REKLAMA

KOMENTOWANY KANDYDAT

Marek Lewandowski

KOMENTARZE

• Wolna Polska 2016-01-04 19:05:05
    Do UE: Zapewne gdzieś tam w UE szorujesz WC i mniemam do tego ,że pewnie w RFN . Tam to doprawdy nie potrzeba większego zaangażowania umysłu i znajomości tysiąc letniej historii państwa polskiego . Skoro jednak jest ci dobrze nie zazdroszczę i życzę awansu w D . Tam zawsze szanowali takich jak Ty ,myślących i piszących tak jak Ty !!!
  • swojak 2016-01-03 21:45:25
    Do Niezaangażowany: Weź się niezaangażowany zaangażuj i poczytaj sobie chociażby do pisze poniżej w jednym z komentarzy . Wolisz pewnie stać z boku i czekać jak inni pracują abyś właśnie mógł stać z boku pewnie jeszcze z rękoma w kieszeniach .
  • diabeł 2016-01-03 21:26:48
    Do Anioł: Musiałbyś poszperać chociażby w księgach Państwowego Domu Dziecka w Wierzchowie . Widocznie uwielbiasz takich którzy sie ,,dzielą ,, chwaląc się tym na lewo i prawo .
  • w 2016-01-03 21:18:50
    Do UE:
  • Anioł 2015-11-08 17:10:01
    Do Polak mały.: Ciekawi mnie to: Ile głodnych dzieci skorzystało z diety, którą Pan pobierał jako radny, bo napisał Pan, że "człowiek jest wielki tym, czym dzieli się z innymi"!!!
  • Samarytanin 2015-10-29 13:32:25
    Do Polak mały.: A to ci dopiero nowina!!!! Lewandowski Marek lubi się dzielić!!! Ale chyba nie swoim?
  • UE 2015-10-29 13:23:42
    Jeżeli kandydat na posła RP posiłkuje się takim hasłem :"Jak świat światem nie będzie ci Niemiec bratem" to nie powinien mieć nawet szansy na posadę w "WC"................
  • PIS 2015-10-28 11:42:59
    No cóż, 120 głosów to nie jest porażka, ale klęska na całej linii!!!!!!!!!!! Może warto, aby dać sobie spokój z polityką? "Bo od wzniosłości do śmieszności to tylko mały krok".......
  • Niezaangażowany 2015-10-26 23:57:59
    A może Sz. P. napisze w ilu partiach lub ugrupowaniach Pan był członkiem i jaki efekt pańskich działań? /Jak sobie przypominam to był Pan też "aktywnym działaczem" w formacji Leppera w "Samoobronie"/.................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • BB 2015-10-23 20:22:22
    Super kandydat , zaangażowany społecznie, jeśli możesz głosuj właśnie na niego, jest tego wart
  • KAnia 2015-09-24 16:41:21
    Tych zdań nie napiszą .....
    Urodziłem się w 1959 roku w Szubinie. Prowadzę własną działalność gospodarczą .Wychowałem się w okolicy gdzie ciągle był i jest obecny duch zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego . Drogowskazem moim w dorosłe życie były zawsze słowa mojej Mamy Anny , która zmarła kiedy miałem 24 lata .Słowa mówiące ,, Ucz się pilnie i pracuj a dojdziesz do celu ,, . Czy udało mi się je wykonać . Posadziłem drzewo , zbudowałem dom z materiałów które własnoręcznie zrobiłem , mam syna , przeszedłem wszystkie szczeble jeśli chodzi o wykształcenie począwszy od ZSZ w Piechcinie {zawodowe} skończywszy w WSHE w łodzi { wyższe} .
    Oprócz tego tak tak ...wygrałem samochód a na dodatek swego czasu ,,Zieloną Kartę do USA,,
    W polityczne wiry rzucił mnie mój kochany dziadek i ostatnie prze-zemnie usłyszane jego słowa ,, Marku pamiętaj o Katyniu,pamiętaj o Cudzie nad Wisła oraz jak świat światem nie będzie Ci Niemiec bratem ,,
    Tym wartością pozostaje wierny do dziś pomagając potrzebującym oraz działając i będąc sympatykiem wielu ogólnopolskich stowarzyszeń jak chociażby ,,Niepokonani 2012,, , ,,Niepokonani Polska ,, , ,,Oburzeni i wielu wielu innych . Stowarzyszeń walczących z niesprawiedliwością w Polsce . Swego czasu brałem czynny udział wraz z mieszkańcami Sępólna Krajeńskiego w walce o powstanie naszego województwa .Bez przelewania krwi tą oddaje honorowo ...potrzebującym .

Wspieram Pawła Kukiza w jego walce o lepszą Polskę .Walce której wyrazem myślę są słowa Napoleona Bonaparte
    ,, Nie polityka powinna rządzić ludźmi,lecz ludzie polityką ,, .
    Wierny duchowi jedynego zwycięskiego powstania jakim było Powstanie Wielkopolskie startuję z listy Pawła Kukiza do Sejmu RP. Duchowi słów tych co spoczęli w walce o moja Naszą Ojczyznę który mówi ,, Nigdy się nie poddawaj ,, i słowom mojej kochanej Ani ....a dojdziesz do celu....Celu którym będzie Polska kochająca wszystkie swoje dzieci jednakowo .
    Marek Lewandowski { KAnia}

• Polak mały. 2015-09-18 22:10:08
    Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II