Komentarze 21

DODAJ KOMENTARZ
O Optymista 2019-11-11 23:00:25
Głowa do góry, w maju wybory prezydenckie, więc szable w dłoń i startować.........
Zgłoś
N Normalny 2019-05-28 14:07:12
Do SB,,,,: Niektórych kandydatów do PE, aby przynajmniej byli "odświeżeni" !!!
Zgłoś
P PARLAMENTARZYSTA 2019-05-28 08:13:33
Jesień już niedaleko, więc można znowu spróbować ! No i za rok wybory prezydenckie !
Zgłoś
S SB,,,, 2019-05-11 18:26:45
Do UE: a ty co szorujesz ?
Zgłoś
K Kruczek 2019-02-23 00:07:51
Do SB,,,,: Rozdaje karty ten, co ma "więcej w głowie " !!!
Zgłoś
&K "Don Kichot" 2019-02-23 00:01:44
Do SB,,,,:
Zgłoś
S SB,,,, 2019-02-20 00:42:25
Do Nieemerytowany Zbawca : No cóż a cała reszta z du....siedziała w domach czekając aż im obwodnicę zbudują . Dziwne to miasto jest za a nawet przeciw...nie wspomnę któż karty rozdaje ...
Zgłoś
NZ Nieemerytowany Zbawca 2018-10-22 23:07:08
Do diabeł: Widziałem takiego jednego na rondzie w Sępólnie, który chodził z flagą w dłoniach a za nim "nieprzebrane tłumy" !!!
Zgłoś
ŚP Święty Piotr 2018-10-22 22:53:41
"Chciała by dusza do raju, ale grzechy nie pozwalają" !
Zgłoś
WP Wolna Polska 2016-01-04 19:05:05
Do UE: Zapewne gdzieś tam w UE szorujesz WC i mniemam do tego ,że pewnie w RFN . Tam to doprawdy nie potrzeba większego zaangażowania umysłu i znajomości tysiąc letniej historii państwa polskiego . Skoro jednak jest ci dobrze nie zazdroszczę i życzę awansu w D . Tam zawsze szanowali takich jak Ty ,myślących i piszących tak jak Ty !!!
Zgłoś
S swojak 2016-01-03 21:45:25
Do Niezaangażowany: Weź się niezaangażowany zaangażuj i poczytaj sobie chociażby do pisze poniżej w jednym z komentarzy . Wolisz pewnie stać z boku i czekać jak inni pracują abyś właśnie mógł stać z boku pewnie jeszcze z rękoma w kieszeniach .
Zgłoś
D diabeł 2016-01-03 21:26:48
Do Anioł: Musiałbyś poszperać chociażby w księgach Państwowego Domu Dziecka w Wierzchowie . Widocznie uwielbiasz takich którzy sie ,,dzielą ,, chwaląc się tym na lewo i prawo .
Zgłoś
W w 2016-01-03 21:18:50
Do UE:
Zgłoś
A Anioł 2015-11-08 17:10:01
Do Polak mały.: Ciekawi mnie to: Ile głodnych dzieci skorzystało z diety, którą Pan pobierał jako radny, bo napisał Pan, że "człowiek jest wielki tym, czym dzieli się z innymi"!!!
Zgłoś
S Samarytanin 2015-10-29 13:32:25
Do Polak mały.: A to ci dopiero nowina!!!! Lewandowski Marek lubi się dzielić!!! Ale chyba nie swoim?
Zgłoś
U UE 2015-10-29 13:23:42
Jeżeli kandydat na posła RP posiłkuje się takim hasłem :"Jak świat światem nie będzie ci Niemiec bratem" to nie powinien mieć nawet szansy na posadę w "WC"................
Zgłoś
P PIS 2015-10-28 11:42:59
No cóż, 120 głosów to nie jest porażka, ale klęska na całej linii!!!!!!!!!!! Może warto, aby dać sobie spokój z polityką? "Bo od wzniosłości do śmieszności to tylko mały krok".......
Zgłoś
N Niezaangażowany 2015-10-26 23:57:59
A może Sz. P. napisze w ilu partiach lub ugrupowaniach Pan był członkiem i jaki efekt pańskich działań? /Jak sobie przypominam to był Pan też "aktywnym działaczem" w formacji Leppera w "Samoobronie"/.................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
B BB 2015-10-23 20:22:22
Super kandydat , zaangażowany społecznie, jeśli możesz głosuj właśnie na niego, jest tego wart
Zgłoś
K KAnia 2015-09-24 16:41:21
Tych zdań nie napiszą ..... Urodziłem się w 1959 roku w Szubinie. Prowadzę własną działalność gospodarczą .Wychowałem się w okolicy gdzie ciągle był i jest obecny duch zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego . Drogowskazem moim w dorosłe życie były zawsze słowa mojej Mamy Anny , która zmarła kiedy miałem 24 lata .Słowa mówiące ,, Ucz się pilnie i pracuj a dojdziesz do celu ,, . Czy udało mi się je wykonać . Posadziłem drzewo , zbudowałem dom z materiałów które własnoręcznie zrobiłem , mam syna , przeszedłem wszystkie szczeble jeśli chodzi o wykształcenie począwszy od ZSZ w Piechcinie {zawodowe} skończywszy w WSHE w łodzi { wyższe} . Oprócz tego tak tak ...wygrałem samochód a na dodatek swego czasu ,,Zieloną Kartę do USA,, W polityczne wiry rzucił mnie mój kochany dziadek i ostatnie prze-zemnie usłyszane jego słowa ,, Marku pamiętaj o Katyniu,pamiętaj o Cudzie nad Wisła oraz jak świat światem nie będzie Ci Niemiec bratem ,, Tym wartością pozostaje wierny do dziś pomagając potrzebującym oraz działając i będąc sympatykiem wielu ogólnopolskich stowarzyszeń jak chociażby ,,Niepokonani 2012,, , ,,Niepokonani Polska ,, , ,,Oburzeni i wielu wielu innych . Stowarzyszeń walczących z niesprawiedliwością w Polsce . Swego czasu brałem czynny udział wraz z mieszkańcami Sępólna Krajeńskiego w walce o powstanie naszego województwa .Bez przelewania krwi tą oddaje honorowo ...potrzebującym . Wspieram Pawła Kukiza w jego walce o lepszą Polskę .Walce której wyrazem myślę są słowa Napoleona Bonaparte ,, Nie polityka powinna rządzić ludźmi,lecz ludzie polityką ,, . Wierny duchowi jedynego zwycięskiego powstania jakim było Powstanie Wielkopolskie startuję z listy Pawła Kukiza do Sejmu RP. Duchowi słów tych co spoczęli w walce o moja Naszą Ojczyznę który mówi ,, Nigdy się nie poddawaj ,, i słowom mojej kochanej Ani ....a dojdziesz do celu....Celu którym będzie Polska kochająca wszystkie swoje dzieci jednakowo . Marek Lewandowski { KAnia}
Zgłoś
PM Polak mały. 2015-09-18 22:10:08
Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. Jan Paweł II
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!