Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
M Mariusz 2015-09-17 12:50:42
Witam, Drodzy Państwo ja osobiście miałem problem z grupą T.U. Compenssa, z pomocą zwróciłem się do Kancelarii Invictus a konkretniej do Pana Patryka. Sprawa jest w trakcie postępowania :-), ogólnie rzecz biorąc wszystko na bardzo duży plus. Jeżeli ktoś z Państwa ma problem z polisolokatą i chce go rozwiązać podaje adres e-mail do wyżej wymieniego Pana być może pomoże :-). patryk.syposz@ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl
Zgłoś
PI Patryk. INVICTUS 2015-09-15 09:19:35
Witam Jeżeli czują się Państwo oszukani, pokrzywdzeni przez nieuczciwe placówki finansowe, proszę nie tracić nadziei na odzyskanie pieniędzy. Kancelaria INVICTUS pomaga w odzyskiwaniu środków z polis na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym tzw. polisolokat. Prowadzimy postępowania zbiorowe i indywidualne przeciwko towarzystwom ubezpieczeniowym. Nasze działania potwierdzają setki zadowolonych klientów którzy borykali się z podobnym problemem. Z chęcią odpowiem na Państwa wszystkie zapytania pod adresem e-mail patryk.syposz@ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl bądź telefonem 533-121-535
Zgłoś
RZ Rufus z lasu 2015-09-08 12:30:35
W Hąkongu...
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!