REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Paweł Kukiz

KOMENTARZE

• Brakslow 2017-02-14 22:21:02
    Niektórzy głosowali na Kukiz15 mając nadzieje na totalną rozpierduche tych układów i układzików, czyszczenia sobie łapek. Niestety to ugrupowanie okazało się tak mdłe, tak płytkie, że z antysystemowego ugrupowania (Haha) mamy kulturalną przybudówkę PiS, która co jakiś czas może lekko pierdnie ale poza tym kulturka i możecie na nas liczyć państwo z PIS.
  • samodzielnie myślący 2017-02-12 18:09:19
    A ten pseudo-myśliciel ciagle szukający we łbie słów , żeby skleić choć jedno sensowne zdanie, znów okazał się palantem robiącym laske prezesowi, nazywa go naczelnikiem, nooooo kur...a !!!! I to jest ta nowa siła w Polsce , co ma wszystko naprawić , ahahhahahahhahaha, hahahahahha. Maleńczuk dość dosadnie mówi na jego temat, same fakty.
  • Rockmen 2017-02-11 13:35:23
    Paweł jeszcze do niedawna podawałem ci rekę, ale po tym co pokazujesz , to trzymają się z dala ode mnie i moich bliskich oraz przyjaciół - jesteś .???? kim ????, nikim jesteś !!!!! zerem, palantem, któremu jeszcze nikt dość dosadnie tego nie powiedział !!!!
  • IQ 2017-02-10 17:40:56
    kukiz już publicznie przeprasza społeczeństwo za to ,że nazbyt optymistycznie ( wręcz euforycznie) ocenił postepowanie ministra Macierewicza, a kiedy przeprosi za siebie i swoje infantylne pomysły, kiedy przeprosi za swoich partyjnych kolegów i koleżanki , którzy sa oderwani od realiów i promują pisobolszewie, itd., itd.
  • Ćpun 2017-02-05 21:40:59
    wnosi do debaty bełkot i chaos, kompletny dyletant, człowiek który buduje po raz kolejny wyspę utopie, tylko niech to robi w swojej własnej głowie i na własny koszt, bo Polski nie jest stać na kretyńskie rewolucje i anarchie.
  • Oceniator 2017-02-01 09:56:48
    Może i chce dobrze ale nie wie czego chce.
  • Olgierd 2017-01-19 23:12:51
    Jeden z niewielu posłów, którzy naprawdę poważnie traktują swoją pracę i starają się zrobić coś dla ludzi, a nie tylko dla własnej kariery.
    Nie głosowałem na niego, ale naprawię to w następnych wyborach. Takich ludzi potrzeba nam jak najwięcej w sejmie.
  • bolo 2017-01-19 12:01:08
    Wesoły, szczery i autentyczny patriota - poseł z ramienia ludu, a nie partii.
  • Andrzej D8pa 2017-01-18 11:51:58
    Obrazek mówi wszystko o tym (p)ośle:

tuszem.wordpress.com/2016/05/04/pawel-kukiz-trzezwieje/
  • n4 2017-01-17 23:25:34
    Jego idea łączy innych to superglue tych którzy mają podobne poglądy
  • Piotr W. Karlsruhe 2017-01-16 23:08:14
    Mój głos w wyborach parlamentarnych był tylko kropelką w morzu, niemniej morze składa się z wielu kropel i wiem z całą pewnością, iż oddając panu tę kropelkę postąpiłem mądrze. Jestem dumny, że mamy Pana w Sejmie - człowieka solidnie pracującego na swoim stanowisku. Z całego serca życzę Panu jak i wszystkim Polakom aby Pański Ruch Społeczny rósł w siłę. W tym nasza nadzieja.
  • grt 2017-01-16 20:26:44
    rawa i wielkie gratulacje dla Pana Pawła Kukiza! Dziękuję za to,że poświęcił karierę muzyczną na rzecz tego cyrku w którym musi codziennie uczestniczyć. Dziękuję również za to,że dzięki niemu PO zostało odsunięte od koryta i teraz robi wszystko żeby jeszcze swoje ugrać. Mam nadzieję,że zarówno Kukiz'15, jak i Pan Paweł wniosą jeszcze dużo pozytywnych zmian dla Polski.
    Wierzę w to,że PiS choć nie jestem jego zwolennikiem weźmie pod uwagę projekty wnoszone przez to ugrupowanie i razem wywalczą coś dobrego dla Obywateli
  • dipol 2017-01-14 18:09:07
    Szczery i autentyczny - dzisiaj to rzadkość niestety
  • TOM 2017-01-14 16:36:23
    Tylko Paweł Kukiz - to prawdziwy patriota.
  • Angel 2017-01-14 15:06:40
    Pawel Kukiz to prawdziwy patriota z krwi i kości wszystko co robi...robi dał Polski która kocha szczerze... To nie polityk to obywatel wkurzony który wie co zrobić by żyło się nam lepiej a te szuje partyjne i politycy celebryci mają nas gdzieś. Tylko głupi i zakodowany tego nie widzi.