Komentarze 7

DODAJ KOMENTARZ
S Sabinka 2015-10-09 20:03:43
No i super. Wiemy na czym stoimy i możemy przystąpić do działania. Ja stawiam na najlepszych. Mój kandydat to Grzegorz Bogucki z Warszawy . Kandydat do sejmu RP Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
Zgłoś
W waldi 2015-10-08 15:26:10
Do Tamborek: Dokładnie! Dlatego ja nie mam żadnych wątpliwości, na kogo będę głosować. Bożena Szydłowska to doświadczona, pracowita i uczciwa kobieta.
Zgłoś
T Tamborek 2015-10-07 14:28:16
Do fastrygować: Też jestem z wielkopolski i pamiętam Szydłowską z czasów, jak była burmistrzem Swarzędza. To dzięki niej nasze miasteczko zaczęło się rozwijać. Kiedy odeszła do Sejmu nie zapomniała o nas i dalej udziela się na rzecz Swarzędza, tyle że przebicie ma większe.
Zgłoś
O Oliwia 2015-10-06 19:54:12
A ja będę za mężczyznami jednak mimo, że jestem kobieta. Jeśli chodzi o prace, zmianę i odpowiedzialności to polecę kandydata z Warszawy Grzegorza Boguckiego.
Zgłoś
F fastrygować 2015-10-02 16:09:24
Do Anna: Oczywiście, że w kobietach siła! Nie mówię tak tylko przez pryzmat płci, ale widać po prostu, że kobietom dojść wysoko w polityce jest ciężej, stąd ich większe starania i działalność. Mnie to przekonuje i dość już mam tego, że wciąż prym w polityce wiodą mężczyźni. W wielkopolsce godna uwagi jest przede wszystkim Szydłowska i na nią zamierzam oddać swój głos.
Zgłoś
T Tereska 2015-09-30 18:20:25
Ja też uważam, ze nie można patrzeć i sugerować się całą partią, bo dobrze wiemy, jak jest. Wielcy się kłócą, obrzucają obelgami i cień pada na wszystkich członków, a nie powinien. W PO jest co najmniej 1 osoba na liście, która działa skutecznie a niekoniecznie zajmuje swój czas kreowaniem wątpliwego wizerunku w tv.
Zgłoś
A Anna 2015-09-24 11:17:31
Przy wyborze kandydata warto kierować się jego doświadczeniem, dotychczasowymi działaniami. Partia nie zawsze ma znaczenie przy tego typu wyborach, więc zwróćmy uwagę na to, co reprezentuje sobą dana osoba. Dobrze, że coraz częściej pojawiają się na listach kobiety - może to właśnie w nich siła! :)
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!