Komentarze 18

DODAJ KOMENTARZ
O obserwator 2015-10-21 20:03:04
proszę o program pana na rozwój polski
Zgłoś
O obserwator 2015-10-21 19:08:13
do obserwera dopiero teraz przeczytałem calosc czego ty chcesz od zycia ty minoles się z powołaniem macie już marnego piosenkarza i poete obserwera nie głosujcie na pana parde bo jest marnym radny i otacza się ludzmi pokroju obserwer
Zgłoś
O obserwator 2015-10-21 18:49:31
do zenujace zarzuty jaki laryngolog przeczytaj komentarz obserwera ja pytam o gospodarke a nie będę wysluchiwal flustratow jakiej polski chcecie pelnej nienawiści i cofającej się do tylu czy po rosyjsku chcecie gadac jak putin zobaczy polske slaba
Zgłoś
O obserwator 2015-10-21 18:42:25
DO OBSERWER proszę to jest wlasnie to o czym pisze zero programu jezyk nienawiści ale i tak z ludzi debili nie zrobicie biedny ten kraj jaki plan na rozwój pytam nie znasz mnie i lepiej nie chcij poznac piękny tekst do operetki sie teraz popatrzcie wyborcy kiepski piosenkarz tez był agresywny ale ty niedorobko wogule nie pisz takich rzeczy bo pokazujesz swoje tępe oblicze zenada
Zgłoś
ŻZ żenujące zarzuty 2015-10-21 16:19:17
Do OBSERWATOR: widocznie pan niedosłyszy :( laryngolog .
Zgłoś
O observer 2015-10-21 16:08:54
Do OBSERWATOR: Jak ja was, ku**y, nienawidzę, I jak ja wami, ky, gardzę, Jak ja się za was, ky, wstydzę, Gdy za granicę czasem zajrzę. Jak ja się wami, ky, brzydzę, Jak ja was dobrze, ky znam, Jak ja się bardzo ludziom dziwię, Którzy wybrali taki chłam. Wszystko, to czego się dotkniecie, od razu obracanie w pył. Szarańcza przy was to jest bajka, Bo cały kraj już przez was zgnił. Opasłe mordy, krzywe ryje, kurestwo wszędzie tam, gdzie wy. Jak ja was, ky, nienawidzę. Jak chętnie bym z kałacha bił. I nawet jak wam plunąć w twarz, to wy mówicie, że deszcz pada. I ka wasza partia mać, co mi ojczyznę wciąż okrada. Nadejdzie kiedyś taki czas, za wszystko, ky, zapłacicie. W helikoptery wsadzą was i nigdy już tu nie wrócicie.
Zgłoś
O OBSERWATOR 2015-10-21 13:33:43
PANIE JANIE CHCE DODAC ZE WLASNIE ROZUMIEM WSZYSTKO A JAK PANA SZEF NIE ROZUMIE A PAN ROZUMIE TO PROSZE MI TO WYTLUMACZYC NAWET LAIK WIE ZE ZA PLECAMI MARNEGO PIOSENKARZA I NIBY POLITYKA KRYJA SIE FARBOWANE LISKI I FALSZYWI DORADCY BEZ REALNEGO PLANU PAN PARDA MA MI ODPOWIEDZIEC BO SLYSZALEM ZE JAKO RADNY SOBIE NIE RADZI
Zgłoś
O OBSERWATOR 2015-10-21 13:18:20
PANIE JANIE CZYTAM TYLKO FORBSA JAKIE ZMIANY SZALENSTWO W OCZACH I KABARET I ZA PLECAMI SZEFA CWANIAKI I FARBOWANE LISKI PYTAM JAKO OBYWATEL JAKI ROZWOJ POLSKI ZEBY NAM WSZYSTKIM ZYLO SIE LEPIEJ BO SEJM TO NIE CYRK OGLADAL PAN DEBATE PANA SZEF ODPOWIADAL NIE NA TEMAT NA ZADAWANE PYTANIA
Zgłoś
J Jan 2015-10-21 12:07:48
Do OBSERWATOR: Opinie gdzie ? w Wyborczej ? To dalej pan czerp z tego wiedzę . Powodzenia . Jak Pan sam nie umiesz wywnioskować jakie zmiany Polsce są potrzebne i nie rozumie Strategii Kukiza - to nikt nie jest w stanie Panu tego wyjaśnić . Głową muru nikt nie przebije .
Zgłoś
O OBSERWATOR 2015-10-21 11:58:56
WITAM JAKI MA PAN PLAN NA ROZWOJ POLSKI PO TYM KABARECIE PANA SZEFA NA WCZORAJSZEJ DEBACIE JAKO OBYWATEL TEGO KRAJU CHCE WIEDZIEC OPINIE WIDZE NEGATYWNE
Zgłoś
G geps 2015-09-30 11:12:31
Nie znam ale kolega z branży reklamy także +1 :)
Zgłoś
R romi26 2015-09-22 14:14:10
Błażej masz mój głos, walcz z nimi dalej!
Zgłoś
P Przemysław 2015-09-22 14:11:36
Parda to jeden z najaktywniejszych radnych. Zawsze znajdzie jakieś merytoryczne argumenty przeciwko dziwnym propozycjom platfusowej bandy. Najbardziej śmieszą mnie radni platfusowi, którzy przez rok nie mieli zdania na żaden temat, są maszynkami do głosowania - marionetkowy świat PO w Pile :).
Zgłoś
R Redaktor 2015-09-21 22:50:57
śledząc Sesje Rady Miasta Piły nie specjalnie zauważyłem jakąkolwiek aktywność tego radnego. Wręcz uważam, że jego wypowiedzi są małostkowe i nic nie wnoszące do dyskusji publicznej. Dajcie sobie z nim spokój. Głosujcie na kogoś innego
Zgłoś
M Maniek 2015-09-20 21:42:45
Ta osoba na liście Kukiza to jakiś śmiech, zero merytoryki tylko gadanie, paplanie, pierdzenie. Człowiek w ciągu ostatniego roku kandyduje w trzecich wyborach, najpierw na prezydent bo miał "wizje" zmiany w mieście Piła, potem ukulał kika głosów na radnego, gdzie już wszyscy się z niego śmieją bo gada same banialuki i pierdoły, a teraz stał się nagle "ekspertem" od JOW-ów, ten osobni to większy spadochroniarz niż Ludwik Dorn i Napieralski razem wzięci, w zależności od koniunktury papla pierdoły,a tak naprawdę nie ma bladego pojęcia o czym mówi, wystarczy posłuchać kilku jego wywodów, dumnie siebie nazywa "przedsiębiorcą" wystarczy zobaczyć jaki to przedsiębiorca gdzie już chyba kobieta w biedronce lepiej wychodzi na swojej uczciwej pracy. To zwykły trol internetowy któremu internet pomieszał się z prawdziwym życiem. Kto tego osobnika poznał wie o czym mówie;). To człowiek, który sam daje sobie like na facebooku i sam o sobie daje komentarze w internecie. Tak więc mimo chęci zmiany na pewno zagłosuje na kogoś innego
Zgłoś
M Majk41 2015-09-14 15:36:36
Solidnie działa w Radzie Miasta, punktuje tych platfusów po mistrzowsku :) Parda masz mój głos!
Zgłoś
D Dominik 2015-09-10 15:25:35
Były młody działacz Platformy Obywatelskiej dziś pcha się do Kukiza. Paweł proszę Cię.... nie miej do takich ludzi zaufania. Mój głos na nie!
Zgłoś
R Radek 2015-09-09 06:47:43
Właściwy człowiek na właściwym miejscu!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!