Prezes świetnie wykorzystuje możliwości wykorzystania funduszy UE z korzyścią dla Producentów, Zakładu i Pracowników! Myślę, że takie osoby winny się znależć się w Parlamencie!!!!!
Zgłoś
S smakosz 2015-10-14 15:37:19
Warto wiedzieć, że dzięki odważnym i śmiałym decyzjom Pani Prezes z międzyborskiej mleczarni mieszkańcy powiatu oleśnickiego mogą być dumni, a konsumenci zdrowi, bo i nabiał międzyborski jest naprawdę tradycyjny. Masło tradycyjne i ser twarogowy, to złoci medaliści Międzynarodowych Targów „Polagra-Food” w Poznaniu, a wszystkie produkty mają znak „Poznaj Dobrą Żywność”. To tylko niektóre tytuły i sukcesy. Jestem przekonany, że tylko tacy ludzie jak Pani Barbara odpowiedzialnie pełnić będą zaszczytną i odpowiedzialną rolę, jaka spoczywa na Posłach Sejmu RP. Pozdrawiam i życzę smacznego.
Zgłoś
S smakosz 2015-10-08 07:52:10
Rolnicy powinni kierować się rozumem, a nie przekonaniami politycznymi. Głosujcie na kandydatów, którzy już wiele dla rolników zrobili, z zaangażowaniem, energią i zdecydowaniem. Taką właśnie osobą jest Barbara Szczerba. Producenci mleka, dostarczający mleko do mleczarni, wiedzą, że to co obiecała, zawsze zrobiła.
Zgłoś
K korba 2015-10-07 21:21:43
Barbara Szczerba jest znakomitym prezesem Okręgowej Spółdzielni mleczarskiej w Miedzyborzu. Na naszym Dolnym Śląsku były 33 mleczarnie (!!!!), a zostały tylko 3 (!!!). Wejdźcie na stronę mleczarniamiedzyborz.pl, a się przekonacie. Jeśli będzie takim posłem, jak Prezesem - to nam wyjdzie na dobre. Tak trzymać Pani Barbaro
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!