XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
J JodekMordka 2015-09-09 12:51:54
Senatorze Janie Rulewski zapomniał Pan o korzeniach. Na co Pan liczy. Najwyższy czas dla dobra przyszłość Polski musicie odejść. Działacie tak jak imigranci, nie integrowaliście się z społeczeństwem. Dla mnie Rulewski to był człowiek z 1981 roku. Przypomnę Panu ze strony polskie.radio.pl , cytuję: "19 marca 1981 odziały milicji i SB brutalnie interweniowały wobec delegatów Solidarności podczas sesji Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy. Funkcjonariusze pobili wówczas Jana Rulewskiego. .(....) ..Wydarzenia, jakie miały miejsce podczas sesji Rady Narodowej przedstawił w reportażu zatytułowanym "Rozwaga prosi o głosi" Jarosław Kamieński. Audycja została nadana w Polskim Radiu kilka tygodni po zajściach, określanych jako ”prowokacja bydgoska”. Autor dotarł do bezpośrednich świadków dramatycznych wydarzeń.- Jeden z funkcjonariuszy milicji oddzielił się, gdy śpiewaliśmy hymn - mówił Jan Rulewski, leżąc w szpitalu. - Uderzył mnie pięścią w twarz. Myśmy powiedzieli od razu, że nie będziemy się bronić. Złapaliśmy się pod ręce, kobiety weszły do środka i śpiewaliśmy Jeszcze Polska nie zginęła". To było dla mnie młodego chłopaka przeżycie. Co teraz będzie pan śpiewać. Jeszcze PO.. nie zginęła a może zmiana ugrupowania !!
Zgłoś
W w.potega@neostrada.pl 2015-09-09 09:02:46
Dokooptowanie wybranych działaczy związku zawodowego do PZPR, partii animowanej przez ZSRR (przez obce mocarstwo), było polskim sposobem demokratyzowania państwa. Nie krytykuję. Obywatelskość jest w nazwie kolejnego wydania dokooptowanych, co dobrze świadczy o intencjach założycieli. Jednak tymczasem partie w Polsce reprezentują swoich członków. Jednak, wódz partyjny jest jednocześnie władzą ustawodawczą (mówi członkom partii jak głosować) i wykonawczą (operuje podatkami). To jest szkodliwa praktyka. Problemem jest upolitycznienie całego społeczeństwa, obywateli biorących odpowiedzialność nie tylko za siebie, uczestniczących w procesach decyzyjnych. Rola partii powinna być pomniejszona, jak w Szwajcarii, zanim cynizm obejmie większość społeczeństwa. Jeśli bunt w partii uspołeczni obywateli, to jestem za.
Zgłoś
S sołty 2015-09-09 09:00:21
PeŁo przegrywa sama z sobą, nie z awanturniczym PiS'em. Takie są konsekwencje Nicnierobienia, które nazwali dumnie "Liberalizmem". Zaś dobieranie do składu takich śmieci jak M. Mazowiecki, M. Kamiński i inni tylko pogorszy sytuację. I wiejska lekarka wróci na wieś, gdzie jej miejsce.
Zgłoś
P pp 2015-09-09 08:07:40
Ale zmartwienie! Niech zjedzą sie nawzajem. Dla Polski i Polaków żadna strata. Rakowiecką czeka...
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!