Komentarze 11

DODAJ KOMENTARZ
* * 2015-10-09 08:56:18
To źle że ktoś ma jakieś osiągnięcia? hmm........czyli głosujemy na tych co nic nie robią.
Zgłoś
V Valkiria 2015-10-09 07:39:01
Któregoś dnia znalazłam w swojej skrzynce pocztowej ulotkę wyborcza tego "utytułowanego" kandydata pełnego zasług i wyróżnień, zastanawiam się czy jest to program wyborczy czy CV do nowego pracodawcy? Najbardziej zaintrygował mnie punkt dotyczący tworzenia nowych miejsc pracy, cóż Pan Jarosław najpierw stworzył problem a potem postara się go rozwiązać i z myślą o tych, których przez cztery lata pozbawił pracy teraz wielkodusznie zechce zapewnić im utrzymanie. Brawo!!!!! Ale to stary wytarty i wyblakły numer.
Zgłoś
K Kleofas 2015-10-08 18:01:34
Biby, rauty ,delegacje ,swawole a o nowych intratnych znajomościach nie wspomnę no może jeszcze niezła kasa i immunitet i oto właśnie chodzi. Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
# # 2015-10-08 15:15:08
Zastanawiam się jak to jest, że ludzie potrafią tylko niszczyć i obrażać drugiego człowieka a nie popatrzą na początek sami na siebie...... Nikt nikomu nie broni kandydować a ocenianie kogoś po wyglądzie........no cóż......
Zgłoś
E Edek 2015-10-08 11:37:07
To chyba jakiś żart...
Zgłoś
M Mietek 2015-10-06 16:32:20
Drogi Jarku cóż skłoniło Cię do takiego aktu desperacji, że postanowiłeś kandydować do parlamentu? Czyżby motocykl ,który zakupiłeś nie zrobił wrażenia na Panu prezydencie Andrzeju Wnuku? Zamiast motocykla zaopatrz się się w sprzęt do golenia i chociaż raz pozując do zdjęcia na plakat wyborczy ogol swoja twarz i nie obrażaj swoim wyglądem potencjalnych wyborców.
Zgłoś
R Romianek 2015-10-06 15:26:54
Co to za Jegomość ? Pierwszy raz Go można zobaczyć na kandydata do Sejmu? Skąd On ma takie poparcie. Za dużo znaków zapytania, za mało informacji i faktów.
Zgłoś
B Beliver 2015-10-06 12:02:29
Ludzie opamiętajcie się!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
G Gucio 2015-10-06 11:47:01
Totalna pomyłka!!!!!!!! Dwukrotnie głosowałem na PO. ale ta kandydatura odstręcza mnie od zagłosowania na PO. Omijać szerokim łukiem Dwukrotnie głosowałem na PO, ale ta kandydatura ostatecznie odstręczyła mnie do głosowania na partię rządzącą!!!!!!! Omijać tego gentelmena szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
P pstryczek 2015-09-25 03:29:00
Do wborca: Całkiem dobry pomysł, popieram
Zgłoś
W wborca 2015-09-20 11:29:08
Jarosław Maluha na prezydenta Zamośca!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!