XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
B bog 2015-10-22 20:49:25
i co pani ma zamiar w sejmie robic grac na mandolinie marnemu piosenkarzowi boze chron krolowa nie głosujcie na pis kukiza i po
Zgłoś
O obserwator 2015-10-21 20:06:24
proszę o program na rozwój polski
Zgłoś
O obserwator 2015-10-21 19:27:58
do obserwer patrzcie tu tez jesteś flustracie psujesz pani malgosi szyki na ciepla posadke ludzie oddziela ziarno od plew już w niedziele
Zgłoś
O observer 2015-10-21 16:04:55
Do OBSERWATOR: Jak ja was, ky, nienawidzę, I jak ja wami, ky, gardzę, Jak ja się za was, ky, wstydzę, Gdy za granicę czasem zajrzę. Jak ja się wami, ky, brzydzę, Jak ja was dobrze, ky znam, Jak ja się bardzo ludziom dziwię, Którzy wybrali taki chłam. Wszystko, to czego się dotkniecie, od razu obracanie w pył. Szarańcza przy was to jest bajka, Bo cały kraj już przez was zgnił. Opasłe mordy, krzywe ryje, kurestwo wszędzie tam, gdzie wy. Jak ja was, ky, nienawidzę. Jak chętnie bym z kałacha bił. I nawet jak wam plunąć w twarz, to wy mówicie, że deszcz pada. I ka wasza partia mać, co mi ojczyznę wciąż okrada. Nadejdzie kiedyś taki czas, za wszystko, ky, zapłacicie. W helikoptery wsadzą was i nigdy już tu nie wrócicie.
Zgłoś
O OBSERWATOR 2015-10-21 11:31:24
JESTEM MIESZKANCEM W PANI POWIECIE JAKA MA PANI RECEPTE NA POLSKE OPROCZ KABARETU NA WCZORAJSZEJ DEBACIE PANI SZEFA MARNEGO PIOSENKARZA I CO PANI MA ZAMIAR ZROBIC W SEJMIE
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!