XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 10

DODAJ KOMENTARZ
O obserwator 2015-10-22 00:02:27
do obserwer pis wprowadzi chaos pamiętam lata ich rządzenia zrobia po swojemu razem ma dobry plan ale zaufam ekonomistom bez wzrostu pkb i rozwóju nigdy nie będzie lepiej przecież ludzi nieodpowiedzialnych nie można do wladzy dopuscic ostatnio widziałem jak pan korw w europarlamencie spal jak ważne sprawy dla polski były a co zrobicie jak 5 procent będzie albo wogole nie wejdziecie jeszcze nigdy się nie pomyliłem ludzie już nie sa glopi jak macie taki genialny program to w niedziele się okaze
Zgłoś
O observer 2015-10-21 23:31:46
Do obserwator: Zmiana konstytucji, zmiana ordynacji wyborczej, zwiększenie roli prezydenta, zwiększenie roli referendum, zakaz zadłużania państwa, możliwość i odwołania posła w przypadku nie wywiązania się z obietnic wyborczych, odbudowa polskiego przemysłu, likwidacja podatku dochodowego, zakaz finansowania partii z budżetu państwa. Teraz słucham na kogo zamierzasz oddać swój głos, bo póki co widzę tylko, że potrafisz się napinać i płakać nad debatą, którą Panowie Kukiz i Korwin-Mikke bezapelacyjnie wygrali.
Zgłoś
O obserwator 2015-10-21 19:15:26
do obserwera a gdzie inteligencja miedzy nogami piękny wiersz pisz piosenki dla kiepskiego piosenkarza nie głosujcie na partie kukiza bo was wywiozą kabaret
Zgłoś
O observer 2015-10-21 16:04:01
Do OBSERWATOR: Jak ja was, ky, nienawidzę, I jak ja wami, ky, gardzę, Jak ja się za was, ky, wstydzę, Gdy za granicę czasem zajrzę. Jak ja się wami, ky, brzydzę, Jak ja was dobrze, ky znam, Jak ja się bardzo ludziom dziwię, Którzy wybrali taki chłam. Wszystko, to czego się dotkniecie, od razu obracanie w pył. Szarańcza przy was to jest bajka, Bo cały kraj już przez was zgnił. Opasłe mordy, krzywe ryje, kurestwo wszędzie tam, gdzie wy. Jak ja was, ky, nienawidzę. Jak chętnie bym z kałacha bił. I nawet jak wam plunąć w twarz, to wy mówicie, że deszcz pada. I ka wasza partia mać, co mi ojczyznę wciąż okrada. Nadejdzie kiedyś taki czas, za wszystko, ky, zapłacicie. W helikoptery wsadzą was i nigdy już tu nie wrócicie.
Zgłoś
O OBSERWATOR 2015-10-21 12:11:53
JAKI MA PAN PLAN NA ROZWOJ POLSKI I DLACZEGO WASZ SZEF MOWIL NIE NA TEMAT NA DEBACIE MI WYDAJE SIE ZE NIE ZROZUMIAL PYTAN NAM W POLSCE KABARET NIE JEST POTRZEBNY CZEKA NA LOGICZNA ODPOWIEDZ
Zgłoś
WZ Wyborca z Piły 2015-09-24 09:30:51
Ma chłop łeb na karku - wszystko w temacie!
Zgłoś
MP Marcelina P. 2015-09-20 08:04:24
Powodzenia . Darz Bór .
Zgłoś
RR Rola Robert 2015-09-17 19:57:13
Bardzo porządny obywatel.
Zgłoś
TN tadek nieckarz 2015-09-17 07:55:50
Powodzenia Darku Darz Bór
Zgłoś
MK Maciej Kuczyński 2015-09-09 21:46:27
godny zaufania, używający czynnie mózgu, z wielkim zasobem wiedzy - - ma mój głos... Maciej Kuczyński
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!