Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
W wyborca 2015-10-26 18:23:45
Zapomniano dodać że został relegowany z PiS za działanie na ich szkodę, oraz że czego się dotknął w życiu to wszystko zmieniał wedle zasady "z czego powstałeś w to sie obrócisz". To z całą pewnością przekonaloby nieprzekonanych, zże system można zniszczyć tylko prawdziwymi niszczycielami.
Zgłoś
K kolo 2015-10-20 20:05:10
chyba kukiz nie sprawdza kogo wystawia na listy. Myślałem że to poważniejsze ugrupowanie
Zgłoś
ŻJ Żuralski Jędrzej 2015-10-14 17:19:53
Witam ,Proszę Państwa zostałem oszukany przez Pana Tomasza Dudziak,( poz. 2 KUKIZ'15) a mianowicie prowadząc firmę transportową tankował pojazdy na mojej stacji i do dnia dzisiejszego nie uregulował zadłużenia co na dzień dzisiejszy wynosi ponad 20 tys zł co z odsetkami wynosi 45 tys zł, Pan Tomasz unika kontaktu a wszystkie moje posty kasuje, w ramach udowodnienia mogę przesłać wyrok sądu, który posiadam oraz nakaz zapłaty , proszę Państwa o pomoc w postaci wpłynięcia na tego Pana, aby uregulował zadłużenie. Jak taki człowiek może startować na Posła sejmu RP, gdzie będzie decydował o stanowieniu prawa , jak sam go nie przestrzega i oszukuje ! PANIE TOMASZU PROSZĘ O KONTAKT I UREGULOWANIE ZALEGŁOŚCI !!!!! ŻURALSKI Jędrzej
Zgłoś
ŻJ Żuralski Jędrzej 2015-10-14 16:33:32
Witam ,Proszę Państwa zostałem oszukany przez Pana Tomasza Dudziak, a mianowicie prowadząc firmę transportową tankował pojazdy na mojej stacji i do dnia dzisiejszego nie uregulował zadłużenia co na dzień dzisiejszy wynosi ponad 20 tys zł co z odsetkami wynosi 45 tys zł, Pan Tomasz unika kontaktu a wszystkie moje posty kasuje, w ramach udowodnienia mogę przesłać wyrok sądu, który posiadam oraz nakaz zapłaty , proszę Państwa o pomoc w postaci wpłynięcia na tego Pana, aby uregulował zadłużenie. Jak taki człowiek może startować na Posła sejmu RP, gdzie będzie decydował o stanowieniu prawa , jak sam go nie przestrzega i oszukuje ! PANIE TOMASZU PROSZĘ O KONTAKT I UREGULOWANIE ZALEGŁOŚCI !!!!! Witam ,Proszę Państwa zostałem oszukany przez Pana Tomasza Dudziak, a mianowicie prowadząc firmę transportową tankował pojazdy na mojej stacji i do dnia dzisiejszego nie uregulował zadłużenia co na dzień dzisiejszy wynosi ponad 20 tys zł co z odsetkami wynosi 45 tys zł, Pan Tomasz unika kontaktu a wszystkie moje posty kasuje, w ramach udowodnienia mogę przesłać wyrok sądu, który posiadam oraz nakaz zapłaty , proszę Państwa o pomoc w postaci wpłynięcia na tego Pana, aby uregulował zadłużenie. Jak taki człowiek może startować na Posła sejmu RP, gdzie będzie decydował o stanowieniu prawa , jak sam go nie przestrzega i oszukuje ! PANIE TOMASZU PROSZĘ O KONTAKT I UREGULOWANIE ZALEGŁOŚCI !!!!!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!